Перейти к содержанию

Матки Штучного осіменіння карніка бакфаст 2015рік


Рекомендуемые сообщения

Пропоную в сезоні 2015 року матки штучного осіменіння, порід бакфаст, карніка, перші матки ШЗ орієнтовно початок червня. ціна на маток: Матки ШЗ не перевіренні на яйцекладку вартість –150 грн. Матки ШЗ перевіренні на яйцекладку до запечатання розплоду - 250 грн. Також пропоную послугу запліднити ваших маток. Вартість послуги : Матки ШЗ не перевіренні на яйцекладку вартість – 100 грн. Матки ШЗ перевіренні на яйцекладку до за печатання розплоду – 200 грн. Матки Природнього обльоту плідні - 100 грн. Матки неплідні - 50 грн. ціни дійсні при оплаті відразу при замовленні, на далі можливе збільшення вартості . Лінії які пропонуються: Бакфаст . 1) B15(МАА)= imq .13 – B33(BZF) frkg B79(SL) : .11 – B100(JG) frkg B104(SL) : .09 – B201(PJ) ins B271(PJ) : .07 – B284(PJ) ins B124(PJ) : 2) B8(МАА) = imq .14 – B26(АН) hbg B101(CHP) : .11 B51(AH) ins B19(AH) : .09 – B60(AH) ins B26(RS) : .06 – B105(AH) ins B28(HST) : 3) B32(МАА)= imq .14 - B46(AP) lthl B200(BB) : .13 – B6(AP) lthl GR23(TR) : .12 – B171(AP) ins A143(JBB) : .11 – B232(AP) balGR109(TR) : 4) В21(МАА)= imq .14 – В350(TR) mrk KB177 : .13 – B104(TR) bal B47(MKK) : imq .11 – B174(TR) bal GR109(TR) : .09 – B135(TR) bal B78(TR) : МАА:Artem Maisterhuk (UA) TR:Thomas Rueppel (DE) AP:Andreas Peter (DE) KB:Keld Brandstrup (DK) SL:Sven Ledowski (DE) CHP: Christian Peter(DE) AH:Heike Aumeier (DE) BB : Bernd Brix (DE) imq :Laying queen imported (плідна матка імпортуеться) bal :Baltrum island (DE) mrk :Marken island (NL) frkg :Friedrichskoog mating place (DE) lthl :Lautenthal (Harz, DE) hbg :Hausberg mountain (DE) ins :Instrumental insemination __________________________________________ В21(МАА) http://perso.fundp.ac.be/~jvandyck/homage/...28TR%29.13.html В350(TR) http://perso.fundp.ac.be/~jvandyck/homage/...8MKK%29.09.html B47(MKK) http://perso.fundp.ac.be/~jvandyck/homage/...28TR%29.11.html B104(TR) http://perso.fundp.ac.be/~jvandyck/homage/...s/KB177.10.html KB177 __________________________________________ B8(МАА) http://perso.fundp.ac.be/~jvandyck/homage/...28AH%29.11.html B26(АН) http://perso.fundp.ac.be/~jvandyck/homage/...8CHP%29.11.html B101(CHP) __________________________________________ B15(МАА) http://perso.fundp.ac.be/~jvandyck/homage/...8BZF%29.11.html B33(BZF) http://perso.fundp.ac.be/~jvandyck/homage/...28SL%29.10.html B79(SL) ___________________________________________ B32(МАА) http://perso.fundp.ac.be/~jvandyck/homage/...28AP%29.13.html B46(AP) http://perso.fundp.ac.be/~jvandyck/homage/...28AP%29.12.html B6(AP) http://perso.fundp.ac.be/~jvandyck/homage/...ed_TR_2012.html GR23(TR) http://perso.fundp.ac.be/~jvandyck/homage/...28BB%29.11.html B200(BB) ____________________________________________ КАРНІКА : МАТЕРИНСЬКІ СІМЇ (це коди матерів тих маток що маю я ) C-Peschetz 17-85-5-2010 Медопродуктивность 114 % - Незлобливость 108 % - Усидчивость на рамках 109 % - Неройливость 115% - Устойчивость к вароатозу 107 % - Общая оценка по отношению к средним семьям 113% C-L561-K4303 99120-71352-2012 Медопродуктивность 128 % - Незлобливость 147 % - Усидчивость на рамках 146 % - Неройливость 123% - Устойчивость к