Перейти к содержанию

Аллергия на прополис


ромео

Рекомендуемые сообщения

Несподівано намалювалась проблема. Минулої осені (десь у серпні) прокинувся, глянув у дзеркало і не впізнав сам себе. Ліве око припухло, почервоніло. По тілу йшов зуд. Висипи на шиї, під пахвами, на руках. Явно алергічного напрямку. Спочатку значення не надав. Минулося за три дні. Через два тижні все повторилось. Задумався. Третє нагадування поставило в тупик - Із-за чого??? Став аналізувати, згадувати і методом виключень прийшов до прополісу. Після роботи з вуликами наступного ранку - все повторювалось. Навіть, коли просто виймав вже холодні рамки на зберігання, теж саме. Думав за зиму щось зміниться. Після першого відвідування пасіки - нічого не змінилось. Став працювати в рукавичках. Пройшов сезон. Алергія не проявляється. Але дуже вже незручно мені в них. Та й бджілки мої чогось не люблять рукавичок. Тканина їх дратує і часто жалять без причини. Голими руками все спокійно. Та й в теплу пору дуже вже липнуть рукавички до прополісу. Одним словом - майже як секс з презервативом - все ніби так само, а "відчуття" інші. :umora: Тож може хто що порадить. Було б добре позбавитись цієї алергії або, якщо не це, то хоч як організувати роботу, щоб менше контактувати з прополісом. :helpme:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тож може хто що порадить.

Купіть нормальні рукавички. :IMHO: Я, інколи, маток мічу й підрізаю крила не знімаючи рукавичок... :ah: А взагалі, як згадаю, яке це воно-закінчиш роботу, а руки не можна відмити (в прополісі), з слідами жал- :at: Якщо чесно- так звик до рукавичок- зараз страшнувато :ah: без них відкривати вулик, хоча 20 років до цього без них обходився... Щодо укусів- знову ж таки дивно, я навпаки помітив зниження агресивності- запах шкіри тварин, мабуть не так дратує, як запах шкіри людини. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тож може хто що порадить.

Купіть нормальні рукавички. :IMHO:
А саме?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А саме?

Це- непросте питання :) Наприклад, я намагався купити в Баришівці купити нові рукавички ( старі зносилися, третя пара за 2 сезони :dntknw: ) Переміряв, мабуть з десяток різних видів, найдорожчі за 150, найдешевші 40 грн. В результаті- для себе не знайшов, купив для вантажників за 50 ( здається) грн... Нормальні, в моєму уявлення- зручні, м"які, шкіряні, щоб добре сиділи на руці ( рік тому такі коштували 100-120 грн)і. Весною, в Градижську, вибір був кращим... :IMHO: Зараз з подорожанням долара продавці почали пропонувати рукавички гіршої якості :IMHO: , але коштують вони як "довоєнні" якісні ( щоб не лякати покупців :) ), тому-... :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Аллергия на прополис есть и у меня...Первым делом руки после работы должны быть тщательно вымыты с помощью щетки и чистящего средства для посуды ( держится на руках крепко ). Во время работы не браться руками за лицо и другие места :ah: . В случае проявления аллергической реакции можно принять ( мне помогало) супрастин или диазолин. Мазь от аллергии лоринден-С , гидрокортизон глазной. Такая реакция на прополис возникает при накоплении в организме пчелиного яда, выводится только с алкоголем ( 100 водки + ложка меда) , хотя бы раз в неделю или держать менее злобливых пчел...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Видел неплохие перчатки из белой тонкой кожи, в контейнере с военной амуниции.Кстати в милитари магазинах есть кожанные перчаточки с подкладкой НАТОвские - кожаные , не потеют и удобные.Есть тактические хватательная часть кожанная, остальное с плотного материала, если интересно, могу фото выложить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Видел неплохие перчатки из белой тонкой кожи, в контейнере с военной амуниции.Кстати в милитари магазинах есть кожанные перчаточки с подкладкой НАТОвские - кожаные , не потеют и удобные.Есть тактические хватательная часть кожанная, остальное с плотного материала, если интересно, могу фото выложить.

