Перейти к содержанию

Червяки в цукрі


wus47

Рекомендуемые сообщения

Кілька років тому назад, я замітив, що після заливки сиропу в годувальниці, на стельових дощечках появились невеликі білі хробаки (довжиною до 10 мм. та діаметром приблизно 1 мм). Просто деяка частина сиропу розлилась на стельові дощечки. Весною 5 сімей, яким було згодовано такий сироп (з тростникового цукру) загинули. Мої догадки - що причиною був саме тростниковий цукор (який був заражений яйцями тропічних хробаків). Не так давно на одному з телеканалів показували сюжет із цукерками з яких вилазили хробаки. Виявляється шо навівть кипятіння сиропу не вбиває яйця тропічних хробаків - вони термостабільні. Подібні випадки я знайшов і на польському форумі бджолярів. Там був опублікований список недобросовісних продавців такого цукру. Але цю проблему вирішили інакше. Держава виділила кошти на побудову цукрового заводу спеціально для бджолярів з посиленим контролем за якістю такого цукру.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не так давно на одному з телеканалів показували сюжет із цукерками з яких вилазили хробаки. Виявляється шо навівть кипятіння сиропу не вбиває яйця тропічних хробаків - вони термостабільні.

вот и ешь после такого конфеты. :at:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подібні випадки я знайшов і на польському форумі бджолярів. Там був опублікований список недобросовісних продавців такого цукру. Але цю проблему вирішили інакше. Держава виділила кошти на побудову цукрового заводу спеціально для бджолярів з посиленим контролем за якістю такого цукру.

в основном, мне сказывали, что мол сахарные заводы, если работают, то работают круглогодично. осенью буряк, всё остальное, сырьё заморское. то есть завод , если по соседству работает, то с тростника работает...сахароза она и в Африке сахароза.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Весной порвало водопровод и затопило подвал. На стелаже лежал сахар (мешков пять). Воду откачал и уехал на кочевку. Осенью вспорол мешок и .... :blink: В сахаре были черви. Сахар бурачный - брал на заводе который работает 1 месяц в году, и только на свекле.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кілька років тому назад, я замітив, що після заливки сиропу в годувальниці, на стельових дощечках появились невеликі білі хробаки (довжиною до 10 мм. та діаметром приблизно 1 мм). Просто деяка частина сиропу розлилась на стельові дощечки. Весною 5 сімей, яким було згодовано такий сироп (з тростникового цукру) загинули. Мої догадки - що причиною був саме тростниковий цукор (який був заражений яйцями тропічних хробаків).
На мою думку ніякого відношення це до цукру не має. В деяких вуликах в мене також між стельовими дощечками є білі червячки і літом і зимою. Цукром не підгодовую взагалі, тільки на меду... Я думаю що це воскова міль, або щось подібне :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если не пить и не курить в яйцах могут завестись хробаки...С точки зрения банальной эрудици одной сахарозы мало для существования форм жизни,подобной нашей

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кілька років тому назад, я замітив, що після заливки сиропу в годувальниці, на стельових дощечках появились невеликі білі хробаки (довжиною до 10 мм. та діаметром приблизно 1 мм). Просто деяка частина сиропу розлилась на стельові дощечки. Весною 5 сімей, яким було згодовано такий сироп (з тростникового цукру) загинули. Мої догадки - що причиною був саме тростниковий цукор (який був заражений яйцями тропічних хробаків). Не так давно на одному з телеканалів показували сюжет із цукерками з яких вилазили хробаки. Виявляється шо навівть кипятіння сиропу не вбиває яйця тропічних хробаків - вони термостабільні. Подібні випадки я знайшов і на польському форумі бджолярів. Там був опублікований список недобросовісних продавців такого цукру. Але цю проблему вирішили інакше. Держава виділила кошти на побудову цукрового заводу спеціально для бджолярів з посиленим контролем за якістю такого цукру.
Вважаю, що тут треба думати так: білки дорослої форми цих хробаків точно не витримають температури приготування сиропу, та і яйця теж вони ж не в термостійкій капсулі, тому не слід гадати, що яйця хробаків попали з сиропом від цукру.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Осенью вспорол мешок и .... В сахаре были черви. Сахар бурачный

ну и перегнал конечно на сомогон. :baby: Месяц назад , меня пригласили на мясокомбинат - месяц не ем колбасы. две недели назад , пригласили меня на молокозавод - две недели, ни сметаны, ни сыра, ни йогурта. на завтра приглашают на ликёро-водочный - я ни за что не пойду !! :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подібні випадки я знайшов і на польському форумі бджолярів. Там був опублікований список недобросовісних продавців такого цукру. Але цю проблему вирішили інакше. Держава виділила кошти на побудову цукрового заводу спеціально для бджолярів з посиленим контролем за якістю такого цукру.

