Перейти к содержанию

Что вас беспокоит в саду или на огороде?


Юстина

Рекомендуемые сообщения

Привет дорогие участники форума, меня зовут Юстина и я работаю в садовом центре «Клуб растений». Мы были созданы для того чтобы помогать всем кто интересуется садоводством, именно поэтому я с радостью поделюсь с вами полезной и интересной информации о растениях, ландшафтном дизайне и помогу правильно подобрать инвентарь! Я создала этот пост для того чтобы вы смогли поделиться проблемами и поинтересоваться тем, что вас беспокоит. Распространяются вредители, вянут цветы, сухая земля, чем лучше подрезать кусты? На эти и многие другие вопросы я с радостью дам вам ответ. :af::):):):)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Привет дорогие участники форума

Хороша тема... :) Вітаємо на нашому Точку! По саду є трохи питань, але саме трудомістке - як замість "дикого" різнотрав'я(перій і йому подібне) засіяти газонну травичку, враховуючи нечисленні кущики бузини і дикої(дуже дикої) аличі. Сад дістався старий, запущений. Є ділянки вже очищенні від бур'яну(пару років лежав лісоматеріал - засіяв фацелією), але решта - то то суцільна цілина зі старими корневищами. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Привет дорогие участники форума,
Доброго дня,в мене така біда;черешня майка почала всихати кожній рік по гілці.Черешні років 12.2.запитання слива цвіте появляться зав'язь поки достигне вся зав'язь на різному етапі осипається.Рядом прості сливи не осипаються.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

як замість "дикого" різнотрав'я(перій і йому подібне) засіяти газонну травичку, враховуючи нечисленні кущики бузини і дикої(дуже дикої) аличі.

Гербіцид "Ураган" - один із найкращих(при дозуванні 150гр на 10л води не буде ні бузини ні аличі).На мою думку обробіть зараз і повторно весною потім планіровка і посів. Більш фахову консультацію Вам дасть Юстина.
Распространяются вредители, вянут цветы, сухая земля, чем лучше подрезать кусты? На эти и многие другие вопросы я с радостью дам вам ответ

Як і чим боротись із земляним щуром(полівкою).Дякую!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По саду є трохи питань, але саме трудомістке - як замість "дикого" різнотрав'я(перій і йому подібне) засіяти газонну травичку, враховуючи нечисленні кущики бузини і дикої(дуже дикої) аличі. Сад дістався старий, запущений. Є ділянки вже очищенні від бур'яну(пару років лежав лісоматеріал - засіяв фацелією), але решта - то то суцільна цілина зі старими корневищами. :hi:
Я своє "дике" різнотрав'я регулярно скошую, при висоті 10-15 см - получається тааакий газон :ay: З часом розмножуються більш низькорослі рослини. Бузину і дуже дику аличу - тільки раундапом, або зрізати біля землі і на свіжий зріз дизпалива пару разів.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня тоже беда как у Черкасца, из пяти черешень осталось три по половинке!! Сохнут ветки и на них как червячки белая смола :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Привет дорогие участники форума

