Перейти к содержанию
Strelec

Распечатка медовых рамок

В теме 1 283 сообщения

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

11 часов назад, Sergo_ua сказал:

Подерту рамку після електроножів  - будують, після вилочок - будують, піля пуфлера щіток - будують -  проблеми не має - треба брати і виготовляти. А чиститись він буде за рахунок підігріву  парового/електричного мед і віск просто стече.

Треба виготовляти, але ми ще й відповідаємо за свої вироби і отримуємо їх напзад, ЯКЩО НЕ ПРАЦЮЮТЬ. тОМУ Я СПОЧАТКУ ОЦІНЮЮ ВСІ РИЗИКИ, ПОТІМ РАДЖУСЬ ЗІ СВОЇМ ГАМАНЦЕМ, А ВЖЕ ТОДІ СЛУХАЮ ВАС - РОБИТИ ЧИ НЕ РОБИТИ. на мій  погляд пристрій занадто примітивний, а щоб його "доколихати" потрібно вкинути певну суму та провести випробування на кількох пасіках. Наприклад ножі я впроваджував 3 роки поки почав щось з того мати.

Що стосується що бджоли будують, то і ми ж з Вами  працюєм, але не завжди задоволені результатом. Я маю певні сумніви, що відбудова зрізаної і пошкрябаної рамки відбувається однаково швидко( з однаковими затратами праці бджіл, це треба досліджувати) Тому Ваші бджоли будуть займатися непродуктивною працею, а Ви отримаєте менше меду :IMHO:

Изменено пользователем Ю.М.

Поделиться сообщением

2 часа назад, Ю.М. сказал:

Я маю певні сумніви, що відбудова зрізаної і пошкрябаної рамки відбувається однаково швидко

вилочкою тільки здається шо рівно, це зразу ваші ножі майже в кожній хаті, а колись багато хто вилочками колупав, так що на мою думку ваші сумніви безпітставні.

2 часа назад, Ю.М. сказал:

і отримуємо їх напзад

Це може так і потрібно коли ініціатива ваша, а коли замовника то ви просто виступаєте як виробник, тобто він подає свої бажання і ідеї, ви їх втілюєте в життя і він вже сам ризикую своїм гаманцем..Просто людину треба попередити про це..:hi:

Поделиться сообщением

18 минут назад, larson сказал:

Це може так і потрібно коли ініціатива ваша, а коли замовника то ви просто виступаєте як виробник, тобто він подає свої бажання і ідеї, ви їх втілюєте в життя і він вже сам ризикую своїм гаманцем..Просто людину треба попередити про це..:hi:

Когда вы сделаете такое под заказ и у заказчика это не будет работать, он не будет говорить всем что он натупил, а будет говорить какое г*но ему сделал Ю.М.:hi:

Хотя некоторые скажут "И так сойдет":umora:

Поделиться сообщением

1 час назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Когда вы сделаете такое под заказ и у заказчика это не будет работать, он не будет говорить всем что он натупил

А хто розсудить? Один негативний ролик в "Ютубі" може звести на нівець рік роботи. От, наприклад, як білоруси наш ніж з гвіздком у ручці показали :blink:

От і кажу, ЯКБИ У НАС БУВ ІНСТИТУТ... Тому що хтось повинен написати правила, вимоги, стандарти. А ще мені жалко грошей. І Ваших, бо знаю як вони заробляються, і своїх, бо можна "зняти піну" і злинять, а можна тягти плуга, що ми і робимо :wave:

Поделиться сообщением

Зі свого досвіду можу сказати з упевненістю, що найкращий інструмент для розпечатки рамок - ніж. Не важливо, ручний, чи у станкові. А спробував я достатньо багато
Спочатку зробив каток з гвіздками - викинув після перших трьох рамок. Зусилля те саме, що й з ножем, але рамки погано викачались навіть у хордіальній медогонці, а після кількох проходів соти збилися в місиво.
Потім був ролик з пластинами, схожий на той блискучий кількома постами вище, але не такий гарний :) Викачувалося не дуже, соти теж "травмувалися"
Років зо п`ять тому зварганив собі станка зі щітками - стало легше і комфортніше працювати. Ставиш рамку, тиснеш на педаль - за 3 секунди рамка очищається,  руки вільні.
Але є проблема з радіалкою - поганенько викачує, навіть за півгодини в кожну сторону. Може, винувата жахлива кіровоградська радіалка. В ручній - любо дивитися.
Зараз доробляю новий станок з ножами від пана Гуслія. Сподіваюсь, працюватиме. Лишилось дочекатися з Китаю "мозги" та кілька підшипників, і можна тестувати на холодних рамках :)

