Перейти к содержанию

Рыболовная


Miracle

Рекомендуемые сообщения

Тільки що, Бджолопотам сказав:

Наскільки я знаю можна ловити не більше 3 кг риби - все що порушує закон - браконьєрство:IMHO:

або одну трофейну рибу, будьякої ваги

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопці я останній раз був на рибалці у листопаді 2015, хоча живу за 100 м від Дністра. Того товстолоба на драча ловив ще у 2006 році.

Зрозумійте одне бракон'єри це ті хто винищують рибу з корисливою метою. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Серж 82 сказав:

 З ваших слів виходить, що наприклад один мисливець вбив одного зайця

 

Я про зайців не писав

7 хвилин тому, Серж 82 сказав:

У кожного повинна бути совість, я себе не виправдовую, а пишу як є. З ваших слів виходить, що наприклад один мисливець вбив одного зайця і піщов додому, а другий настріляв штук 15, то що вони обоє бракуші?чи лиш один?

Я не мисливець, але наскільки я знаю там також є певні нормативні акти стосовно відстрілу...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Бджолопотам сказал:

Наскільки я знаю можна ловити не більше 3 кг риби - все що порушує закон - браконьєрство:IMHO:

Тому я й кажу про совість,. Бачив як кормлять прикормками, а потім на поплавок тращить повну сітку(ту у якій картоплю продають). Розумієте про що я?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Серж 82 сказав:

Хлопці я останній раз був на рибалці у листопаді 2015, хоча живу за 100 м від Дністра. Того товстолоба на драча ловив ще у 2006 році.

Зрозумійте одне бракон'єри це ті хто винищують рибу з корисливою метою. 

на роботі зі мною працює колега який живе на самому березі озера у нас в місті. час від часу хвастається про нічні улови сіткою, то всю ніч обплаваєш і риби немає, а то попадеш за раз 60 кг. і каже, але я не браконєр це ж для поїсти. а потім хтось каже що він рибу здає, мабуть багато взяв поїсти, здає щоб не пропала.:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, СЄРЖ сказав:

здає щоб не пропала.

Гуманіст! :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Бджолопотам сказал:

Я про зайців не писав

Я не мисливець, але наскільки я знаю там також є певні нормативні акти стосовно відстрілу...:dntknw:

Я просто навів приклад. Перший товстолоб зловився за живіт на джиг, от я і причепив замість джиг головки трійник. Так снасть вийщла браконєрською, але я не займався ціленапрямленим браконєрством.

6 минут назад, СЄРЖ сказал:

на роботі зі мною працює колега який живе на самому березі озера у нас в місті. час від часу хвастається про нічні улови сіткою, то всю ніч обплаваєш і риби немає, а то попадеш за раз 60 кг. і каже, але я не браконєр це ж для поїсти. а потім хтось каже що він рибу здає, мабуть багато взяв поїсти, здає щоб не пропала.:(

Сітка це однозначно браконєрство, і риби поменшало відколи їх з китаю почали возити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, СЄРЖ сказал:

на роботі зі мною працює колега який живе на самому березі озера у нас в місті. час від часу хвастається про нічні улови сіткою, то всю ніч обплаваєш і риби немає, а то попадеш за раз 60 кг. і каже, але я не браконєр це ж для поїсти. а потім хтось каже що він рибу здає, мабуть багато взяв поїсти, здає щоб не пропала.:(

А Ви йог спитайте- ДРУЖЕ В ТЕБЕ СОВІСЬ Є?, може тоді йому стане встидно і зробить якісь висновки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в часи мого дитинства ловили відкрито неводами і ми біля них собі додому щось візьмем, але не ловили аби загнати, а перед весіллям чи ще якимось таким великим гулянням. і риба була і ніхто не ховався по ночам. 

ще один приклад на роботі пенсіонер, отримує і пенсію і зарплату. в сезон продає ягоди, горіхи на ринку. на річці, сам розповідав ловить павуком і бачили його торгуючим на ринку карасиками.:( от вам і аби поїсти, 79 років і в ночі павука тягає.

