Перейти к содержанию

Матки Штучного осіменіння карніка бакфаст 2015рік


Рекомендуемые сообщения

чому не варто ? що ви маете на увазі "як максимально використати" ? Виводите потрібну кількість маток і ось ви для себе максимально і використали. одну варто купувати , якщо є кошти краще парочку ,можна трішки потестити і виводити від кращої, якщо бюджет невеликий то і 1 досить для отримання маток для товарних сімей.

Я мав на увазі, хто б міг описати весь процес - поетапно - від купівлі матки, її підсадки ( куди краще або оптимальніше) - в сильну безматочну сім'ю чи в безматочний відводок (знаю, що у відводок без матки і відкритого розплоду найлегше), як найкраще і максимпльно в короткі строки вивести від неї молоді матки (дочки) і розселити їх... десь ось так... можна відповідь тут, можна в приват... дякую  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я мав на увазі, хто б міг описати весь процес - поетапно - від купівлі матки, її підсадки ( куди краще або оптимальніше) - в сильну безматочну сім'ю чи в безматочний відводок (знаю, що у відводок без матки і відкритого розплоду найлегше), як найкраще і максимпльно в короткі строки вивести від неї молоді матки (дочки) і розселити їх... десь ось так... можна відповідь тут, можна в приват... дякую  

телефон на першій сторінці в першому повідомленні. друкувати довго і не зовсім зрозуміло що.......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я мав на увазі, хто б міг описати весь процес - поетапно - від купівлі матки, її підсадки ( 

А может проще почитать хоть одну книгу по пчеловодству.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Друзже погана якість . Давайте скинемось на бодай 14мп апаратик

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Друзже погана якість . Давайте скинемось на бодай 14мп апаратик

а давайте ви самі здогадаєтесь куди вам піти :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

здогадався! В церкву до Вас.Правильно?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Друзже погана якість . Давайте скинемось на бодай 14мп апаратик

И за одно на центрофугу чтоб сперму смешивать,а то иначе никак.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

здогадався! В церкву до Вас.Правильно?

И за одно на центрофугу чтоб сперму смешивать,а то иначе никак.

Берцик правильно! Вам давно пора до сповіді .;)

Хлопці хочете мені скинутись грошима ? я тільки за ! карту привата в приват кинуть , чи ви так язиком потріпать зайшли ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я серйозно. Вам необхідно Ви з охотою ділитесь з ближніми...Як кажуть краще раз побачити чим місяць читати форум

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я серйозно. Вам необхідно Ви з охотою ділитесь з ближніми...Як кажуть краще раз побачити чим місяць читати форум

Якщо серйозно , то звичайно я згоден що якість ніяка, ну покищо кращого немає , не все відразу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Берцик правильно! Вам давно пора до сповіді .;)

Хлопці хочете мені скинутись грошима ? я тільки за ! карту привата в приват кинуть , чи ви так язиком потріпать зайшли ?

Паланочка Вы не поняли ,центрофуга для bercikа.У Вас и так все супер.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я по новому фотки і сяда вляпав Пардон

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Паланочка , мне станок понравился , просто и надежно !:ay: Молодец , интиресно с чего делал держатели ?:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Паланочка , мне станок понравился , просто и надежно !:ay: Молодец , интиресно с чего делал держатели ?:wave:

станок Юри Вальчука. Держатели ? уточните о какой детали вы говорите ,я  не понял.

 Щось треба придбати.Думайте і ті що хочуть повчитись.Рухи в Маестро чіткі зважені  Браво.Ще хотів попитати так як ви маете всі най ходові породи бджіл в Україні.Чи маете порівняльні данні за 2015 рік Та чи маете таких знайомих пасічників коллекціонерів-тестерів?.

Берцик , а як же "немає інсемінації" щось  я вас не впізнаю.... В цьому сезоні я займався іо, все інше було відведенно на другий план, тому ніяких статистичних даних я не можу надати , всі спостереження чисто субєктивні. Маю на даний час бакфаст 5 ліній, карніка 2 лінії, карпатка , степова, кавказянка, кордован. Останні 4 по декілька сімей. найкращі в мене по медозбору , миролюбності , стійкості до роїння це, В21(МАА)= imq .14 – В350(TR) mrk KB177 . По силі варто виділити кордован , але ще не зрозуміла його зимівля, кордован отримав цієї весни. Кавказянка чудова бджола , по зимівлі на 4 але та що в мене агресивна на 3, тому маток від неї за все літо вивів всього пару штук. Бджола цікава тим що практично не потребує догляду , роїння на 5 балів (тобто повна відсутність) весною поставив корпуса під мед , занесли відкачуй , в гніздо за все літо заглядав тільки для прививки. Недолік агресивність. Різні лінії бакфаста мають різні хпп, карніка стоїть посереденні між лініями бакфаста по комплексу ознак. Є лінії В кращі за карніку є і гірші по комплексу. Карніка "рівна" бджола. На рахунок карпатки і степової ці конкретні матки по словах тих хто мені їх прислав мають гарні хпп, але я покищо мало що можу сказати від себе.  Від степової відібрав пробу на морфометрію, і ще від деяких сімей в тому числі і від однієї лінії бакфаста (цікаво що там покаже морфометрія)  ще не міряли. Бакфаст при штучному заплідненні дуже добре зберігає миролюбність , при природному гірше. На рахунок забудови між корпусами , найкраще себе веде В21МАА, тобто практично повна відсутність забудови. Що можу сказати , моя думка така , немає поганої бджоли, кожна має свої особливості. Є люди які порівнюють різні породи , знаю таких. В деяких випадках порівняння на користь карніки , в деяких на користь бакфаста, але є і такі що спробувавши ці породи , кажуть що карпатка чи степова (породи з якими вони займались) теж ненабагато гірші , а в чому і кращі тому і надалі прауюють з цими породами. Степова має одну особливість яка проявляється в неї краще за інші породи , це гігєнічна поведінка. покищо ставим крапку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Держатели шприца , и держатели крючков .:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

 Заказы буду брать , после круга сделаю тему и напишу, что почем и как будет у меня в 2016. Тогда обращайтесь

;)

Артём, Круг прошёл, ждём тему по маткам на 2016 год, пишусь на ИО.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Артём, Круг прошёл, ждём тему по маткам на 2016 год, пишусь на ИО.

скоро будет

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все приготовились... Шипы проверили... Сжались пружиной...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ждем Паланочку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

.....

Артем - "гігієнічна поведінка"  - що ви маєте на увазі???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...