Поделиться сообщением

В 29.01.2018 в 19:50, M_Oleksandr_V сказал:

Хтось щось подібне бачив на власні очі? 

Ми з Денисом бачили подібне в Германіїї, тільки трохи в іншому виконанні, Денис навіть рамку спрмігся зламати;)

P.s Напевне завтра буде відео у мене на каналі і там повинен попасти в поле зору станок з такими самими вальцями

Изменено пользователем Fabro

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Fabro сказал:

Ми з Денисом бачили подібне в Германіїї, тільки трохи в іншому виконанні, Денис навіть рамку спрмігся зламати;)

P.s Напевне завтра буде відео у мене на каналі і там повинен попасти в поле зору станок з такими самими вальцями

Я так розумію воно працює як ежик, цікаво що воно по ціні. Ваньок чекаю відео!

Поделиться сообщением

Только что, M_Oleksandr_V сказал:

Я так розумію воно працює як ежик, цікаво що воно по ціні. Ваньок чекаю відео!

По ціні краще Вам не знати;):(:helpme:

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Fabro сказал:

По ціні краще Вам не знати;):(:helpme:

Да ладно ))) в нас всі ціни Європейські, нас нічим не злякати :veselo:

Поделиться сообщением

20180123_102855.thumb.jpg.9ba14e63718951ecedd8c47c503679bd.jpg20180123_103932.thumb.jpg.fdf6a7e08fc1404c63d403d342556698.jpg

Ціни будуть у відео;)

Изменено пользователем Fabro

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Fabro сказал:

20180123_102855.thumb.jpg.9ba14e63718951ecedd8c47c503679bd.jpg20180123_103932.thumb.jpg.fdf6a7e08fc1404c63d403d342556698.jpg

О, то тут апарат із механікою!:ay:

Поделиться сообщением

Ціни будуть у відео[emoji6]

Ваня, в ролике про утеплительные подушки,нет ничего про станок для распечатки.
:(

Поделиться сообщением

14 минут назад, BeeDeny сказал:

Ваня, в ролике про утеплительные подушки,нет ничего про станок для распечатки.
:(

1 час назад, Fabro сказал:

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

цікаво, а на вагу цей " комбайн" який?

В 03.02.2018 в 22:18, Fabro сказал:

Денис навіть рамку спрмігся зламати

та він там  і  апарату чуть роги не звернув, на відео добре видно як за один край тягне і його перекосило:ay::umora: 

Изменено пользователем larson

Поделиться сообщением

цікаво запитати того хто користується станком для розпечатування Гуслія, там він не зрізає забрус з верхіх рамок, чи можливо нижче опускати рамку щоб ножі і по верхньому бруску проходили? бо я цей станок тільки на відео бачив а в живу ні???:helpme:

Поделиться сообщением

По трохи зявляються витвори Українського походження : "Павик",  "Пуфлер",  "BeeStar", 

Полуавтоматический станок для распечатывания рамок

Описание:

Данное оборудование используется для ускорения и упрощения распечатывания рамок за счет возможности работы в полуавтоматическом режиме. Станок для распечатки медовых рамок работает в полуавтоматическом режиме, с ручной подачей рамок к ножам. На станке установлено два ножа, которые регулируются по ширине (есть специальная ручка), что позволяет выставить их точно по ширине рамки, которые Вы используете. Ножи нагреваются водой, это происходит за счет водонагревателя с возможность регулирования температуры. 

Стол также изготовлен из AISI304, внутри есть два фильтра которые расположены по всей его длине, также стол имеет ввареный кран для слива меда (внутренний диаметр 50мм). 

