Jump to content
Паланочка

Матки Штучного осіменіння карніка бакфаст 2015рік

571 posts in this topic

Матки неплідні - 50 грн.

числа 10 травня , саме раніше .
Матки Природнього обльоту плідні - 100 грн.

липень (без числа)

Прошу записати мене на чергу. 2 матки карніка і 2 бакфаст природнього обпьоту. тел.0967411734

Прошу записати мене на чергу. 2 матки карніка і 2 бакфаст природнього обпьоту. тел.0967411734

відповів приват :wave:

Паланочка з якого ви міста. І як відправляєте в інше місто?

Доброго дня ! Мені будь-ласка дві матки від В 21(МАА), з перевіркою . І прохання - крила не різати і на кінець травня

Edited by Георгий14

і на кінець травня
В порядку черги ;)

Паланочка з якого ви міста. І як відправляєте в інше місто?

Відправляю новою поштою. Я з черкської обл, 20 км від умані.
Доброго дня ! Мені будь-ласка дві матки від В 21(МАА), з перевіркою . І прохання - крила не різати і на кінець травня

з перевіркою можна і крила не різати можна , а на травень маток ІО ще не буде. перші матки планую з перших чисел червня, по черзі зараз це кінець червня початок липня. Для реєстрації в приват скиньте ваше прізвище імя по батькові номер телефону і адресу відділення нової пошти куди відправляти матки.
В порядку черги wink.gif

так точно :)

А якщо матки без перевірки , які можуть бути терміни відправки ( по черзі ) для мене ?

А якщо матки без перевірки , які можуть бути терміни відправки ( по черзі ) для мене ?

на даний час записано 87 чоловік - 250 маток,+(душ 10 хочуть зі своїми матками і трутнями приїхати, а це теж час) неперевіренні будуть віддаватись швидше , просто технічно по часу з ними швидше.(10-14 днів) але нікому не називаю конкретне число, буду старатись зробити швидше це в моїх інтересах, перші матки планую відсилати на початку червня (запліднення в травні) в середньому 10 маток в день (такі плани) а як піде побачимо. зараз це кінець червня початок липня. По непровірених ,дійшла ваша черга , матки запліднюються і через сутки можуть бути вам відправленні. Я не буду вам називати конкретно дату, вибачайте. :wave:

:af: Зрозуміло . В принципі - все логічно , міг і не запитувати :), удачі вам ! P.S. Якщо в червні матимете прозапас - куплю по факту . :az: Edited by Георгий14

В принципі - все логічно , міг і не запитувати smile.gif, удачі вам ! P.S. Якщо в червні матимете прозапас - куплю по факту . az.gif

добре :wave:

Паланочка, запишіть мене в чергу на 4 матки Пешетц ШЗ без перевірки. 17-855 2010- 2 шт. і 6-115 2 2012 -2 шт.

Паланочка, запишіть мене в чергу на 4 матки Пешетц ШЗ без перевірки. 17-855 2010- 2 шт. і 6-115 2 2012 -2 шт.

записав Edited by Паланочка

хлопці прошу вибачення , але в звязку з ситуацією з постійним обезціненням гривні. прошу оплатити зараз вартість замовлень по теперішній ціні , або бути готовим при отриманні , оплатити дорожче ,(перерахунок буде адекватний) через падіння гривні . прошу зрозуміти мене правильно . я не намагаюсь на комусь щось виграти , але через пів року не зрозуміло яка буде вартість гривні. Хто буде готовий оплатити зараз в лічку спитайте номер карти.
И шо по чем сейчас при перерасчете :blink::blink: ???? Те кто проплатил по осени :ole_ole: все ок??

И шо по чем сейчас при перерасчете blink.gif blink.gif ???? Те кто проплатил по осени opr06KBF.gif все ок??

да те кто пропалатил , никаких проблем. Пока предоплату не беру , посмотрим что будет , дальше. долар вообще то в привате 26 сейчас.

. долар вообще то в привате 26 сейчас.

Это вы видели вывеску или спрашивали??? Ощадбанк сегодня с утра 36 гр. за американца

Это вы видели вывеску или спрашивали??? Ощадбанк сегодня с утра 36 гр. за американца

тут посмотри. http://kurs.com.ua/konverter/usd/uah/2015-02-25

. долар вообще то в привате 26 сейчас.

Для проведения операций доллар был по 42 :blink:(это черный рынок) Официально вроде скинули ,но то таке .... Edited by кузмич

Официально вроде скинули ,но то таке ....

посмотрим , что дальше будет. у нас магазины большей частю даже не открывались сегодня , а те что открылись поснимали ценники. говорят что продают товар , а на базе уже дороже покупка. Так быть не может , или полный колапс или должен падать долар... или должна подтягиватся зарплата.. потмоу как у людей есть 800 грн зарплата, ето 20 доларов ... даже у тех что "банановые" и то больше...

или должна подтягиватся зарплата 20 доларов ... даже у тех что "банановые" и то больше...
Тогда денег МВФ не даст

Да,ситуация в стране :( .... но к чему это в теме о продаже маток? :hi:

Да,ситуация в стране :( .... но к чему это в теме о продаже маток? :hi:
Все взаимосвязано. Даст деньги МВФ доллар упадет, матки дешевле будут.

Все взаимосвязано. Даст деньги МВФ доллар упадет, матки дешевле будут.

дешевле сомневаюсь ;) цена ставилась когда долар был по 12 вроде , а реально ето цена формировалась к цене долара 8. потому дешевле будет если долар будет меньше 8 . ;) а вообще поживем увидим что дальше будет. :)

Добрий день. Цікавить Пешец ШЗ з контролем засіву. Ціна і можливий термін поставки озвучте будь-ласка ?

Укрстеп накидал тут несколько вопросов по поводу подсадки маток в иные породы, по поводу зимостойкости и устойчивости к болезням ... Могу сказать что эти вопросы правомерны, но тем немение по поводу подсадки того же бакфэста и разных маток в разные породы могу сказать что страхи преувеличены..если соблюсти ряд правил 1) садить на отводки без открытого расплода и яиц или рои без маток 2)садить полноценных качественных маток 3)что б в это время был хотя бы небольшой естествеенный или искусственнный взяток то подсадки маток даже бакфэста в иные породы проходят ХОРОШО--даже ТС не делают и не пытаются бакфэст похоже самый устойчивый из тех кого я видел к болезням (маленький опыт но всёж) зимуют многие линии хорошо даже в тюмени Про вред--вред конечно наносят...местным -поместным--улучшают их :IMHO1:

Guest
This topic is now closed to further replies.