вароатозу 147 % - Общая оценка по отношению к средним семьям 152% C-Peschetz 6-115-2-2012 Медопродуктивность 127 % - Незлобливость 131 % - Усидчивость на рамках 131 % - Неройливость 134% - Устойчивость к вароатозу 117 % - Общая оценка по отношению к средним семьям 133% C-T1075 6-115-5-2012 Медопродуктивность 120 % - Незлобливость 126 % - Усидчивость на рамках 122 % - Неройливость 121% - Устойчивость к вароатозу 147 % - Общая оценка по отношению к средним семьям 141% ВІД МАТЕРИНОК C-Peschetz 6-115-2-2012 і C-T 1075 6-115-5-2012 МАТОК НЕПЛІДОК БУДЕ ВИВОДИТИ Приз (Денис Фадеев) запліднення моє. КАРНІКА : БАТЬКІВСЬКІ СІМЇ C-Peschetz 17-85-5-2010 Медопродуктивность 114 % - Незлобливость 108 % - Усидчивость на рамках 109 % - Неройливость 115% - Устойчивость к вароатозу 107 % - Общая оценка по отношению к средним семьям 113% C-L561-K4303 99120-71352-2012 Медопродуктивность 128 % - Незлобливость 147 % - Усидчивость на рамках 146 % - Неройливость 123% - Устойчивость к вароатозу 147 % - Общая оценка по отношению к средним семьям 152% www.beebreed.eu система бібрід. http://www2.hu-berlin.de/beebreed/ZWS/Star...ucht-Start.html перейти по ссилці вибрати пункт Zuchtwerte далі Zuchtwertergebnisse fьr ausgewдhlte Kцniginnen ввести в поля коди мами Landesverband: код землі (17) Zьchter: матковод (85) Zuchtbuch-Nr.:селекціоний номер матки (5) Jahrgang: рік народження (2010) нажати кнопку weiter відкриїться таблиця показників. 99-120-71352-2012 17-85-5-2010 ____________________________________________ Також існує можливість запліднити маток трутнем карпатки (матки від В. Дочинця) і СГК . Шукаю якісну степову , якщо така є у вас (чистопородна) пропоную співпрацю . Ви мені пару (бажано 6 сестер) таких маток , я вам після виведення від них трутня заплідню ваших маток. Доставка від мене чи до мене маток – через Нову Пошту. Послуги пошти за рахунок замовника. Замовлення прошу , або в темі , або в особисті повідомлення, якщо є щось не зрозуміло тел. 09882300 дев’яносто один. 096792234 п'ять Для внесення в список замовлення мені потрібно ваше прізвище ім’я по батькові , номер телефону, адресу нової пошти куди відправляти маток. Розрахунок можливий 2 способами , на карту Приват і накладним платежем. На карту розрахунок повинен бути проведений до відправлення посилки. Накладним розраховуєтесь на пошті при отриманні , але вартість цієї послуги близько 15 гривень. Якщо проплачуєте на карту обов’язково відзвонитись чи відписатись тут в особисті повідомлення. Перед відправленням посилки за декілька днів обов’язково попереджаю. Від усіх запропонованих ліній будуть виводитись і матки і трутень , тільки не в один час. І ще одне , маткам ШЗ підрізаю крило, якщо ви бажаєте щоб крила були цілі вкажіть про це в замовленні. ___________ post-1784-1415749302_thumb.jpg паспорта post-1784-1415749412_thumb.jpg під час мічення трутня , для ШЗ. post-1784-1415749830_thumb.jpg народжуеться трутень і відразу мітиться. post-1784-1415750052_thumb.jpg миролюбивість :ay:post-1784-1415750279_thumb.jpg відзнака - круг 2014. post-1784-1415750402_thumb.jpg участь у навчанні ШЗ post-1784-1415750561_thumb.jpg з оператором ШЗ з європи. post-1784-1415750713_thumb.jpg post-1784-1415750985_thumb.jpg огляд відводка

