Перейти к содержанию

Поїте бджіл водою чи ні


yura

Рекомендуемые сообщения

Коллеги подскажите нормально ли это: на пасеке стоят поилки с чистой водичкой и пчелки не хотят брать.

А в курятнике два ската ,   набросаны туда камешки  ракушечника , дак их там толпой на водопой.  И вода не совсем чистая.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Олексiй Бджола сказал:

Коллеги подскажите нормально ли это: на пасеке стоят поилки с чистой водичкой и пчелки не хотят брать.

А в курятнике два ската ,   набросаны туда камешки  ракушечника , дак их там толпой на водопой.  И вода не совсем чистая.

Нормально. В черном скате вода теплее

  • Подобається 3
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Igrok сказал:

Нормально. В черном скате вода теплее

Но и грязнее.

У воду в отдельной поилке добавте соль йодированную - 1 чайна ложка на три литра.

Но поилка должна быть на солніышке и защищена от ветра. Вода тоже должна быть тёплой.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.02.2019 в 16:36, FES сказав:

Хто яку використовує напувалку для бджіл, у мене щось типу такої, але основна маса летить до сусідів (на розрізане колесо)

 

hqdefault.jpg

 А у мене ось така - заодно там і карасів вирощую вже 4 роки . І поки ще не ловив їх ні разу.:umora::wave:

2017-04-05 12.07.25.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 06.03.2019 в 15:31, dacha сказал:

Но и грязнее.

У воду в отдельной поилке добавте соль йодированную - 1 чайна ложка на три литра.

Но поилка должна быть на солніышке и защищена от ветра. Вода тоже должна быть тёплой.

Перелопатил кучу литературы на тему концентрации подсоленой воды и нашел, рекомендуется на один литр воды добавлять 0,6-0,7 грамма соли (желательно морской, в ней больше минералов). Т.е. на трехлитровую банку воды добавляю 2 грамма соли (это треть чайной ложечки). Увеличение концентрации чревато болезнями расплода, а отсюда и другие напасти...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Электрон сказал:

Перелопатил кучу литературы на тему концентрации подсоленой воды и нашел, рекомендуется на один литр воды добавлять 0,6-0,7 грамма соли (желательно морской, в ней больше минералов). Т.е. на трехлитровую банку воды добавляю 2 грамма соли (это треть чайной ложечки). Увеличение концентрации чревато болезнями расплода, а отсюда и другие напасти...

Но они же ту воду разбавляют до нужной им концентрации.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, Электрон сказал:

Перелопатил кучу литературы на тему концентрации подсоленой воды и нашел, рекомендуется на один литр воды добавлять 0,6-0,7 грамма соли (желательно морской, в ней больше минералов). Т.е. на трехлитровую банку воды добавляю 2 грамма соли (это треть чайной ложечки). Увеличение концентрации чревато болезнями расплода, а отсюда и другие напасти...

Робив експеремент ставив рядом три 3 літрові банки з різною концентрацією солі( чайна, десертна столова). Саме краще скупчення бджіл де столова ложка солі а гірша де чайна( за тиждень випивають до літри) а з столовою буває що на день невистачає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.03.2019 в 09:30, Иваныч сказал:

Робив експеремент ставив рядом три 3 літрові банки з різною концентрацією солі( чайна, десертна столова). Саме краще скупчення бджіл де столова ложка солі а гірша де чайна( за тиждень випивають до літри) а з столовою буває що на день невистачає.

У меня за неделю выпивают по 2 трехлитровые банки, как подсоленной воды, так и простой. Так это только 10 семей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Электрон сказал:

У меня за неделю выпивают по 2 трехлитровые банки, как подсоленной воды, так и простой. Так это только 10 семей.

Просту воду беруть з ставка до якого 50 метрів. В чому не пробував дати категорично неберуть. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я сам собі ПаркПлюс :az:. Жаба задавила 500 грн + до них 100+ за пересилку віддавати (це я про бджолину напувалку виробництва вищевказаної фірми . 2 години роботи і готово. 

1553332932627-1794671850.thumb.jpg.0a7850b0d2677e23eb0fa72ad04447ac.jpg

 

Колеги, порадьте чим покрити виріб щоб якість води не погіршити,  деревину від впливу вологи захистити і функціональність не втратити?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 хвилини тому, konoval_am сказав:

А я сам собі ПаркПлюс :az:. Жаба задавила 500 грн + до них 100+ за пересилку віддавати (це я про бджолину напувалку виробництва вищевказаної фірми . 2 години роботи і готово. 

1553332932627-1794671850.thumb.jpg.0a7850b0d2677e23eb0fa72ad04447ac.jpg

 

Колеги, порадьте чим покрити виріб щоб якість води не погіршити,  деревину від впливу вологи захистити і функціональність не втратити?

