Перейти к содержанию

Продам форму для заливки корпусів з ППУ.


Рекомендуемые сообщения

Маю форму з ламінованої фанери для корпусів з ППУ на 8 рамок 145. Робив собі кілька вуликів. Може хтось хоче то можу продати по собівартості, ну і плюс доставка (віддам разом з звареними зажимами з арм. і кутника). Зразу кажу, форма не ідеальна (я столяр такий собі :) ), але корпуси виходять нормальні. Зараз бджоли зимують в цих вуликах. Пишіть в приват кого цікавить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Маю форму з ламінованої фанери для корпусів з ППУ на 8 рамок 145. Робив собі кілька вуликів. Може хтось хоче то можу продати по собівартості, ну і плюс доставка (віддам разом з звареними зажимами з арм. і кутника). Зразу кажу, форма не ідеальна (я столяр такий собі :) ), але корпуси виходять нормальні. Зараз бджоли зимують в цих вуликах. Пишіть в приват кого цікавить.
Так скинь пару фото.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Маю форму з ламінованої фанери для корпусів з ППУ на 8 рамок 145. Робив собі кілька вуликів. Може хтось хоче то можу продати по собівартості, ну і плюс доставка (віддам разом з звареними зажимами з арм. і кутника). Зразу кажу, форма не ідеальна (я столяр такий собі :) ), але корпуси виходять нормальні. Зараз бджоли зимують в цих вуликах. Пишіть в приват кого цікавить.
Так скинь пару фото.
DSCN0071JP_3144920_14485123.jpg DSCN0072JP_8505881_14485133.jpg DSCN0073JP_7953440_14485143.jpg Тут вулики, що робив в цій формі. Форму для кришки-дна не продаю. http://tochok.info/forum/index.php?s=&...st&p=172986 Для антиприлипання обмотував стреч-плівкою, де мають ставати плечики для рамок ставив пластмасовий кутник. Корпуси виходять нормальні :ay: Заливав по кілька корпусів в день.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

И что Вы за него хотите, на 10 рам есть форма...?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

И что Вы за него хотите, на 10 рам есть форма...?
:) На 10 рам немає. Я не виробляю форми на продаж. Просто собі робив, хотів попробувати, тепер в гаражі валяється пилом припадає.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ціна 400грн, + доставка. Що ніхто не хоче собі дорогих вуликів з неприродного матеріалу зробити?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Що ніхто не хоче собі дорогих вуликів з неприродного матеріалу зробити? Нам непогано бджіл утримувати і в деревяних :ay: ,як пасічникувати в дорогих хімічних вуликах.

post-5238-1415101327_thumb.jpg

post-5238-1415101464_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Що ніхто не хоче собі дорогих вуликів з неприродного матеріалу зробити?

НЕ хотим что бы
тепер в гаражі валяється пилом припадає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Що ніхто не хоче собі дорогих вуликів з неприродного матеріалу зробити?

НЕ хотим что бы
тепер в гаражі валяється пилом припадає.

Просто в мене вона свою справу зробила і вже не потрібна. Є 4 хороші вулики з ППУ. А тепер і люди в хатах з пінопласту живуть тож думаю бджолам теж нічого не буде. Якщо хтось хоче зробити собі вулик з ППУ то моя пропозиція це халява. Продам за 400 грн, з яких 200 віддам на теплі куртки солдатам. Якщо ніхто не купить то ще трохи полежить і піде в піч на дрова :ak:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...