тут відео - моя лекція на зустрічі Точка в Умані 6-7 вересня 2014 року про ШЗ. після лекції відбулася частина де я показав як відбирається сперма в трутня і сам процес інсемінації.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Паланочка, асколько будет стоять Ваша работа если я предоставлю (свою матку и трутня)?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Паланочка, асколько будет стоять Ваша работа если я предоставлю (свою матку и трутня)?
Вроде в первом же сообщении ответ есть Також пропоную послугу запліднити ваших маток. Вартість послуги : Матки ШЗ не перевіренні на яйцекладку вартість – 100 грн. Матки ШЗ перевіренні на яйцекладку до за печатання розплоду – 200 грн
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Паланочка, асколько будет стоять Ваша работа если я предоставлю (свою матку и трутня)?
Вроде в первом же сообщении ответ есть Також пропоную послугу запліднити ваших маток. Вартість послуги : Матки ШЗ не перевіренні на яйцекладку вартість – 100 грн. Матки ШЗ перевіренні на яйцекладку до за печатання розплоду – 200 грн
Мико, там трутень Паланочки , а мне надо от моих.Это разные вещи
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

да и еще, (АМ:Artem Maisterhuk (UA) такого матковода в системе бакфаста я не нахожу :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

.Это разные вещи
Вещи может и разные ,только цена ИО вряд ли от этого изменится Может только быть выше :IMHO1:
да и еще, (АМ:Artem Maisterhuk (UA) такого матковода в системе бакфаста я не нахожу :dntknw:
Но вы же к нему обращаетесь, в данной переписке
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Паланочка, про меня не забыли? opr06K93.gif

20 маток , но нужно уточнить каких.. матки естественого облета по 100 грн.
Паланочка, а сколько будет стоять Ваша работа если я предоставлю (свою матку и трутня)?

70 грн. без перевірки на червління, тобто відібрав сперму осіменив , витримав сутки , відправив назад. 120 грн. з перевіркою на червління, відібрав сперму осіменив , посадив до нука , діждався засіву відправив назад. І ще один момент , при підсадці до нуклеуса можлива втрата частини маток, тому відправляєте з запасом пару лишніх неплідних , і платите тільки за тих що отримали назад. для відправки трутня , потрібно зробити нуклеус , в якому буде розплід печатний , корм , вентиляція, має бути льоток , щоб при приїзді дати бджолам облетітись. трутень бажано мічений. з розрахунку 20-30 на матку , матки в кліточках з супроводжуючими бджолами (кліточки заправленні канді) в нуклесі разом з трутнем і бджолами. маткам на час прибуття до мене 7-8 днів.Трутень має бути 14 днів на час прибуття до мене, може бути на пару днів старший , але не молодший. Також коли виведеш маток і будеш їх витримувати до 7 днів , розраховуй на відхід до 20% неплідок уже в себе (закладку з запасом) . Трутня закладай теж з запасом , тому що значна частина його до моменту зрілості гине.
да и еще, (АМ:Artem Maisterhuk (UA) такого матковода в системе бакфаста я не нахожу opr06K94.gif

