Перейти к содержанию

Школа-семінар "За рентабельну пасіку"


didvasil

Рекомендуемые сообщения

Стремление к гласности и популярности сыграло с господином Соломко злую шутку.Достаточно было бы разработать текст приглашения десятку наших форумчан на школу-семинар и втихую отправить адресатам-- дело бы решилось.Оные товарищи выложили бы здесь всю информацию о будкщем мероприятии.Те,кто письменного,на БУМАГЕ,призыва не получал,давился бы от зависти и искал пути проникновения в заветную аудиторию.В т.ч. и через точковский Форум! Знамо дело,Дед Василий,нет пророка в своем Отечестве. Блин еще не испекли а горячие головы уже хотят из него вылепить непрезентабельный ком. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так всё-же. Кто собираеться учавствовать?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Лично я считаю, что 1000 гривен за опыт, за передовые технологии, привязанные к украинским реалиям - это недорого.

И это все передовые технологии? Не знаю.... может быть для Казахстана и да. :wave:
Одна з кращих книг по пасічництву, яку я "тримав в руках" це кн. М.И.Гусляков "Ступени пчеловодного мастерства" / Усть-Каменогорск, 2013.- 260с. Автор потомственній пасічник в 4-му поколінні, профі ( закінчив ВСХІЗО), стаж більше 50 років (от помощника пчеловода до нач. пчеловолства Восточно-Казахстанской обл) и зараз з сином тримають більше 200 б/р. Разом з сином, теж професійним пасічником, прослухали ВСІ три наші семінари в Алматі (за 1500 км від Усть-Каменогорська), під час яких ми з МІ і затоваришували... В серпні в Усть-Каменогорську я домовився з ним про видання його книги в Україні. ЇЇ треба трохи "адаптувати" до нашої кліматичної зони (перш за все по привязці до дат сезону). З нового року Буду ставить на сімейній раді питання про виділення коштів і будемо вчитися у казахів. "І чужому научайтесь. Свого не цурайтесь...!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Знаете я лично готов заплатить 500 евро чтобы, послушать семинар Томаса Рюппеля или Паула Юнгельса

З лекторів мені, наприклад, цікаво було б послухати Нагорнюка ( з Підрізаном спілкувався :ah: ) Прохання до Діда Василя- перераховувати не лише лекторів а й теми лекцій семінару...
Обовязково викладу Програму. На сьогодні узгожена з ведучими їх участь в семінарі. В суботу зустрічаюсь з Подрізаном А.Г. під Кременчугом і погодимо його теми, але основна його тема : кочівля (має досвід кочівлі на відстані до 3-х тис. км!!!). Всі ведучі люди зайняті, зі своїми планами, проблемами.... тому це досить не просто. Як тільки Передам БК4-14 до друку переключаюсь повністю на програму...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Стремление к гласности и популярности сыграло с господином Соломко злую шутку................................. Блин еще не испекли а горячие головы уже хотят из него вылепить непрезентабельный ком. :IMHO1:
Уважаемый hena! Неужели Вы считаете, что мне надо стремиться к еще большей популярности? Впору следить за тем, чтобы некролог не испортить... Хочу хорошо (добротно) сделать полезное ДЕЛО, всего-навсего. А порченых (непрезентабельных) блинов то у меня пока что , слава Богу, вроде и не было... Даже "у Лукоморья" на временно окупированных териториях молчат по этому поводу ...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Стремление к гласности и популярности сыграло с господином Соломко злую шутку. Знамо дело,Дед Василий,нет пророка в своем Отечестве. Блин еще не испекли а горячие головы уже хотят из него вылепить непрезентабельный ком. :IMHO1:
Уважаемый hena! Неужели Вы считаете, что мне надо стремиться к еще большей популярности? Впору следить за тем, чтобы некролог не испортить... Хочу хорошо (добротно) сделать полезное ДЕЛО, всего-навсего. А порченых (непрезентабельных) блинов то у меня пока что , слава Богу, вроде и не было... Даже "у Лукоморья" на временно окупированных териториях молчат по этому поводу ...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

зараз з сином тримають більше 200 б/р.

