Перейти к содержанию

Музыкальная - от ретро до наших дней


sewerby

Рекомендуемые сообщения

Ось які пісні треба слухати!!!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

яка глибина пісні

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут дехто на форумі не розуміє західний діалект, тож маєте можливість послухати чудові голоса

 

А також неперевершина Квітка (Кейсі) Цісик

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну і на останок щира українка Мілла Йовович :)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Эта песня мне ещё нравится. Немного "полохлива", но припев норм!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня 4 года, как не стало одного из лидеров группы "Король и Шут" Михаила Горшенёва :ak: Вот одна из моих любимых песен:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я не фанат такої музики (м'яко кажучи) - але  два з половиною мільярди переглядів:blink:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, Бджолопотам сказал:

Я не фанат такої музики (м'яко кажучи) - але  два з половиною мільярди переглядів:blink:

Мне очень понравилось! :ay: Вообще испанский - очень красивый язык. Приятные голоса и клип офигенный. Не одноразовая песня, как большинство сейчас. Спасибо! smile436.gif

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

СОЛІСТ LINKIN PARK СКОЇВ САМОГУБСТВО

Співак повісився у приватній резиденції. 

Співак із гурту Linkin Park Честер Беннінґтон своїв самогубство.

Про це інформує TMZ.

Джерела у правоохоронних органах повідомили, що співак повісився у приватній резиденції.

Його тіло було знайшли в четвер о 9 ранку.

Багато років співак боровся з залежністю від наркотиків та алкоголю.

До 16 років він перепробував всі можливі види алкоголю і наркотиків. У 17 років він переїхав до мами, яка була настільки шокована його виглядом виснаженого наркомана, що заборонила йому виходити з дому. У нього продовжувались "ломки", він продовжував пити. Незабаром, як він сам визнає, він перетворився в "абсолютно хронічного алкоголіка". У наступні роки алкоголізм все ще нагадуватиме про себе.

Через проблеми з алкогольною залежністю, Честер їздив в окремому від всієї групи автобусі.

Більше читайте тут: https://tsn.ua/svit/solist-linkin-park-skoyiv-samogubstvo-964420.html

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.07.2017 в 19:23, Алёнка сказал:

Сегодня 4 года, как не стало одного из лидеров группы "Король и Шут" Михаила Горшенёва :ak: Вот одна из моих любимых песен:

 

Жалко Мишку. Был на концерте в Питере в 2005. г Киш зто явление в роке. Мой кум учился с ним в одном училеще.Жаль рано ушел.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Жалко Мишку. Был на концерте в Питере в 2005. г Киш зто явление в роке. Мой кум учился с ним в одном училеще.Жаль рано ушел.

Да((( Я на двух концертах была. Очень жаль, что так...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

.Жаль рано ушел

Ну по-перше - це для наркоманів закономірно:IMHO:

По-друге - можливо це на краще - всі запам'ятали Горшка таким яким він був. Згадайте - Князь пішов з групи і постала проблема написання текстів. Тобто без Князя КиШ не був би таким як раніше... і не відомо... можливо нас чекало б розчарування... І чесно кажучи після альбому "Жаль не ружья" якість подальшого матеріалу - падала:IMHO:

Тому все закінчилось на більш-менш оптимістичній (в плані популярності як музиканта) ноті.

А могло б закінчитись як з Кипеловым - один сингл в три роки і альбом раз в 5 років.... і то...bad.gif

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Не зміг пройти повз цю композицію. Треба щоб була тут обов'язково

Ще підібрав парочку поважче, що мені сподобалось. Перша трохи нагадує Within Temptation, але без приторно-писклявого вокалу. Вокалістка - вогонь. :ay: Соромно слухати іноземне, коли у нас роблять таке. І радіостанції теж чомусь зациклились на кількох виконавцях типу ОЕ. А взагалі, це світовий рівень. Коли я казав, що наша музика - європейська, це саме той випадок.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ніби наш день, но важкий....але життя в нас.............

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...