матки находятся у меня , потому что би било понятно что за матки пишу родословную правильно. Я не зарегистрирован в педигри. Если Денис создаст сайт родословних наш, то я там буду. для прикладу розшифрую В8(АМ), щоб було зрозуміло що до чого.
2) B8(АМ) = imq .14 – B26(АН) hbg B101(CHP) : .11 B51(AH) ins B19(AH) : .09 – B60(AH) ins B26(RS) : .06 – B105(AH) ins B28(HST) :

матка "AH:Heike Aumeier (DE)" B26(АН) в 2014 році дала дочку яка була спаренна на hbg :Hausberg mountain (DE) з трутнем B101(CHP) "CHP: Christian Peter(DE)" і імпортованна в Україну "imq :Laying queen imported (плідна матка імпортуеться)" АМ:Artem Maisterhuk (UA) тобто мною була придбана. в мене вона знаходиться в вулику під 8 номером , тому В8. Надіюсь я зрозуміло розписав. :wave:
Вещи может и разные ,только цена ИО вряд ли от этого изменится Может только быть выше opr06K9M.gif

ну чомуж , мені ж не доведеться вирощувати трутня. А це гарний шмат роботи.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Паланочка, не вижу цены на И.О. Карника!! :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Карніка. 1) Австрійка лінія L561-K4303 (АСА) Perner 99-120-71280-2014 її мати 99-120-71352-2012 2) Німеччина лінія Pechetz , Georg Macha 17-85-124-2013 Її мати 17-85-5-2010 www.beebreed.eu система бібрід. http://www2.hu-berlin.de/beebreed/ZWS/Star...ucht-Start.html 99-120-71352-2012 http://www2.hu-berlin.de/beebreed/ZWS/Star...ucht-Start.html 17-85-5-2010

Доброго дня. Будь ласка мені карніку ШЗ з перевіркою на червління: 2 шт. -австрійська лінія; 2 шт.- Pechetz. № картки для перерахування коштів? Дякую.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Паланочка, не вижу цены на И.О. Карника!! opr06K93.gif

цена одинаковая с бакфастом. Матки ШЗ не перевіренні на яйцекладку вартість – 150 грн. Матки ШЗ перевіренні на яйцекладку до запечатання розплоду – 250 грн.
Доброго дня. Будь ласка мені карніку ШЗ з перевіркою на червління: 2 шт. -австрійська лінія; 2 шт.- Pechetz. № картки для перерахування коштів? Дякую.

відповів в приватні повідомлення.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Артем, добрый день. Есть такой вопрос: Вот, допустим мне интересно получить от тебя пару маточек Пешетц немецкой селекции. Маточка, от которой ты будешь выводить неплодок, как я понимаю, у тебя есть. А сперма трутня Пешетц? Её можно купить в Германии? Есть же наверное какая-то доставка из Германии в каких-то контейнерах. Ты покупаешь у немцев сперму трутня?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

....А сперма трутня Пешетц? Её можно купить в Германии? Есть же наверное какая-то доставка из Германии в каких-то контейнерах. Ты покупаешь у немцев сперму трутня?
Да кстати, про трутней пожалуйста поподробней!! :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Tolstiy, Робин-Гут, Я думаю суть понятно, у него 2 матки: 1) Австрийка 2) Пешец Возможные комбинации: Австр х Пешец Пешец х Австр Австр х Австр (родственники) Пешец х Пешец (родственники) Или Вы присылаете своих неплодных Карники и будет Вам Пешец х Пешец или Тройзек х Пешец и т.д.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пешец х Пешец (родственники)
Я спрашиваю, потому что в этом не очень разбираюсь. Если Артем возьмет от своей маточки неплодку Пешетц и оплодотворит ее спермой трутня от этой же маточки, то получится, что дед оплодотворил внучку? Или как? И можно ли так делать? Будут ли жизнеспособны такие маточки?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я спрашиваю, потому что в этом не очень разбираюсь. Если Артем возьмет от своей маточки неплодку Пешетц и оплодотворит ее спермой трутня от этой же маточки, то получится, что дед оплодотворил внучку? Или как? И можно ли так делать? Будут ли жизнеспособны такие маточки?

