Перейти к содержанию

Музыкальная - от ретро до наших дней


sewerby

Рекомендуемые сообщения

3 часа назад, larson сказал:

Тут кроме класної роботи яку парні зробили ще треба вслухуватись в текст

 

А тут харашо про Демоверсію і Мімікрію. Хлопці в тємі :ay:

 

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 годин тому, олександр сказав:

й з ким потім край боронити? з готічєськими принцесками?

чи з глухонімими?:umora:

Ну з собаками. А що, собака - друг людини.  :umora:

Я коли казав про відьм, мав на увазі відьм. Невже всі жінки відьми? Чи не всі? :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

О, тепер Полтава за допомогою музики розкриває всю суть бабоцентризму і баборабства. :evrika:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 минут назад, Arius сказал:

О, тепер

Без одежды без мысли томную

як Вам моя землячка, пане філософ? 

 а текст, текст пісні який, так і шепче на підсвідомому рівні, " вступи зі мною, в епоху, розмоножєнія" і це ми с @Avgust Vadim Poltava Вам творчість однієї сім*ї даєм

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Arius сказал:

розкриває всю суть бабоцентризму і баборабства. :evrika:

Це безполєзно. Хто поняв - тому вже розкривать нічого, хто не поняв - тому розкрить шось неможливо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, larson сказав:

треба вслухуватись в текст

відсутність слова "отрута" з москальським замінником - дуже ріже вуха....:UA:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Arius сказав:

Невже всі жінки відьми? Чи не всі? :dntknw:

не всі. тільки кращі:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, larson сказав:

Без одежды без мысли томную

як Вам моя землячка

Мордах симпатичне. Музика і текст - г. однозначно. :)

 

1 година тому, larson сказав:

так і шепче на підсвідомому рівні, " вступи зі мною, в епоху, розмоножєнія"

Я ось недавно купив книжечки для мишей і думаю, що так само і нам світ повсюди розставляє липкі пастки. Думка не нова. Зовні вони привабливі, солодкі, заохочувальні, всіма бажані. Коли людина потрапляє в пастку, заплутується і вирватись фактично не може. Всі рухи та дії викликають наслідки, павутина заплутує міцніше. Система не відпускає ніколи. Жертва думає, що робить щось невірно, що щастя ось поруч, треба докласти ще трохи зусиль. Тут з'являється ще пастка, на вигляд дуже потрібна, і нещасний хапається за неї, загрузає міцніше, а щастя відступає далі. Така боротьба - життя називається - триває допоки біологічний апарат витримає. Наприкінці жертва розуміє, що це був обман, але час не повернеш.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, Arius сказав:

павутина заплутує міцніше. Система не відпускає ніколи. 

:)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, олександр сказал:
4 часа назад, Arius сказал:

Невже всі жінки відьми? Чи не всі? :dntknw:

не всі. тільки кращі:)

Эй, лукавый, подожди, я поспорю с тобой.
Кто сказал, что нельзя управлять Сатаной?
В полночь или в день - мне тебе все равно.
Помни, рядом зло, но бессильно оно.


Я - Великий Инквизитор,
Я избавлю землю от чертей.
Я - Великий Инквизитор,
Охраняю души всех людей!

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.11.2020 в 18:25, Arius сказал:

 за допомогою музики розкриває всю суть бабоцентризму і баборабства. :evrika:

 

Та будь-ласка!  :umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Avgust Vadim Poltava сказав:

Та будь-ласка!  :umora:

Аплодую!

Недавно на одному з рагуль-шоу в телевізорі якась рагулиха, яка сама по собі нуль в усіх відношеннях, пропагувала 3д (три д). Це три виміри, навколо яких повинне крутитись життя чоловіка: Дім, Дерево, Дитина. Свою роль рагулиха скоріше за все бачила в управління цією схемою. Я те лайно не дивився, шкода часу і нервів. Воно транслюється щодня по багатьох каналах у найбільш рейтинговий час.

А тим часом ООН теж впадає в маразм:

Пандемія коронавірусу може звести нанівець 25 років зростання гендерної рівності. Через вплив пандемії жінки виконують набагато більше домашніх справ і турбот про сім'ю. Про це свідчать нові глобальні дані ООН-жінки. 

