Перейти к содержанию

Осень-Зима (2014-2015)


Sasha_Gorin

Рекомендуемые сообщения

В нас сьогодні на сонці до +15 доходило ... обліт йшов по повній. Деякі навіть пилок почали нести правда не розумію звідки, але приємно. Коротше як на обід прийшов так і на роботу більше не попав... При такій погоді гріх було не провести генеральну ревізію після зими. Так що сезон почався

Возможно с орешника (лещины)...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мої літали нині так :)

post-9186-1424798910_thumb.jpg

post-9186-1424798924_thumb.jpg

post-9186-1424798939_thumb.jpg

post-9186-1424798953_thumb.jpg

post-9186-1424798968_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мої літали нині так :)
Вітаю! Вони у Вас не літають, а вже ПРАЦЮЮТЬ! :hi: Обніжка, мабуть, з ліщини? А мої ще і не літали. Сидять, розплід гріють і ні гу-гу. З повагою.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вітаю! Вони у Вас не літають, а вже ПРАЦЮЮТЬ! :hi: Обніжка, мабуть, з ліщини? А мої ще і не літали. Сидять, розплід гріють і ні гу-гу. З повагою.
Дякую :) Дав їм сиропчику з медом :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бджоли сьогодні носили пилок. Завтра треба поставити напувалки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Внас +6 і малий дощик зимуєм

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

От скільки спостерігаю, якщо на західній Україні та на півдні повідомляють про обльоти, то тижнів два-три і в нас лишається до приходу теплої погоди, закономірність такби мовити. В минулому році західняки теж писали про обльоти в лютому після 20 числа, в нас обльоти були перед 10 березням, у мене 7 березня літали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Думаю лишня була надставка. Але це відео ще більш переконало мене про зимівлю на гніздових рамках. opr06K9M.gif

А Ви зимували на магазинних? Це відео тільки переконує в тому, що верхній корпус має бути повномедним І ВСЕ! Піврамка тут ні при чому. На відео явно видно, що в тій надставці були навіть недобудовані рамки. То що тут говорити? :hi:
Отого року одна сімя на 145. Но 3,5см розрив мені всерівно не подобається. І ВСЕ. :IMHO1::IMHO1::IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мої літали нині так

А мої так, обніжки мало, але інколи несли ehrp0WOoj7I
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

блин.......а у нас снег выпав поколена и мароз -10 влупило. :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

блин.......а у нас снег выпав поколена и мароз -10 влупило. :(
У мене пильцу носять.Беруть воду.Наливаю сиропчик. А снІга як і у Вас 70 сантиметрів Мороз -15 вітер дерева валить :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

блин.......а у нас снег выпав поколена и мароз -10 влупило. :(
Славик ты в америке?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня у меня под Киевом +10.Большинство семей облетывались.Завтра буду смотреть(немножко).Был в Боярке,покупал канди и узнал,что вощины в свободной продаже нет-только на обмен.За один кг воска-900гр вощины+15грн ;) .Ось такі діла :hi:
Аналогично......Слишал ориентовочно ценна будет 150-170 грн кг. Надо цену меда поднимать...Розница.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня у меня под Киевом +10.Большинство семей облетывались.Завтра буду смотреть(немножко).Был в Боярке,покупал канди и узнал,что вощины в свободной продаже нет-только на обмен.За один кг воска-900гр вощины+15грн ;) .Ось такі діла :hi:
Аналогично......Слишал ориентовочно ценна будет 150-170 грн кг. Надо цену меда поднимать...Розница.
И кто тогда ваш мед покупать будет в розницу ? :dntknw: Мед не является продуктом первой необходимости .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я начинающий пчелолвод 3 сезон был.... продавал по 85 грн/л Забрали все...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я начинающий пчелолвод 3 сезон был.... продавал по 85 грн/л Забрали все...
То что было прошлой осенью и сейчас -это совсем разные реалии .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Думаю брать будут...Главное марку держать... А то покупают ето козацкий мед по 30 грн.....а он киснет потом...и плачутся... :helpme:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Но 3,5см розрив мені всерівно не подобається. І ВСЕ. opr06K9M.gif opr06K9M.gif opr06K9M.gif

Я вже років 5 зимую на 145-ту і не з однією сім'єю. Ну не бачу я проблем в 3,5 см розриву, бо клуб ніколи не сідає в одному корпусі на 145 - по-любе відразу на два корпуси клуб розтягується. Тож і кажу, що проблема надумана. Те що Вам це не подобається, то є абсолютно нормально і Ви маєте на це повне право, але суб'єктивно, бо таки не має під собою практичного підґрунтя. Просто Ви ще до того не готові... :IMHO::wave::az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вже другий день гарний обліт. :) Роблю побіжну перевірку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вже другий день гарний обліт. :) Роблю побіжну перевірку.
А вощину свою начали делать? :ah:
Но 3,5см розрив мені всерівно не подобається. І ВСЕ. opr06K9M.gif opr06K9M.gif opr06K9M.gif

Я вже років 5 зимую на 145-ту і не з однією сім'єю. Ну не бачу я проблем в 3,5 см розриву, бо клуб ніколи не сідає в одному корпусі на 145 - по-любе відразу на два корпуси клуб розтягується. Тож і кажу, що проблема надумана. Те що Вам це не подобається, то є абсолютно нормально і Ви маєте на це повне право, але суб'єктивно, бо таки не має під собою практичного підґрунтя. Просто Ви ще до того не готові... :IMHO::wave::az:
О каком разрыве идёт речь?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

скільки рамок корму з'їдять бджоли в цьогорічному холодному березні?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Но 3,5см розрив мені всерівно не подобається. І ВСЕ. opr06K9M.gif opr06K9M.gif opr06K9M.gif

Я вже років 5 зимую на 145-ту і не з однією сім'єю. Ну не бачу я проблем в 3,5 см розриву, бо клуб ніколи не сідає в одному корпусі на 145 - по-любе відразу на два корпуси клуб розтягується. Тож і кажу, що проблема надумана. Те що Вам це не подобається, то є абсолютно нормально і Ви маєте на це повне право, але суб'єктивно, бо таки не має під собою практичного підґрунтя. Просто Ви ще до того не готові... :IMHO::wave::az:
В мене також цього року перезимували (ну майже перезимували) 6-ть сімей на 145-тих рамках, всі живі, здорові. :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+10, сонячно, тихенько (по прогнозу давали лише +5 і хмарно). Йде невеличкий помірний обліт. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На одном точке -1. Большая сильная семья не перешла во во второй корпус. Почему - без понятия, зимовка на вид благополучная, ни сырости ни плесени, корм в нормальном состоянии, семья такой силы что должна была в соседний улей перейти не то что верхний корпус. :hmm: . Выели в ноль нижний корпус даже в уголках, небольшая группа пчел, где-то до трети клуба перешла наверх и там застыла на меде т.к. недостаточно было массы пчелы чтобы обогреться, а основная часть съела весь мед и погибла от голодухи. В середине января очень дружно отзывались :ak: . Была у меня кандидатом на отцовскую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...