Не поїлка, а шедевр!:ay: Я непропитую нічим, на пару років вистачає, а потім нова, щоб не нашкодить бджолам і не відбить у них бажання відвідувати її. Хоча як варіант розглядав проварить у парафіні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.03.2019 в 11:15, Иваныч сказал:

Просту воду беруть з ставка до якого 50 метрів. В чому не пробував дати категорично неберуть. 

В тёплую погоду, там где будет стоять поилка, поставьте пару рам мёда(допустим на 1 час) чтобы на мёд, слетелось по больше пчелы и как только пчёл там будет много, рамы с мёдом убираем, а на их место ставим поилку. Способ работает, сам проверял.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 хвилин тому, Seos сказав:

Не поїлка, а шедевр!:ay: Я непропитую нічим, на пару років вистачає, а потім нова, щоб не нашкодить бджолам і не відбить у них бажання відвідувати її. Хоча як варіант розглядав проварить у парафіні.

В мене бак на 100 кг парафіну (використовую харчовий), варю одразу 5 145 корпусів. Але навіть туди без варіантів. Довжина напувалки 150+ см. Як варіант покрити воском, але беруть мене сумніви щодо цього. Властивість деревини буде зовсім інша. Та й вода по іншому тектиме. Напевне як і раніше не буду нічим обробляти. 1-2 сезони і в топку :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, konoval_am сказав:

Колеги, порадьте чим покрити виріб щоб якість води не погіршити,  деревину від впливу вологи захистити і функціональність не втратити?

Як варіант можна покрити лняною олією, на сонці вона має властивість полімеризуватися. І дерево захистити можна, і непошкодить, бо натуральна

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, konoval_am сказав:

Напевне як і раніше не буду нічим обробляти. 1-2 сезони і в топку :hmm:

По цьому принципу і в мене відбувається.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, mits сказав:

В тёплую погоду, там где будет стоять поилка, поставьте пару рам мёда(допустим на 1 час) чтобы на мёд, слетелось по больше пчелы и как только пчёл там будет много, рамы с мёдом убираем, а на их место ставим поилку. Способ работает, сам проверял.

Цього року на поїлку наливав тоненьку смужку меду, а коли починався ажіотаж, то відкривав кран.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, konoval_am сказал:

Напевне як і раніше не буду нічим обробляти. 1-2 сезони і в топку :hmm:

Планирую в этом году в дубовой доске  фрезером поделать канавки и газовой горелкой маленько притемнить ,на сколько хватит не знаю ,но то что более 2 лет это точно :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 годин тому, Мико сказав:

Планирую в этом году в дубовой доске  фрезером поделать канавки и газовой горелкой маленько притемнить ,на сколько хватит не знаю ,но то что более 2 лет это точно :IMHO1:

Дубової вистачить не на один десяток років! Але не знаю, як дубильні речовини вплинуть на бджіл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Seos сказал:

Дубової вистачить не на один десяток років! Але не знаю, як дубильні речовини вплинуть на бджіл.

Если дубовые бочки только улучшают коньяк 

и чем дольше выдержка в них  ,тем лучше 

Надеюсь пчёлы не будут возражать ,против дубовой доски на поилке 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Мико сказав:

Надеюсь пчёлы не будут возражать ,против дубовой доски на поилке 

Так отож і я про те, як вони відреагують на дубову дошку. Може краще відразу коньяком заправляти напувалку?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дав вказівку своїм хлопцям щоб мені зробили таку поїлку. Взавтра вже має бути готова. Дошка на неї пішла з дуба, і інша буде з груші. Покривати ні чим не буду, дощок у мене вистачить і на мій вік, і також моїм дітям, і внукам. Ідею побачив у пасічника з Кривого Рогу, Володимира Скрипника. 

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще подумаю над тим щоб в бідон вмонтувати тену для підігріву, з датчиком температури. Щоб ранньою весною включати підігрів води

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Укроп сказал:

Ще подумаю над тим щоб в бідон вмонтувати тену для підігріву, з датчиком температури. Щоб ранньою весною включати підігрів води

Аквариумный нагреватель и все дела в нем сразу терморегулятор встроин 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, mixaskm сказал:

Аквариумный нагреватель и все дела в нем сразу терморегулятор встроин 

Я так і думав. То буде найліпший варіант

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Укроп сказал:

Я так і думав. То буде найліпший варіант

Розбив в перший  же рик 

Тен +кiнцевий вимикач + проточна вода + утеплення  ППС емностi 

При вiдсутностi води в системi ,а це часто бувае ,

Кiнцевий вимикач  , при падиннi води  , вимикне тен .

напувалка  постiйно пiд напором води з водопроводу ,вимикаесься подача поплавковою системою ( Нова ) , котра використовуеться в змивному бачку 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...