Jump to content
sewerby

Музыкальная - от ретро до наших дней

Recommended Posts

4 минуты назад, олександр сказал:

грати надо так

@.... 

Попсу какую-то ставит, несуществующую в реальной жизни.

• Thanks 1
  • Haha 1
1 хвилину тому, Алёнка сказав:

@олександр, чего ржёшь? 

бувають люди з очима на мокрому місці,

бувають ті в яких інша річ на мокрому;)

а бувають ті які постійно сушать зуби.:umora:

p/s передам сам собі @олександр

• Haha 1
Тільки що, олександр сказав:

моя версія- щоб борщ варіть !

З сумом мушу констатувати, що ви перетворились на борщового наркомана. :al:

класична логічна помилка

якщо хтось ніяк не нажереться, це не значить що він зїв менше за Вас;)

Ніяка не помилка. В українських реаліях якщо хтось ніяк не нажереться, то саме він з'їв більше за всіх і ще буде жерти :IMHO:

На жаль, все що тут накидали, зараз слухати не буду, треба спати. За дослідженнями вчених, під час сну виробляється якийсь омолоджуючий гормон. Радує, що майже вся стара тусовка зібралась. Погодьтесь, алко-клуб - місце підозріле.

Про свій варіант напишу на свіжу голову. :hi:

• Haha 1
В 19.11.2020 в 20:03, Arius сказал:

Не торкає і все

ну вашому поколінню Цоя можна слухати ось так:ay: 

а слухати оригінал і поновлювати ті написи залиште вже нашому поколінню:az:

• Thanks 1
  • Haha 1
Тільки що, larson сказав:

ну вашому поколінню Цоя можна слухати ось так:ay:

Моя племінниця (8 р.) від цієї пісні сходить з розуму. А ще від мультика про Леді Баг :umora:

Виконання гарне, але співачці був би кращий більш брутальний образ :IMHO:

• Like 1
Тільки що, larson сказав:

а слухати оригінал і поновлювати ті написи залиште вже нашому поколінню:az:

Напис на висоті 3 поверху. Вашому поколінню таки доводиться ще полазити :umora: Напис знаходиться навпроти лікарні, і це добре, що люди можуть зачепитись поглядом за вічні слова і т. д.

Отже, думав я над тим написом і таки додумався. Не даремно мені не подобалась перша частина. Смерть не може бути суб'єктом. Виходить, що жити варто заради смерті. :( Тут я з автором не погоджусь. Жити варто заради самого життя. Більше тут нема чого копати. А щодо любові, можливо продовження і не існує. Саме поняття "любов" плутане і складне. З християнського погляду Бог є любов, і любов перемагає смерть. Нехай так і буде.

Жизнь стоит того, что бы жить, а любовь побеждает смерть.  - такий варіант більш позитивний і зрозумілий для широкого загалу. 

Варіант Бджолопотама теж непоганий: любовь стоит того, что бы петь - дійсно це оспівували в усіх культурах

Варіант про борщ... хм... якщо додати ще вареники і пампушки (+сметана)

Варіант алко-клубу: Смерть стоит того, что бы жить, а любовь - что бы пить. - погоджуюсь! тому що від любові не тільки в запой заходять, а й спиваються до смерті.

• Like 1
2 години тому, Arius сказав:

Напис на висоті 3 поверху. Вашому поколінню таки доводиться ще полазити :umora: Напис знаходиться навпроти лікарні, і це добре, що люди можуть зачепитись поглядом за вічні слова і т. д.

Отже, думав я над тим написом і таки додумався. Не даремно мені не подобалась перша частина. Смерть не може бути суб'єктом. Виходить, що жити варто заради смерті.

капець якийсь з цими мислителями й філософами.:umora:

Цой сказав - щоб ждати.

там у вас хтось когось жде.:)

невже ніколи не приходили туди де ждуть?

завжди тіки так?:umora:

• Haha 1
41 минуту назад, олександр сказал:

Цой сказав - щоб ждати

Ну канєха ж !!!

Эй, а кто будет петь если все будут спать???

Смерть стоит того, чтобы жить,

А любовь стоит того, чтобы ждать...

Edited by Avgust Vadim Poltava
  • Like 1
  • Thanks 1
16 хвилин тому, Avgust Vadim Poltava сказав:

Ну канєха ж !!!