а про того що я писав вище то було прикриття з риб.інспекції, то він сам розповідав як розхарахорений пітух почав ганяти місцевих бо це вже стала його водойма. от як люди відразу змінюються. але ж на таких є теж не пальцем роблені. підїхала екоінспекція з беркутом, було ще до майдану, на його заклики, все схвачено і за все заплачено, отримав трохи дубинок і їх загнали в воду по груди і виясняли далі відносини.  були в хімзащитних комбезах, дуже пізня осінь. далі подробець вже не пам"ятаю але після лікарняного так і нічого нікому не розповів. "чужі люди" розповіли. ото таке але життя не вчить ніби далі продовжує.

ну ми вже далеко відійшли, хоча тема болюча.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, Бджолопотам сказав:

Я про зайців не писав

Я не мисливець, але наскільки я знаю там також є певні нормативні акти стосовно відстрілу...:dntknw:

У нас теж колись зарплати рівними були. А тепер он в міністрів  1 мільон грвн у місяць - у тисячу разів вище, ніж мінімальна пенсія. Ну, а пенсію мою за 10 років рівно в п"ять разів у доларовому еквіваленті зменшили. То це хіба не бракон"єрство, але вже по відношенні до людей?:ah:

 Бракон"єрство, це коли грабають понад здоровий глузд і всякі норми.:IMHO: 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Серж 82 сказав:

А Ви йог спитайте- ДРУЖЕ В ТЕБЕ СОВІСЬ Є?, може тоді йому стане встидно і зробить якісь висновки.

не допоможе, просто не розповідає більше про таке. але хлопці розповідали як щось допоможуть чи на його день народження то завжди пригощає рибою. колись і мені казав ти до мене приїдь сядеш на човні порибалиш, а я з ночі тобі сітку кину. зловиш не зловиш, а пів відерця плотви дістанем.

доречі це місцеві сітками і ел. вудками бомблять, на наш погляд в величезних маштабах, а кум пересікався з нашим риб.інспектором, вони якось міняються, і він був на Дніпрі біля Черкас. каже ви навіть не уявляєте в яких маштабах йде нелегальний промисел. ех, ну і зацепило .....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часа назад, СЄРЖ сказал:

не допоможе, просто не розповідає більше про таке. але хлопці розповідали як щось допоможуть чи на його день народження то завжди пригощає рибою. колись і мені казав ти до мене приїдь сядеш на човні порибалиш, а я з ночі тобі сітку кину. зловиш не зловиш, а пів відерця плотви дістанем.

доречі це місцеві сітками і ел. вудками бомблять, на наш погляд в величезних маштабах, а кум пересікався з нашим риб.інспектором, вони якось міняються, і він був на Дніпрі біля Черкас. каже ви навіть не уявляєте в яких маштабах йде нелегальний промисел. ех, ну і зацепило .....

От бачите як воно є. А тут хлопці на мене всіх собак спустили, за те що я у 2006 пару хвостів витягнув.

Підтримую таких хлопців, які скидаються по 200 грн. І за ці кошти зарибнюють водойми купленим мальком. Наприклад Івачевська водойма у Тернополі, якщо не помиляюсь(читав в інеті). І знаєте, що цих хлопців оштрафували за несанкціоноване зариблення - (закон забороняє). А тут вчора хлопці зробили з мене браконєра, спираючись на закон.

Я як чую що в нас хтось стерлядку зловив, то аж серце болить,бо вона на межі зникнення і сам би скинувся по пару гривасів,щоб купити малька стерлядки, але ж виловлять і навіть не задумаються.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на свй рахунок Сергій не сприймайте близько, бувають ситуації несподівані, як ви писали для себе і без фанатизму. ще невідомо як би інші поступили в такій ситуації.:IMHO: а на рахунок товстолоба, то як ви писали біля бази с. Пижівка то мабуть були товстолоби, різкі сплески і хребти як дельфіни появлялися. а ті що біля нашої стоянки викинулися то сазанчики з жовтим пузом, для нас був ранковий заряд хорошого настрою. думаю краще про особисте поставити крапку і запрошую переглянути кілька фото як і обіцяв.

Стара Ушиця

IMG_1168.JPGIMG_20161014_170727.jpgIMG_20161014_170757.jpg

Бакота з скелі над монастирем.

