Jump to content
Petrovych61

Посев, посадка медоносов

Recommended Posts

12.07.2020 в 21:38, lemko сказав:

Садим березовий ліс 5000   саджанців, хоч не медонос але пилку трішки буде

IMG_20200712_192736_HDR.jpg

IMG_20200708_120035.jpg

IMG_20200712_192847_HDR.jpg

IMG_20200708_115939_HDR.jpg

А ви туди рядочок- другий липки підсадіть та сумаха з павлонією. І усі задоволені будуть, бо березу лісники бур'яном вважають. Чи не так?:ah:

А я замовляв у Одесі по НП в інтернетмагазині 'малинове дерево'. Так сухе й лишилося, хоча я на нього щодня по кілька галоніа води виливав і садив, як найцінніше надбання ... 

А з грецьких горіх прищеплених двох прижилися лише підщепи і то , що у мене рука до посадок підхожа. А прищепи так сухі й лишилися - а жодної тобі живої бруньки ! От вам і одеські жидяри ! :dntknw: Морду б набить, та хіба їх тепер дістанеш? 

Тож будьте пильні, як говорив Юліус Фучек ! Дивіться, щоб і ви на їх брехливі реклами не вловилися!

Edited by ДобровоЛ
13.07.2020 в 11:05, язичник сказав:

У грамотному лісі турботливі господарі теж роблять сівозміну для оздоровлення землі

Береза однозначно - бур'ян для лісівників! :IMHO:

Це загальнопризнано. Вона сама захоплює покинуті землі.

4 години тому, ДобровоЛ сказав:

Береза захоплює помірно,бур'ян для лісу,це осика,вона як пирій для поля,і росте усюди.:hi:

• Like 1
1 годину тому, Ворон сказав:

Береза захоплює помірно,бур'ян для лісу,це осика,вона як пирій для поля,і росте усюди.:hi:

У нас на сухих пісках осика чомусь не дуже то й росте. А про березу видумав не я, то думка лісівників, з якими я спілкувався часто.

Edited by ДобровоЛ
6 часов назад, Александр К. сказал:

Правда ли что из косточек хурмы можно вырастить дерево ?

Чистая.

6 часов назад, Александр К. сказал:

Хурма адаптированна под нашу местность.... Растет в Харьковской обл.

А вот это ну сильно с натягом и не очень правдиво..))

19 годин тому, ДобровоЛ сказав:

Чомусь "тупенькі" фіни садять восновному ялину, сосну і бур' ян-березу і з цього бурянчика виходить найкраща в світі фанера. Можливо, як би наші лісівники вчились так, як треба, той мудрість би була своя... Нічого особистого:hi:

• Like 2
2 часа назад, Cfif сказал:

Чистая.

Что чистая??

2 часа назад, Cfif сказал:

А вот это ну сильно с натягом и не очень правдиво..))

Не знаю... Мне жена принесла косточки хурмы... Которые взяла у кумы которую угостили хурмой... Которая якобы растет в Харьковской обл. Они на двоих решили что её ( Хурму) как помидоры можно вырастить с косточки и пристали ко мне с этим вопросом....

Вот и назрел вопрос...

• Like 1
16 минут назад, Александр К. сказал:

Что чистая??

Правда.

17 минут назад, Александр К. сказал:

Которые взяла у кумы которую угостили хурмой... Которая якобы растет в Харьковской обл.

Эта точно вырастит))) источники информации очень достоверны.)))

На самом деле хурма растёт с очень большими условностями и с танцами вокруг неё и при этом урожай не айс.

21 минуту назад, Cfif сказал:

Правда.

Эта точно вырастит))) источники информации очень достоверны.)))

На самом деле хурма растёт с очень большими условностями и с танцами вокруг неё и при этом урожай не айс.

На сколько я понимаю это все такое... А если саженец взять? Толк может быть с саженца хурмы в моей области? Как ваше мнение?

1 час назад, lemko сказал:

"тупенькі" фіни садять восновному ялину, сосну і бур' ян-березу

Нє, шоб спробувати акацію, липу чи на крайняк, павловнію...

Дійсно, "тупі"...

:umora:

• Haha 1
1 година тому, ромео сказав:

Нє, шоб спробувати акацію, липу чи на крайняк, павловнію...

Дійсно, "тупі"...

:umora:

Ага, і пасічник в них тупі, бо не фарбують свої пінопластові бібокси фарбою, бо кажуть, що такий вулик можна використовувати лише 5 років. Але вони тупі, хто ж буде перевіряти  вулики десь далеко в лісах Лапладії (  так би сказав український менталітет) 

• Haha 2
14 минут назад, Александр К. сказал:

Толк может быть с саженца хурмы в моей области? Как ваше мнение?

Толк чисто экспериментальный, для любителя натуралистки и ботаники. Нужно будет бегать и ухаживать и тогда может быть попробуете плоды. но они откровенно не стоят того труда. а во так посадить и потом рвать как яблоки или персики - нет.

• Like 1
14 часов назад, ДобровоЛ сказал:

А про березу видумав не я, то думка лісівників, з якими я спілкувався часто.

Не приплітайте нашу березу до фінскої. Це дві великі різниці.

Edited by Cfif
  • Haha 1
10 часов назад, Cfif сказал:

Толк чисто экспериментальный, для любителя натуралистки и ботаники. Нужно будет бегать и ухаживать и тогда может быть попробуете плоды. но они откровенно не стоят того труда. а во так посадить и потом рвать как яблоки или персики - нет.