виложи, и сколько стоят
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Первым делом руки после работы должны быть тщательно вымыты с помощью щетки и чистящего средства для посуды ( держится на руках крепко ).
Мало чим поможе. Достатньо просто попереносити рамки вже з холодним прополісом. Руки були чисті Можливо перед роботою чимось обробити?
В случае проявления аллергической реакции можно принять ( мне помогало) супрастин или диазолин. Мазь от аллергии лоринден-С , гидрокортизон глазной.
Приймав лоратадин. Результат той же. Симптоми проходять як з ним так і без нього за три дні.
Такая реакция на прополис возникает при накоплении в организме пчелиного яда, выводится только с алкоголем ( 100 водки + ложка меда) , хотя бы раз в неделю или держать менее злобливых пчел...
Так я ж кажу. В перчатках вжалення в рази більше. При відкачуванні меду цьогоріч під час струшувань отримав в руки через перчатки до сотні вжалень. Та ще й під шкірою стала запікатись кров. Всі пальці в точках. Кому показую (не пасічникам) - всі в шоці. Пробував задля цікавості голими руками - тиш да благодать. Точно рукавички треба інші. Тільки які.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Несподівано намалювалась проблема. Став аналізувати, згадувати і методом виключень прийшов до прополісу. Після роботи з вуликами наступного ранку - все повторювалось. Навіть, коли просто виймав вже холодні рамки на зберігання, теж саме. Думав за зиму щось зміниться.
1.Рукавички з запахом бджолиного яду, тому бджілки нападають. 2.Алергія, це відсутніть в організмі антитіл, що знищують токсини. Для покращення імунітету РАДЖУ попити відвар ехіноцеї пурпурової, зробити аплікації (приліпити невеличкі диски) прополісу, зпочатку зовсім маленькі, величиною з макове зернятко. При звиканні організму до мікродоз, к-сть прополісу збільшується. Единий недолік цього способу лікування - велика протяжність, 3-4 місяці. Деталі в приват.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

. В перчатках вжалення в рази більше. При відкачуванні меду цьогоріч під час струшувань отримав в руки через перчатки до сотні вжалень.

Тут щось не те... :IMHO: Взагалі- рукавички вдягають для того, щоб не кусали бджоли. Мене в рукавичках в руки взагалі не жалять, а якщо й жалять, то рідко прокушують... :dntknw: Я використовую такі ( польські): perchatki_kozhanie_N2.jpg
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Приймав лоратадин. Результат той же. Симптоми проходять як з ним так і без нього за три дні.

Ну при следуещей работе возвращается :ah: У меня так . Правда проходит по тихоньку , ну это уже длится этак лет пять . В этом году почти не проявлялось , хоть и качал мёд без перчаток , но вытаскивал рамки в перчатках .
В перчатках вжалення в рази більше

Тут не согласен :dntknw: Бывает вообще не одна не жалит , редко одна две . Вот формировал в зиму так через перчатки не одна , а через рукав в начале две и в конце две :ah: Тут надо привыкнуть работать в них .
Я використовую такі ( польські):

У меня таких нет , хотел купить , но не попадаются , да и не сильно стремлюсь . Сейчас использую красные пропезининые , кажись стоят 16 гр у нас , минус грубые и коротковатые манжеты , но приспособился и работаем потихоньку .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 6 years later...

Аллергия на запах с улья. Покраснение и оттек на запястья рук. Что делать? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, Серж76 сказал:

Аллергия на запах с улья. Покраснение и оттек на запястья рук. Что делать? 

Не нюхать... А если нюхать, то в противогазе. Или определять направление ветра;).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Серж76 сказал:

Аллергия на запах с улья. Покраснение и оттек на запястья рук. Что делать? 

Доволі несподівано. Як виявили?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Когда то при обработке пчёл бипином осенью пчелы много жалили, на следующий день веки оттекли, зуд сильный, руки, пальцев фаланги, короче суставы. Начинал с масок на лице, дошёл до универсальных, в которых красят авто. Не удобно жуть, но очень уж пчёл люблю. Помогает, пока фильтры свежие, но не 100%. Как понял, что на прополис? Одной зимой на точке обнаружил, что улей полностью без пчёл, хотя мед все было. Открыл улей, потолочину, мороз минус десять. Тишь. А с улья так запахом потянуло прополис а. На другой день, через 4 часа и в последующем, опять зуд на запястья, пальцы. Немного тормозит процесс олергический употребление медовухи, водка, алкоголь одним словом в небольших и средних дозах. Но также спиться можно. Пробовал разные противоалергические препараты. Диазолин, на сон клонит. Втираю в кожу на поражённые участки гель флуцинар, день два проходит, кожа слазит тонким слоем. Но на надпочечники влияет... Что делать? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.10.2014 в 08:09, PDD сказал:
ромео сказал:
Несподівано намалювалась проблема. Став аналізувати, згадувати і методом виключень прийшов до прополісу. Після роботи з вуликами наступного ранку - все повторювалось. Навіть, коли просто виймав вже холодні рамки на зберігання, теж саме. Думав за зиму щось зміниться.

