Перейти к содержанию

Оценка стоимости вывода маток


Рекомендуемые сообщения

5 минут назад, Егор Юрьев сказал:

Анатольевич,я думаю что рынок пакетов отчасти задаст темп рынку маток из-за отходов семей.Если это не нагнетание вокруг этой темы.(о падеже)

Может и нагнетание темы(раскручивание).Или страх после этого похолодания.Не знаю.Я так думаю что деньги за пакеты взяли (предоплату) а тут потеря маток в отводках .Вот и кошмарят сами не знают чего.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тема -то о стоимости Вывода.

Думаю что стоимость самого вывода именно и отразится на цене незначительно потому как все подорожало.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Егор Юрьев сказал:

Тема -то о стоимости Вывода.

Думаю что стоимость самого вывода именно и отразится на цене незначительно потому как все подорожало.

Согласен.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Егор Юрьев сказав:

Я у темі про пакети пропонував тест-питання на визначення ціни,але так якось заплутали та й так залишилось.

То на цей тест я б відповів так відносно до цієї теми.

Приміром(для баків) я би продавав матку Ф1 плідну за 300 грв,а якби купував то більше 250 не дав.Рахуємо (300-250) /2+250=275 грв

То така моя думка і середньо-вимучена ціна.

А як воно буде навесні та влітку ринок покаже.:IMHO:

Правильно, Єгоре, до сезону ще час є... Але я ще й не думав про остаточну ціну на власні матки тому й писав: " Я вважаю, що ціна цього року може бути (а може й не бути) у межах...  "     Ще чимало що , й не через наші причини, доведеться змінювати...:ah::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Я так думаю что деньги за пакеты взяли (предоплату) а тут потеря маток в отводках .Вот и кошмарят сами не знают чего.:hmm:

И как же помочь этому отводку который матку потерял да еще и сейчас?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Вот и кошмарят сами не знают чего.

Я думаю что взяли,но чуток выше цен прошлого сезона,а потом видят что начали просить больше на рынке+тяжелая зима и начинают думать как бы вот ту разницу еще дополучить.

Ну посмотрим весной откуда и куда ноги растут.

Хотя я особых сложностей не вижу в зимовке пока кроме больших качель в пределах минусов.Было бы плюс с переходом в минуса тогда да.А так при минус 2 клуб сидит или при минус 20 с сухим воздухом вполне нормально:IMHO:Ну разве что корма подъедят побольше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Иван Иваныч сказал:

И как же помочь этому отводку который матку потерял да еще и сейчас?:hmm:

Сейчас почти не как .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Егор Юрьев сказав:

Тема -то о стоимости Вывода.

Думаю что стоимость самого вывода именно и отразится на цене незначительно потому как все подорожало.

Саме так. Але курс все тягне за собою, окрім наших зарплат та пенсій...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Егор Юрьев сказав:

Тема -то о стоимости Вывода.

Хорошее замечание. 

Что-то не припомню калькуляции по стоимости вывода - все вокруг да около. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня просматривал записи Журнала и сравнивал с последним осмотром в субботу(смотрел бегло и записывал на диктофон,а сегодня переносил на бумагу)

Так вот,две семьи уже перебрались на южную сторону сместившись на улочку.Видимо готовятся к расплоду.Одна из них Ф1 В71 Брониславовича,вторая итальяшка 513 Сумчанина.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, yoksamytnyi сказав:

Это не обоснование,это так хочется.

Мої слова, повторю:  

"Я вважаю, що ціна цього року може бути (а може й не бути) у межах  "... 

   Тобто, це припущення, а не ствердження.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

8 минут назад, Sanich сказал:

Что-то не припомню калькуляции по стоимости вывода - все вокруг да около.

А действительно интересно во сколько денег обходится реально вывод матки.Кто считал,поделитесь?

:IMHO:Ніхто цього не скаже.Це велика таємниця бо від цього залежить кеш

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Егор Юрьев сказал:

 

А действительно интересно во сколько денег обходится реально вывод матки.Кто считал,поделитесь?

Пол кило меда и 5 минут потраченного времени,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Иван Иваныч сказав:

Пол кило меда и 5 минут потраченного времени,

Ну вот пока что я видел только подобные калькуляции в виде Х% от стоимости чего-то. Реальной калькуляции в глаза не видел. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Sanich сказав:

Хорошее замечание. 

Что-то не припомню калькуляции по стоимости вывода - все вокруг да около. 

Так, вартість виведення - одна із складових, хоч і все-таки - найважливіша, у  вартості маток. А на загальну ціну багато що ще впливає й вплине. До травня чимало ще часу...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

Так, вартість виведення - одна із складових, хоч і все-таки - найважливіша, у  вартості маток. А на загальну ціну багато що ще впливає й вплине. До травня чимало ще часу...

Це все із пустого в порожнє. Калькуляція або є або її нема і тоді можна ціну просто зі стелі брати. :) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Иван Иваныч сказал:

Пол кило меда и 5 минут потраченного времени,

Иваныч,это у вас?А сколько-же тогда стоит 5 минут вашего времени,позвольте узнать?