"Усе, над чим ми працювали, на що пішло 25 років, може бути втрачено за рік", – зазначила заступниця виконавчого директора структури ООН-жінки Аніта Бхатія, слова якої цитує ВВС.

Можливості працевлаштування та освіти значно зменшились, а жінки можуть страждати від погіршення психічного і фізичного здоров’я. Тягар догляду становить реальний ризик повернення до гендерних стереотипів 1950-х років, – стверджує Бхатія.

Навіть до пандемії на кожну годину неоплачуваної роботи, що виконує чоловік, три години виконували жінки. Зараз ця цифра вища.

"Ще більш тривожним є те, що багато жінок фактично не повернуться до роботи", – говорить Аніта Бхатія.

Структура ООН-жінки попереджає, що скорочення кількості жінок, які працюють, негативно позначиться не тільки на добробуті жінок, але і на їхньому економічному прогресі та незалежності.

В Україні найбільше постраждали ті сфери економіки, де зосереджені переважно жінки. Значних збитків і скорочень зазнали сфери освіти, охорони здоров’я, культури та креативні індустрії, де працювало понад 60% жінок.

 

(Особливо цікаво в останноьму реченні. Що це за креативна галузь, і що там таке креативлять 60% жінок? :umora: Свою версію не буду озвучувати)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Arius сказал:

Я те лайно не дивився, шкода часу і нервів

Не дивився, НО в курсі справи :ah:

7 минут назад, Arius сказал:

Недавно на одному з рагуль-шоу в телевізорі якась рагулиха, яка сама по собі нуль в усіх відношеннях, пропагувала 3д (три д). Це три виміри, навколо яких повинне крутитись життя чоловіка: Дім, Дерево, Дитина. Свою роль рагулиха скоріше за все бачила в управління цією схемою

:umora:

Тільки не кажіть, що Вам про те розказали...

:rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Таким чином на рівні ООН ми бачимо повну деградацію базових людських цінностей та понять через запровадження квазіцінностей лібертаріансько-марксистсько-гендерної ідеології. Ніякої гендерної рівності в природі не існує. Не може бути рівним те, що створене з відмінностями. Підміна понять, обман та створення відповідних економічних умов ведуть до відмирання природного (божественного) устрою і вимирання цивілізації.

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, Arius сказал:

Ніякої гендерної рівності в природі не існує. Не може бути рівним те, що створене з відмінностями. Підміна понять, обман та...

Там єслішо пісенька в кінці є :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, Arius сказал:

Таким чином на рівні

 

38 минут назад, Arius сказал:

вимирання цивілізації.

послухаєм харошу, душевну пісню, 

 ех, посиділи б ми з вами, каберне совіньйон не обіцяю, а домашньої самогоночки налив би, послухав Вас:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, ромео сказав:

Тільки не кажіть, що Вам про те розказали...

:rofl:

Як ви вгадали? :wave:

Повертаючись до музичної теми...

Чи може хтось пояснити феномен Біллі Ейліш (Billie Eilish)? Я чесно намагався зрозуміти, передивився трохи її відео - а їх взагалі багато і клацай на будь-яке, втрапиш на "шедевр" - і мене не полишає це питання: в чому феномен Біллі Ейліш? Сотні міл'ярдів переглядів, світова слава... Не полишає думка, що шоу-бізнес перш за все бізнес, який не завжди стосується мистецтва. Головне "просікти" невибагливі смаки публіки. Світ сходить з розуму від Біллі Ейліш. Біллі Ейліш на шоу Урганта! Ви ще не чули Біллі Ейліш? Ви просто марнуєте своє життя!

Сама манера її співу створює враження, що її за язик покусали бджоли. В багатьох піснях вона намагається підкреслити атмосферу депресії, меланхолії та психічного розладу (з відповідним виразом обличчя). Мені здається це кумедним.

Ось один з шедеврів

А ось свіженьке

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, larson сказав:

послухаєм харошу, душевну пісню, 

Я розповідав, що у мене є дружбан-пенсіонер, якому я іноді качаю колекції шансону. Так я трохи познайомився з цим жанром і не розділяю негативну думку деяких людей. Дуже часто це хороша музика. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Arius сказал:

Чи може хтось пояснити феномен Біллі Ейліш (Billie Eilish)? Я чесно намагався зрозуміти, передивився трохи її відео - а їх взагалі багато і клацай на будь-яке, втрапиш на "шедевр" - і мене не полишає це питання: в чому феномен Біллі Ейліш? Сотні міл'ярдів переглядів, світова слава... Не полишає думка, що шоу-бізнес перш за все бізнес, який не завжди стосується мистецтва. Головне "просікти" невибагливі смаки публіки.

Є пара думок.

По-перше - це чіткий ритм. В обох піснях він присутній.

По-друге - гра кольорів. В першому кліпі - там взагалі геніальна робота кольором. Явно рацював художник.

Буде час, то треба б ще тєкстіки читнуть...

Взагалі моя думка про такі феномени - це те, що їх створюють одні й ті самі люди. Тобто, за сотнями груп і виконавців стоїть один-два автори, один-два продюсорських центри, і, можливо, один замовник. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, Arius сказал:

. В багатьох піснях вона намагається підкреслити атмосферу депресії, меланхолії та психічного розладу (з відповідним виразом обличчя).

О. Це може також відігравать важливу роль. Психічний розлад. Згадайте борциху за екологію :rolleyes:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

є ще фактор стадності, " ти слухаєш Білі Айшли, ні, ой фу, всі слухають", я досі в Манатіка творчість в*їхать не можу, все кажу, шо за хрЄнь він в ефір видає, жіночка каже мені, " ти вже старий для такого, не нервуй":umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Avgust Vadim Poltava сказав:

По-перше - це чіткий ритм. В обох піснях він присутній.

Є море пісень з чітким ритмом і значно кращим виконанням. Це я обрав такі пісні. Я переслухав їх з десяток, не всі ритмічні, жодна не запам'яталась.

 

Тільки що, Avgust Vadim Poltava сказав:

Буде час, то треба б ще тєкстіки читнуть...

тексти ні про що

 

Тільки що, Avgust Vadim Poltava сказав:

Взагалі моя думка про такі феномени - це те, що їх створюють одні й ті самі люди. Тобто, за сотнями груп і виконавців стоїть один-два автори, один-два продюсорських центри, і, можливо, один замовник. 

Згодний. Це чіткий бізнес зі своїми стратегіями та маркетингом. А люди думають мистецтво :umora:

 

Тільки що, Avgust Vadim Poltava сказав:

О. Це може також відігравать важливу роль. Психічний розлад.

Біллі та її продюсери не перші, хто експлуатує цю тему. Особливо актуально для підлітків, молоді та занадто емоційних людей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, larson сказав:

я досі в Манатіка творчість в*їхать не можу, все кажу, шо за хрЄнь він в ефір видає, жіночка каже мені, " ти вже старий для такого, не нервуй"

друже larson, ми вас тут долучимо до світового мейнстріму, а ви потім жіночку здивуєте: Монатік- це провінція. Біллі Ейліш - світова зірка. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Arius сказал:

Біллі та її продюсери не перші, хто експлуатує цю тему. Особливо актуально для підлітків, молоді та занадто емоційних людей

Не перші. В тій чи іншій мірі Цой тоже з психічним розладом. Вить несамовито низьким голосом - то тоже признак якогось розладу. А також Висоцький з його надривом і хрипотою та тому подібні. А ще ж багато "гєніїв іскуства" творили свої "шедеври" под вєществамі...

 Обдолбаються - а нам, нормальним людям, слухай оте потом :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, Arius сказал:

тексти ні про що

Хм... Та як сказать...

Ось перша строчка першої пісні:

White shirt now red, my bloody nose

Гра кольорами.

 

Для порівняння одна з найпопулярніших пісень Цоя. Перша строчка:

Белый снег, серый лед

На расстрескавшейся земле...

...группа крови

              на рукаве...

 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...