Познакомился с его сыном на Апимондии. Толковый парень. Он мне показывал фото и рассказывал про свои пасеки. Очень интересно, но улья были ЛЕЖАКИ. Точки БЕЗ ОХРАНЫ и конкурентов НЕТ. Так как где они ставят - это заповедники и кроме них ЗАПРЕЩЕНО другим ставить пчел. Еще много нюансов, которые у нас не работают.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уважаемый hena! Неужели Вы считаете, что мне надо стремиться к еще большей популярности? Впору следить за тем, чтобы некролог не испортить... Хочу хорошо (добротно) сделать полезное ДЕЛО, всего-навсего. А порченых (непрезентабельных) блинов то у меня пока что , слава Богу, вроде и не было... Даже "у Лукоморья" на временно окупированных териториях молчат по этому поводу ...
Уважаемый Дед Василь! Толи я туманно выразился,толи вы читали поспешно.Я иронизировал вовсе не в адрес семинара.Мысль такова: мероприятие только в проекте,а радикально настроеные элементы уже готовы его скомкать,втоптать в грязь. Ведь никто никого не силует!Хочешь учиться-- приезжай и учись. Так что дерзайте и "Хай згинуть ваші вороги" :az: А я нейтрал :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Себе профі не щитаю але і бджолу бачу не вперше. Щидаю захід який планується шкоди в любому випадку не принесе. Так як у навіть нерадивого пасічника є чого повчитись наприклад як не треба робити. Із особистого досвіду можу сказати що старші пасічники-всезнайки які ніколи нічого не скажуть і не послухають давно відстали від молодшого поколіня пасічників. Якби мав можливість обовязково захід би відвідав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Із особистого досвіду можу сказати що старші пасічники-всезнайки які ніколи нічого не скажуть і не послухають давно відстали від молодшого поколіня пасічників.

Вы как-то мягко нам намекаете на возраст уважаемых панов лекторов?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

hena - "А вы ноктюрн сыграть смогли бы на флейте..." ?
На водостоке трубы Я пытаюсь играть Фугу осилил, Ноктюрн--не поднять! Примечание: фуга--встречи "На Точку",ноктюрн--школа-семинар "За рентабельну пасіку" :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

основна його тема : кочівля (має досвід кочівлі на відстані до 3-х тис. км!!!).

Так, лінивим його аж ніяк не назвеш... :) Для мене кочівля на 100 км- це вже край світу... В цьому плані нам всім у нього є чому повчитися... :IMHO: Дід Василь, а нема в планах продажу відеозаписів лекцій з семінару? Багатьом було б цікаво подивитися :IMHO: та й реклама була б на наступний рік... :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Повідомлення не по темі переніс "не в тему". ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Интересно а у всех лекторов больше 100 семей чтоб можно было на равных общаться с учениками???

Ну, якщо пропонується "вскриться", то і тобі як джентльмену доведеться: карточка - Берендей - реєстрація на форумі - 22.10.2011 Ну які менше року стажу :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Интересно а у всех лекторов больше 100 семей чтоб можно было на равных общаться с учениками???

Ну, якщо пропонується "вскриться", то і тобі як джентльмену доведеться: карточка - Берендей - реєстрація на форумі - 22.10.2011 Ну які менше року стажу :)
Стаж в пчеловодстве считается НЕ с момента регистрации на форуме :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Стаж в пчеловодстве считается НЕ с момента регистрации на форуме

Згоден, але Берендей з самого початку презентував себе як бджоляр, хоч і початківець.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Шановне товариство! Підготовка програми школи-семінару в стадії завершення. В прямому діалозі Досягнуті домовленості з ВСІМА доповідачами указаними в Інф. повідомленні, в т.ч. заняття на промисловій пасіці (більше 1500 б/р) Нагорнюка В.І. в Обухівському районі (автобус вже проплачений). Додатково запрошений Сергій Галашевський (директор "Органік Продукт") для бесіди щодо особливостей виробництва органічного меду. Іде формування групи слухачів школи з 20 чоловік (НЕ БІЛЬШЕ). На сьогодні в групу вже включені (поза конкурсом) два лауреати Золотої відзнаки Бджолярського Кругу, Почесні Пасічники України Подрізан А.Г. (Градежзьк) і Стетюха О.В. (Ромни). В обох пасіки до 100 б/р і стаж більше 30 р. Анатолій Григорович вже підготував фільм "про зимівлю під термокуполом" (див. "БК") та про кочівлю. з "екстрімом"... З багатьма його доробками і технологіями можна ознайомитись в нашому ж. "БК" та на школі-семінарі. Олександр Володимирович теж активний автор "БК": безвощинні технології, парафінування вуликів, технологія обробки бджіл молочною кислотою (перейняв у німців).... Все це буде вечорами поза програмою школи... Про включення до групи буде повідомлятись в лічку або по тел. в процесі формування групи, але не пізніше 2 грудня. ВС

