Перейти к содержанию

Кочуємо: хто? як? і головне - на чому?


Рекомендуемые сообщения

Я брал на заводе " Ось" г.Кировоград.
Якщо не секрет, то ціну будь-ласка :hi: дякую.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зробив фото прицепа в процесі роботи може хтось щось підсовітує дякую. Поки збирався скинути фото закінчив роботу. Але пропозиції, критика приймається ,збираюсь робити ще один 3500*1800
sergo, це лише для перевезення? Якщо й для утримання на причепі на кочівлі, то застосуйте по вуглах хомути, які зможуть тримати упори. Це зменше тиск на колеса і надасть устійливості платформі. Можна застосувати упори з колесами, що значно полегше пересування платформи при переміщенні вручну.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я брал на заводе " Ось" г.Кировоград.
Якщо не секрет, то ціну будь-ласка :hi: дякую.
Три года назад было и брал краденные. :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я брал на заводе " Ось" г.Кировоград.
Якщо не секрет, то ціну будь-ласка :hi: дякую.
Три года назад было и брал краденные. :ah:
Ресори теж надійні,- всю війну з ними ж пройшли. Та, мабуть , і дешевше.Рус, я думаю тут Ви ж в курсі? Чи я правий? Бо я взяв підвіски зміцнені з-під "Волги", а можна ж і з-під "Газа"?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Рессоры в принципе тоже неплохо, но нужны хорошие аморты и высота платформы увеличивается.Думаю пикаповских-москвичевских с головой хватило бы. Кстати у меня один прицеп одноосный с осью "труба-в трубе" и пикаповскими рессорами по размерам такой же как двухосники. Выдерживает туже нагрузку ( только резина "С") но большой минус высота погрузки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

https://kls-ukraine.com.ua/pricepy-do-750-k...a1100-98x4.html вот нашел поставщиков торсионов
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

фото прицепа в процесі роботи

А детальніше фото кріплення рессор можливо ? :hi:

post-1327-1419948153_thumb.jpg

post-1327-1419948285_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прикрепленное изображение Прикрепленное изображение

Дякую. Ваші рессори імпортні, чи самі їм задні краї позагинали? Теж починаю ваяти новий двувісник для перевезення 40 вуликів, рессори взяв з Газелі, але передні стоятимуть ширше задніх, бо довгі.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

рессори взяв з Газелі,

Не жосткие будут? Я кода на бусе лопнули вторые листы, кинул Газелевские. С двумя тоннами даже не проседали. А поставил по листу газоновскому, стало намного лучше. Газоновские мягче :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не жосткие будут? Я кода на бусе лопнули вторые листы, кинул Газелевские. С двумя тоннами даже не проседали. А поставил по листу газоновскому, стало намного лучше. Газоновские мягче opr06K9M.gif

Газоновські з ухами тільки з 51-го та 52-го, мабуть зараз дефіцит. Двувісник буде немалий, 5100х2250 без дишла, пустий триматимуть корінний та підкорінний з Газелі, 4 шт. А вантаж ( 4-4,5 т.) підтримуватимуть ще лижі-підресорники. Якщо пустий ітиме грубо, то залишу тільки корінні листи.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прикрепленное изображение Прикрепленное изображение

Дякую. Ваші рессори імпортні, чи самі їм задні краї позагинали? Теж починаю ваяти новий двувісник для перевезення 40 вуликів, рессори взяв з Газелі, але передні стоятимуть ширше задніх, бо довгі.
Ресори АЛ-Ко спеціально для прицепів не потребують встановлення амортизаторів. Брав тут http://shop.ta-no.com.ua/ru/products/693-r...-4-lysta-584564
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ресори АЛ-Ко спеціально для прицепів не потребують встановлення амортизаторів. Брав тут http://shop.ta-no.com.ua/ru/products/693-r...-4-lysta-584564

Дякую. Для невеликого двувісника загальною масою до 2-х тонн це нормальний варіант, а чотири і більше тонни вони не витримають.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ресори АЛ-Ко спеціально для прицепів не потребують встановлення амортизаторів.

