Перейти к содержанию

Фотографії бджіл


sika4

Рекомендуемые сообщения

Давно хотів подивитись на пилок наших медоносів. Частково вони тут представлені. Та збільшення дуже велике. Бо я дивитимусь у свій мікроскоп, що дає значно менше збільшення. Тому для порівняння бажано мати співмірні фото. Може хто знає де вони можуть бути?

В журналі "Пчеловодство" десь за кінець 70-х початок 80-х є малюнки пилкових зерен багатьох рослин. Якщо потрібно можу відсканувати
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В журналі "Пчеловодство" десь за кінець 70-х початок 80-х є малюнки пилкових зерен багатьох рослин. Якщо потрібно можу відсканувати

sij! Дякую. Якщо знайдете зсилку то прошу вказати рік та № журналу. А я сам подивлюсь. Буду вдячний. Хоча маєте рацію, мати під руками папір краще. Надрукую.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...
  • 5 months later...

Завел пчелок Бакфаст, так выглядит рамка с расплодом. post-556-1314988475_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сот с мамой post-556-1314988662_thumb.jpg Оказалось, что цикл развития пчелок 19!!! дней, а маток 15. Получилась такая история post-556-1314988845_thumb.jpg Остальные матки вышли там где планировал... post-556-1314988964_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сот с мамой post-556-1314988662_thumb.jpg Оказалось, что цикл развития пчелок 19!!! дней, а маток 15. Получилась такая история post-556-1314988845_thumb.jpg Остальные матки вышли там где планировал... post-556-1314988964_thumb.jpg
Красота,не видел еще таких,а как же УС :ax:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Вот нашел на харьковфоруме такую фотографию post-12-1323265277_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
Сот с мамой

Броніславович на фото матка породи Бакфаст,я правильно зрозумів?Окрас тіла, рижий, притаманний цій породі чи можуть бути і відтінки?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

а дійсно всі матки Бакфаст такого рижого кольору???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а дійсно всі матки Бакфаст такого рижого кольору???
Бывают и немного темнее... post-556-1331584891.jpg
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 years later...

Мое самое удачное фото, фото 2012 года, апрель, утром моросил дождик но пчелам очень хотелось пить: post-7698-1418919732_thumb.jpg.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мое самое удачное фото, фото 2012 года, апрель, утром моросил дождик но пчелам очень хотелось пить:
Підтвердую, як профі у цій справі, що фото дійсно класне. Ну ,aleksanderche, а чим зроблене?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну ,aleksanderche, а чим зроблене?

В 2007 году купили Canon A650 12.1 мгп 6-я оптика, вообщем,чуть больше, мыльницы. Фото - макросъемка, без обработки на компьютере. Пожалуй единственная фото которое нравиться самому и часто ставиться рабочий стол.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Без вулика)

post-4822-1422005588_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Без вулика)
Фотка бомба, сам знімав? Хотя ні видно що ці сімейки туди спеціально садили мабуть для дослідів.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хотя ні видно що ці сімейки туди спеціально садили мабуть для дослідів.

Могу ошибаться но мне кажется что это макет, соты настоящее, пчелы не живые...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хотя ні видно що ці сімейки туди спеціально садили мабуть для дослідів.

Могу ошибаться но мне кажется что это макет, соты настоящее, пчелы не живые...
Похоже що да. Так як тут макет на Апімондії :

post-9247-1422017648_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Без вулика)
Фотка бомба, сам знімав? Хотя ні видно що ці сімейки туди спеціально садили мабуть для дослідів.
Фото знайдено в неті. Просто сподобалось, от і закинув в відповідну тему
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Художник і скульптор Томаш Лібертіні, що працює в Нью-Йорку, вирішив взяти собі в підмайстри бджіл. Він створив металевий каркас у формі чайника, а решта доробили 60000 бджіл. Скоро у Томаша буде цілий кухонний набір, зібраний з сотів. f4a66e2ca8da0cc85e32a00966427c6d_970x.jpeg54bf36c260e7cbc581e0e0fdafc2bcdc_970x.jpeg27f1c85d444d8b1079b1f52362c28e08_970x.jpghttp://news.distractify.com/pinar/un-bee-lievable-teapot/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Він створив металевий каркас у формі чайника, а решта доробили 60000 бджіл.

Чаю он с него не попьет :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Він створив металевий каркас у формі чайника, а решта доробили 60000 бджіл.

Чаю он с него не попьет :umora:
Холодного може попити :);) Красота.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

инетересно, как он это делает? Неуж-то вощину так вылаживает?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Червону вощину бджоли не тягнуть, той глечик пофарбований. Але задумка оригінальна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Китайська бджілка кружляє у виставковому павільоні, присвяченому бджільництву на щорічному фестивалі сільського господарства в Пекіні. Захід буде тривати до 03.05.2015. Хто там буває в Китаї, можете відвідати. PS. Какая шляпка! :hi:post-1893-1428179553_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ромео changed the title to Фотографії бджіл

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...