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Завершується формування «Програми школи-семінару» і 1.12 вона буде розміщена тут. Доповнення до «Програми» викликані введенням виступу проф. Руденка Є.В. (єдиний в Україні докт. вет. наук «по бджолах, дир. найбільшого в країні НДІ тваринництва) 10.12.2014 р. і виступу Гуслія Ю.М. (Голова кооперативу «Павік», який випускає ножі прості і електричні, установки для розпечатування стільників, воскотопки електричні, декристалізатори, сушарки медом, апіліфти….) на промисловій пасіці В.І.Нагорнюка в с.Халепья Обухівського р-ну Київської обл. Тема виступу «Комплексна механізація на пасіці. Продуктивність та економіка…». Ю.М виступає як співдоповідач Нагорнюка В.І. Виїзд на найбілшу сучасну промислову пасіку в Україні автобусом о 8-30 11.12.2014 р. До слухачів семінару зарахований Ясько С.О. (Лубни, один з авторів нової кн. «Тайни бджолиної селекції»). За ним позапрограмна бесіда (ввечері чи в обід) про масовий і індивідуальний відбір, або початок аналітичної селекції з презентацією книги.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До слухачів семінару зарахований Ясько С.О. (Лубни, один з авторів нової кн. «Тайни бджолиної селекції»). За ним позапрограмна бесіда (ввечері чи в обід) про масовий і індивідуальний відбір, або початок аналітичної селекції з презентацією книги.

Знаю что торгует инвентарем. И тут бах Книга о тайнах селекции :blink: я потрясен и в шоке сколько у нас селекционеров, и нет пчел :dntknw: что-то тут не так :ak: Но книгу приобрету в обязательном порядке.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Знаю что торгует инвентарем. И тут бах Книга о тайнах селекции blink.gif я потрясен и в шоке сколько у нас селекционеров, и нет пчел opr06K94.gif что-то тут не так ak.gif Но книгу приобрету в обязательном порядке.

post-1784-1417181796_thumb.jpg 22 сторінки. ....
Знаю что торгует инвентарем.

ви кого маєте на увазі ? Ясько С.О. я правильно зрозумів ?? :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ви кого маєте на увазі ? Ясько С.О. я правильно зрозумів ??

Так, ти мені його номер давав... я в нього кліточки і шпателя купляв.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так, ти мені його номер давав... я в нього кліточки і шпателя купляв.

