Jump to content
Паланочка

Матки Штучного осіменіння карніка бакфаст 2015рік

571 posts in this topic

Добрий день. Цікавить Пешец ШЗ з контролем засіву. Ціна і можливий термін поставки озвучте будь-ласка ?

приблизно липень. ціна заявленна 250 , а що буде в червні я не знаю , доживемо побачимо.
Укрстеп накидал тут несколько вопросов

Юрий, Укр степ по всему форуму "накидал" и пропал. ;)

Заказ.ШЗ Бакфаст B15 2шт не перевіренні на яйцекладку

Заказ.ШЗ Бакфаст B15 2шт не перевіренні на яйцекладку

приват напишіть прізвище імя по батькові , адресу нової пошти куди відправляти , і номер телефону. :wave:

Замовлення на матки ІО більше не приймаю . Якщо будуть зайві матки ІО в сезоні буду повідомляти на точку , але сумніваюсь що будуть. Поки що приймаю замовлення на маток природнього обльту.

Замовлення на матки ІО більше не приймаю

А как на счёт осеменения моих маток моими трутнями?

А как на счёт осеменения моих маток моими трутнями?

на июль. созвонится числа 15 июня и уточнить что и как.

Паланочка, , можно пару слов о том как именно производится ИО маток, сколько трутней используете для оплодотворения одной матки и т д?

Паланочка, , можно пару слов о том как именно производится ИО маток, сколько трутней используете для оплодотворения одной матки и т д?

насчет трутней - может быть от пары штук до 30 , все зависит от количества семени , и вообще ее наличия у них. доза для маток с проверкой , будет 2х4мкл и 1х8мкл , для без проверки 1х4мкл , доза зависит от использованой технологии. при "без проверки" не получается давать большую , дозу. можно и без проверки 8мкл одноразово или 2х4 но стоимость такой матки будет ненамного меньше , той что с проверкой. Матка будет работать даже при дозе 1х2мкл, правда маловероятно что больше сезона. писать сейчас некогда , телефон выше в теме , если есть вопросы звони.

Хочу купить: Матки ШЗ не перевіренні на яйцекладку вартість 20 шт. (Бакфаст)

Хочу купить: Матки ШЗ не перевіренні на яйцекладку вартість 20 шт. (Бакфаст)

на липень місяць. тел .098823009один.

Доброго дня! Запишіть мене на чергу, будь ласка. 2 матки карніка та 2 бакфаст природнього обльоту. Коли можно примірно очікувати заказ?

Паланочка розкажіть як у Вас справи по виведеню маток, я думаю всім замовникам цікаво ( на якій стадії)? :hi:

Паланочка розкажіть як у Вас справи по виведеню маток, я думаю всім замовникам цікаво ( на якій стадії)? opr06K93.gif

Справа по малу рухаеться ;) зараз іде дощ зайшов до інета щоб знайти телефон і дозамовити окуляр і покривних скелець до мікроскопа. :) Ну і на точок на хвилинку, а так часу немає . Перші матки почнуть лупитись 10 травня. Але це не ті матки які будуть заплідненні штучно , ті що штучно будуть лупитись 16 і далі трутень готовий буде на 22 . а там як піде , Прививки кожен день 3-4 планки по 16 личинок після прийому ділю 20 -30 личинок на дві виховательки. Всього працює стартер , 8 виховательок і 2 фінішери один на маточник інший на банк маток.. сьогодні мітив трутня карніки , приблизно днів 5 назад бакфаста, зараз масово лупиться трутень... сьогодні трусив першу бджолу на нуки 6кг струсив приблизно по півтора кг з сімї , завтра буду ще трусити і так кожен день поки не заселю достатньо нуків.. ну і так далі. процес іде. :wave: Edited by Паланочка

ну і так далі. процес іде.

Что там с ценами ? :dntknw: Пора определятся :dntknw:

Что там с ценами ? opr06K94.gif Пора определятся opr06K94.gif

матка ИО 300 матка природнього обльоту 120 матка неплідна 50 .. замовлення більше не беру, якщо буде що зайве тут буде оголошення... поки що так.

матка ИО 300

Добре, чекаємо. Моє замовлення підтверджую. :)

А можна замовити 5 шт карніки неплідноі чим по раньше.

Пробачте, поки не заселю свої нуки вільних неплідок немає.. Далі буде видно

...... ті що штучно будуть лупитись 16 і далі трутень готовий буде на 22 . а там як піде , ......
Так что, есть надежда на первых ИОшек на начало июня, для тех кто оплатил в прошлом году??? :hi: Edited by Tolstiy

Так что, есть надежда на первых ИОшек на начало июня, для тех кто оплатил в прошлом году??? opr06K93.gif

от як тільки будуть так і відразу ;):wave:

300 это с проверкой, или не проверенные, уточните пожалуйста :hi:

300 это с проверкой, или не проверенные, уточните пожалуйста :hi:
Можу відповісти за автора. 300 це штучного запліднення з перевіркою на червління. Маю таку карніку справляє дуже гарне враження.

Добрый день! Прочитал, что вы заказы уже не берете. Но если будут лишние или кто-то откажеться готов купить по 2-3 матки карники и бакфаст. Обязательно с проверкой на червление. Можно в разное время.

Edited by yra_zp

Паланочка, Ви приват читаєте?

Паланочка, Ви приват читаєте?
Паланочці напевне зараз не до форуму і інтернету, на дворі саме найібльш робоча пора.

Guest
This topic is now closed to further replies.