Можно, но мы с Артёмом договорились. Будет возможность использовать моих неплодных от Пешец и Тройзек 1075, при этом увеличить возможности комбинаций. Тоесть сделать Пешец х Пешец или Тройзек 1075 х Австрийка и т.д.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Её можно купить в Германии?

купить можно , только цена дози будет дороже чем я предлагаю уже готових маток ;)
Ты покупаешь у немцев сперму трутня?

нет и не слишал чтоби ктото покупал :dntknw: проблема будет не только в цене , а и в доставке, европа не за "углом".
Если Артем возьмет от своей маточки неплодку Пешетц и оплодотворит ее спермой трутня от этой же маточки, то получится, что дед оплодотворил внучку? Или как? И можно ли так делать? Будут ли жизнеспособны такие маточки?

сейчас 2 такие зимуют у меня в семях и такая же маточка у нашого форумчанина Wladimir K , практически что получится не знаю такие матки у меня первий раз, в зиму пошли на чужой пчеле своей било мало , позно подсадил с нуков. У Владимира вроде пару рамок пчели на ростила , лр того отводка что подсадил. Но реально у видить как будет ити развтиє можно будет только на следующий сезон.
Да кстати, про трутней пожалуйста поподробней!! opr06K93.gif

что вас интересует про трутней спрашивайте . _____________________ Денис давай коди материнок.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Понятно, Денис. Спасибо. Остался просто из интереса, чтобы расширить кругозор, вопрос про сперму трутня из Германии. Дорогое ли это удовольствие, и есть ли трудности с хранением спермы? PS Спасибо, Артем, сообщение прочел. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

.....что вас интересует про трутней спрашивайте . _____________________ Денис давай коди материнок.
Какими трутнями будут оплодотворены Ваши матки, имею ввиду Карнику?? :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пропоную в сезоні 2015 року штучно запліднених бджоломаток, порід бакфаст, карніка, перші матки ШЗ орієнтовно початок червня.

Паланочка и придраться не к чему :):ay: Пока :IMHO1: самое грамотно оформленное предложение о продаже маток.
Шукаю якісну степову , якщо така є у вас (чистопородна) пропоную співпрацю

Эх, в этом году, такую очень качественную мать (пчеломатку) поменяли(пчелы) :( Успеха. Посмотрел фото и подумал... может у нас теперь будет свой "свой брат Адам"
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Денис давай коди материнок.

Вариант № 1 Мама C-Peschetz 6-115-2-2012 Медопродуктивность 127 % - Незлобливость 131 % - Усидчивость на рамках 131 % - Неройливость 134% - Устойчивость к вароатозу 117 % - Общая оценка по отношению к средним семьям 133% Папа 6-42-97\10 Вариант № 2 C-T1075 6-115-5-2012 Медопродуктивность 120 % - Незлобливость 126 % - Усидчивость на рамках 122 % - Неройливость 121% - Устойчивость к вароатозу 147 % - Общая оценка по отношению к средним семьям 141% Папа 11-1-2044 \ 11
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хочу замовити 2 шт Pechetz і 2 шт Австрійської лінії. (Матки ШЗ перевіренні на яйцекладку до запечатання розплоду – 250 грн.) ПиСи: А можна викласти характеристики карнік материнок, як у повідомленні 22? :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хочу замовити 2 шт Pechetz і 2 шт Австрійської лінії.

тоже интересует карника Т 1075

Так как это матки ИО, то стоит определиться и с отцовскими семьями
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так как это матки ИО, то стоит определиться и с отцовскими семьями

До літа ще буде час, можливо з"являться нові варіанти комбінацій. :IMHO: Особисто мені цікаво було б отримати пешетс-пешетс і австрійка-тройзек, а якщо можливо- то тройзек-тройзек :) ( якщо в цих випадках не буде близькоспорідненного).
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...