Принцип работы:

Рамки устанавливаются на подачу, после они по очереди захватываются цепным транспортером и проходят через нагретые ножи, где очищаются с обеех сторон, срезанный забрус падает на фильтры, где он полностью отделяется от меда, далее очищенные медовые рамки цепным транспортером подаются в полость стола.

Вместительность стола: до 20 рамок.

Станок может распечатывать все виды рамок: 145мм, 230мм (Рут), 300мм (Дадан).

Габаритные размеры полуавтоматического станка:

1. Высота, мм: 1630,
  2. Ширина мм: 950,
  3. Длина, мм: 1120.

Не заради реклами , про станок  нічого незнаю,  це так навсяк випадо   відповіді на перед :)

1063980768_w800_h640_1.png

1063980785_w800_h640_2.png

1063980865_w800_h640_3.png

Поделиться сообщением

В 22.03.2018 в 19:48, larson сказал:

бо я цей станок тільки на відео бачив а в живу ні???:helpme:

А ви менше шифруйтесь, то підкажемо де подивитись - (в Україні працює вже близько 80 станків), та приїздіть на виставки, семінари- покажемо.

Поделиться сообщением

Дуже прошу сильно не "пінати". Нержавійки під руками не було. Зробив з того що мав.

Тримач голок з латуні. " Рама" з алюмінію. Лижа з нержавійки.

Буде добре і зручно працювати - зроблю все з нержавійки і ручку дерев'яну приклепаю.

І так, "культиватор Кузіна":

IMG_20180721_122633-600x800.thumb.jpg.3ac499bf582abc8f1e83029cfe9869a9.jpg

IMG_20180721_122646-600x800.thumb.jpg.17353215c7a74f5309917d5a93e33dba.jpg

IMG_20180721_122659-600x800.thumb.jpg.d7e11060768edec0bbe1f043a612e720.jpg

IMG_20180721_122715-800x600.thumb.jpg.0c36314bcaf46069035e53c3d2e41d4c.jpg

IMG_20180721_122731-800x600.thumb.jpg.f9fef1cd0859b726a8506fc9255d5fa6.jpg

IMG_20180721_122745-800x600.thumb.jpg.7a2a0c33366dec87ceacb500624f0200.jpg

Поделиться сообщением

5 часов назад, Solo сказал:

Дуже прошу сильно не "пінати". Нержавійки під руками не було. Зробив з того що мав.

Тримач голок з латуні. " Рама" з алюмінію. Лижа з нержавійки.

Буде добре і зручно працювати - зроблю все з нержавійки і ручку дерев'яну приклепаю.

І так, "культиватор Кузіна":

I як вIн в роботI ? Виправдовуе час затрачений на виготовлення ?

Зроблене своiми руками -найкраще :ay:

Поделиться сообщением

41 хвилину тому, Мико сказав:

I як вIн в роботI ? Виправдовуе час затрачений на виготовлення ?

Зроблене своiми руками -найкраще :ay:

Робив його сьогодні приблизно з дев'ятої до дванадцятої. І затратив біля трьох годин. Ще зламав для нього стару вилку за 30 грн і витратив 17 заклепок. Решту знайшов в себе на металоломі.

Культиватором ще не розпечатував, про що вище написав:

6 годин тому, Solo сказав:

Але один пасічник в бджолярському чаті говорив що з цим культиватором зручніше працювати як з електроножем. Тому я собі таке чудо зробив.

Подібні розпечатувачві продає білорус Василь Сенюта по ціні $17 - 18. Та ще й за пересилку треба платити. Ціна з доставкою виходить десь 600 грн. Я пожалів.

Хто захоче купити "оригінал", в ютубі є ролики Василя Сенюти. Там знайдете і його контакти.

Изменено пользователем Solo

Поделиться сообщением

2 години тому, Solo сказав:

Робив його сьогодні приблизно з дев'ятої до дванадцятої. І затратив біля трьох годин. Ще зламав для нього стару вилку за 30 грн і витратив 17 заклепок. Решту знайшов в себе на металоломі.

Культиватором ще не розпечатував, про що вище написав:

Шось ніяк не можу зрозуміти як воно працює:hmm:

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти