Перейти к содержанию

Строительная рамка


sika4

Рекомендуемые сообщения

2 часа назад, Любомир сказал:

З перечитаних кількох останніх постів  на думку спало: бджоли визнані раціоналісти. Для  вирощування трутнів бджоли витрачають своє дорогоцінне молоко - біоресурс, який навіть на гомогенат забирати потрібно осмислено, а курам то... чи раціонально? 

Обіцяю вивчити, що таке гомогенат, як видобуваюиь, та з чим його їдять. Тим  більше, що вже роблю буд. рамки на всі вулики, і навіть з запасом. Найбільше приваблює боротьба з ненависним кліщем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, staslife7 сказал:

Обіцяю вивчити, що таке гомогенат, як видобуваюиь, та з чим його їдять. Тим  більше, що вже роблю буд. рамки на всі вулики, і навіть з запасом. Найбільше приваблює боротьба з ненависним кліщем.

Прийнято. Відзвітуєтесь перед форумом... smile18.gif (по кефіру гомогенату)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Любомир сказал:

віддавши молоко бджола через певний час гине

Що ви таке кажете,а я цього не знав,я думав маточне молочко виділяють молоді бджоли,допоки не стануть льотними,і помирають вони не від того що виснажуються,а від того що вних стирається льотний апарат(крила),а за те що вони годували трутневі личинки,я відячую їм здоровям,бо забираю запечатаний розплід у сонячну воскотопку,де кліщі гинуть від високої температури,бо вона доходить за 100*С,інтересно хтож з нас правий,бо я 20 років пасічникуваня таке чую вперше.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Ворон сказал:

Що ви таке кажете,а я цього не знав,я думав маточне молочко виділяють молоді бджоли,допоки не стануть льотними,і помирають вони не від того що виснажуються,а від того що вних стирається льотний апарат(крила),а за те що вони годували трутневі личинки,я відячую їм здоровям,бо забираю запечатаний розплід у сонячну воскотопку,де кліщі гинуть від високої температури,бо вона доходить за 100*С,інтересно хтож з нас правий,бо я 20 років пасічникував таке чую вперше.:hi:

Місія кожної бджоли - забезпечити кормом і  передати свій біоресурс слідуючому поколінню і тим самим продовжити існування роду. Біологічний цикл природа визначила таким чином, що після того як бджола віддасть все молоко яке може віддати її запас життя складає рівно стільки, щоб дочекатися народження тої дітви та передати естафету в збиранні нектару - це днів 20-30 незалежно від пори року. В даний час проходить зміна зимувалої бджоли, яка стала довгоживучою через те що осінню родилась останньою і в сімї вже наступного покоління не було - той небуло кого годувати. То ж  мала сили і ресурс діждати нової весняної дітви,  погодувала - передала свій біоресурс, принесла трохи кормів та й годі...  і на це зимувалій бджолі іноді (при тяжкій зимівлі) не вистачає ресурсів - відходить передчасно тому спостерігаємо нестачу бджоли в сімях. smile163.gif

1 минуту назад, Любомир сказал:

20 років пасічникував таке чую вперше

в це не вірю, Ви жартуєте...smile170.gif

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Любомир сказал:

в це не вірю, Ви жартуєте...smile170.gif

в кожному жарті,є доля правди,на вашу думку,шкода такого розплоду чи ні?

MNVfp3aDNi0.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Ворон сказал:

в кожному жарті,є доля правди,на вашу думку,шкода такого розплоду чи ні?

MNVfp3aDNi0.jpg

Ні! Робитиму мабуть по дві будівельні рамки на вулик.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуты назад, staslife7 сказал:

Ні! Робитиму мабуть по дві будівельні рамки на вулик.:hmm:

Я того року скільки не відкривав трутневі комірки на будівельних рамках, то кліща не бачив, всього одного чи два..... Цього року не буду цим махатись.... Попит на гомогенат відсутній, а тягати корпуса що тижня ради одного кліща.....:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Бджолопотам сказал:

Я того року скільки не відкривав трутневі комірки на будівельних рамках, то кліща не бачив, всього одного чи два..... Цього року не буду цим махатись.... Попит на гомогенат відсутній, а тягати корпуса що тижня ради одного кліща.....:hmm:

Якщо у вас багатокорпусні,то важкувато щотижня піднімати корпуса(хоча для таких цілей є апіліфт),але в колеги зазначені лежаки в профілі,тому хазяїн барін,в мене будівельна рамка ставиться разом з першим листом вощини,а друга останьою,коли вже весь вулик повний рамок,вони в мене позначені,тому вийнявши будівельну рамку,бачу стан сім*ї,вона як щиток приладів в автомобілі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 час назад, Ворон сказал:

в кожному жарті,є доля правди,на вашу думку,шкода такого розплоду чи ні?

MNVfp3aDNi0.jpg

Гомогенат класний буде. Цілющий...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

6 часов назад, gardener сказал:

в кожному жарті,є

є частка жарту, а решта - правда. smile171.gif

 

6 часов назад, gardener сказал:

Гомогенат класний буде. Цілющий...

Гомогенат Трутовароозний. smile165.gif

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 6 months later...