канєха?:hmm::umora:

пан засидівся в алкоголіках? чи то нові слова як в поетів модно?:hmm:

хотя слово чи тут казати не варто:umora:

P/s посліднє китайське предупрєждєніє.

цю тему превращати в аномніних нізя й неанонімних теж:umora:

спочатку музика а потім текст!

бо щас явиться Командор, й почне банить всіх підряд.

а потім вставить шото таке...:umora:

• Haha 2

Цой сказав - щоб ждати.

Чудово! Не могли дописати фразу, щоб не виникало зайвих здогадок. Ну щодо смерті, погодьтеся, він намудрив. Смерть ніколи не надасть життю більшого сенсу, хоча така думка існує, особливо в совдеповській ідеології. Певне самозаспокоєння.

там у вас хтось когось жде.:)

невже ніколи не приходили туди де ждуть?

ніби ось так? ні не бувало. "Ждуни" взагалі не в цій темі. ;)

588b224cc46188a7198b4584.thumb.jpg.c5ce877aa967a519fd66f390b9b99353.jpg

завжди тіки так?:umora:

Якби ж то... Мерзота і паскуда вилазять з усіх щілин і рвуться до корита, як стадо свиней, розштовхуючи одне одного.

• Like 1
  • Haha 1
4 часа назад, Arius сказал:

Отже, думав я над тим написом і таки додумався. Не даремно мені не подобалась перша частина. Смерть не може бути суб'єктом. Виходить, що жити варто заради смерті. :( Тут я з автором не погоджусь. Жити варто заради самого життя. Більше тут нема чого копати. А щодо любові, можливо продовження і не існує. Саме поняття "любов" плутане і складне. З християнського погляду Бог є любов, і любов перемагає смерть. Нехай так і буде.

Жизнь стоит того, что бы жить, а любовь побеждает смерть.  - такий варіант більш позитивний і зрозумілий для широкого загалу

Так отож! В тому ж то і полягає моя загадка феномену Цоя і йому подібних. Читаєш ті тексти - ну беліберда белібердою. Не зрозуміло про шо, не логічно, суперечно... А за душу якось бере. 

"Смерть стоит того, чтобы жить" - міняє базові уявлення про життя і смерть. Тут смерть - як бажана мета, а не те, чого треба уникати і чого, вродь як вобще і не існує.

Це якийсь погляд на життя Самурая із Хагакуре (або Вікінга про Вальгалу) чи шось такого плана. Прийняття смерті, як неізбєжного і мало того, ще й желанного.

"Любовь стоит того, чтобы ждать" - возможно намьок на то, шо все жданіє і тєрпєніє буде достойно вознаграждєно. Ждіть, короче! :wave:

Ну а "Эй, а кто будет петь, если все будут спать?" - призив до якихто дєйствій.

Жизнь стоит того, чтобы жить - то не для самураїв! 

• Like 1
45 минут назад, олександр сказал:

Так верніть же Бомбуса і Гетерів!!! 

Нате ту Лєгєнду, якшо без пєсєнок нікак нізя ;)

• Haha 2
52 хвилини тому, Avgust Vadim Poltava сказав:

Читаєш ті тексти - ну беліберда белібердою. Не зрозуміло про шо, не логічно, суперечно... А за душу якось бере. 

В БГ  теж таке ... навіть більше.... Белєбердой важко назвати, але подумати приходиться....

Типу..

Цитата

Но в воскресенье утром нам опять идти в стаю,
И нас благословят размножаться во мгле;
Нежность воды надежней всего, что я знаю,
Но инженеры моего тела велели мне ходить по земле.

Edited by Бджолопотам
  • Like 2
1 час назад, Бджолопотам сказал:

але подумати приходиться....

Типу..

Да. Я саме про таке!

Трохи гетеросексуального, слєгка баборабського, но досить красівого соврємєнного іскуства в музикальну тему:

• Haha 1
Тільки що, Avgust Vadim Poltava сказав:

"Смерть стоит того, чтобы жить" - міняє базові уявлення про життя і смерть. Тут смерть - як бажана мета, а не те, чого треба уникати і чого, вродь як вобще і не існує.

