Перейти к содержанию

Генеалогическое древо


Робин-Гут

Рекомендуемые сообщения

Задумался вот тут... Придет время и внуки спросят: - Дедааа, а кто был твоим дедом? А у него кто был дедом? Кто-нибудь из пчеловодов занимается построением генеалогического древа, сбором информации? До какого колена следует знать своих предков, кто как считает? Хочу вам рассказать такую историю. Живет в Америке некто Ш. Потомок эмигрантов. Должность у него - хранитель семейного архива. Должность, кстати, передается по наследству. Сейчас рулит он... рулит уже много лет. Архив занимает несколько комнат в подвале. У него куча документов всяких-разных, начиная с 16 или 17 века. Этот человек знает многое о своих родичах. Да и часто у него в архивах роются писатели, историки и другие заинтересованные люди. Я с ним познакомился на каком-то форуме. Очень интеллигентный человек. Разумеется, до такого уровня обрастания документами, что архиву отдано несколько комнат можно не расти. Но хотя бы знать - когда родился, умер предок и его основное занятие по жизни, наверное стоит. Кто как считает? Кто занимается своим генеалогическим деревом?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто как считает?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

да дело нужное , но дальше пару поколений , если никто раньше не вел родословной пробится тяжело.... :IMHO1: а дело нужное.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

.Кстати наиболее полными архивами располагают мормоны(читал когда-то)

Думаю у Японцев и Китайцев побольше будет...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До какого колена следует знать своих предков, кто как считает?
У славян не разрешали создавать семью, если не знал своих предков до седьмого колена.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Найдите мне ветку его тестя, если сможете. Я что-то не могу. :dntknw:
зачем вам его дети? как на мою национальность может влиять мой тесть? только на моих детей по линии жены.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня говорил с родичами. Узнал от них об одном из своих. Родился в 1880 году. Призван на службу в царский флот на 7 лет. Ходил на кораблях "Ослябя" и "Громобой" на Дальнем Востоке. Дрался с японцами в барах в японских портах. Насчет участия в войне 1904-1905г с японцами неизвестно. Потом оказался в Питере и Кронштадте. Работал то ли клепальщиком, то ли котельщиком на путиловском заводе. Участвовал в беспорядках 1905 года. Называл себя анархистом. Потом участников беспорядков стали ловить царские филера и прочие спецслужбы. Спасся от властей в металлической бочке. Его спрятали две сестрички. На одной из них потом пришлось жениться. Женился и переехал на Украину, откуда был родом. Работал в колхозе кузнецом. Помогал партизанам во время оккупации (ему было за 60 тогда). Ну и так далее. В общем, я даже задумался о построении генеалогического дерева. :) PS - А пусть в этой теме все пишут маленькие рассказики о предках. Было бы интересно прочитать реальную историю (а не приукрашенную историками).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто занимается своим генеалогическим деревом?

Рекомендую спецільну програму MyHeritage. В неї є платна і безкоштовна версії. Дуже зручна програма з широким функціоналом, з можливістю внесення безлічі різної інформації про предків і потомків. Є можливість створення персональної сторінки на сайті і розміщення там бази даних, та ще багато чого.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тему почистил. Бомбусу и метрологу по 2 недели бана за СОЗНАТЕЛЬНЫЙ вброс на вентилятор.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Рекомендую спецільну програму MyHeritage. В неї є платна і безкоштовна версії. Дуже зручна програма з широким функціоналом, з можливістю внесення безлічі різної інформації про предків і потомків. Є можливість створення персональної сторінки на сайті і розміщення там бази даних, та ще багато чого.
Безкоштовна після заповнення певної частини попросить коштів?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Рекомендую спецільну програму MyHeritage. В неї є платна і безкоштовна версії. Дуже зручна програма з широким функціоналом, з можливістю внесення безлічі різної інформації про предків і потомків. Є можливість створення персональної сторінки на сайті і розміщення там бази даних, та ще багато чого.
Безкоштовна після заповнення певної частини попросить коштів?
Ось тут можна скачати програму "Древо Жизни" російськомовна, (можливо є в налаштуваннях і українська мова) http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4790374 Програма для побудови генеалогічного дерева. Програма крякнута - тобто грошей просити не буде P.S. Цієї весни мені вперше порадили цю програму і я тоді вперше задумався а що я знаю про своїх дідів і бабусь. Нажаль в живих була в мене лише одна бабуся і в ту ж неділю я поїхав до неї і намагався розпитати (їй було 93 роки) стосовно нашого прізвища - хто ми, звідки, всіх родичів кого вона пам'ятає і т.д. Все занотовував в зошит щоб потім перенести на програму. Через два тижні бабусі не стало....
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все занотовував в зошит щоб потім перенести на програму. Через два тижні бабусі не стало....
Вот как бывает... Нашел тут один сайт, российский, есть там интересная информация - с чего начать, как искать... http://forum.vgd.ru/
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для встановлення гінеалогічного дерева форуми не допоможуть. Потрібно або наймати знавця пошуку в архівах і платити гроші, або самому цим питанням по архівах займатися і витрати досить багато часу. Мені повезло у мене в селі десь з 70% між собою родичі в якомусь поколінні і якщо в навколишніх селах чи райцентрі людина носієм певного прізвища то те ж родич. В 80 р. один з родичів мав можливість зробити пошук походження у архіві і скажімо є підтвердженні документи до 1800 р., а далі було шукати фактично неможливо єдине відомо, що прийшов наш прапращур десь з Заходу. В пошуку може допомогти церковні книги і різні переписи в той час, що зберігаються у архівах. У мене по лінії матері на скільки розумію в родині були всі пасічниками і мали відповідне прізвище Пасічник, за розповіддю покійної бабки родичі утримували панську пасіку і там і жили.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене тато був істориком, археологом - він займався цим пританням, сидів в архівах. Але рано помер (в 32 роки) і не закінчив роботу. Після нього лишився вдома зошит з чорновиком родоводу - там прослідковано всіх предків і паралельні гілки, за можливістю, до 7-го коліна. А ще давніші предки відомі непослідовно. Тобо, наприклад, точно відомо, що наше село (зимівник) колись заснував козацький полковник Черкаського полку Іван Сирота, село так і звалось Сиротівка. І зараз в селі це прізвище - найпоширеніше (з 300+ сімей 10 мають прізвище Сирота), тобто всі ведуть рід від цього полковника, але десь напевно про 2 покоління дані в нашій сім'ї відсутні. Але цінні не самі прізвища - про багатьох предків зібрані їх професії, клички, національності, цікаві історії. Наприклад як моя пра-пра-бабця побила відставного офіцера царської армії, а на суді суддя її виправдав, тому що не міг визнати що в батюшки-царя такі офіцери, що їх може сільська баба побити )))))) Точно знаю, що рід наш з Січі походить, але він є багатонаціональним - серед предків були і серби, і болгари, і навіть одна бабця була єврейкою. От тільки москалів не було :umora: І за професіями всі були людьми нерядовими: вчителі, ковалі, пивовари, голова риболовної артілі, один - офіцер армії Миколи ІІ, а його брат - махновець. І звісно були пасічники. Мій прадід, наприклад, мав 800 вуликів, багато власних земель - цілий хутір, поля і ліс. Все це забрали при радянській владі ,а діда зіслали в Сибір.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І за професіями всі були людьми нерядовими: вчителі, ковалі, пивовари, голова риболовної артілі, один - офіцер армії Миколи ІІ, а його брат - махновець. І звісно були пасічники. Мій прадід, наприклад, мав 800 вуликів, багато власних земель - цілий хутір, поля і ліс. Все це забрали при радянській владі ,а діда зіслали в Сибір.
Вот такое всегда интересно читать. Спасибо. А у меня первый дед-коммунист раскуркуливал в Казахстане баев, и первая бабушка с ним жила в Казахстане, русская. А вторая бабушка-украинка на Украине, наоборот, была раскуркулена комуняками. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А у меня первый дед-коммунист раскуркуливал в Казахстане баев, и первая бабушка с ним жила в Казахстане, русская. А вторая бабушка-украинка на Украине, наоборот, была раскуркулена комуняками.

Робин-Гут, Так, дуже цікаві перепитії навіть в одній окремій сім'ї. Що ж тоді про всю країну говорити? А наша родина доглядає до цих пір за могилою мого прадіда і прабаби. Навіть фото їх усієї родини маю. На жаль інших могил прадідів не знайшов. Ну до сьомого коліна не знаю,а ось до п'ятого знаю і по батькові, і по мамі. Теж були і вчителі, і священники, і поміщики, і ковалі й мельники. Пасчникували, але не професійно.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Рекомендую спецільну програму MyHeritage. В неї є платна і безкоштовна версії. Дуже зручна програма з широким функціоналом, з можливістю внесення безлічі різної інформації про предків і потомків. Є можливість створення персональної сторінки на сайті і розміщення там бази даних, та ще багато чого.
саме цього літа зареєструвавя, але на жаль все найцікавіше є в платній весрії - а це пошук родичів по базі програми(
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Коли складав своє дерево- взнав цікаву історію. Брат прадіда поїхав в Америку, непогано там влаштувався, побачив що можна робити бізнес. Тільки ще треба було партнера з грошима. Ось він і вговорює брата(мого прадіда) усе продати і їхати до нього, казали що навіть білет купив. Вже починали продавати землі, як пішла новина про затонення Титаника. Як прабабуся це почула - відмовилась їхати в Америку навідріз, прадіду не було куди діватись і прийшлось змиритись. Брат в Америці образився назавжди.... А якби не затонув Титаник то 99,99% не було б мене))) :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не знаю, не знаю. Если человеку суждено родиться, то он все равно родится. Независимо от Титаников. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А якби не затонув Титаник то 99,99% не було б мене)))

Кочут, А мо’ вже десь свою і бджолофірму мали б, або ж і міліардером були б ? Хто зна. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

серед предків були і серби, і болгари, і навіть одна бабця була єврейкою. От тільки москалів не було :umora:
Хто зна,хто зна :dntknw:post-3553-1411985981_thumb.jpg
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...