в основном, мне сказывали, что мол сахарные заводы, если работают, то работают круглогодично. осенью буряк, всё остальное, сырьё заморское. то есть завод , если по соседству работает, то с тростника работает...сахароза она и в Африке сахароза.
не знаю в регионе ни одного сахарного завода работающего не в сезон. А у нас их много.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вважаю, що тут треба думати так: білки дорослої форми цих хробаків точно не витримають температури приготування сиропу, та і яйця теж вони ж не в термостійкій капсулі, тому не слід гадати, що яйця хробаків попали з сиропом від цукру.
Але коментар санепідстанції до сюжету в телеканалі про цукерки з хробаками стверджує, що яйця тропічних хробаків термостабільні і витримують кипятіння сиропу. Можливо що треба кипятити сироп півгодини а не 2-3 хвилинги. Після такої тривалої стерилізації високою температурою яйця хробаків може згинуть. До інших коментарів відповім, що хробаки були лише на тих стельових дощечках які були над годувальницею (тобто там, звідки заливався сироп). А личинки воскової молі набагато грубші в діаметрі ніж згаданих хробаків
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Але коментар санепідстанції до сюжету в телеканалі про цукерки з хробаками стверджує, що яйця тропічних хробаків термостабільні і витримують кипятіння сиропу. Можливо що треба кипятити сироп півгодини а не 2-3 хвилинги. Після такої тривалої стерилізації високою температурою яйця хробаків може згинуть. До інших коментарів відповім, що хробаки були лише на тих стельових дощечках які були над годувальницею (тобто там, звідки заливався сироп). А личинки воскової молі набагато грубші в діаметрі ніж згаданих хробаків

Вам бы знать производство сахара :hi: Кажись когда его отбеливают то используют известь , а американцы при отбеливании кислоту . Да и для получения сахара надо свеклу поварить , а не 2-3 минуты :ah: Инет поможет точно узнать производство :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вам бы знать производство сахара Кажись когда его отбеливают то используют известь , а американцы при отбеливании кислоту . Да и для получения сахара надо свеклу поварить , а не 2-3 минуты

blek-269, Ви праві. Я добре знайомий з цукрозаводами, Сироп варять у кілька прийомів. До виходу його на сушку проходить не одна година, а очищення проходить з добавлянням і вапна, і помолу з кісток, і ... та краще не буду описувати. бо дедмазай, і цукор не їстиме. А білі черев'яки у вулику - то, видно, міль.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вам бы знать производство сахара Кажись когда его отбеливают то используют известь , а американцы при отбеливании кислоту . Да и для получения сахара надо свеклу поварить , а не 2-3 минуты

blek-269, Ви праві. Я добре знайомий з цукрозаводами, Сироп варять у кілька прийомів. До виходу його на сушку проходить не одна година, а очищення проходить з добавлянням і вапна, і помолу з кісток, і ... та краще не буду описувати. бо дедмазай, і цукор не їстиме. А білі черев'яки у вулику - то, видно, міль.
Формалин на стадии диффузии, известковое молоко на стадии дефекации, СО на стадии сатурации, сернистый газ на стадии выпаривания. Плюс три фильтрации, многократное кипячение, вакуумная варка кристалов, центрофугирование, сушка. Это технология 20-лет назад была, как сейчас не знаю. Кстати раньше помола костей не использовали....смею предположить что это для пеногашения сатурационого сока - раньше додавали говяжий жир. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Формалин на стадии диффузии, известковое молоко на стадии дефекации, СО на стадии сатурации, сернистый газ на стадии выпаривания. Плюс три фильтрации, многократное кипячение, вакуумная варка кристалов, центрофугирование, сушка. Это технология 20-лет назад была, как сейчас не знаю. Кстати раньше помола костей не использовали....смею предположить что это для пеногашения сатурационого сока - раньше додавали говяжий жир. :hi:
фігасі... і не думав, шо таке мое бути. А вони - черв'яки... в цукрі...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Формалин на стадии диффузии, известковое молоко на стадии дефекации, СО на стадии сатурации, сернистый газ на стадии выпаривания. Плюс три фильтрации, многократное кипячение, вакуумная варка кристалов, центрофугирование, сушка. Это технология 20-лет назад была, как сейчас не знаю. Кстати раньше помола костей не использовали....смею предположить что это для пеногашения сатурационого сока - раньше додавали говяжий жир. :hi:
фігасі... і не думав, шо таке мое бути. А вони - черв'яки... в цукрі...
И я о том же. Больше всего что червячки наши, домашние :umora: , и появляются уже после варки дома сиропа для пчел. С конфетами думаю дело не в тростниковом сахаре, а в так называемом сырце ( при союзе этот сироп перли из Кубы а наши заводы варили сахар). Так вот, кажется этот сироп идет на конфеты не обрабатываясь :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Осенью вспорол мешок и .... В сахаре были черви. Сахар бурачный

ну и перегнал конечно на сомогон. :baby: Месяц назад , меня пригласили на мясокомбинат - месяц не ем колбасы. две недели назад , пригласили меня на молокозавод - две недели, ни сметаны, ни сыра, ни йогурта. на завтра приглашают на ликёро-водочный - я ни за что не пойду !! :umora:
Шутки-шутками, а я после того, как работал на молзаводе - лет 5 творог не ел :ak:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Осенью вспорол мешок и .... В сахаре были черви. Сахар бурачный

ну и перегнал конечно на сомогон. :baby: Месяц назад , меня пригласили на мясокомбинат - месяц не ем колбасы. две недели назад , пригласили меня на молокозавод - две недели, ни сметаны, ни сыра, ни йогурта. на завтра приглашают на ликёро-водочный - я ни за что не пойду !! :umora:
Шутки-шутками, а я после того, как работал на молзаводе - лет 5 творог не ел :ak:
Тю...балованный Вы барин. А в армии капусту все ели? А на закваску для части не посылали? :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Формалин на стадии диффузии, известковое молоко на стадии дефекации, СО на стадии сатурации, сернистый газ на стадии выпаривания. Плюс три фильтрации, многократное кипячение, вакуумная варка кристалов, центрофугирование, сушка. Это технология 20-лет назад была, как сейчас не знаю. Кстати раньше помола костей не использовали....смею предположить что это для пеногашения сатурационого сока - раньше додавали говяжий жир.

Рус, Найповніша інфо! А я навіть не хотів писати про сатурацію та дифузію. Думав - ніхто не зрозуміє... Браво Рус,!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Найповніша інфо! А я навіть не хотів писати про сатурацію та дифузію. Думав - ніхто не зрозуміє... Браво Рус,!
8-мь лет начальником ремонтно-силового цеха на 5-ти тысячнике отработал :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тю...балованный Вы барин. А в армии капусту все ели? А на закваску для части не посылали? :umora:
Я як згадаю смак армійської капусти...до цих пір дурно робиться
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Формалин на стадии диффузии, известковое молоко на стадии дефекации, СО на стадии сатурации, сернистый газ на стадии выпаривания. Плюс три фильтрации, многократное кипячение, вакуумная варка кристалов, центрофугирование, сушка.

Это технология 20-лет назад была, как сейчас не знаю.

:ay: Ничего не поменялось все так же. Формалин адская штука. На стадии диффузии ещё добавляют серную кислоту. Молотые кости сейчас не добавляют там что то другое...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Найповніша інфо! А я навіть не хотів писати про сатурацію та дифузію. Думав - ніхто не зрозуміє... Браво Рус,!
8-мь лет начальником ремонтно-силового цеха на 5-ти тысячнике отработал :)
Часом не на Липнязькому цукровому?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Найповніша інфо! А я навіть не хотів писати про сатурацію та дифузію. Думав - ніхто не зрозуміє... Браво Рус,!
8-мь лет начальником ремонтно-силового цеха на 5-ти тысячнике отработал :)
Часом не на Липнязькому цукровому?
Нет, на Долинке. Но на Лыпняжке был... по обмену опытом :az::umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Часом не на Липнязькому цукровому?

ЄВГЕН З ОДЕСИ, На Лучанському на Київщині, - звідти я родом. Порізали й його - переше підприємство "комуністичної праці" в галузі, а разом з ним й ще 15 заводів в області - дані чотирирічної давності.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Есть в природе споры и яйца личинок выдерживающие кипячение и погибающие например только при температуре 120-160 градусов. Так что версия имеет право на существование, хотя больше склоняюсь к тому, что скорее заражаться сахар может при упаковке и транспортировке.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...