Перейти к содержанию

Что вас беспокоит в саду или на огороде?


Юстина

Рекомендуемые сообщения

в центральной Украине ужас какая погода для конца апреля. Как быть с садом, боюсь уже все потерял.(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Черешні починають гнити на дереві зеленими...

Ніколи такого ше не було...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 хвилини тому, ромео сказав:

Черешні починають гнити на дереві зеленими...

Ніколи такого ше не було...

От блін. Так хотілося черешень.... :( 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 години тому, ромео сказав:

Черешні починають гнити на дереві зеленими...

Ніколи такого ше не було...

в мене вже років 4. моніліоз

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уважаемые коллеги кто в теме про болезни яблони. В садку второй год наблюдаю слабый рост веточек и листьев на яблоньках, в этом году наблюдаю у 20 %  яблонь в прошедшем было меньше. Я не придал этому значение, помогите поставить диагноз. 
 

 

4A58BE4E-F81C-42EA-947F-D1AF64E55BAE.jpeg

F3B20363-C5BC-4816-AB13-9ACEE9050865.jpeg

C06FC20D-0A33-4768-9A56-25BE7A88F2A8.jpeg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Два роки назад посадив саджанці плодових і ягідних. А на осінь-весну кора у них порлбилася ось така. Що це і як із ним боротися? 

IMG_20210401_125540.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, Sanich сказав:

Два роки назад посадив саджанці плодових і ягідних. А на осінь-весну кора у них порлбилася ось така. Що це і як із ним боротися? 

IMG_20210401_125540.jpg

Цикадка, схоже. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зараз добре росте тільки те, що добре посипається/поливається хімією.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Олег Мельник сказав:

Цикадка, схоже. 

Дійсно схоже. І як із ним боротися? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Sanich сказав:

Дійсно схоже. І як із ним боротися? 

А не знаю. То до практиків. У мене теж таке було, не робив нічого, поки жодне з деревець не всохло. Кажуть, що треба ретельніше видаляти високу траву довкола саджанців, щоб такому запобігти (мої дійсно в траві були).
Пан @gardener може щось дієвого порадить

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Sanich сказал:

Два роки назад посадив саджанці плодових і ягідних. А на осінь-весну кора у них порлбилася ось така. Що це і як із ним боротися? 

IMG_20210401_125540.jpg

Цикади побили.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Sanich сказал:

Дійсно схоже. І як із ним боротися? 

Я не агроном ,але  постійно косити траву вони в ній множаться, плюс карбамід  рання весна пізня  осінь 800гр. на 10 л. води , і літом 80г на 10л води . Вирізання повністю дуже пошкоджених гілок , або навіть повністю зрізання 10 см. вище місця прививки. Два роки таких маніпуляцій дають результати, можливо ще хтось щось порадить.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, uam_63 сказав:

Я не агроном ,але  постійно косити траву вони в ній множаться, плюс карбамід  рання весна пізня  осінь 800гр. на 10 л. води , і літом 80г на 10л води . Вирізання повністю дуже пошкоджених гілок , або навіть повністю зрізання 10 см. вище місця прививки. Два роки таких маніпуляцій дають результати, можливо ще хтось щось порадить.:IMHO:

То це всі дерева потрібно порізати... :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо сильне ураження та краще порізати , коренева система вже сформована за один рік при догляді дерево виросте до тих же розмірів , але це краще робити весною . Ну і після не забувати про карбамід навіть при нормальній корі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.06.2021 в 18:35, олександр сказал:

в мене вже років 4. моніліоз

Хмм, интересно. Вот у меня монилиоз косит весной  абрикос практически в ноль, некоторые сорта вишен. А черешни ниразу и никогда, хотя все растет рядом.

В прошлом году в аномально жаркое лето , полностью засохла аграменная черешня, а вторая - наполовину. Лет 10 назад тоже засохли огромные черешни.. не знаю теперь, что и думать. Абрикос как не обезлистьевался, но потом оживал, но без плодов,  а неужели монилиоз убивает черешню полностью? :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.06.2021 в 20:57, Sanich сказал:

От блін. Так хотілося черешень.... :( 

 

В 04.06.2021 в 09:45, Sanich сказал:

Дійсно схоже. І як із ним боротися? 

Купи Моспілан  повись дозу  в два рази і колись побориш. Бери приклад з Пахомича ти баниш, а він іде проти течії:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Другий рік підряд на молодій груші чорніє листя. Минулого року зчорніло третину листя під осінь, але навесні дерево нормально розпустилося і почало далі рости. А зараз знову почали з"являтися чорні листочки. Що це може бути? 

image.png 

image.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...
35 хвилин тому, gardener сказав:

+11 зараз, сонечко світить, бджоли літають. Шо ше хочете?

коноплі ше не курив, а жаль, кажуть непогано. Помідори, мабуть, загнуться. тютюн - ше не ясно:frusty:

На флоті на Балтиці , коли я ще служив три роки строкової і ще курив(!), мені рідні присилали київську Приму - дух землі рідної . Тоді вона була в окремій жовтуватій, не схожій на інші, упаковці . І її полюбляв увесь наш екіпаж великого торпедного крилатого катера. Бувало Інколи, що серед набивки тютюну траплялися конопляні ниточки. Аж тепер я зрозумів, чого ту Приму так полюбляв увесь екіпаж і терпляче чекав, коли трапиться мені та посилочка від мами. :rofl:

  А щодо помідорів - пане Миколо, не переживайте. Якогось року я, будучи у відрядженні, розжився раньою розсадою томатів. І якраз так трапилося, що прямо тоді й зміг заїхати на дачу й висадити. Та з погодою не повезло. Невдовзі на три дні снігом вкрило було усю землю. Й томати як бритвою позрізало. Пожалівся знайомому агроному-овочівнику. Він і заспокоїв - не турбуйся, вродять. Так й сталося - відійшли, зарясніли, як кущі і на диво  - вродили.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...