Хороша тема... :) Вітаємо на нашому Точку! По саду є трохи питань, але саме трудомістке - як замість "дикого" різнотрав'я(перій і йому подібне) засіяти газонну травичку, враховуючи нечисленні кущики бузини і дикої(дуже дикої) аличі. Сад дістався старий, запущений. Є ділянки вже очищенні від бур'яну(пару років лежав лісоматеріал - засіяв фацелією), але решта - то то суцільна цілина зі старими корневищами. :hi:
Привіт, Мapet! для отримання красивого та здорового газону ми рекомендуємо Вам доволі трудомісткий процес. Але він буду виправданий! Отже: Для початку готуємо грунт. Це надзвичайно важливий крок, тому до нього треба підійти з особливою увагою: землю слід перекопати і видалити з неї весь бур’ян, камені і бруд (залишки після будівництва, скло, щебінь). Земля мусить бути добре підживленою і родючою, для цього варто підживити її добривами, в крайньому випадку можна засипати верхній шар грунту привезеною родючою землею. Ну, а потім все просто: робите розрихлення землі, а на великих поверхнях спокійно можете використовувати ручний пристрій для розрихлення, який можна зробити самостійно. Для цього потрібна товста дошка, до якої монтується рейка і висока ручка – тепер просто переривайте землю нею і чекайте поки вона осяде. Ось і все - ваша ділянка готова до посіву трави або укладання рулонного газону. Незалежно від того, вручну ви сієте або спеціальною машинкою для посівання, не забувайте потім присипати грунт невеликою кількістю землі або піску – це захистить насіння від вітру і птахів.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Привет дорогие участники форума,
Доброго дня,в мене така біда;черешня майка почала всихати кожній рік по гілці.Черешні років 12.2.запитання слива цвіте появляться зав'язь поки достигне вся зав'язь на різному етапі осипається.Рядом прості сливи не осипаються.
Привіт Черкасець! Є декілька імовірних варіантів, що зумовили таку ситуацію: 1. це інфекція та шкідники. В такому випадку варто ретельно оглянути дерево і знайти ознаки їх наявності, личинки, темне чи гниле листя. Якщо ви знайшли на дереві ознаки шкідників, рекомендую написати, що саме ви помітили, тоді ми зможемо більш детально розказати про методи лікування. 2. це перемерзання - дуже часто зимою дерева мерзнуть, ми можемо про це навіть не здогадуватися. Дерево може спокійно переносити 10 років поганої погоди, а на 11 перемерзнути, ознакою перемерзання є сухі кінці гілок, мало нових пагонів, та лисі стебла. В такому випадку слід акуратно пообрізати сухі та відмерзлі кінці стебел. Дерево потребує більше захисту в зимовий період, а також підживлення після обрізання. Пам'ятайте, що обрізати гілки слід під кутом, щоб не пошкодити їх структуру. Так чи інакше, але ваше дерево уже достатньо старе, воно потребує догляду. Це означає, що навесні слід акуратно обрізати гілки, щоб пересохлі частини не відбирали у здорових поживну вологу.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

як замість "дикого" різнотрав'я(перій і йому подібне) засіяти газонну травичку, враховуючи нечисленні кущики бузини і дикої(дуже дикої) аличі.

Гербіцид "Ураган" - один із найкращих(при дозуванні 150гр на 10л води не буде ні бузини ні аличі).На мою думку обробіть зараз і повторно весною потім планіровка і посів. Більш фахову консультацію Вам дасть Юстина.
Распространяются вредители, вянут цветы, сухая земля, чем лучше подрезать кусты? На эти и многие другие вопросы я с радостью дам вам ответ

Як і чим боротись із земляним щуром(полівкою).Дякую!
привіт Орест! Земляні або водяні щури - це дуже специфічні шкідники. І методи боротьби з ними також не менш специфічні. 1. Поставте біля нори дуговий капкан, такий використовують для ловлі невеликих хутрових звірів. Його можна знайти в мисливських магазинах або зробити самотужки. 2. Заведіть кота-мишолова. Є така порода кішок - курильський бобтейл, у них ловля гризунів в крові. 3. Якщо ні кішки, ні капкани не допомагають, то в хід йде отрута. Зазвичай використовують приманки з щурячою отрутою, що складається з цукру, каніфолі та бури в пропорції 4: 4: 3, все це перетирають і акуратно розкладають поруч з щурячими нормами. Цей спосіб не рекомендується, якщо у вас є домашні тварини. 4. Як боротися з пацюками водяними, якщо ніякі вищеперелічені засоби не допомагають, а гризунів стає все більше і більше? Багато гризуни чутливі до ультразвуку, в тому числі земляні щури. Боротьба з водяними щурами на городі, як і з звичайними щурами в приміщенні передбачає встановлення на ділянці спеціальних приладів - ультразвукових відлякувачів гризунів "Торнадо", зазвичай їх вішають під козирок будиночка або сараю, захищаючи від вологи, і направляють випромінювачем на ділянку, або встановлюють безпосередньо на ділянці .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня тоже беда как у Черкасца, из пяти черешень осталось три по половинке!! Сохнут ветки и на них как червячки белая смола :dntknw:
Привіт Tolstiy! Ми рекомендуємо вам обприскування від шкідників бордоською рідиною або іншими засобами з міддю. Але пам'ятайте, що в літній час обприскування може привести до опіку листя, особливо черешні. Тому перед обробкою всієї крони доцільно спочатку обприскати одну контрольну гілку. Якщо на її листі не з'являться плями від опіків, можна проводити обприскування всього дерева. При появі ран їх варто зачищати та дезінфікувати 1% розчином мідного купоросу, натирають свіжим листям щавлю 2-3 рази з інтервалом 10 хвилин і замазувати садовим варом. Ефективними вважаються використання ловчих поясів та пасток на деревах, їх роблять з гофрованого паперу, вони не дають шкідникам підніматися вище по стовбуру, тоді вам легко буде зібрати на нижній частині стовбура, можете використовувати також тканину, просочену спеціальним не висихаючим клеєм для ловлі гусениць, звідти їх періодично треба видаляти.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Юстина добрый день. Скажите ,а как бороться с слизняками .сьедают всю капусту и другие растения

