Перейти к содержанию

Козлятник восточный, галега


Deemer

Рекомендуемые сообщения

Сходи козлятника. Піднімуться, зацвітуть - відзвітуюсь.

P4120017.JPG.813962486ab319ee22aa6a988c0P4120018.JPG.362fd476234ac1b562a15af357c

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Це козлятник ?

DSCF63611.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ні, а оце images?q=tbn:ANd9GcTzN_TpQsXlS4T519qNWJA  він.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Cap63 сказал:

Це козлятник ?

DSCF63611.jpg

Эспарцет

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, vladimir1980ist сказал:

Эспарцет

Та ні. Не еспарцет точно.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Cap63 сказал:

Та ні. Не еспарцет точно.

 

Мені здається, що таки еспарцет. Тільки дикорослий:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Cap63 сказал:

Та ні. Не еспарцет точно.

А дуже схоже.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Cap63 сказал:

Та ні. Не еспарцет точно.

 

наберите в гугле и увидите что я был прав .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Мій козлятник зараз в бур’янах. Дуже повільно росте перший час,поки вкоріниться. Для себе зробила висновок, що під козлятник землю треба гарно обробити і бажано посіяти попередник, що гарно забиває бур’яни. Але є надія, що бур’ян скоситься, а козлятник підніметься, та дощі  не дають косити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Cap63 сказал:

Це козлятник ?

DSCF63611.jpg

точно еспарцет 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Любомир сказал:

ні, а оце images?q=tbn:ANd9GcTzN_TpQsXlS4T519qNWJA  він.

Стовідсотково! Саме почав квітнути і у мене.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, targal сказал:

точно еспарцет 

Розібрався. Це є еспарцет дикий http://www.agroatlas.ru/ru/content/related/Onobrychis_arenaria/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Cap63 сказал:
2 часа назад, Cap63 сказал:

Розібрався. Це є еспарцет дикий http://www.agroatlas.ru/ru/content/related/Onobrychis_arenaria/

Розібрався. Це є еспарцет дикий http://www.agroatlas.ru/ru/content/related/Onobrychis_arenaria/

  Ви, Cap63 , запитували - передруковую попереднє моє повідомлення:" Випереджуючи питання, даю дані одного із тих, хто може вислати насіння козлятника разом із запасом бактерій, без яких він росте погано. тел. (050) 543 51 11 Сергій Олегович (Київщина, господарство у Миронівському районі, сам проживає у Києві) займається вирощуванням цього медоноса. І не тільки його. ":UA::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Сіяв козлятник рядами в люцерні. Після косовиці відростає. Дивно. Радіємо, бо люцерна збавляється а він розростається.IMG_20160628_072407.jpg Статична ротація, поїмаїш.:)

 А це окремо стоячий. :ay: з нього буде насіння - племінний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Добрий вечір шановні.

Підкажіть будь ласка чи має козлятник якийсь додатковий смак в медові ? Сію фацелію 2 рік в мед вона додаеє особливий смак. Що скажете про козлятник ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...
В ?01?.?06?.?2016 в 22:01, Cap63 сказал:

Це козлятник ?

DSCF63611.jpg

Эспарцет.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, luka сказал:

Эспарцет.:IMHO1:

Так .Вже розібралися. Це ЕСПАРЦЕТ ПІЩАНИЙ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 28.06.2016 в 16:49, Любомир сказал:

Сіяв козлятник рядами в люцерні. Після косовиці відростає. Дивно. Радіємо, бо люцерна збавляється а він розростається.IMG_20160628_072407.jpg Статична ротація, поїмаїш.:)

 А це окремо стоячий. :ay: з нього буде насіння - племінний.

Именно так и есть. И чем дальше - тем гуще. Почти 20 лет садить по новому не нужно!:ay: И любыми животными поедаем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 years later...

Добрий день добродії. Колись скарифікував насіння акації ось таким чином: заливав насіння майже окропом, витримував до охолодження, трохи підсушував і сіяв. Таким чином розм'якшується тверда оболонка насінинки.   Схожість була дуже гарною.  Питання про насіння козлятника, чі можна так само скарифікувати насіння козлятника? Цікаво чути практичний досвіт в кого він е, а не теоретичні припущення, бо насіння не багато, і воно дороге. Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 10 months later...
В 02.06.2016 в 01:52, ДобровоЛ сказал:

насіння козлятника разом із запасом бактерій

а без бактерій не ростиме? в мене грунт суглинок, на суглинку ростиме? знайшов насіння, пересилка укрпоштою безкошт, подзвонив каже продавець що в них без бактерій і ще каже що головне щоб бурянів не було тому що приглушать. що хто може сказати з цього приводу?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 годин тому, arki сказав:

а без бактерій не ростиме? в мене грунт суглинок, на суглинку ростиме? знайшов насіння, пересилка укрпоштою безкошт, подзвонив каже продавець що в них без бактерій і ще каже що головне щоб бурянів не було тому що приглушать. що хто може сказати з цього приводу?

Так, спочатку галега , як культурна рослина потребує догляду і підготовленого грунту. А потім сама вже розсівається і не випадає, як це буває з конюшиною. Без бактерій теж ростиме. Але може трохи менше рослин приживеться.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ДобровоЛ сказал:

як культурна рослина потребує догляду і підготовленого грунту

сьогодні замовив насіння козлятнику. сказав продавець що він слабовато росте в першій рік і буряни його можуть пригнічувати. думаю краще висіяти його в рядки як і рекомендують міжряддя 45см, чи менше щоб була можливість разів пару прополоти у випадку сильного росту бурянів у міжряддях. як сіяли ви, в міжряддя теж? яка відстань? я думаю стане тепло і можна буде висіяти?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 годин тому, arki сказав:

сьогодні замовив насіння козлятнику. сказав продавець що він слабовато росте в першій рік і буряни його можуть пригнічувати. думаю краще висіяти його в рядки як і рекомендують міжряддя 45см, чи менше щоб була можливість разів пару прополоти у випадку сильного росту бурянів у міжряддях. як сіяли ви, в міжряддя теж? яка відстань? я думаю стане тепло і можна буде висіяти?

Та я ж вручну все робив на невеличкому клаптику на дачі. Але розрісся він сильно на моєму піщаному грунті , хоч я його практично й не доглядав майже ніколи. Але якось все ж  раз  удобрив курпометом. :ah:

Моя думка, що чим ширше розсієте, тим ліпше - економія насіння. А з часом він сам  розростеться класно. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

я його практично й не доглядав

зрозуміло. все ніби нічого але де взяти інокулятор для тих декількох кг що я замовив -не знайду. в інеті інокулятора для козлятника повно але у великих фасовках і ніхто мені його не надливатиме. дзвонив навіть на той номер де брали колись ви, нажаль вже номер не обслуговується

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
В 20.04.2022 в 11:31, ДобровоЛ сказал:

Та я ж вручну все робив

посіяв (перед тим скарифікував насіння),рядками 45см, зійшов нормально. пару разів зробив прополку міжряддь але потім пішли дощі і в рядках разом з козлятником погнало бурян. пребував виривати, витягується і козлятник. що далі з ним робити? може скосити?

Фото1623.jpg

Фото1625.jpg

Фото1626.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...