5 минут назад, Sanich сказал:

Ну вот пока что я видел только подобные калькуляции в виде Х% от стоимости чего-то. Реальной калькуляции в глаза не видел. 

Та да.Когда надо на вопрос цифрами ответить сразу считают кг меда взятого и недовзятого,воск и прочие,а королева точных(матикаматика):) наук нервно курит в стороне.

А самый большой и дорогой мед недовзятый.Ну как у рыбаков типа,самая большая рыба это та которая сбежала от тебя и ты ее не поймал.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Sanich сказал:

Хорошее замечание. 

Что-то не припомню калькуляции по стоимости вывода - все вокруг да около. 

 

А яка калькуляція може тут бути? Можем говорити тільки з чого вона складається. Час затрачений матководом на одиницю продукції, тут і технологія і рівень кваліфікації матковода, ціна плем мвтеріалу, яка складається теж з трудоднів, відбір, тестування... Чи просто виводиться від чистопородної, а то і взагалі від кращої безпородної. Калькуляція у всіх своя.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, teplov сказав:

А яка калькуляція може тут бути?

 

2 хвилини тому, teplov сказав:

Калькуляція у всіх своя.

-Видишь суслика? 

- Нет.

- И я не вижу. А он есть.

- понял.

5 хвилин тому, teplov сказав:

Калькуляція у всіх своя.

То ми тут говоримо, що хотілося б її побачити. 

От я вже з твоїх слів зрозумів, що має бути різниця між матеріалом від маток, які перевіряли по дочкам і матками, які просто завезли/купили і від них виводять дочок. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Егор Юрьев сказав:

 

А действительно интересно во сколько денег обходится реально вывод матки.Кто считал,поделитесь?

:IMHO:Ніхто цього не скаже.Це велика таємниця бо від цього залежить кеш

Ну, як тут все порахувати?:dntknw: Візьму, приміром, себе. Треба знати й в яку копійку материнки обійдуться. Як пасіка вийде із зими... А , обладнання,-  воно частина вже куплене по старі ціні, а ще треба й прикупити, оновити... Вирішив зробити інкубатор, але він у мене вийшов надзвичайно дорогий. Як це враховувати, а  чи ні?  Бо можна й по іншому виводити.

 Нема стабільності ні в цінах, ні в курсі гривасів, і все воно за собою тягне...

  Може хто з економістів чи бухгалтерів це розрахує...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, teplov сказал:

А яка калькуляція може тут бути?

Да,у каждого она разная.Но почему-то цена матки у всех одна.

Получается что не обязательно,даже выгодней,быть рядовым матководом чем гуру.Кеш больше.Как-то нелогично все.

Поправьте если я ошибаюсь.Убедите.

Да и цифр ни маленьких ни больших нет.Не считали.Проще к меду все притянуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Ну, як тут все порахувати?:dntknw: Візьму, приміром, себе. Треба знати й в яку копійку материнки обійдуться. Як пасіка вийде із зими... А , обладнання,-  воно частина вже куплене по старі ціні, а ще треба й прикупити, оновити... Вирішив зробити інкубатор, але він у мене вийшов надзвичайно дорогий. Як це враховувати, а  чи ні?  Бо можна й по іншому виводити.

 Нема стабільності ні в цінах, ні в курсі гривасів, і все воно за собою тягне...

  Може хто з економістів чи бухгалтерів це розрахує...:ah:

Біда в тому, що всі матководи, коли заходить мова про ціну виводу матки, приміряють шляпку до себе, щоб хтось не подумав, що вони, не дай Боже, три шкури деруть за матки, а насправді їм ледве на прожиття вистачає працюють з мінімальною маржою.. :)  Просто питання потрібно розглянути як загальне, а не як таке, що відноситься до конкретного матковода. Тому почати треба із простого, по пунктам - із чого складається собівартість виводу матки. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, Sanich сказав:

Це все із пустого в порожнє. Калькуляція або є або її нема і тоді можна ціну просто зі стелі брати. :) 

У мене такої калькуляції немає. Це точно...:dntknw: Але відчуття межі покупка-продаж інколи буває. А от Мико, точно кілька разів це вгадував стовідсотково , і не один рік підряд.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

Але відчуття межі покупка-продаж інколи буває.

Чомусь згадався анекдот про "кінчайте батьку торгувати, бо нема вже чим здачі давати". Економісти з дипломами просто в істериці будуть від такого визначення собівартості "відчуття межі". :umora:

Тут мене мабуть забанят, але аналогія просто разюча. :umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

23 хвилини тому, Егор Юрьев сказав:

Да,у каждого она разная.Но почему-то цена матки у всех одна.

Получается что не обязательно,даже выгодней,быть рядовым матководом чем гуру.Кеш больше.Как-то нелогично все.

Поправьте если я ошибаюсь.Убедите.

Да и цифр ни маленьких ни больших нет.Не считали.Проще к меду все притянуть.

 Так тому й прибутки різні. А ще й об"єми,- дехто виводить і реалізовує по кілька тисяч штук за сезон, а інші десяток - другий...:ah: І це теж йде у собівартість виведення...

 Поясню свою думку:

 Одне вивести десяток і інше на тому ж обладнанні вивести сотню-другу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...