Перейти к содержанию

Посев, посадка медоносов


Petrovych61

Рекомендуемые сообщения

У мене розсадник декоративних рослин. Вирощую між іншим і горець бальджуанський - він виткий, обвиває дерева, паркани, стіни, квітує дуже довго - все літо, осінь, до морозів. Помітив, що мій сусід-пасічник "підгодовується" на моїх рослинах))) Тобто, мабуть, медонос непоганий. Чи є в кого інформація щодо медоносності цієї рослини?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В інтернеті є повно інформації про те, що горець бальджуанський медоносна рослина. Є і відео, і статті про це. Тільки якось немає інформації про те, яка медопродуктивність. Взагалі я дуже детально це не шукав. Гугл вам на допомогу. Перелопатите всю інформацію, що видасть Гугл, тоді може і попадеться відповідь про медопродуктивність вашої рослини. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 минут назад, Анатолий Крутий сказал:

В інтернеті є повно інформації про те, що горець бальджуанський медоносна рослина. Є і відео, і статті про це. Тільки якось немає інформації про те, яка медопродуктивність. Взагалі я дуже детально це не шукав. Гугл вам на допомогу. Перелопатите всю інформацію, що видасть Гугл, тоді може і попадеться відповідь про медопродуктивність вашої рослини. :)

Може хто з форумчан має власний досвід щодо використання горця?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Є продавці цього дива, може хтось з форумчан продає живці?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Дослідна Станція Лікарських Рослин
5 год
Медоносні рослини є майже всюди, але різні угіддя становлять далеко не однакову цінність для бджільництва. Багатство бджолиних пасовищ визначається видовим складом і кількістю медоносів, які ростуть на них.

Щоб успішно організувати використання бджолиних пасовищ і намітити правильні шляхи їх поліпшення, треба знати особливості медоносів, які ростуть на різних видах угідь, і на основі цього вміти визначити цінність угіддя в медоносному відношенні і можливості його використання і поліпшення.

Дослідна станція лікарських рослин розробила та склала "Набір пасічника" до складу набору входять насіння 14 видів медоносних лікарських та єфіроолійних культур, а також 1 інсекційний вид.

Вміст набору: Чебрець звичайний, котяча м'ята, гісоп лікарський, меліса лікарська, шандра звичайна, єхінацея пурпурова, головатень круглогол., собача кропива, змієголовник молдав., васильки справжні, шавлія мускатна, лофант тібетський, лофант анісовий, амі зубна, маруна цінерарієл.

Замовлення та консультація за телефоном +380 50 732 23 80

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.03.2019 в 12:08, Володимир Гарбуз сказал:

Є продавці цього дива, може хтось з форумчан продає живці?

Могу Вам нарезать таких как я сам укореняю на 3-4 почки - цена 25 грн

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго вечора. Посіяв 5га фацелії і 2га гірчиці білої. Викладу декілька роликів, може комусь буде цікаво.                                                                                                                                      

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Stepan64 сказав:

Посіяв 5га фацелії і 2га гірчиці білої.

А не рано посіяв?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 хвилин тому, Павло Михайлович сказав:

А не рано посіяв?

Дивлячись під які цілі. Я планую взагалі в середині квітня посіяти, щоб після акації бджілкам було де погратись.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  Зараз в грунті є ще достаточно вологи, щоб були хороші всходи. По прогнозам весна буде без дождів. Якщо посіяти пізніше, то всходи будуть на багато гірші. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Андрей Владимирович сказал:

Могу Вам нарезать таких как я сам укореняю на 3-4 почки - цена 25 грн

Я в Києві - трохи домовлюсь з друзями і буду брати - пишіть в меседжер.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, Павло Михайлович сказал:

А не рано посіяв?

У меня самосейка уже взошла!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На вихідних висадив з десятка три акацій. Хотілося більше але незавжди на це вистачає вільного часу так як пасічник вихідного дня . Хочу як пан Лнонід( Добровол)засадити повністю пагогб біля ставка де ростуть поодинокі дички груші та яблуніале це заняття займає багато часу.:ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Иваныч сказал:

На вихідних висадив з десятка три акацій. Хотілося більше але незавжди на це вистачає вільного часу так як пасічник вихідного дня . Хочу як пан Лнонід( Добровол)засадити повністю пагогб біля ставка де ростуть поодинокі дички груші та яблуніале це заняття займає багато часу.:ole_ole:

можливо,щоб з економити час,бистріше насінням засадите пагорб.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Черкасець сказал:

можливо,щоб з економити час,бистріше насінням засадите пагорб.

Я над цим теж думав еле хочеться щоб бистріше появився цвіт на деревах а з насіння це як мінімум на років 3-5 пізніше. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.03.2019 в 17:26, ss77 сказав:

У меня самосейка уже взошла!

а приморозки не пошкодять?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.03.2019 в 19:30, Андрей Владимирович сказал:

Могу Вам нарезать таких как я сам укореняю на 3-4 почки - цена 25 грн

Добрый день, а еще есть? или укорененные например

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, max-nik сказал:

Добрый день, а еще есть? или укорененные например

Черенки есть, укорененные растения будут в средине лета, но там цена будет другая...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А коли краще акацію садити (насіння)?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 29.03.2019 в 14:23, Павло Михайлович сказал:

а приморозки не пошкодять?

 

Не пошкодять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Олександр Коваль сказал:

А коли краще акацію садити (насіння)?

Навіщо насіння? Пішов в посадку накопав саджанців! У мене поруч газова станція. Там вже років 20 росли акації. заросли. Навели лад! Поспиливали під корінь.Восени знову зарості будуть. Треба було корчувати. Мізків немає! Тільки капость зробили.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ss77 сказав:

Навіщо насіння? Пішов в посадку накопав саджанців! У мене поруч газова станція. Там вже років 20 росли акації. заросли. Навели лад! Поспиливали під корінь.Восени знову зарості будуть. Треба було корчувати. Мізків немає! Тільки капость зробили.

пробував копати - там таке коріння, що треба робити неслабий підкоп. Крім того вони рослини між собою зв'язані ним. Посадив насіння в формочки - вже зійшло десь 20 шт., але це вкрай мало

в ютубі кажуть, що простіше і швидше посадити насіння, от і питаю коли це зробити краще

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 хвилини тому, Олександр Коваль сказав:

 

в ютубі кажуть, що простіше і швидше посадити насіння, от і питаю коли це зробити краще

 

Якщо непророщеним насінням, то краще сіяти з осені перед листопадом, щоб листя покрило посіви і зберігало вологу. Якщо пророщеним насінням, то сіяти весною в теплу землю з обов'язковою достатньою зволоженістю ґрунту. Оптимально це шкілка на присадибній ділянці. Насіння краще зривати з дерева, бо обсипається в першу чергу незапилене насіння

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, язичник сказал:

бо обсипається в першу чергу незапилене насіння

Это что то новое

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...