1.Рукавички з запахом бджолиного яду, тому бджілки нападають. 2.Алергія, це відсутніть в організмі антитіл, що знищують токсини. Для покращення імунітету РАДЖУ попити відвар ехіноцеї пурпурової, зробити аплікації (приліпити невеличкі диски) прополісу, зпочатку зовсім маленькі, величиною з макове зернятко. При звиканні організму до мікродоз, к-сть прополісу збільшується. Единий недолік цього способу лікування - велика протяжність, 3-4 місяці. Деталі в приват.

Напишите lozovuysi1976@ukr.net

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.04.2021 в 22:16, шаруда сказал:

Не нюхать... А если нюхать, то в противогазе. Или определять направление ветра;).

Остроумно... 

 

В 24.10.2014 в 22:15, Брониславович сказал:

Аллергия на прополис есть и у меня...Первым делом руки после работы должны быть тщательно вымыты с помощью щетки и чистящего средства для посуды ( держится на руках крепко ). Во время работы не браться руками за лицо и другие места :ah: . В случае проявления аллергической реакции можно принять ( мне помогало) супрастин или диазолин. Мазь от аллергии лоринден-С , гидрокортизон глазной. Такая реакция на прополис возникает при накоплении в организме пчелиного яда, выводится только с алкоголем ( 100 водки + ложка меда) , хотя бы раз в неделю или держать менее злобливых пчел...

Работаю в китайских резиновых за 35 грн, практически не жалят

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Купить нормальные пчеловодческие перчатки , что бы меньше со прикасаться с прополисом , но от этого 100% не получится так как рамки всё ровно при откачки руками без перчаток придётся брать . Придётся смирится или бросить

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Серж76 сказал:

... Что делать? 

Схожа ситуація і у мене. Але, алергічна реакція виникае, у момєму випадку, в приміщенні де зберігається реманент, корпуси, піддашки і тп. Під час роботи з сім'ями чи прямо з прополісом вираженої реакції не має.  Дуамю, поіхати до Вінниці у алергоцентр, кажуть, там можуть вирахувати алерген по аналізу крові. 

Ще, звертаюсь до форумчан - хто має схожі алергічні реакції вкажіть з якого року вони почалися. У мене з 2020.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Про свою алергію.

Все ще є. Проте трохи менше виражено. З'являється декілька алергічних плям на тілі. Ніякі препарати їх не забирають, лише три дні не контактувати із прополісом 

І що цікаво: з весни симптомів практично нема. Починають з'являтись  десь в середині липня і найбільші серпень та пізніше.

Друге спостереження. Періодично працюю в рукавичках. Звичайні, тканинні. З часом на них налипає багато прополісу. Від підвищеної температури він проникає крізь тканину і все таки контактує зі шкірою. На пальцях є характерний колір і запах. Але! Хоч контакт і є - алергії зовсім нема!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

З'явилась реакція на прополіс десь три роки назад. Шкіра на пальцях тріскала до крові і лущилась, вночі свербіж долонь. В рукавицях працювати не зміг. Цієї весни попив трохи діазолін, і вже з місяць наче все норм

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 years later...

У меня так же была сыпь, после сдачи анализов, врач посоветовал Нафтазин, брали тут https://www.add.ua/medicamenti/allergy/ и прошло. Может есть еще более действенное или это на прополис, я не знаю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Теоретический совет пришел в голову от алергии от прополиса. Если без рукавиц алергия, а с рукавицами работать неудобно, попробуйте напальничники.

Они в аптеках продаются и может еще в магазинах типа все по 5. Пачка 10 штук. На каждый палец. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Макарыч57 сказал:

Теоретический совет пришел в голову от алергии от прополиса. Если без рукавиц алергия, а с рукавицами работать неудобно, попробуйте напальничники.

Они в аптеках продаются и может еще в магазинах типа все по 5. Пачка 10 штук. На каждый палец. 

У мене теж алергія на прополіс. Пробував працювати в медичних рукавичках, хватало їх на огляд 3-х 4-х сімей - рвались.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Петр Павлович сказал:

У мене теж алергія на прополіс. Пробував працювати в медичних рукавичках, хватало їх на огляд 3-х 4-х сімей - рвались.

 

Є більш товщі, не медичні. Іноді вдягаю, бо якщо вимажу пальці в прополіс, руль тнимаю двума пальцями бо липнуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...