Перейти к содержанию
sewerby

Музыкальная - от ретро до наших дней

В теме 900 сообщений

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

@Іван Михайлович,  тільки не кажіть, що це не Ваш родич

Изменено пользователем nibond

Поделиться сообщением

не буду 

Поделиться сообщением

Немножко ностальгии :rolleyes:

Поделиться сообщением

В 28.01.2018 в 16:45, Іван Михайлович сказав:

не буду 

Тоді вітаю! Дружині і мені подобаються його пісні. Як він Вам доводиться?

Изменено пользователем nibond

Поделиться сообщением

Попростіше

Поделиться сообщением

В 30.01.2018 в 10:18, Алёнка сказав:

Немножко ностальгии :rolleyes:

В підсвідомості постійно виникає думка (при натраплянні на зарубіжну естраду 80-х), що тоді траплялися справжні шедеври. Так би мовити людина без муз. освіти мелодію впізнавала і навіть могла примітивно відтворити, що не скажеш про теперішніх. Так питання- це закономірність старіння організму та законів свідомості, чи таки є різниця в музичних стилях тоді та тепер.?Може то зачатки склерозу, що якийсь ПінкФлойд з перших акордів впізнаєш, а сьогоднішніх за годину не пригадаєш "мотівчик"?

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

Слушаю последнее время эту песню, не могу наслушаться. Сколько ей уже лет... Сейчас таких не делают :dntknw:

Поделиться сообщением

Грузія — неймовірна країна! Це посто ЗЕМЛЯ ДУШІ.

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

35 минут назад, Бджолопотам сказал:

Поделиться сообщением

4 хвилини тому, Алёнка сказав:

Шкода що ви не знаєте хто такі "ватники"...

Інакше не відповідали тим чим ви відповіли.....

Поделиться сообщением

7 минут назад, Бджолопотам сказал:

Шкода, что это самое толерантное, что я нашлась ответить.

Поделиться сообщением

В 08.05.2018 в 22:32, Алёнка сказав:
В 08.05.2018 в 22:24, Бджолопотам сказав:

Шкода, что это самое толерантное, что я нашлась ответить.

А ви знаєте в чому проблема? Ця картинка і пісня - це частина міфа. Пам'ять загиблих використовують для брудних політичних ігр і пропаганди. Ви знаєте співвідношення втрат? Приблизно 1:10. Один німецький солдат, десять наших - тих сільських хлопців, яких просто забрали з хат і кидали неозброєних і ненавчених штурмувати німецькі опорники, а вспину їм стріляли вгодовані гебешники, щоб ніхто не повернувся. Тому що режиму це абсолютно не шкодило, а навіть навпаки зміцнювало. А потім ці гебешники створили міфи і романтику війни, зробили себе героями. То що вони святкують помпезно? Сталінський режим знищував своїх людей пачками до війни, під час і після. Під тими самими червоними прапорами, що майорять у пісні. А зараз все це знову підмалювали, - новий режим потребує освіжити старі міфи. Зараз вони направо і наліво кидіються звинуваченнями у "фашизмі". Прибалти, хохли - фашисти... Білоруси, якщо хтось чхне своєю мовою - теж будуть фашисти. В Європі складніше - там толєрасти і пєдєрасти, а ось їхніх ультра-правих і відвертих неофашистів вони чомусь люблять і не називають фашистатами. А їхній нинішній прапор відкрито воював на боці нацистів разом з 1,5 млн. росіянами - і все нормально, їх тільки прапор УПА коробить. Чиста пропаганда. Це нормально? То хто топчеться по пам'яті та постійно бреше, ігноруючи не тільки християнськи, а й загальнолюдські етичні норми? Окупанти і вбивці продовжують брехати і вбивати.  

Поделиться сообщением

Подивися кілька виступів євробачення. Іноді там буває щось цікаве. Мабуть всі в курсі, виграло чергове непорозуміння, що для цього конкурса не дивно. Читав коментарі, то епітет "жирна курка-феміністка", "аутистка" "гімно", і "сміття" ще не найгірше. Зробили ізраїлю подарунок до дня незалежності.

З того, що я дивився, сподобалась Данія, там типу вікінги, нордична атмосфера, нормальні дядьки з бородами... Звісно, були і геї - з ірландії. Співак почав ніби нормальну баладу з дівчиною на бек-вокалі, потім вискочили вони. В офіційному відео вони скачуть там за ручки теж. Смішно і мерзотно, якщо чесно. Все інше - різної міри шлак. Наш Хелоуїн в тому числі. Ще італійці проспівали щось нудне і серйозне. Я трохи цікавлюсь їхніми піснями. Цього разу вони відверто забили на шоу. Кількість страшних баб також зашкалила (Австралія, Португалія, Ізраїль, Британія...). Посилання на Данію:  

Поделиться сообщением

5 часов назад, Arius сказал:

Окупанти і вбивці продовжують брехати і вбивати.  

Поделиться сообщением

10 часов назад, Arius сказал:

Подивися кілька виступів євробачення. Іноді там буває щось цікаве.

Полностью Евровидение я не смотрю, скучно. В этот раз уже потом глянула победителя и пару стран. Израиль, конечно.... Песню можно разок послушать, но без видеоряда. Меловин вообще что-то неясное.

Когда настал тот момент, что исполнители перестали гармонично сочетать с себе приятный голос и внешность с какой-то изюминкой?:dntknw: :(

Арий, спасибо за видео Дании -  класс! :ay:

Поделиться сообщением

7 годин тому, Алёнка сказав:

Израиль, конечно.... Песню можно разок послушать, но без видеоряда. Меловин вообще что-то неясное.

Когда настал тот момент, что исполнители перестали гармонично сочетать с себе приятный голос и внешность с какой-то изюминкой?

І не тільки без відеоряда, а й без квохтання. :) Я так розумію, це Сердючка-стайл. Не в міру вгодована і страшнувата краля співає "я тобі не іграшка, ти дурень, я королева краси..." Ці фріки задовбали, вони всюди, навіть в політиці у нас одні фріки.

Мені сподобалась ідея послухати іншу єврейку, теж не з класичними параметрами краси, але яка енергетика!.. Якщо врахувати, що вона страждала від депресій, наркоманії та алкоголізму, а через пару років її чекала така ж церемонія, як на відео, то пісня і відеоряд сприймається дуже... експресивно ;) 

Изменено пользователем Arius

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти