Перейти к содержанию

Козлятник восточный, галега


Deemer

Рекомендуемые сообщения

Випереджуючи питання, даю дані одного із тих, хто може вислати насіння козлятника разом із запасом бактерій, без яких він росте погано. тел. (050) 543 51 11 Сергій Олегович (Київщина, господарство у Миронівському районі, сам проживає у Києві) займається вирощуванням цього медоноса. І не тільки його. :UA::hi:
Замовив, вже пора посіяти днями.
Живець, Тезко, як виросте обов"язково попрошусь до тебе на кочівлю! :az: А про бактерії подбав? Він розповів же? Сусідка по дачі надумала кізку купить,- бачила передачу, що у Таращанському районі біля с. Лука ( а я звідти родом) на хуторі Маковецький одна жіночка ферму запустила десь на 150 кізочок породистих. У неї хоче й придбати. Ось я їй принагідно про галегу й розповів. Інша ж її назва - козлятник. Так тепер я їй і насіння своє віддам,- хай сіє. Питала вже, а де ще можна придбати насіння. :umora: А мені квіточки будуть... :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Випереджуючи питання, даю дані одного із тих, хто може вислати насіння козлятника разом із запасом бактерій, без яких він росте погано. тел. (050) 543 51 11 Сергій Олегович (Київщина, господарство у Миронівському районі, сам проживає у Києві) займається вирощуванням цього медоноса. І не тільки його. :UA::hi:
А про бактерії подбав? Він розповів же?
Одержав насіння галеги. І бактерії і інструкція додаються. Я всим, поки-що, задоволений. Особливе враження від приємного спілкування по телефону щиро, нашою мовою.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Випереджуючи питання, даю дані одного із тих, хто може вислати насіння козлятника разом із запасом бактерій, без яких він росте погано. тел. (050) 543 51 11 Сергій Олегович (Київщина, господарство у Миронівському районі, сам проживає у Києві) займається вирощуванням цього медоноса. І не тільки його. :UA::hi:
А про бактерії подбав? Він розповів же?
Одержав насіння галеги. І бактерії і інструкція додаються. Я всим, поки-що, задоволений. Особливе враження від приємного спілкування по телефону щиро, нашою мовою.
Дасть Бог, вродить! Головне, що років з двадцять пересівати не потрібно. Знай, - збирай і зелень, і насіння. Ну а нектар по показниках еспарцету.
Еще бы добавил из многолетников эспарцет. Семена есть свободно в продаже и цена малая. Правда его семена довольно крупные, поэтому и расход культурного посева 80+ кг на гиктар, но если засевать из расчета будущего самосева - довольно не плохая перспектива.
Cosmox , ну, як для "піратського" розсівання по дерну еспарцет не підходить. Про нього є тут, у "Рослинах " окрема тема. Тут же мова йде про козлятник східний (галегу). :hi:
Я просто добавил эспарцет в Ваш список. Тему про эспарцет читал, и не только сдесь. Также постоянно встречаю эспарцет в дикорастущем виде в местах, где его никто никогда не садил, как и донник, поэтому и счел возможным его посадку с руки. Вообще "пиратская" посадка для меня будет успешной если те кг донников, синяка взойдет хотябы на 1%. - это будет успех. А если на 20 кг семян добавить пару кг козлятника и эспарцета, то вреда не будет и какой то шанс есть поиметь еще один многолетний медонос.
Домовились. Успіхів Вам! Просто теми створені саме для визначених рослин і т.п., щоб відвідувачі точка не тратили лишній час і находили швидко те, що шукають. Щодо галеги - козлятника - кізочника,- якраз гарний час настав для його садіння. Й не забудьте про обробку його насіння перед посадкою, відповідно до порад, наведених вище.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Ростки вже під верхом, але щоб побачити треба розгребти. Хай вилізуть - день-два - вже тоді зафотаю та виставлю тут козлятничат.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ростки вже під верхом, але щоб побачити треба розгребти. Хай вилізуть - день-два - вже тоді зафотаю та виставлю тут козлятничат.
Будем разом спостерігати.Я теж трохи підсіяв галеги на днях. Правда, - по дерну.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ростки вже під верхом, але щоб побачити треба розгребти. Хай вилізуть - день-два - вже тоді зафотаю та виставлю тут козлятничат.
Будем разом спостерігати.Я теж трохи підсіяв галеги на днях. Правда, - по дерну.
А я, не маючи гарантії що зійде, прокопав рядки по люцерні і от маю зходи 671df963ea0ft.jpg по 2 листочки поки-що.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я, не маючи гарантії що зійде, прокопав рядки по люцерні і от маю зходи по 2 листочки поки-що.
Люцерна через пару років випаде. А галега щедро понасівається із власного вже насіння. :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я, не маючи гарантії що зійде, прокопав рядки по люцерні і от маю зходи по 2 листочки поки-що.
Люцерна через пару років випаде. А галега щедро понасівається із власного вже насіння. :ay:
На те і розрахунок - вона вже третій рік. Галега замінить. Бджолам нектар, пилок, а решту кроликам.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
А я, не маючи гарантії що зійде, прокопав рядки по люцерні і от маю зходи по 2 листочки поки-що.
Люцерна через пару років випаде. А галега щедро понасівається із власного вже насіння. :ay:
На те і розрахунок - вона вже третій рік. Галега замінить. Бджолам нектар, пилок, а решту кроликам.
Живець, а як вона щодо весняного випалювання? Чи ж встоїть хоч трохи рослин? :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Живець, а як вона щодо весняного випалювання? Чи ж встоїть хоч трохи рослин? :dntknw:
Такого досвіду немаю. Але думаю, що якщо це бобова рослина - то за часом - коли палять - вона ще спить.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...

