Перейти к содержанию

Посев, посадка медоносов


Petrovych61

Рекомендуемые сообщения

 

В 27.10.2019 в 19:23, Олександр Коваль сказал:

старайтеся не попадатися на очі вдячним електрикам :hi:

Я б радив би ще садити замість акації білої, яку різатимуть електрики та просто на дрова, акацію жовту карагану та аморфу деревовидну. І те і друге високі кущі, до дротів не достануть, і добре приживаються та потім розповсюджуються самосівом. Меду менше дають, але не такі чутливі до погоди, як акація. І на дрова там нема що різати.

Карагану, на відміну від акації, ще і птахи люблять їсти та усілякі миші, хомяки, білки...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 
Я б радив би ще садити замість акації білої, яку різатимуть електрики та просто на дрова, акацію жовту карагану та аморфу деревовидну. І те і друге високі кущі, до дротів не достануть, і добре приживаються та потім розповсюджуються самосівом. Меду менше дають, але не такі чутливі до погоди, як акація. І на дрова там нема що різати.
Карагану, на відміну від акації, ще і птахи люблять їсти та усілякі миші, хомяки, білки...
Акація жовта - неколючі кущі висотою до 3х метрів, що квітують перед акацією білою?

Я планую на початку березня посадити зо дві сотні саджанців акації білої по посадах та неудобках в радіусі одного кілометра від пасіки...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Вадим Попов сказал:

Акація жовта - неколючі кущі висотою до 3х метрів, що квітують перед акацією білою?

Я планую на початку березня посадити зо дві сотні саджанців акації білої по посадах та неудобках в радіусі одного кілометра від пасіки...

Є карагана кущова, 2-3м, є деревовидна до 5м. Деревовидна вроді великої вишні виростає. Ось тут метра під 4. Та і то ще не межа судячи з виду.

Результат пошуку зображень за запитом карагана деревовидна кущ

Забув написати - да, то та що цвіте перед білою акацією. Що кущова, що деревовидна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

посевы павловнии. маакии. альбиции. эводии.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Питання до знавців.Знайшов насіння.Ще татове,не підписане.Що це може бути?Дякую!

IMG_20200423_080837.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Роман Кременчук сказав:

Питання до знавців.Знайшов насіння.Ще татове,не підписане.Що це може бути?Дякую!

IMG_20200423_080837.jpg

Щось із злаків. Райграс який-небудь, чи грястиця. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

И опять про медоносы. Как мы помогаем пчёлам в междувзяточный период.  Актуальная тема! Долго не заливал видео, руки не доходили, и комп глючил. Приятного просмотра.
https://youtu.be/3IVsRh6Qi0k

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.06.2020 в 11:30, Скептикъ сказал:

И опять про медоносы. Как мы помогаем пчёлам в междувзяточный период.  Актуальная тема! Долго не заливал видео, руки не доходили, и комп глючил. Приятного просмотра.
https://youtu.be/3IVsRh6Qi0k

19 хвилина - кущ свидини. Гарний медонос, коли з неї іде взяток то на пасіці стоїть запах потних носків. З медогонки теж чути.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилина - кущ свидини. Гарний медонос, коли з неї іде взяток то на пасіці стоїть запах потних носків. З медогонки теж чути.
Ну а мед то як на смак ?
Варто розмоножувати цю рослину?

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, uam_63 сказал:

Ну а мед то як на смак ?
Варто розмоножувати цю рослину?

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk
 

На фоні цьогорічного прольоту з акацією, у листопаді беру роскаль у руки і буду копати в придорожніх фосах і розсаджувати у себе по пустирях. Цьогоріч (неділю назад) запах тиждень був присутній на пасіці (щось трохи принесли).

Саме основне - що на дрова не вирубають, а якщо і ріжуть то ще більше росте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Садим березовий ліс 5000   саджанців, хоч не медонос але пилку трішки буде

IMG_20200712_192736_HDR.jpg

IMG_20200708_120035.jpg

IMG_20200712_192847_HDR.jpg

IMG_20200708_115939_HDR.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 хвилини тому, lemko сказав:

Садим березовий ліс 5000   саджанців, хоч не медонос але пилку трішки буде

IMG_20200712_192736_HDR.jpg

IMG_20200708_120035.jpg

IMG_20200712_192847_HDR.jpg

IMG_20200708_115939_HDR.jpg

Якщо посадити що 10 дерево липи,посадці не булоб ціни.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 минуты назад, lemko сказал:

Садим березовий ліс

А чому саме березовий??:blink: З нього не дров не доски ні меду... Хочете щоб кацап прийшов і заволав:" О, РОДИНА МОЯ..!!!!"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Cfif сказав:

А чому саме березовий??:blink: З нього не дров не доски ні меду... Хочете щоб кацап прийшов і заволав:" О, РОДИНА МОЯ..!!!!"

якраз з нього і дрова , і фанера дуже добра виходить .  Це не Україна , але кацапи теж поруч ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, lemko сказал:

Це не Україна , але кацапи теж поруч ...

Фінська береза??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Cfif сказав:

Фінська береза??

так , хочете до колекції пару саджанців?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, lemko сказал:

так , хочете до колекції пару саджанців?

Та ні, дякую друже. З мене медоносів вистачає. вже не знаю за що хапатись.:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 годин тому, Cfif сказав:

А чому саме березовий??:blink: З нього не дров не доски ні меду... Хочете щоб кацап прийшов і заволав:" О, РОДИНА МОЯ..!!!!"

У грамотному лісі турботливі господарі теж роблять сівозміну для оздоровлення землі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, язичник сказал:

У грамотному лісі турботливі господарі теж роблять сівозміну для оздоровлення землі

Це тут зовсім ні до чого, це ви пралисам 100 000 літнім розкажіть.....

просто то береза зовсім не та що ми звикли бачити...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Cfif сказав:

Це тут зовсім ні до чого, це ви пралисам 100 000 літнім розкажіть.....

просто то береза зовсім не та що ми звикли бачити...

У пралісах завжди виживає сильніший в даному місці в даний час. У штучних насадженнях турботливі і грамотні садять по рекомендаціях науки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

У кого на югах растёт кермек широколистный? буду рад поменять на семена что есть у меня или купить... А также нужны черенки тамариска (ноябрь).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Cfif сказал:

У кого на югах растёт кермек широколистный? буду рад поменять на семена что есть у меня или купить... А также нужны черенки тамариска (ноябрь).

Це він ?IMG_20200818_110236.thumb.jpg.f9b66bd3191d5d0901878f3bff5b145e.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На фото не очень видно. Цветочки фиолетовые или голубенькие, а розетка листа очень жосткая как кожа.. тогда он.

14 минут назад, Сергей 2014 сказал:

Це він

Сейчас он как раз цветёт..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Cfif сказал:

На фото не очень видно. Цветочки фиолетовые или голубенькие, а розетка листа очень жосткая как кожа.. тогда он.

Сейчас он как раз цветёт..

Листки жорсткі , а квіти коли зацвітає темно голубі ,а потом світлішають .        Зараз вже маиже  відцвітає. Якщо потрібно можу накопать.IMG_20200818_113055.thumb.jpg.4e499594eacb71ae9194d45698a04c18.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Сергей 2014 сказал:

Зараз вже маиже  відцвітає. Якщо потрібно можу накопать.

Так так. це вони. Але потрібне насіння. Якщо можливо.... ця рослина геть погано приймається викопаною. А виростає з насіння добре дуже.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...