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Юстина, добрый день. Есть у меня яблони. Скорее поздние, чем ранние. Вот как раз сейчас плоды почти зрелые. Проблема в том, что много плодов гниет изнутри. То есть - они падают с яблони, и уже половина подпорченных. А яблоки вкусные, хотя и с большой кислинкой, очень сочные. И вторая проблема - даже здоровые плоды не долеживают до Нового Года. (Есть способ - как сохранить - надо каждое яблоко завернуть отдельно в маленький кусок газеты. И потом, завернутые, в один слой положить в ящик. Говорят, что хранятся до весны. Но я еще этот способ не пробовал.) А вы знаете способы хранения? Но вторая проблема - это небольшая проблема. А вот то, что половина яблок начинают портиться на дереве - это проблема. PS - яблони ничем не обрабатываю.

post-2456-1410361322_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

И второе фото.

post-2456-1410361459_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Юстина добрый день. Скажите ,а как бороться с слизняками .сьедают всю капусту и другие растения
Привіт Боярка! Є декілька варіантів боротьби з цими шкідниками: 1. гострі бар'єри - їх тіло дуже ніжне, маленький паркан у 5-10 см ідеально підійде; 2. пастки - розставте в саду багато вогких предметів, каменюк, дошок і металеких виробів; 3. чистота - ретельно прибирайте в саду і слизняки самі повтікають; 4. сонячні ванни - регулярно очищайте сад від бур'янів і зайвих високих трав і кущів, сонячні промені проженуть непроханих гостей; 5. хімічна зброя - мінеральні добрива та препарати з кальцієм, слизняки їх не люблять
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ми рекомендуємо вам обприскування від шкідників бордоською рідиною або іншими засобами з міддю.
Це Ви на повному серйозі рекомендуєте з шкідниками бордоською рідиною боротися, чи просто так прикалуєтеся?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А вот то, что половина яблок начинают портиться на дереве - это проблема. PS - яблони ничем не обрабатываю.
Найдіть в гуглі як боротися з плодожеркою.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

як замість "дикого" різнотрав'я(перій і йому подібне) засіяти газонну травичку,
Да на кой Вам тот газон? С ним хлопот не оберешься...Это с виду так все просто.
Как на мой вкус-я бы сначала вытравил Раундапом или Ураганом все Ваше разнотравье, и засеял все БЕЛЫМ клевером. Красота! Именно белым-низкий растет, стричь не нужно.......Вот Вам и газончик-не высокий, красивый, кстати-должен вытеснять другие травы. О! Свою мечту рассказал-у меня то же перед двором пирей все занял, а косить регулярно и лень и некогда, а клеверок, думаю, в самый раз будет.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

-я бы сначала вытравил Раундапом или Ураганом все
Вчера как раз травил "ураганом " приусадебный участок в Харькове Притомился косить эл косой и хмель допёк уже Дозу 300 мл развёл в 6 литрах ,чтоб наверняка А с утра дождь Пропали мои старания вместе с 60 гривнами :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

-я бы сначала вытравил Раундапом или Ураганом все
Вчера как раз травил "ураганом " приусадебный участок в Харькове Притомился косить эл косой и хмель допёк уже Дозу 300 мл развёл в 6 литрах ,чтоб наверняка А с утра дождь Пропали мои старания вместе с 60 гривнами :dntknw:
Не поздновато Вы взялись? :) Я с мая начинать буду-в период, так сказать, активного роста. Тем более за один раз вряд ли уничтожить получится, 2-3 раза нужно брыскать. И замену сеять уже на следующий год.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не поздновато Вы взялись? :) .
Ничего в весны вытравлю всё Надеюсь победа будет за мной
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ничего в весны вытравлю всё Надеюсь победа будет за мной
А взамін що?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

