Перейти к содержанию

Кочуємо: хто? як? і головне - на чому?


Рекомендуемые сообщения

10 часов назад, pchel сказал:

. Мабуть доведеться чекати ще

у вас коли останній середньостатистичний очісний обліт? (у мене наприклад 11 листопада) ось після нього можна й перевезти!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, larson сказав:

у вас коли останній середньостатистичний очісний обліт? (у мене наприклад 11 листопада) ось після нього можна й перевезти!

Теж десь так. Доведеться чекати. Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.09.2018 в 22:36, pchel сказал:

Мабуть доведеться чекати ще. 

Мабуть... До середини листопада:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...

Доброго дня всім. Може в когось була схожа дилема, або якась практика. Минулого року купив і переробив під вулики німецького 2-осного причепа, важить десь 800кг, у нього вміщається 24 вулики, отже загальна вага 2 тони буде. В тому році тягав Транзитом з мотором 2,5дизель. Машина була тесця, тепер він її продає. У мене є легкова, тепер думаю продати, трохи докласти і купити універсальну, щоб і причепа потягнути, і себе по необхідності по місту покатати. Ось і саме питання: яка машина тисяч за 6-8 зелених зможе вулики перевезти і по сімейних питаннях працювати. Розглядаю Т-4, Трафік, фіат Скудо і подібне. Чи вистачить дизеля 2л для такої роботи, бо хочеться, щоб і по соляру не геть "напряг" був, все ж таки переїзди пасіки займають 5% від загальних  поїздок. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я би взяв тракторця т-25 або китайського аналога .звичайно якщо є дача(земля).то можна і зорати город і фацелії посіяти.Якщо кочівля за 100 км.то краще автомобіль.Був мерс 308 2.3 машина звір.особливо мотор -мільйонник.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Philosofy сказал:

Доброго дня всім. Може в когось була схожа дилема, або якась практика. Минулого року купив і переробив під вулики німецького 2-осного причепа, важить десь 800кг, у нього вміщається 24 вулики, отже загальна вага 2 тони буде. В тому році тягав Транзитом з мотором 2,5дизель. Машина була тесця, тепер він її продає. У мене є легкова, тепер думаю продати, трохи докласти і купити універсальну, щоб і причепа потягнути, і себе по необхідності по місту покатати. Ось і саме питання: яка машина тисяч за 6-8 зелених зможе вулики перевезти і по сімейних питаннях працювати. Розглядаю Т-4, Трафік, фіат Скудо і подібне. Чи вистачить дизеля 2л для такої роботи, бо хочеться, щоб і по соляру не геть "напряг" був, все ж таки переїзди пасіки займають 5% від загальних  поїздок. 

Маю Віто. Тягаю причіп 4.8 м довжиною. Стає 36 вуликів в один ряд. Задоволений. Ця машина в мене 11 рік. Їсть не більше 8 літрів по місту 

20180122_120428.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.01.2019 в 17:54, wwlo сказал:

я би взяв тракторця т-25 або китайського аналога .звичайно якщо є дача(земля).то можна і зорати город і фацелії посіяти.Якщо кочівля за 100 км.то краще автомобіль.Був мерс 308 2.3 машина звір.особливо мотор -мільйонник.

Трактор не варіант, так як дійсно їду за 120км на акацію. А 308-й думаю, добрий як друга машина, бо по місту не сильно зручно.

 

В 11.01.2019 в 18:06, Два капитана сказал:

Маю Віто. Тягаю причіп 4.8 м довжиною. Стає 36 вуликів в один ряд. Задоволений. Ця машина в мене 11 рік. Їсть не більше 8 літрів по місту 

На Вітька заглядаю, вважаю його перевагою перед його "собратією" типу віваро і Т-4, 5 - задній привід, але всі лякають, що вони гниють крепко... хоча з іншої сторони - багато по місту нормальних їздить, отже якщо за ними дивитись, то може і нормально буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Philosofy сказал:

На Вітька заглядаю, вважаю його перевагою перед його "собратією" типу віваро і Т-4, 5 - задній привід, але всі лякають, що вони гниють крепко... хоча з іншої сторони - багато по місту нормальних їздить, отже якщо за ними дивитись, то може і нормально буде.

