Перейти к содержанию

Матки Штучного осіменіння карніка бакфаст 2015рік


Рекомендуемые сообщения

Таки не до форуму... часу немає зовсім. Сьогодні другий день як запліднюю матки поки тільки "розкачуюсь" вчора 3 сьогодні 4... хоча мало бути сьогодні 8... Багато часу відбирають матки природнього обльоту...ще не всі нуки заселив. Але по малу рухаюсь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Таки не до форуму... часу немає зовсім. Сьогодні другий день як запліднюю матки поки тільки "розкачуюсь" вчора 3 сьогодні 4... хоча мало бути сьогодні 8... Багато часу відбирають матки природнього обльоту...ще не всі нуки заселив. Але по малу рухаюсь.
Так, Артеме , у мене хоч далеко не ті об"єми , але теж відчув нехватку часу. Тож тебе розумію добре. А тут ще й появилась золотиста щурка - додалось проблем...І де тільки ділись ті соколи, що торік навели порядок у небі над моєю пасікою ? :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Леонід з першої парті нуків 116 маткомісць сіють 70 несіють 15 інші пропали по різних причинах...перший обліт біля 70 % ....що буде далі побачим пргноз показує похолодання... може відобразитись і на обльотах....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Леонід з першої парті нуків 116 маткомісць сіють 70 несіють 15 інші пропали по різних причинах...перший обліт біля 70 % ....що буде далі побачим пргноз показує похолодання... може відобразитись і на обльотах....
Першу партію я вибраковував три з п"яти. Тепер - супер,- майже стовідсоткової якості. Але з обльотами - проблема. Та й кілька вже запліднених злетіли... :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скажіть, а на коли буде неплідна КАРНІКА?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Леонід злетіти можуть по декількох причинах . нук стоїть на сонці, заселяв на ройову бджолу, матці ніде сіяти немає личинки тільки засів. Ігорстеп хто замовляв з зими тому неплідок вже давно віддав, а зараз лишніх немає ,якщо з попередньою проплатою то можу зробити лишню закладку хоч завтра, матки будуть через 12 днів...після закладки...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я Вам дзвонив два тижні і Ви сказали поки не заселите своіх нуків мови не буде, от і вирішив не надоідати. Завтра передзвоню.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Леонід злетіти можуть по декількох причинах . нук стоїть на сонці, заселяв на ройову бджолу, матці ніде сіяти немає личинки тільки засів.
Личинки й підвели... :ah: Знав це, але ніяк по іншому не виходило. Підвів замовник у якого хотів придбати бджіл для нуків. А у мене бджоли на одному точку. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Богдан фото для тебе , кут, робоче місце, робітник ;):wave:post-1784-1432581590_thumb.jpgpost-1784-1432581727_thumb.jpg post-1784-1432581906_thumb.jpg фото.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Богдан фото для тебе , кут, робоче місце, робітник фото.
Хоч в пресу! Фото :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хоч в пресу!

Насчет прессы, Паланочка, жду продолжение Вашей статьи в Пасечнике (Хмельницкий), первая очень понравилась, особенно метод проверки на злобливость, а то я все рукой водил. Извините что не в тему. Фото, :ay: .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хоч в пресу! Фото ay.gif

фотографувала дружина, скажу їй що фотограф одобрив ;):)
Насчет прессы, Паланочка, жду продолжение Вашей статьи в Пасечнике (Хмельницкий), первая очень понравилась, особенно метод проверки на злобливость, а то я все рукой водил. Извините что не в тему. Фото, ay.gif .

я рад что понравилась ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

post-1784-1432589541_thumb.jpg цікавий самець :ah:post-1784-1432589660_thumb.jpgвведення сперми post-1784-1432589737_thumb.jpgматка після іо , обрізка крила і мічення. ще не проснулась . :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

post-1784-1432589541_thumb.jpg цікавий самець :ah:
Артеме, а чи це не з моїх ? Дуже схожий на В-73(АР) :ah: А фото дійсно - класика!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а чи це не з моїх ? Дуже схожий на В-73(АР) :ah: А фото дійсно - класика!
У мене ще рижiщi Приiду з дому через два дни .нафоткаю вам таких трутiв з сотню :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хоч в пресу!

Насчет прессы, Паланочка, жду продолжение Вашей статьи в Пасечнике (Хмельницкий), первая очень понравилась, особенно метод проверки на злобливость, а то я все рукой водил. Извините что не в тему. Фото, :ay: .
Приєднуюсь, дякую за нагадування Олександре. Думаю ми зачекаєм вільного часу в Артема.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня! мене зацікавили нижче вказані лінії Карніки, хочу зробити замовлення на ШО маток по одній з кожної лінії, без перевірки, яка остаточна ціна та ймовірні сроки . Дякую! C-L561-K4303 99120-71352-2012 Медопродуктивность 128 % - Незлобливость 147 % - Усидчивость на рамках 146 % - Неройливость 123% - Устойчивость к вароатозу 147 % - Общая оценка по отношению к средним семьям 152% C-Peschetz 6-115-2-2012 Медопродуктивность 127 % - Незлобливость 131 % - Усидчивость на рамках 131 % - Неройливость 134% - Устойчивость к вароатозу 117 % - Общая оценка по отношению к средним семьям 133%

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сроки такі що я вже півтора місяці не приймаю замовлень. Якщо станеться так що я зможу зробити більше маток ніж замовленно то тут напишу.. Покищо в цьому сезоні запліднено півтора десятка маток. Тільки розпочав ,ще рано прогнозувати коли і як, покищо відстаю... весна теж внесла корективи . працюю.. По ціні. А данний час матка перевірена іо 300 ....длятих хто оплатив зимою вийшла 250. Непровірена 200 природний обліт 120. А завтра що буде одному Богу відомо. Замовлення не приймаю....хіба на 2016 ;):umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Таки не до форуму... часу немає зовсім. Сьогодні другий день як запліднюю матки поки тільки "розкачуюсь" вчора 3 сьогодні 4... хоча мало бути сьогодні 8... Багато часу відбирають матки природнього обльоту...ще не всі нуки заселив. Але по малу рухаюсь.
Так, Артеме , у мене хоч далеко не ті об"єми , але теж відчув нехватку часу. Тож тебе розумію добре. А тут ще й появилась золотиста щурка - додалось проблем...І де тільки ділись ті соколи, що торік навели порядок у небі над моєю пасікою ? :dntknw:
Наройте в инете крик какого нибудь сокола или орла, запишите и пару раз в день прокрутите через усилок и колонки - результат Вас приятно удивит :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Паланочка, Привет. Когда там моя очередь на маточки подходит ? И ещё скинь номер карты для оплаты. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Карточку, скину завтра если не забуду.. У тебя заказаны матки с проверкой , они будут осеменятся по другой схеме чем непровереные. Сейчас начал осеменять непровереные ,они идут через инкубатор, доза 1*4 .проверенные будут ити через нук, там доза будет 1*8 или 2*4 .сейчас забираю по мало первые матки естественно облёта, вместо них ставлю маточники ,из етих маточников будут ити матки на ио с проверкой. Сейчас лупятся первые на 8 день осеменение и всреднем 10 дней до засева + 10 до печатки Планшт слова коверкает... я спать :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Паланочка коли моя очерідь і теж рахунок скиньте

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

targal 31 на списку. Матка з перевіркою 300 грн. Зараз скину карту вам і хадзумакі. Після поповнення повідомте в приват або на телефон.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Після поповнення повідомте в приват або на телефон.

смс отримав, кошти переведу на вихідних. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да до 8 дня матка будет в нуклеусе,7 день первый наркоз. Что вы не поняли???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...