Перейти к содержанию

Музыкальная - от ретро до наших дней


sewerby

Рекомендуемые сообщения

13 години тому, Алёнка сказав:

У нас весь город этими грибами увешан.

мені також не дуже. тільки початок кліпу подобається. але серед молоді зараз дуже модно. доводиться часто їх чути. струя:dntknw: ставив токмо спеціяльно для спасіння душі єретика. :)

а якщо щось слухати то краще класику.

вчора був день народження мого земляка Дмитра Гнатюка. згадаєм його...

14 години тому, Арій сказав:

це досягається тільки силою думки :IMHO: Я проти речовин.

а я то грішним ділом подумав що й Вас звабив зелений змій. вже хтів вигнати з валгали старим віником. Ви теє, заберіть самогоноваріння з інтересів... щоб не спокушати людей. одне діло коли бабця гонить а друге Сам  Арій.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Алёнка сказав:

А мне русский рок ближе. Что-то родное в нём.

якось сія чаша минула мене. І нічого рідного там не бачу. Точно знаю, що, наприклад, наша попса значно краща. Точно знаю, що в той час як в світі творили різні жанри мистецтва і пісні, які й зараз, через десятки років, звучать круто, в совку марширували "мир, труд, май", паралельно знищуючи морально чи фізично всіх незгодних. Тому наша культура, а також російська, - відстала. Російську ще рятує класика - це завжди підтримувалось, і при царях, і при совєтах. А українській було відведене місце в колгоспно-селянській романтиці шоферів і доярок. Це стосується не тільки музики, а взагалі.

Тільки що, tolik2362 сказав:

Я думаю после литры первача не то буряк  вкусным станет но и хрен сладким станет

я думаю, після літри первача мене винесуть ногами вперед. :helpme:

       

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, олександр сказав:

мені також не дуже. тільки початок кліпу подобається

ага, хороша пародія на нігерів, а далі - шлак. Якщо вже таке слухати, то автентичне, афро-американське.:IMHO:

 

Тільки що, олександр сказав:

але серед молоді зараз дуже модно. доводиться часто їх чути. струя:dntknw:

хто не був малим, той не був дурним. Минеться.

Тільки що, олександр сказав:

а я то грішним ділом подумав що й Вас звабив зелений змій. вже хтів вигнати з валгали старим віником

Якась підозріла ця Вальгала. З синагоги значить можна? :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Арій сказал:

якось сія чаша минула мене. І нічого рідного там не бачу. Точно знаю, що, наприклад, наша попса значно краща. Точно знаю, що в той час як в світі творили різні жанри мистецтва і пісні, які й зараз, через десятки років, звучать круто, в совку марширували "мир, труд, май", паралельно знищуючи морально чи фізично всіх незгодних. Тому наша культура, а також російська, - відстала. Російську ще рятує класика - це завжди підтримувалось, і при царях, і при совєтах. А українській було відведене місце в колгоспно-селянській романтиці шоферів і доярок. Це стосується не тільки музики, а взагалі.

я думаю, після літри первача мене винесуть ногами вперед. :helpme:

       

В молодости легко а сей час думаю будет тоже самое :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.03.2017 в 07:37, Арій сказал:

До речі, щоб не було непорозумінь, український рок я відношу до європейського

Ноктурнал Мортум  не слушали?....ну это не совсем рок.......моя любимая украинская группа....харьковчане....

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, tolik2362 сказав:

В молодости легко а сей час думаю будет тоже самое 

як кажуть, є що згадати, нема чого дітям розповісти :friend_drink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Арій сказал:

як кажуть, є що згадати, нема чого дітям розповісти :friend_drink:

У нас от предыдущего поколением здоровье слабее а у молодежи  ище слабее в молодости на гулянке выпивал два гранчяка по 250 до четырех вечера а утром как огурец не выхлопа не голова не болела потому как пили натур продукт но главное надо знать меру :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, Арій сказав:

Якась підозріла ця Вальгала. З синагоги значить можна? :ah:

не смущайтесь воно ж не баня, якщо операція пройде успішно то можна. :umora:

а Вальгала як Вальгала. нічого підозрілого. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"Гудбай, Америка" Наутилус Помпилиус. Неожиданно...:blink: никогда бы не подумал что эта примитивная композиция может так зазвучать в умелых руках.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну на счёт "примитивной композиции" Вы конечно загнули. :IMHO1: 

Хотя на вкус и цвет, все фломастеры разные.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 29.03.2017 в 20:35, ved сказав:

Ноктурнал Мортум  не слушали?....ну это не совсем рок.......моя любимая украинская группа....харьковчане....

 

а чому б не виставити якусь композицію для прослуховування чи ознайомлення? :umora:

З подібного екстрима є трохи Бук Дуб. Не скажу, що це цілком моя ідеологія. А взагалі круто. :ay:

Ось і Вальгала, така як треба, без циганського хора. (якщо ніхто не поскаржиться і не видалять:))

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 година тому, олександр сказав:

не смущайтесь воно ж не баня, якщо операція пройде успішно то можна.