Такого досвіду немаю. Але думаю, що якщо це бобова рослина - то за часом - коли палять - вона ще спить.

https://www.youtube.com/watch?v=YiFD9XD2k44 Тут є чимало інфо про галегу. І не тільки. Дуже цікавий доповідач.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Замовив, вже пора посіяти днями.

Интересен ваш результат,- все прошло удачно? Значит. в следующем сезоне будет и первый мед с козлятника?:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Интересен ваш результат,- все прошло удачно? Значит. в следующем сезоне будет и первый мед с козлятника?:IMHO1:

Есть опыт проб и ошибок: по люцерне безуспешно - причина в том, что её скашивал и вместе с ней и козлятник. В отдельной грядке на двух сотках около 50 растений вошло в розетку и идёт в зиму, это очень мало 5% короче тоже не очень.

А что бы мёд - гектары нужны.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Есть опыт проб и ошибок: по люцерне безуспешно - причина в том, что её скашивал и вместе с ней и козлятник. В отдельной грядке на двух сотках около 50 растений вошло в розетку и идёт в зиму, это очень мало 5% короче тоже не очень.

 

А что бы мёд - гектары нужны.

А я , Любомире,  знайшов насіння однорічного буркуна,- кілометрів з тридцять від моєї пасіки. Теж спробую. Жалко насіння галеги скінчилося, а то б посіяв би разом. На перший рік нектарив би буркун, а далі вже й галега. Та дорого коштує обробіток, хоч бросової землі й вистачає. Але ж почнеш обробляти - тут як тут -:ooops: тобі й "хазяїни" знайдуться...:dntknw::dntknw: Отож - а ні собі, а ні людям...:crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скільки землі бросової стільки і собак на сіні ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скільки землі бросової стільки і собак на сіні ...

Супер! Ліпше й не скажеш!:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...
В ?07?.?11?.?2015в12:40, Любомир сказал:

Скільки землі бросової стільки і собак на сіні ...