як замість "дикого" різнотрав'я(перій і йому подібне) засіяти газонну травичку,
в нас засіяна газонна трава протрималась 3-4 роки, згодом пішло різне "різнотрав'я". Знову все перекопувати - як на мене лишня затрата часу, сил. Періодичне скошування трави тримером чи газонокосилкою і з місцевої трави робить гарний "коврик". post-792-1410414261_thumb.jpg ще й кожного літа по кілька разів збираємо врожай post-792-1410414478_thumb.jpg
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я своє "дике" різнотрав'я регулярно скошую, при висоті 10-15 см - получається тааакий газон ay.gif

Чого я вчепився газону? Почув, що газонна трава не так висмоктує вологу з землі, якк перій і вся інша братія. Крім того є трава, яка подібна на перій, але росте такими бородами, не знаю її назви. Косити її важко навіть по росі, бо дуже м'яка(до тримера ще не доробився), та і після кошеня залишаються купини від неї. Насправді мені не так розходиться в естетиці, як в зберіганні вологи. Травень-червень в нас буває що взагалі дощів нема(як цього року) і дерева від цього дуже страждають... В планах на наступний рік вибити скважину, якщо вдасться, тоді буде легше.
Привіт, Мapet! для отримання красивого та здорового газону ми рекомендуємо Вам доволі трудомісткий процес. Але він буду виправданий! Отже:

Дуже дякую! Власне трудоємні процеси мене і бентежать, я на пасіці тільки на вихідні і викроїти час на перекопування саду(це десь соток 3-4) проблематично. Ще не зрозумів про ту приспособу з товстої дошки. Хоча б схематично якийсь малюнок...
Да на кой Вам тот газон? С ним хлопот не оберешься...Это с виду так все просто. Как на мой вкус-я бы сначала вытравил Раундапом или Ураганом все Ваше разнотравье, и засеял все БЕЛЫМ клевером.

Це як варіант! А ще краще фацелією... :)
в нас засіяна газонна трава протрималась 3-4 роки, згодом пішло різне "різнотрав'я". Знову все перекопувати - як на мене лишня затрата часу, сил. Періодичне скошування трави тримером чи газонокосилкою і з місцевої трави робить гарний "коврик".

Мені ще треба вирівняти поверхню... Напевно таки буту випалювати стару траву. А там хай сі діє Божа воля. :wave: Юстина! А ще є така проблема. Дерева, яблуні, в мене вже старенькі, проте кажуть, що на місці старих нові садити не можна, чи садити кісточкові на місці сім'ячкових і навпаки. А як більше нема де! Якийсь є вихід з цього становища?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Насправді мені не так розходиться в естетиці, як в зберіганні вологи. Травень-червень в нас буває що взагалі дощів нема(як цього року) і дерева від цього дуже страждають... В планах на наступний рік вибити скважину, якщо вдасться, тоді буде легше.
для зберігання вологи я всю скошену траву підгрібаю до штамбів, тобто мульчую пристовбурні смуги - получається і підживлення і зберігання вологи.
А ще є така проблема. Дерева, яблуні, в мене вже старенькі, проте кажуть, що на місці старих нові садити не можна, чи садити кісточкові на місці сім'ячкових і навпаки. А як більше нема де! Якийсь є вихід з цього становища?
Теоретично вертати сад на старе місце можна не раніше як років через двадцять, але якщо більше нема де, то міняйте кісточкові на зерняткові і навпаки. ЗІ А яблуні наскільки старенькі?І як вони за смаковими якостями?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я своє "дике" різнотрав'я регулярно скошую, при висоті 10-15 см - получається тааакий газон ay.gif

Чого я вчепився газону? Почув, що газонна трава не так висмоктує вологу з землі, якк перій і вся інша братія. Крім того є трава, яка подібна на перій, але росте такими бородами, не знаю її назви. Косити її важко навіть по росі, бо дуже м'яка(до тримера ще не доробився)
Петро пані Юстина напевно погано зрозуміла наше поняття про газон. :umora: в мене "газон" вийшов після покупки мотокоси. Як на мене він необхідний інструмент в саду. як жив раніше без нього не уявляю. :) купляйте не пожалкуєте. тільки на маслі не економте. частина саду також засаджена кропивою. (в малині і сливах)
Юстина! А ще є така проблема. Дерева, яблуні, в мене вже старенькі, проте кажуть, що на місці старих нові садити не можна, чи садити кісточкові на місці сім'ячкових і навпаки. А як більше нема де! Якийсь є вихід з цього становища?
у Вас вже росте дика алича. прищеплюйте на неї сливу, абрикоси є й гарні сорти аличі. не треба все переробляти на свій лад.
хай сі діє Божа воля. :wave:
:az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...