В мене передній привід

,Чому б у тестя не викупити

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Підскажіть хочу купити УАЗ БОРТОВИЙ.І трішки переобладнати, мотор дизель Андорія. Авто буде використовуватись для транспортіровки причіпа 6*2.2.І для відпочинку бджоляра. Може щось підскажете.

 

a18b78c7.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Два капитана сказал:

Чому б у тестя не викупити

На крайняк можна, та хотілося б, щоб одна машина була вдома.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колись також хотів УАЗа. Піся того як підійшов до того сміття, зразу бажання пропало. Для прицепа краще візьміть старого буса Дукато, Транзит.. Іх щас повно і за дешево. Головне щоб заводився, і масло не текло річкою. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, AlexGuk сказав:

хочу купити УАЗ БОРТОВИЙ

Якщо немає навиків автослюсара, краще не треба.  Переваги - всюдихідність, універсальність, дешеві запчастини...Чуть не забув:umora: - зимою, коли під капотом, то перші хвилини тепло:umora:.  Тепер мінуси - вік, "задроченість", постійна увага(як не вилизуй, обов"язково щось зламається",  розхід пального, навіть на газу мало не покажеться. Постійне шприцювання передньої підвіски.   Хоча у продавців авто з подібними двигунами розхід смішніший за Таврію:umora:.

Мав свого УАЗа, пару Волг... Що можна сказати? Як колись висловився один  американський мандрівник:- "мілітару бруталу кар, родом з 50-х, минулого сторіччя...".

 Але вирішувати Вам. Якщо пробіги невеликі, і вдастся знайти в не дуже "вбитому" стані, то можливо й можна брати. Особливо, якщо ще буде щось подібне "Тавріії",  як розгонна машина. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, AlexGuk сказал:

хочу купити УАЗ БОРТОВИЙ

В УАЗі бачу лише один + , це проходимість, був у мого діда ГАЗ 69 , у дядька УАЗ з частини майже новий , і у товариша УАЗ ПАТРІОТ . 

Зі всьго побаченого скажу : Хай Бог милує , це не машина а експеремент над людиною :IMHO: , більше часу потрібно проводити під машиною , а не в машині.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Конструктор сказал:

В УАЗі бачу лише один + , це проходимість, був у мого діда ГАЗ 69 , у дядька УАЗ з частини майже новий , і у товариша УАЗ ПАТРІОТ . 

Зі всьго побаченого скажу : Хай Бог милує , це не машина а експеремент над людиною :IMHO: , більше часу потрібно проводити під машиною , а не в машині.

У свій час стосовно УАЗа у завданні розробникам одним з пунктів було - Возможность двигаться в танковой колее. Ну а танк, зазвичай, на полі бою живе не довго, тому і надійністю УАЗа ніхто не заморачувався. Для УАЗа розробили портальні, з бортовими редукторами "військові" ведучі мости, а у колгоспи  їх поставляли зі звичайними, "колхозними" мостами - від старих ГАЗ 69. У себе маю більше двадцяти років авто, зареєстроване, з ходовою частиною від УАЗа. Але тільки для покатушок - місити грязюку, та проїхати після великих дощів по полях. У автомобіля, звичайно, постійно щось ламається, але навіть підбитим, з одним крилом можна доїхати додому. У штатньому комплекті багато разів розсипався двигун та коробка. Після установки роздатки окремо (як у Ниви), під можливість ставити потужний Мерсодизель з власною коробкою, почало розривати головну передачу у мостах. Замінив їх на редукторні "військові", та поставив резину "Гудріч", то через потужніший мотор та високі колеса стало перекручувати "грибки"- маленькі полуосі у редукторах. Але все це через агресивну їзду у непролазній багнюці. У звичайних умовах, як другий авто для пасіки, УАЗ цілком підійде- якщо самому ремонтувати :). Колись теж хотів взяти для пасіки УАЗа- головастіка, але пасіка виросла бистріше, тому взяв Мерседеса- п'ятитонника.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.01.2019 в 22:50, PNS сказал:

. Колись теж хотів взяти для пасіки УАЗа- головастіка, але пасіка виросла бистріше, тому взяв Мерседеса- п'ятитонника.

І який саме пятитоннік узяли? Як служить? Розхід?