Цього року ставив будівельну 145 тільки навощував три полоски поперек шириною в сантиметр залишки при навощенні . Відбудовують трутові разом з бджолиними в перемішку , буває будують і повністю бджолині . І дійсно вощину будують чисто бджолину .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Urareno3643 сказал:

Цього року ставив будівельну 145 тільки навощував три полоски поперек шириною в сантиметр залишки при навощенні . Відбудовують трутові разом з бджолиними в перемішку , буває будують і повністю бджолині . І дійсно вощину будують чисто бджолину .

Будівельну рамку немає необхідності навощувати. Головне її поставити так, щоб сот заклали приблизно посередині. крім того будівельна рамка має бути обов'язково в гнізді, щоб матка мала змогу її засіяти.

Ще я цього року прийшов до висновку, що на будівельну рамку потрібно обов'язково натягувати проволоку. Це особливо актуально під час сильного медозбору, коли бджоли віддтягують рамку миттєво та заливають. Від обриву кількох кілограмів меду в такій рамці мало приємного.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.04.2016 в 21:48, Ворон сказал:

в кожному жарті,є доля правди,на вашу думку,шкода такого розплоду чи ні?

MNVfp3aDNi0.jpg

то капец

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, miro сказал:

то капец

ЖАХ :blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

ЖАХ :blink:

німе кіно,я в шоці,вже боюся щоб не приснилось, мені сентиментальному таке дивитись не можна

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

ЖАХ :blink:

А мтко водам приходиться терпеть такое иначе мало трута качество маток х..........:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, tolik2362 сказал:

А матководам приходиться терпеть такое ,  иначе мало трута , качество маток х..........:IMHO1:

Сомнения  меня берут ,что у таких трутов ,что то будет работать .У них даже  крыльев не будет ,не то что " крепких орешков ":rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Мико сказал:

Сомнения  меня берут ,что у таких трутов ,что то будет работать .У них даже  крыльев не будет ,не то что " крепких орешков ":rofl:

Так для матководам  и приходеться  бегать с бубном чтобы орешки были крепкие..:hi::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, tolik2362 сказал:

Так для матководам  и приходеться  бегать с бубном чтобы орешки были крепкие..:hi::az:

Вот погода начала октября ,:IMHO1:матки начали сеять .  Ждём 21 день и едем исполнять танец с бубном .Если мороз не помешает ,может и занесу нуки в помещение .Семьи до средины ноября планирую  будут стоять на улице 

1 +23 751 sunc.png   w5.gif
ЮЗ 7м/с
+17 752 sun.png   w5.gif
ЮЗ 7м/с
2 +22 752 sun.png   w3.gif
ЮВ 4м/с
+14 752 sun.png   w3.gif
ЮВ 4м/с
3 +23 750 sun.png   w3.gif
ЮВ 4м/с
+13 750 sun.png   w3.gif
ЮВ 4м/с
4 +19 746 dull.png   w3.gif
ЮВ 3м/с
+13 745 sun.png   w3.gif
ЮВ 3м/с
5 +17 746 dull.png   w3.gif
ЮВ 4м/с
+13 748 dull.png storm.png w3.gif
ЮВ 4м/с
6 +17 750 suncl.png   w1.gif
СВ 1м/с
+11 750 sunc.png   w1.gif
СВ 1м/с
7 +18 749 sunc.png   w4.gif
Ю 2м/с
+12 749 sunc.png   w4.gif
Ю 2м/с
8 +15 747 sunc.png rain.png w1.gif
СВ 5м/с
+14 745 dull.png rain.png w1.gif
СВ 5м/с
9 +9 745 dull.png rain.png w4.gif
Ю 5м/с
+8 746 dull.png rain.png w4.gif
Ю 5м/с
10 +10 749 dull.png   w4.gif
Ю 3м/с
+9 751 dull.png   w4.gif
Ю 3м/с
11 +12 753 suncl.png   w2.gif
В 3м/с
+10 755 suncl.png   w2.gif
В 3м/с
12 +9 756 suncl.png   w1.gif
СВ 8м/с
+5 755 sunc.png   w1.gif
СВ 8м/с
13 +6 751 suncl.png   w2.gif
В 6м/с
+6 750 dull.png   w2.gif
В 6м/с
14 +7 753 sunc.png   w0.gif
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, tolik2362 сказал:

А мтко водам приходиться терпеть такое иначе мало трута качество маток х..........:IMHO1:

Вот и ставим по две полоски в семью а то клещюра сожрет .;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 9 months later...

Моя будівельна рамка. На соняху матка навіть не встигла трутня засіяти. Не знаю що і на скільки вона там бджілок відволікає, але для мене це дуже гарний індикатор. Коли у вулику така рамка як на фото, то роботи і проблем набагато менше. :IMHO: 

IMG_20170809_115502.thumb.jpg.fd6026033acb87307e18d50bf08c9b67.jpg

IMG_20170809_115601.thumb.jpg.6d37b12ad465e2d640f8d0d82affcaa9.jpg

IMG_20170809_115825.thumb.jpg.47c1f84c5963cfdb77e47f8b32975f0e.jpg

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...