Це якийсь погляд на життя Самурая із Хагакуре (або Вікінга про Вальгалу) чи шось такого плана. Прийняття смерті, як неізбєжного і мало того, ще й желанного.

Жизнь стоит того, чтобы жить - то не для самураїв! 

Хороше пояснення :ay:

Я вже неодноразово розповідав про свої песимістичні погляди щодо людського життя і цієї цивілізації, в якій нам випало жити. Але часто буває, що жити заради чогось значно важче, ніж вмерти заради чогось. І якщо всі відважні самураї скажуть: ні, це не для нас, ми занадто благородні й відважні - хто тоді залишиться? Всілякі морди, свині і тому подібне... :dntknw:

• Like 2
  • Haha 1
20 часов назад, Алёнка сказал:

@олександр, чего ржёшь? Эту песню мне Бомбус поставил ещё зимой два года назад. С того времени тащусь под неё :wub:

Кажуть, що у виконавця жахливий акцент... Що Ви про це можете сказать?

• Like 1
40 минут назад, ромео сказал:

Кажуть, що у виконавця жахливий акцент... Що Ви про це можете сказать?

Я бы не сказала, что прям жахливий. Два слова он произносит вообще неправильно почему-то. Ну и "р" везде у него твёрдая, как по-русски. Хотя Раммштайн сам в некоторых словах тоже так произносит. Но этот звук какой-то, блин, підступний... У меня не получается всегда его говорить как положено, картаво. Зато муж мой без знания немецкого! Ану, говорит, скажи слово. И произносит этот "ррр" как заправский немец! Вот как так?! :dntknw:

2 минуты назад, Алёнка сказал:

Я бы не сказала, что прям жахливий. Два слова он произносит вообще неправильно почему-то. Ну и "р" везде у него твёрдая, как по-русски. Хотя Раммштайн сам в некоторых словах тоже так произносит. Но этот звук какой-то, блин, підступний... У меня не получается всегда его говорить как положено, картаво. Зато муж мой без знания немецкого! Ану, говорит, скажи слово. И произносит этот "ррр" как заправский немец! Вот как так?! :dntknw:

Знаєте виконавця?...

тут чиркашом проходять по Рамштайну, є у них одна пЄстня, Оне Дих називається, як не знаєш і не розумієш слова, дивишся офіційний кліп, просто бомбезні відчуття, а коли прочитаєш переклад,,.таке униніє, вобщем мій вивод такий,,.в смисл пісень краще не вникать, їх бажано відчувать:umora:, хотів ссилку сюди кинуть на неї, а форум якісь викрутиси дає, вобщем без перекладу вона мені подобається

• Like 1
  • Haha 1

як казав один журналюга, " пєсні Жанни Фріске не нада слушать, іх нада смотреть"

• Haha 2
9 минут назад, ромео сказал:

Знаєте виконавця?...

Там написано - Александр Пушной. По-моему, из Камеди-клаб или типа того.

3 минуты назад, larson сказал:

тут чиркашом проходять по Рамштайну, є у них одна пЄстня, Оне Дих називається,

Тоже  :ay::ay::ay:

• Like 4

Я сейчас подсела на вот эту песню:

Она у меня была скачана, но я как-то пропускала, а теперь не могу наслушаться. Там про отравленную реку, всё умерло вокруг. И в одном месте мне слышится, будто он поёт "река триппером наградила" :umora: В тексте, конечно, оказалось не так, но подходит же! Типа в отравленной воде покупаться и заразиться. А жаль, с триппером было бы оригинальней :umora:

5 часов назад, олександр сказал:

Когда Бомбус схаменеться и вернётся, ему придётся собирать нас по форуму, как бездомных котят :umora:

• Like 1
  • Haha 1

В нас все актуально-банально....щастя-де воно?!

Хоча мені більше подобається офіційний кліп 

Edited by Борода-1
  • Like 1
  • Thanks 2
1 година тому, Алёнка сказав:

Когда Бомбус схаменеться и вернётся, ему придётся собирать нас по форуму, как бездомных котят :umora:

Нікого йому не прийдеться збирати, всі його самі знайдуть

• Haha 2
12 часов назад, gardener сказал:

Нікого йому не прийдеться збирати, всі його самі знайдуть

Та ще попробуй найди його! Ховаєцця... :unsure:

• Haha 3