спасибо правда было интересно узнать ваше мнение... :hi:

• Like 2
17 годин тому, lemko сказав:

Чомусь "тупенькі" фіни садять восновному ялину, сосну і бур' ян-березу і з цього бурянчика виходить найкраща в світі фанера. Можливо, як би наші лісівники вчились так, як треба, той мудрість би була своя... Нічого особистого:hi:

Я ж писав, що то слова лісівників, а не моя думка. А щоб виготовляти фанеру спеціально ліси вирощувати не треба. Вона робиться із звичайних відходів. Лиш голову потрібно мати розумну, як це робить. :IMHO:

• Haha 1
15 годин тому, Cfif сказав:

Не приплітайте нашу березу до фінскої. Це дві великі різниці.

А де це ви бачили, що це я робив?:ah::dntknw:

Мені вистачило й однієї березової дошки в щиті опалубки, коли я закладав фунтдамент дачі, щоб зрозуміти що то за дерево у будівництві.:crazy::helpme:

Edited by ДобровоЛ
16 годин тому, Александр К. сказав:

Что чистая??

Не знаю... Мне жена принесла косточки хурмы... Которые взяла у кумы которую угостили хурмой... Которая якобы растет в Харьковской обл. Они на двоих решили что её ( Хурму) как помидоры можно вырастить с косточки и пристали ко мне с этим вопросом....

Вот и назрел вопрос...

Якось на роботі у вазоні я з кісточки виростив досить велике дерево хурми. Не знав, що воно рости може й на вулиці. 

• Like 1
46 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Мені вистачило й однієї березової дошки

берези є дуже різні. і дошки від них теж.

53 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Я ж писав, що то слова лісівників, а не моя думка. А щоб виготовляти фанеру спеціально ліси вирощувати не треба. Вона робиться із звичайних відходів. Лиш голову потрібно мати розумну, як це робить. 

Якщо кому шо невідомо: будівельникам про цемент якоїсь марки, чи архіткторам про міцність арок, чи президентам з окушерами знань невистачає -мершій до журналістів -ті навчать..)))

• Like 1
  • Haha 1
3 години тому, ДобровоЛ сказав:

Я ж писав, що то слова лісівників, а не моя думка. А щоб виготовляти фанеру спеціально ліси вирощувати не треба. Вона робиться із звичайних відходів. Лиш голову потрібно мати розумну, як це робить. :IMHO:

Я бачу ви експерт у всьому, тільки на чому грунтуються ваші висновки? Ви працювали в цій галузі, ви якусь наукову роботу писали. У вас хіба  " дочка казала", "лісівники  казали " . Для мене укр лісівники - це злодії і алкоголіки, які вирізали все, що можна.  І стверджувати, щось про ліс,  в країні територія якої вкрита на 75% відсотків лісом, який являється стратегічним запасом  і залучає купу суміжніх галузей, таких як важке машинобудування, целюлозну галузь, мореплавства і тд. Якось не коректно, хто ви там за спеціальністю?  Журналіст?   Вибачте, але накипіло, коли людина невкурсе справ а пише, що потрібно а що ні.  Спершу можна в гуглі глянути про виробництво фанери. Вибачте ще раз

• Thanks 1
  • Haha 1
37 хвилин тому, lemko сказав:

Я бачу ви експерт у всьому, тільки на чому грунтуються ваші висновки? Ви працювали в цій галузі, ви якусь наукову роботу писали. У вас хіба  " дочка казала", "лісівники  казали " . Для мене укр лісівники - це злодії і алкоголіки, які вирізали все, що можна.  І стверджувати, щось про ліс,  в країні територія якої вкрита на 75% відсотків лісом, який являється стратегічним запасом  і залучає купу суміжніх галузей, таких як важке машинобудування, целюлозну галузь, мореплавства і тд. Якось не коректно, хто ви там за спеціальністю?  Журналіст?   Вибачте, але накипіло, коли людина невкурсе справ а пише, що потрібно а що ні.  Спершу можна в гуглі глянути про виробництво фанери. Вибачте ще раз

не треба нападати на Добровола- він насадив цілий ліс,на відміну він деяких

5 годин тому, Cfif сказав:

Якщо кому шо невідомо: будівельникам про цемент якоїсь марки, чи архіткторам про міцність арок, чи президентам з окушерами знань невистачає -мершій до журналістів -ті навчать..)))

Ліпше особисто до вас . Ви ж хочете репрезентувати тут себе супер-попер знавцем усього .

Я ж далекий від цього. Бо я не просто журналіст , а ще + дипломований фотожурналіст . Хіба що тепер у знанні насіння мордовника вас перевершу.:rofl:

Edited by ДобровоЛ
  • Haha 1
5 годин тому, Cfif сказав:

берези є дуже різні. і дошки від них теж.

Дякую за надзвичайну цінну інформацію , а то я цього, проживши 65 років і збудувавши своїми руками будинок і не один, не знав.:umora::az:

4 години тому, lemko сказав:

При чому це?  Я глибокий пенсіонер і висловлюю свою думку, хоча бував і не раз на підприємствах з виробництва фанери. Ваша справа сприймати її чи ні. А 'одобрям' я пройшов ще за совітів і не раз одержував 'по щапці' за окрему  свою  думку . Що ж до лісу - то та інформація від науковців та людей, які  чи не все життя пов'язані були з лісом. А крадуть його , такі собі медведчуки, що Карпати повирізали. Та й самі лісівники теж не без гріха, згоден. Але усіх під один грибінець гребти...

Я своїми руками за тридцять років висадив цілий ліс акації, його видно вже на супутниковій карті . І я висловлюю свою думку. Ваше право читати це чи обійти. Це і є одна з частин демократії. :dntknw::az:

Edited by ДобровоЛ
  • Like 4