оце так номер :umora::umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ПРОГРАМА ШКОЛИ-СЕМІНАРУ «ЗА РЕНТАБЕЛЬНУ ПАСІКУ» 8 – 12.12.2014 Р. 8.12. Понеділок 8-00 – 9-00 Реєстрація 9-00 – 11-00 Соломка В.А. «Парадокси пасічних технологій. Нові технології виробництва продуктів бджільництва». 11-00 – 13-00 Подрізан А.Г. Механізована кочова пасіка (автопоїзд – бджолокомплекс) Малыхин В.Є. 14-00 – 16-00 Оздоровительный эффект пчелопродуктов апитерапии – мед, маточное молочко, гомогенат, настойка метаболитов. 16-00 - 18-00 Технология комплексного производства данных продуктов на любительской пасеке с целью повышения рентабельности З 19-00 Неформальна зустріч з Головою Гільдії медоварів України Барабашем В.С. 9.12. Вівторок 9-00 – 11-00 Технология содержания пчелосемей в полном годовом цикле - с весны до весны. 11-00 13-00 Оздоровление пчелосемей без ветпрепаратов – американский гнилец, варроатоз, параличи, аскосфероз, браулез. Анонс книги «Зимовка на закристаллизованном меде» Єфіменко Т.М. ,канд. вет. наук, зав. лаб. патології бджіл ННЦ інституту П.І.Прокоповича 14-00 – 16-00 Варроатоз бджіл :1). Шкодо чинність; 2). Діагностика (можна принести на заняття свої проби бджіл для аналізу); 3). Інтегровані заходи оздоровлення бджіл при варроатозі (біологічні, фізичні, хімічні). 16-00 – 18-00 Хвороби розплоду : 1). Бактеріальні; 2). Грибкові; 3). Вірусні; 4). Неінфекційні (викликані зовнішніми несприятливими чинниками); 5). Сучасні підходи до оздоровлення бджіл при інфекційних хворобах розплоду та хворобах, що викликані порушенням умов утримання бджіл. 10.12. Середа 9-00 – 13-00 Нозематоз бджіл : 1). Nosema ceranae та Nosema apis – збудники нозематозу бджіл в Україні; 2). Шкодо чинність; 3). Діагностика(можна принести на заняття свої проби бджіл для аналізу); 4). Заходи оздоровлення бджіл; 5). Білкові підгодівлі бджіл і нозематоз; 6). Біологічно-активні речовини (БАР) рослинного і тваринного походження для підгодівлі здорових і хворих нозематозом бджіл; 7). Способи інверсії цукру і тривалість життя здорових і хворих на нозематоз бджіл. 8). Прості способи дезінфекції бджолоінветарю. 14-00 – 15-00 проф. Руденко Є.В. , докт. вет. наук «по бджолах», або Соломка В.О. «Нові технології виробництва продуктів бджільництва», 15-00 – 16-00 Бажин А.В. Все про продажу, закупівлю і експорт меду 16-00 – 18-00 Подрізан А.Г. Велика і мала механізація на пасіці З 19-00 Неформальна зустріч з Президентом СПУ Вередом Л.І. 11.12 Четвер 8-30 Відїзд автобусом на найсучаснішу і найбільшу в Україні промислову пасіку Нагорнюка В.І. в с. Халепья Обухівського р-ну 10-00 - 12-00 Лекція-екскурсія Нагорнюка В.І. на його пасіці 12-00 – 13-00 Гуслій Ю.М. «Комплексна механізація на пасіці. Продуктивність. Економіка», Знайомство з доробками і новаціями автора і підприємства. Переїзд в Боярку і обід десь по дорозі 14-30 – 16-30 Домбровський В.П. (в Боярці) Лекція і екскурсія по одному з найсучасніших в Україні виробництв вощини. Знайомство з доробками і новаціями автора і підприємства. З 19-00 Неформальна зустріч з проф. Галатюком О.Є. – директор ННЦ інститут ім П.І.Прокоповича 12.12. Пятниця 8-00 – 10-00 Подрізан А.Г. Зимівля під термокуполом. 10-00 – 12-00 О.Комісар, кандидат біол. наук « Зимувальні вулики Валерія Паламарчука». 13-00 – 14-00 Подрізан А.Г. Глибинна переробка воскосировини. 14-00 – 15-30 О.Комісар Технологія виробництва брускового меду та стільниковий мед в нуклеусних рамках Єгошина. 15-30 - 17-00 Нова технологія отримання личинок і лялечок трутнів для приготування їжі для людей а також для приготування гомогенату трутневого розплоду. Новини з пасічницького конгресу в Турції та двох семінарів в Польщі. 17-00 – 18-00 Соломка В.О. Обговорення результатів семінару (Що «так», а що «не так») Перерва через кожні 2 год занять Сніданок з 7-00 до 9-00 Обід з 13-00 до 14-00 Вечеря з 18-00 до 19-00 Можливі зміни в програмі (всі під Богом ходимо). В запасі є декілька актуальних тем, в т.ч. запрошений Сергій Галашевський, дир. ф. «ОрганікПродукт»…, Дяченко П.К. та ін. --

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Соломка В.А. «Парадокси пасічних технологій.

Неформальна зустріч з проф. Галатюком О.Є. – директор ННЦ інститут ім П.І.Прокоповича

И этим все сказано. Все неформально и парадоксально :wave: Передавайте вітання містеру Галатюку, і нагадайте закон про люстрацію. :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Неформальна зустріч з проф. Галатюком О.Є. – директор ННЦ інститут ім П.І.Прокоповича

И этим все сказано. Все неформально и парадоксально :wave: Передавайте вітання містеру Галатюку, і нагадайте закон про люстрацію. :wave:

На превеликий жаль всі закордонні делегації їдуть не на Вашу чи мою пасіку, а в інститут бджільництва. В тому числі і з питань закупки меду. А оскільки ламати (люструвати) - не будувати, варто сьогодні працювати з тими хто є, з надією, що прийдуть кращі...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...