А ось знайшов відео про галегу того рос. спеца, про якого колись згадував. Цікаве відео.:ay:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часа назад, ДобровоЛ сказал:

А ось знайшов відео про галегу того рос. спеца, про якого колись згадував. Цікаве відео.:ay:

 

 Автор видеокурса идеопасека.ру  http://удаленоeka.ru/author/ Осташов Николай Николаевич

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 06.11.2015в12:37, ДобровоЛ сказал:

А я , Любомире,  знайшов насіння однорічного буркуна,- кілометрів з тридцять від моєї пасіки. Теж спробую. Жалко насіння галеги скінчилося, а то б посіяв би разом. На перший рік нектарив би буркун, а далі вже й галега. Та дорого коштує обробіток, хоч бросової землі й вистачає. Але ж почнеш обробляти - тут як тут -:ooops: тобі й "хазяїни" знайдуться...:dntknw::dntknw: Отож - а ні собі, а ні людям

Скажіть будьласка як Ви стратифікували насіння і чи можливо від Вас отримати землю з бактеріями для козлятника.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуты назад, Олег Мороз сказал:

Скажіть будьласка як Ви стратифікували насіння і чи можливо від Вас отримати землю з бактеріями для козлятника.

Насіння козлятника не стратифікують, а скарифікують, це трохи різні речі. Я скарифікувала, прикріпивши до вінчика від міксера шмергельований(наждачний) папір, а сам вінчик вставивши в дриль.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Ksenya сказал:

Насіння козлятника не стратифікують, а скарифікують, це трохи різні речі. Я скарифікувала, прикріпивши до вінчика від міксера шмергельований(наждачний) папір, а сам вінчик вставивши в дриль.

Вибачаюсь не так написав, хоча треба було скарифікують, аж соромно. Тільки що зателефонува тому чоловіку в якого купував насіння, так він сказав що в невеликих обємах можна заморожувати в мор.  камері, а потім на батарею. Як прийде насіння проведу дослід.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Олег Мороз сказал:

так він сказав що в невеликих обємах можна заморожувати в мор.  камері, а потім на батарею. Як прийде насіння проведу дослід.

А навіщо насіння козлятника стратифікувати(заморожувати в мор.  камері, а потім на батарею)? Наскільки знаю, його саме скарифікують, тобто пошкоджують оболонку механічним способом(шкрябають). Саме так і робила. Та й бактеріїї мені прислали разом з насінням. Купувала у Федоренка С.О. ФГ "Агробджолопром"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Ksenya сказал:

А навіщо насіння козлятника стратифікувати(заморожувати в мор.  камері, а потім на батарею)? Наскільки знаю, його саме скарифікують, тобто пошкоджують оболонку механічним способом(шкрябають). Саме так і робила. Та й бактеріїї мені прислали разом з насінням. Купувала у Федоренка С.О. ФГ "Агробджолопром"

При заморожуванні і нагріві теж проходить процес скарифікаціі (по крайній мірі зі слів продавця), жоча в великих обєма скарифікують в бетономішалці з нажд папером.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Олег Мороз сказал:

Скажіть будьласка як Ви стратифікували насіння і чи можливо від Вас отримати землю з бактеріями для козлятника.

От вам і відповідь. Скарифікація  - це пошкодження оболонки механічним методом. А бактерій для галеги у мене, на жаль, немає...:hi:

3 часа назад, Ksenya сказал:

Насіння козлятника не стратифікують, а скарифікують, це трохи різні речі. Я скарифікувала, прикріпивши до вінчика від міксера шмергельований(наждачний) папір, а сам вінчик вставивши в дриль.

 

4 часа назад, Олег Мороз сказал:

Скажіть будьласка як Ви стратифікували насіння і чи можливо від Вас отримати землю з бактеріями для козлятника.

Взяв повтор з попередніх постів. Див., може скористаєтесь  з інформації.

Випереджуючи питання, даю дані одного із тих, хто може вислати насіння козлятника разом із запасом бактерій, без яких він росте погано. тел. (050) 543 51 11 Сергій Олегович (Київщина, господарство у Миронівському районі, сам проживає у Києві) займається вирощуванням цього медоноса. І не тільки його. :UA::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для нормального розвитку всіх бобових супутні ґрунтові бактерії приблизно однакові. Якщо у вас на ділянці раніше вирощувався горох чи квасоля, то ніяких додаткових бактерій не потрібно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...