Перейти к содержанию

Музыкальная - от ретро до наших дней


sewerby

Рекомендуемые сообщения

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Іван Михайлович,  тільки не кажіть, що це не Ваш родич

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

не буду 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.01.2018 в 16:45, Іван Михайлович сказав:

не буду 

 

Тоді вітаю! Дружині і мені подобаються його пісні. Як він Вам доводиться?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Попростіше

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.01.2018 в 10:18, Алёнка сказав:

Немножко ностальгии :rolleyes:

 

 

 

В підсвідомості постійно виникає думка (при натраплянні на зарубіжну естраду 80-х), що тоді траплялися справжні шедеври. Так би мовити людина без муз. освіти мелодію впізнавала і навіть могла примітивно відтворити, що не скажеш про теперішніх. Так питання- це закономірність старіння організму та законів свідомості, чи таки є різниця в музичних стилях тоді та тепер.?Може то зачатки склерозу, що якийсь ПінкФлойд з перших акордів впізнаєш, а сьогоднішніх за годину не пригадаєш "мотівчик"?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Слушаю последнее время эту песню, не могу наслушаться. Сколько ей уже лет... Сейчас таких не делают :dntknw:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Грузія — неймовірна країна! Це посто ЗЕМЛЯ ДУШІ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
4 хвилини тому, Алёнка сказав:

 

Шкода що ви не знаєте хто такі "ватники"...

Інакше не відповідали тим чим ви відповіли.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Бджолопотам сказал:

Шкода що ви не знаєте хто такі "ватники"...

Інакше не відповідали тим чим ви відповіли.....

Шкода, что это самое толерантное, что я нашлась ответить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 08.05.2018 в 22:32, Алёнка сказав:
В 08.05.2018 в 22:24, Бджолопотам сказав:

Шкода що ви не знаєте хто такі "ватники"...

Інакше не відповідали тим чим ви відповіли.....

Шкода, что это самое толерантное, что я нашлась ответить.

А ви знаєте в чому проблема? Ця картинка і пісня - це частина міфа. Пам'ять загиблих використовують для брудних політичних ігр і пропаганди. Ви знаєте співвідношення втрат? Приблизно 1:10. Один німецький солдат, десять наших - тих сільських хлопців, яких просто забрали з хат і кидали неозброєних і ненавчених штурмувати німецькі опорники, а вспину їм стріляли вгодовані гебешники, щоб ніхто не повернувся. Тому що режиму це абсолютно не шкодило, а навіть навпаки зміцнювало. А потім ці гебешники створили міфи і романтику війни, зробили себе героями. То що вони святкують помпезно? Сталінський режим знищував своїх людей пачками до війни, під час і після. Під тими самими червоними прапорами, що майорять у пісні. А зараз все це знову підмалювали, - новий режим потребує освіжити старі міфи. Зараз вони направо і наліво кидіються звинуваченнями у "фашизмі". Прибалти, хохли - фашисти... Білоруси, якщо хтось чхне своєю мовою - теж будуть фашисти. В Європі складніше - там толєрасти і пєдєрасти, а ось їхніх ультра-правих і відвертих неофашистів вони чомусь люблять і не називають фашистатами. А їхній нинішній прапор відкрито воював на боці нацистів разом з 1,5 млн. росіянами - і все нормально, їх тільки прапор УПА коробить. Чиста пропаганда. Це нормально? То хто топчеться по пам'яті та постійно бреше, ігноруючи не тільки християнськи, а й загальнолюдські етичні норми? Окупанти і вбивці продовжують брехати і вбивати.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подивися кілька виступів євробачення. Іноді там буває щось цікаве. Мабуть всі в курсі, виграло чергове непорозуміння, що для цього конкурса не дивно. Читав коментарі, то епітет "жирна курка-феміністка", "аутистка" "гімно", і "сміття" ще не найгірше. Зробили ізраїлю подарунок до дня незалежності.

З того, що я дивився, сподобалась Данія, там типу вікінги, нордична атмосфера, нормальні дядьки з бородами... Звісно, були і геї - з ірландії. Співак почав ніби нормальну баладу з дівчиною на бек-вокалі, потім вискочили вони. В офіційному відео вони скачуть там за ручки теж. Смішно і мерзотно, якщо чесно. Все інше - різної міри шлак. Наш Хелоуїн в тому числі. Ще італійці проспівали щось нудне і серйозне. Я трохи цікавлюсь їхніми піснями. Цього разу вони відверто забили на шоу. Кількість страшних баб також зашкалила (Австралія, Португалія, Ізраїль, Британія...). Посилання на Данію:  

  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Arius сказал:

 Окупанти і вбивці продовжують брехати і вбивати.  

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Arius сказал:

Подивися кілька виступів євробачення. Іноді там буває щось цікаве.

  

Полностью Евровидение я не смотрю, скучно. В этот раз уже потом глянула победителя и пару стран. Израиль, конечно.... Песню можно разок послушать, но без видеоряда. Меловин вообще что-то неясное.

Когда настал тот момент, что исполнители перестали гармонично сочетать с себе приятный голос и внешность с какой-то изюминкой?:dntknw: :(

Арий, спасибо за видео Дании -  класс! :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Алёнка сказав:

Израиль, конечно.... Песню можно разок послушать, но без видеоряда. Меловин вообще что-то неясное.

Когда настал тот момент, что исполнители перестали гармонично сочетать с себе приятный голос и внешность с какой-то изюминкой?

І не тільки без відеоряда, а й без квохтання. :) Я так розумію, це Сердючка-стайл. Не в міру вгодована і страшнувата краля співає "я тобі не іграшка, ти дурень, я королева краси..." Ці фріки задовбали, вони всюди, навіть в політиці у нас одні фріки.

Мені сподобалась ідея послухати іншу єврейку, теж не з класичними параметрами краси, але яка енергетика!.. Якщо врахувати, що вона страждала від депресій, наркоманії та алкоголізму, а через пару років її чекала така ж церемонія, як на відео, то пісня і відеоряд сприймається дуже... експресивно ;) 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...