Перейти к содержанию

Хочу заняться пчеловодством


Рекомендуемые сообщения

Как зелень распустится чтоб не спёрли...

кузмич, Якщо не наглядати, то вкрадуть і в листі. Буває навіть з гіллям... :umora:
Підтверджую...В тому і в цьому році по одній ловушці вкрали і на одному і тому дереві.....
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Как зелень распустится чтоб не спёрли...

кузмич, Якщо не наглядати, то вкрадуть і в листі. Буває навіть з гіллям... :umora:
Підтверджую...В тому і в цьому році по одній ловушці вкрали і на одному і тому дереві.....
попробуйте причепити в наступному році там же дві ловушки, з відповідними записами. :ah::angry:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Как зелень распустится чтоб не спёрли...

кузмич, Якщо не наглядати, то вкрадуть і в листі. Буває навіть з гіллям... :umora:
Не пойму как присмотр убережет от воровства, но то такЭ... У меня в прошлом году висела в селе до ноября :umora: ...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Как зелень распустится чтоб не спёрли...

кузмич, Якщо не наглядати, то вкрадуть і в листі. Буває навіть з гіллям... :umora:
Підтверджую...В тому і в цьому році по одній ловушці вкрали і на одному і тому дереві.....
попробуйте причепити в наступному році там же дві ловушки, з відповідними записами. :ah::angry:
Удельный вес стоимости всего инвентаря и оборудования, которые необходимы для работы, гораздо превышает цену двух-трех отводков, которые можно приобрести в нужное время у проверенного специалиста. Дешевле обойдется. Потом уже, с приобретением опыта содержания можно и рои половить, если не пройдет непреодолимое желание поохотиться и поиграть в лотерею...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для того, щоб ніхто не вкрав, треба вішати в таких хащах і на такій висоті, куди жодна людина зі здоровою головою і нормальною вагою не зможе видертися. Про супер коштовне обладнання промовчу :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

если не пройдет непреодолимое желание поохотиться и поиграть в лотерею...
Честно говоря мне интересен сам процесс, никакое снаряжение не применяю :ah: в прошлом году в пустые ульи прилетело больше нежели в ловушки :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

жодна людина зі здоровою головою і нормальною вагою
То получается роеловством, нужно заниматься худым и с больной головой :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

То получается роеловством, нужно заниматься худым и с больной головой

А то.... :ay::ole_ole::ae:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

То получается роеловством, нужно заниматься худым и с больной головой

Мико,
Для того, щоб ніхто не вкрав, треба вішати в таких хащах і на такій висоті, куди жодна людина зі здоровою головою і нормальною вагою не зможе видертися.

Арій-Укроп,
Честно говоря мне интересен сам процесс, никакое снаряжение не применяю

Мико,кузмич, Правильно, хоч худим, допустим мене, далеко не назвеш. Для мене це, як рибальство, тобто як і дляАрія-Укропа,. З відводками Бортник,- то як ловля риби в акваріумі, хоч розширення пасіки,зрозуміло, так і роблю. :umora: А роєловля,- то,безумовно, неповторимий і захоплючий спорт. :ay::vinny:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З відводками Бортник,- то як ловля риби в акваріумі, хоч розширення пасіки,зрозуміло, так і роблю. opr06K9J.gif А роєловля,- то,безумовно, неповторимий і захоплючий спорт. ay.gif opr06KA5.gif

Цікаве твердження, а потім в підсумку можлива купа проблем на голову. Але зловлену в річці чи озері їдять а не розводять....
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Але зловлену в річці чи озері їдять а не розводять....

Wladimir K, зрозуміле твердження. Але якраз я її розводжу у себе в штучному ставочку. А рої тримаю в карантині на окремому точку з подальшою заміною маток. ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А роєловля,- то,безумовно, неповторимий і захоплючий спорт. :ay::vinny:
Ни разу не занимался неповторимий і захоплючий спорт. . ловля роёв за всю пчеловодную жизнь Может это и захватывает кого то ,но только не меня Да я и футбол не люблю бегает всю игру орава по полю, а в итоге "0" или 1-2 гола То ли дело баскетбол. Накидают под сотню. Вроде как весы 160 килограмовые зашкалили :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ловля роёв за всю пчеловодную жизнь Может это и захватывает кого то ,но только не меня Да я и футбол не люблю бегает всю игру орава по полю, а в итоге "0" или 1-2 гола

Мико, У футболі у мене з Вами, Романовичу, 100 -відсоткове співпадання. Ну, а от щодо роїв :dntknw: . Може тому, що моє самостійне бджільництво розпочалось саме з першого зловленого мною роя з батьківської пасіки... :blink:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дуже люблю рибалити ти збирати гриби, але в цьому році не знайшов для цього часу, зате роїв впіймав 17 штук, ще три залишених для збирання лісового меду злетіли. Весною моя вага була 104 кілограми але марафони на велосипеді по лісам та полям бердичівщини допомогли скинуті зайві 11 клограма + 14 роїв в червні-липні місяці та ще три роя ( 11 кг., 15 кг., 14.5 кг. це вага брутто) були привезені в вересні + задоволення від спілкування з природою Веду до того , що не спробувавши ловити рої неварто розповідати що це марно проведений час . :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Але зловлену в річці чи озері їдять а не розводять....