Заказывал у " Палыча" рессоры АЛ-КО 5 листов с амортизаторами.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

не потребують встановлення амортизаторів.
Это как?
Весной брал у знакомого прицеп 3,25 на 1,5 м сварений из труби 20*40 две вместе, рессори такие же, грузили 18 корпусников в среднем 60-70 кг плюс поддони подставки довезли без проблем правда у него колеса по бокам и погрузочная высота гораздо ниже. 1. Со свободным концом (рессора плавающего типа). Преимущество данного вида рессор состоит в значительном сокращении их технического обслуживания за счет меньшего количества трущихся деталей. Наиболее широко распространены такие рессоры производства немецкой фирмы AL-KO. Они имеют компактные габариты и небольшой собственный вес, что даёт возможность увеличивать грузоподъемность в соотношении с полной массой прицепа. В сравнение с рессорами отечественных производителей, они имеют большую грузоподъемность при меньших габаритах. Рессоры для прицепов AL-KO имеют крайне высокую степень гашения колебаний и не требуют обязательной установки амортизаторов. Свободный конец позволяет не ограничивать удлинение рессоры, что снижает вероятность ее разрушения.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ресори АЛ-Ко спеціально для прицепів не потребують встановлення амортизаторів. Брав тут http://shop.ta-no.com.ua/ru/products/693-r...-4-lysta-584564

Дякую. Для невеликого двувісника загальною масою до 2-х тонн це нормальний варіант, а чотири і більше тонни вони не витримають.
Для чотирьох тонн потрібні торсіонні осі, але ціна такої однієї осі http://shop.ta-no.com.ua/ru/products/10/1/70=17 дозволяє зробити (купити ) три причіпа до двох тон.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для чотирьох тонн потрібні торсіонні осі, але ціна такої однієї осі http://shop.ta-no.com.ua/ru/products/10/1/70=17 дозволяє зробити (купити ) три причіпа до двох тон.

Я пішов іншим шляхом :) Є у мене порвані задні мости з УАЗа, тобто з розірваними картерами головних редукторів, які для осі непотрібні. Картера редукторів з таких мостів зрізаються, те місце проточується для суцільнотянутої безшовної труби відповідного діаметру, з'єднується до потрібної ширини та нормально обварюється. Диски УАЗ на 16 під безкамерку. Шини взяв Мішелін 235/65R 16С. Дві таких осі з рессорами від Газелі легко втримають до 5 тонн.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дві таких осі з рессорами від Газелі легко втримають до 5 тонн.

чим тягаєте?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

чим тягаєте?

Так ще нічим не тягаю, цей причіп тільки почав виготовляти. :) А тягатиму 66-м.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

чим тягаєте?

Так ще нічим не тягаю, цей причіп тільки почав виготовляти. :) А тягатиму 66-м.
Ну, PNS, а як з ДАІ вирішуєте питання причепа, вірніше, вирішуватимете? Не дуже охоче вони дають на такі конструкції дозвіл. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну, PNS, а як з ДАІ вирішуєте питання причепа, вірніше, вирішуватимете? Не дуже охоче вони дають на такі конструкції дозвіл

Можливо зареєструю як саморобний - у 90-х реєстрував саморобний автомобіль. Якщо зараз не пройде, можливо як сільськогосподарський причіп. Якщо ні, то пошукати готові документи на саморобку, що була зареєстрована ще у тому житті. Якщо ні, то тягати по документам іншого причіпа, кочівля тільки у межах району. Що пропустив - давайте Ваші варіанти. :):az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

у меня прицеп 8м. из 2птс4 регистрировал гостехнадзоре лет.7назад,кочую по району тягал 53 или мтз80 .одна бригада поехала на акацию,на посту перед днепром тормознули, прицеп зарегистрирован в гостехнадзоре а тянет машина.и пришлось платить

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

у меня прицеп 8м. из 2птс4 регистрировал гостехнадзоре лет.7назад,кочую по району тягал 53 или мтз80 .одна бригада поехала на акацию,на посту перед днепром тормознули, прицеп зарегистрирован в гостехнадзоре а тянет машина.и пришлось платить
BRAVE1971, Трохи не зрозумів, а якщо в "гостехнадзоре",- то тоді тягач повинен бути трактор? :dntknw: PNS, ну , я так зрозумів, що Ви навіть наших гаїшників заморочите! :umora::ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

это так на посту сказали, законно или нет не знаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Кочуємо: хто? як? і головне - на чому?

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...