IMG_1182.JPGIMG_1187.JPGIMG_1190.JPG

в районі Непоротово

 

IMG_6355.JPG

IMG_6390.JPG

IMG_6406.JPG

IMG_6408.JPG

IMG_6410.JPG

IMG_6412.JPG

IMG_6428.JPG

IMG_6452.JPG

IMG_6455.JPG

IMG_6461.JPG

IMG_20160821_120245.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, СЄРЖ сказал:

на свй рахунок Сергій не сприймайте близько, бувають ситуації несподівані, як ви писали для себе і без фанатизму. ще невідомо як би інші поступили в такій ситуації.:IMHO: а на рахунок товстолоба, то як ви писали біля бази с. Пижівка то мабуть були товстолоби, різкі сплески і хребти як дельфіни появлялися. а ті що біля нашої стоянки викинулися то сазанчики з жовтим пузом, для нас був ранковий заряд хорошого настрою. думаю краще про особисте поставити крапку і запрошую переглянути кілька фото як і обіцяв.

Стара Ушиця

IMG_1168.JPGIMG_20161014_170727.jpgIMG_20161014_170757.jpg

Бакота з скелі над монастирем.

IMG_1182.JPGIMG_1187.JPGIMG_1190.JPG

в районі Непоротово

 

IMG_6355.JPG

IMG_6390.JPG

IMG_6406.JPG

IMG_6408.JPG

IMG_6410.JPG

IMG_6412.JPG

IMG_6428.JPG

IMG_6452.JPG

IMG_6455.JPG

IMG_6461.JPG

IMG_20160821_120245.jpg

Чудові краєвиди :ay:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я

2 хвилини тому, Серж 82 сказав:

Чудові краєвиди :ay:

 

я ж і писав якась особлива атмосфера і дуже гарні краєвиди, через монітор не передати в живу це взагалі дух перехоплює від красоти, а з лодки це інша тема.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, СЄРЖ сказал:

я

я ж і писав якась особлива атмосфера і дуже гарні краєвиди, через монітор не передати в живу це взагалі дух перехоплює від красоти, а з лодки це інша тема.:ay:

Бачу по фото що рівень води трохи впав. Коли я там був то рівень був значно вищим.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, СЄРЖ сказал:

я

я ж і писав якась особлива атмосфера і дуже гарні краєвиди, через монітор не передати в живу це взагалі дух перехоплює від красоти, а з лодки це інша тема.:ay:

как там насчет карпа,амура и щуки ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

место которое на последнем фото называется** лагуна райский уголок** тоже там отдыхаем, если с детьми,правда свободным его застать очень тяжело,хотя попасть туда  можно только  с воды,или пешком с горы. Сейчас в днестре очень много воды, главное чтоб не спустили после того как рыба икру кинет.,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часа назад, Денис-94 сказал:

как там насчет карпа,амура и щуки ?

 Карп есть,амура не ловили,щука есть но мало. Основная рыбалка судак,окунь,на живца(бычок)или на спининг (силикон)   лещ . на фидер.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, охотник пчел сказал:

 Карп есть,амура не ловили,щука есть но мало. Основная рыбалка судак,окунь,на живца(бычок)или на спининг (силикон)   лещ . на фидер.

не густо,вообще щука стала большая редкость на водоемах Украины,хотя раньше ее было пруд прудом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Денис-94 сказал:

вообще щука стала большая редкость на водоемах Украины,хотя раньше ее было пруд прудом.

На севере её если не больше. то не меньше чем раньше точно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Ранок на Дністрі. Відвів трохи душу

IMG_20170601_063625.jpg

IMG_20170601_091907.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, Серж 82 сказал:

Ранок на Дністрі. Відвів трохи душу

Тоже сегодня ухи перепало 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В 7 апреля 2017 в 10:00, Денис-94 сказал:

не густо,вообще щука стала большая редкость на водоемах Украины,хотя раньше ее было пруд прудом.

На платных ставках ее как мусора, но не на всех

image.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Виктор С сказал:

На платных ставках ее как мусора, но не на всех

image.jpg

Это  столько рыбы попортили. Карп меньше  500 - это малёк.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...