В ютубі подіум є , що зараз в Європі спринтера на марці з будкою використовуються, чи ті ж самі Рено мастер грузові.  По 3.5 чи навіть 4 тони грузять, розхід 9 літрів і більш практичні та по всьому машинка.

Що думаєте? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, mascot сказал:

І який саме пятитоннік узяли? Як служить? Розхід?

В ютубі подіум є , що зараз в Європі спринтера на марці з будкою використовуються, чи ті ж самі Рено мастер грузові.  По 3.5 чи навіть 4 тони грузять, розхід 9 літрів і більш практичні та по всьому машинка.

Що думаєте? 

Я взяв Мерседес 814-ть з двигуном ОМ 366 ( шестилітровий, нетурбірований ) Тоді ще, як шукав неспіша, розглядав цю марку, Мерседес Атего та МАН. Хотів 814-й найбільше, бо це просте та надійне авто, але ті, що в Україні, практично всі вже убиті на вантажоперевезеннях. Але сталося чудо :), знайшов та пригнав 814-й останнього року випуску у стані - як вчора вийшов з конвеєра. Навіть нормальних вантажів він не перевозив, всі рессори та інше ще стоїть рідні. В експлуатації це проста та дуже надійна машина, відомі випадки, що двигуни у них без ремонту проходять по 2,5 міліона. Я міняю тільки масло, фільтра, інколи аккумулятори. Розхід у межах 16 - 18 літрів, що теж непогано. Багато інших моделей такого класу розхід від 20-ти.

На новіші моделі у мене вже чомусь алергія, коли той - же Спрінтер, через глюк у компі, не хоче нормально іхати, ламаються частіше, замінити якусь нікчемну прокладку треба пів мотора розібрати. Але це тільки моя думка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я ось придбав собі Газельку. Крім неї і УАЗа більше нічого потягнути не міг. Радий, як... короче, дуже радий. Тепер і перевезти на невелику відстань можно (на велику без прицепа накладно, а прицеп тільки на наступний сезон купуватиму), і на відкачку поїхати. Головне, не буду бігати, просити.

Foto3705_240.jpgi.gif
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, бігунець сказал:

А я ось придбав собі Газельку. Крім неї і УАЗа більше нічого потягнути не міг. Радий, як... короче, дуже радий. Тепер і перевезти на невелику відстань можно (на велику без прицепа накладно, а прицеп тільки на наступний сезон купуватиму), і на відкачку поїхати. Головне, не буду бігати, просити.

Foto3705_240.jpgi.gif
 

Виiтаю з покупкою 

Драбинку приварити 

i можно з даху колоди провiряти 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую за підказку, та не вийде. В лісі не скрізь пройде. Для лісу є москвич, трактор, мотоблок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене Соболь,тягає шістиметровий причіп на 20 вуликів без проблем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, VВиталий сказал:

У мене Соболь,тягає шістиметровий причіп на 20 вуликів без проблем.

Що ж там за вулики? 20 штук 10-ти рамочників легенько стає на грузову газель з 3 метровим кузовом в один ярус, ще й по 2-3 магазини можна накидати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 хвилину тому, бігунець сказав:

А я ось придбав собі Газельку. Крім неї і УАЗа більше нічого потягнути не міг. Радий, як... короче, дуже радий. Тепер і перевезти на невелику відстань можно (на велику без прицепа накладно, а прицеп тільки на наступний сезон купуватиму), і на відкачку поїхати. Головне, не буду бігати, просити.

Foto3705_240.jpgi.gif
 

Вітаю з покупкою. Аби менше ламалася. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, бігунець сказал:

А я ось придбав собі Газельку. Крім неї і УАЗа більше нічого потягнути не міг. Радий, як... короче, дуже радий. Тепер і перевезти на невелику відстань можно (на велику без прицепа накладно, а прицеп тільки на наступний сезон купуватиму), і на відкачку поїхати. Головне, не буду бігати, просити.

Foto3705_240.jpgi.gif
 

який двигун? без газу буде накладно....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Двигун волжский. Газ/бензин.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, бігунець сказал:

Двигун волжский. Газ/бензин.

Якщо 406 то гут 

якщо 402  то слабкуватий 

рабочий стол 009 (2).JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Кочуємо: хто? як? і головне - на чому?

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...