Wladimir K, зрозуміле твердження. Але якраз я її розводжу у себе в штучному ставочку. А рої тримаю в карантині на окремому точку з подальшою заміною маток. ;)
какое время держите их на карантине? я так понял, пойманым маткам не даете проявить себя? Или вы все таки даете им какое-то время поработать? точок, который находится метров 30 от основного точка можно считать "окремим"?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Але зловлену в річці чи озері їдять а не розводять....

Wladimir K, зрозуміле твердження. Але якраз я її розводжу у себе в штучному ставочку. А рої тримаю в карантині на окремому точку з подальшою заміною маток. ;)
какое время держите их на карантине? я так понял, пойманым маткам не даете проявить себя? Или вы все таки даете им какое-то время поработать? точок, который находится метров 30 от основного точка можно считать "окремим"?
Поки немае розплоду ставлю полоску воростопу,а рій перевозю на точок при виході розплоду.Маток рекомендував-би міняти на весну.Почав міняти в своіх роях,деяких маток неприяняли.дав маточники на виході не всі матки повернулись з обльоту ,а за цей час сім;І ослабли і до осені ненабрали бджіл взиму.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата(Note @ 27.10.2014, 17:05)

какое время держите их на карантине? я так понял, пойманым маткам не даете проявить себя? Или вы все таки даете им какое-то время поработать? точок, который находится метров 30 от основного точка можно считать "окремим"?
Та по всякому, але найчастіше - не менше місяця. Матку через тиждень- два видно на продуктивність. Бувало залишав і їхню матку. Окремий точок,-ліпше не менше, ніж за 5 км. У мене км із 30 буде, де зачасту рої колишні живуть аж до осені. А за 30 метрів,- це один і той же точок.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вот и меня смущает такой момент, что после поимки роя, отставить его на карантин от основного размещения улеев, дальше, чем метров на 50 не получится. вот теперь и не знаю, ловить их или не стоит

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаве твердження, а потім в підсумку можлива купа проблем на голову. Але зловлену в річці чи озері їдять а не розводять....

А які проблеми? Хіба злобливі бджоли... і тільки. Якщо мова іде про хвороби, то хворі сім'ї рої не пускають. Якщо вже вийшов рій, то сім'я однозначно сильна і здорова. А які ще можуть бути проблеми? :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А які проблеми? Хіба злобливі бджоли... і тільки. Якщо мова іде про хвороби, то хворі сім'ї рої не пускають. Якщо вже вийшов рій, то сім'я однозначно сильна і здорова. А які ще можуть бути проблеми?

Для мене важливо знати історію сім'ї її генетику, вік матки, а нарахунок хвороб, то наявність рою не факт 100% здоров'я. Та й ловити рої для мене це втрата зайвого часу, тоді коли сидить низько зі своїх то ловлю по можливості, а якщо високо, то в основному і не ловлю, тай не багато у мене їх на пасіці. Мене простіше зробити відводки головне, щоб куди були розміщувати.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для мене важливо знати історію сім'ї її генетику, вік матки, а нарахунок хвороб, то наявність рою не факт 100% здоров'я.

Зрозумів. Я теж навмисно рої не ловлю, але як прилетить, то не вімовляюся. Щодо розширення пасіки роями, то з Вами згідний цілком - основні сім'ї мають бути надійними. 100% здоров'я ніякий факт не забезпечить, адже носії хворіб присутні всюди, я мав на увазі, що рецидивні сім'ї роїв не відпускають. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не раз слышал, как с роем прилетал гнилец. Не все так однозначно. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не раз слышал, как с роем прилетал гнилец.

Це взагалі нонсенс. :IMHO: Гнильцева сім'я взагалі не здатна розвиватися. Поки до мене не прилетить - не повірю. ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не раз слышал, как с роем прилетал гнилец.

Це взагалі нонсенс. :IMHO: Гнильцева сім'я взагалі не здатна розвиватися. Поки до мене не прилетить - не повірю. ;)
Сплюньте через ліве плече! Але, як і аскофероз, гнилець присутній у природі. Це теж, що і онкохвороби, збудники яких є у кожного з нас. Але одні на них хворіють, а інші цього навіть ніколи і не знатимуть!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сплюньте через ліве плече! Але, як і аскофероз, гнилець присутній у природі.

Про присутність в природі я знаю і про це часом наголошую в дискусіях, якщо хтось дуже яро запевняє, що в нього НЕМА НІЯКИХ ХВОРІБ. Наявність збудників і клінічні прояви - це різні речі. Перше є в кожному вулику, друге з'являється за певних обставин, які власне в певній мірі залежать від дій пасічника. Але тут йшлося не про те. Власне я мав на увазі, що сім'я з клінічними проявими таких серйозних хворіб не здатана розвинутися на стільки, щоб відпустити рій.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Хочу заняться пчеловодством

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...