є три основних питання людства: 1) що з'явилось перше, курка, чи яйце; 2) з якого боку розбивати яйце, з гострого, чи тупого, 3) і найголовніше, чи можна їсти яйце, знесене в суботу.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Арій сказал:

 

 

Ой, какой ужас! Аж голова разболелась, чесслово! :helpme: Такие песни в прямом смысле в могилу загонят! :( Предупреждать надо о таком!

11 минуту назад, Арій сказал:

є три основних питання людства: 1) що з'явилось перше, курка, чи яйце; 2) з якого боку розбивати яйце, з гострого, чи тупого, 3) і найголовніше, чи можна їсти яйце, знесене в суботу.:dntknw:

А как же "кто виноват?" и "что делать?"?!:hmm:

Что касается украинского, то я люблю Мумий Тролля " Девочка" на украинском языке: ;)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Алёнка сказав:

Ой, какой ужас! Аж голова разболелась, чесслово! :helpme: Такие песни в прямом смысле в могилу загонят! :( Предупреждать надо о таком!

в помірних дозах під відповідний настрій нормально

 

Тільки що, Алёнка сказав:

Что касается украинского, то я люблю Мумий Тролля " Девочка" на украинском языке: 

О, ви, тобто не ви, а "Дєвочка", згвалтували мій слух :umora:

Тільки що, Алёнка сказав:

А как же "кто виноват?" и "что делать?"?

і хочете, щоб мене забанили?:unsure:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Арій сказал:

в помірних дозах під відповідний настрій нормально

Ну уж нет, у меня до сих пор голова кружится от той музыки strah013.gif

8 минут назад, Арій сказал:

і хочете, щоб мене забанили?:unsure:

Я за вас заступаться не буду :umora:

 

9 минут назад, Арій сказал:

О, ви, тобто не ви, а "Дєвочка", згвалтували мій слух :umora:

А чего? Как для иностранца ещё и нормальное произношение  :ay:;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Алёнка сказав:

Я за вас заступаться не буду :umora:

понятно. спєлісь с Бомбусом! образились за російський рок... :ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, Арій сказал:

це значно "легше"

 

Да, вот эта песня офигенная! :ay: Точнее, только музыка, а голос мне вообще не нравится... Ну, его там и не так много. Мелодия что-то ужасно напоминает, не могу вспоминить...:hmm:

Я ничего не могу услышать из современной музыки, что бы мне понравилось. Всё впадаю в ностальгию за 2000-ми...

Эту песню найду и скачаю в свой плей-лист, который называется "Романтика" d306ffacbc42257866bdd9b3c39519c8.gif

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 31.03.2017 в 22:03, Алёнка сказав:

Я ничего не могу услышать из современной музыки, что бы мне понравилось. Всё впадаю в ностальгию за 2000-ми...

Эту песню найду и скачаю в свой плей-лист, который называется "Романтика" d306ffacbc42257866bdd9b3c39519c8.gif

:)

правильно! в романтику ту вальгалу без циганів і русского року.:az:

чим б це Вас пригостити?:hmm:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, олександр сказал:

чим б це Вас пригостити?:hmm:

 

Спасибо, тоже отличная песня! 31a532dc1c7e44603c610b6ccd0b763c.gif  f0f976954baba82970b5e0d52f06f51d.gif

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.04.2017 в 09:44, олександр сказав:

правильно! в романтику ту вальгалу без циганів і русского року

а зря, зря... там після шостої хвилини (не здивуюсь, якщо ніхто не осилив - як не як 9 хв. правильної расової музики), ось там чудове поєдняння фолка і метала :ay: куди тим вашим романтичним нитикам з розмазаними тінями під очима (и со сладострастными картинками!) :umora:

ще трохи італійської музики. Все ж весна надворі. Кохання існує. І яка до біса красива мова. Попередження: це поп-музика, за вуха не хвилюйтесь

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вообщем, ребята, может уже видели, но 9 млн просмотров...:hmm:

а нарезано из вот этого видео. Девочка просто шик!:umora: Классика!!!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, Посторонним В. сказал:

 

Шо то шатун в руках оператора...Не могли бы Вы держать камеру покрепче, панэ Бо? А то укачало немного... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, ромео сказал:

Шо то шатун в руках оператора...Не могли бы Вы держать камеру покрепче, панэ Бо? А то укачало немного... 

Согласен, не доглядел...

Смотрим тут :dntknw:

https://embedy.cc/movies/bFJBUGh5ZnlLOTBzeExqK2RMYUhwOXNaeEtxdlBXSXJtbXlkTnJEYVNyRT0=

хотя... попробую исправить и выше

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...