Перейти к содержанию

Музыкальная - от ретро до наших дней


sewerby

Рекомендуемые сообщения

Ща посмотрю.Ванга из меня никакая.Держите кусочек Саббата из Техникал экстази.Песня интересна тем,что поет не Оззи,как обычно,а Билл Уорд,то бишь ударник.Все буде добре -Eed4Rfu6Ug

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

-Eed4Rfu6Ug[

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спасибо,Александр.Про синие очи,это не какой-то там Limp Bizkit. Ху есть Ху.Ну и мэйден очень в тему,амиго.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Про синие очи,это не какой-то там Limp Bizkit.
Та на здоровя. Ваше від 16 25 в мене не відкривається. :dntknw: Музика для Арія Joan Jett - Bad Reputation watch?v=HjaadcFBp5s а дівчинка й самому подобається. :angry: мені здається вона краща актриса за Гусеву :umora: сама може наробити чучєл від сойок...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ваше від 16 25 в мене не відкривається
Там пусто,чтот глюконуло
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Музика для Арія
Не,Арий не заценит,ни дивчинку,ни музон.Девица не того арийского типа и не постигла еще дзена.Да и песни в стиле Сузи Кватро ему не нравятся. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Музика для Арія
Не,Арий не заценит,ни дивчинку,ни музон.Девица не того арийского типа и не постигла еще дзена.Да и песни в стиле Сузи Кватро ему не нравятся. :IMHO1:
Ще трошки і ви мене краще будете знати, ніж я сам :ay: . А й справді надто мужиковата баба, коротше баланс інь-ян не дотримано... взагалі професійний спорт відзначається вульгарно прокачаними плечами, жертвуючи при цьому оспіваними поетами габаритами. :( А повинно бути якось так: post-1893-1425564761_thumb.jpg або так post-1893-1425564808_thumb.jpgОсновний закон фентезі - гарячі цицькасті амазонки і холодна зброя. Доведено дорослими дядями - художниками онлайн-ігор. Повернімось до музики. Думаю, постійним відвідувачам, які в темі, сподобається: VPOYtC1n5bE Але не заради якоїсь білявки я розміщував цю стару ліберальну нудотину. Ось більш просунута дзен-версія від легенди метала Therion:
(Користувачам, які не досягли нірвани, дивитись не рекомендовано) Зверніть увагу, в коментарях набігли москалі і засрали тему, мабуть "анально-духовные скрепы" не витримали. :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Але не заради якоїсь білявки
Не,ну чо,Брижитка по молодости ниче-так.Хотя согласен,есть женщины значительно более.....Хотя БиБи символ.МиМи тоже символ.Многие женщины из кожи вон лезли в надежде быть немножко похожими.
Користувачам, які не досягли нірвани, дивитись не рекомендовано
Я еще пока не достиг.Нирвана в трех бутылках пока охлаждается в холодильнике в ожидании праздника.Без этого я не готов подтверждать свой возраст,да и пароль не помню.
Зверніть увагу, в коментарях набігли москалі і засрали тему
А вот часть каментов посмотрел.Предмета разговора не нашел.Мож мало листал :dntknw:
"анально-духовные скрепы"
:ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Любимая группа президента Индонезии :umora::ay::az: OPmOXJtxxoo

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну,он еще и Металицу любит,Комиссия по противодействию коррупции даже конфисковала у него бас-гитару Роба Трухильо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Комиссия по противодействию коррупции даже конфисковала у него бас-гитару Роба Трухильо

В чью пользу конфисковала? :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В чью пользу конфисковала? :umora:
Дык он тогда был простым губернатором Джакарты.Конфисковали в пользу государства.Что дальше не знаю.Писали -или музей или аукцион.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я еще пока не достиг.Нирвана в трех бутылках пока охлаждается в холодильнике в ожидании праздника.Без этого я не готов подтверждать свой возраст,да и пароль не помню.
Там на ютуб щось намутили, мораль і цензура, європейські цінності як не як... Офіційна сторінка містить відео у вільному доступі від 10.02: https://www.facebook.com/therion. Чудова атмосфера steam punk, французькі стогони вокалістки і просто шикарний стьоб над нацистами, ліберально-сексуальною революцією і навіть мусульманами.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаво, а шанувальники БГ є серед нас ;) 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Друже Олександр, плюсую. Хороша якісна попса, без надмірного і непотрібного оголення частин тіла, кривляння і електронного завивання, легко, романтично. Проте сюжет заїжджений ще від часів Одісея, коли він з командою застряг на райському острові у якоїсь німфи... Все ж таки не втрачаю надію перетягнути вас на "темний бік" :hi: . Країна теж Швеція, жанр - ethereal, неокласика. Щоб було більш зрозуміло, виконавиця вважає, що вона не якась там стервозна відьмачка, а справжня сукуб. Мені дуже сподобалось, як і весь альбом, до речі. Ця пісня, як мені здається, має щось спільне зі псалмами Старого Заповіту. eZPl8Lu-Fcc Я дочка Стійкості Ґвалтована щогодини від самої юності. Ось я також є Розуміння, І наука живе в мені, А небеса пригнічують мене. Мене домагаються і жадають З невгамовним апетитом; Адже ніхто зі смертних не обіймав мене, Тому що я затінена в Колі Зірок, І вкрита ранковими хмарами. Мої ноги швидші за вітер І руки солодші за ранкову росу. Моє вбрання походить від першопочатку, А житло міститься в мені самій. Лев не знає, де я прогулююся, Також і звірі польові не розуміють мене. Я позбавлена невинності, хоча все ще діва; Я освячую, хоча не свята. Щасливий той, хто обіймає мене, вночі я солодка і вдень сповнена бажання. Мене супроводжує гармонія символів, а мої губи солодші, аніж сама цілюща сила. Я повія для тих, хто ґвалтує мене І діва для тих, хто не знає мене. Вичистіть свої вулиці, о, сини людські, І приберіть у своїх будинках, Станьте святим І зодягніться у праведність. Проженіть своїх старих шльондр І спаліть їхній одяг, і тоді я принесу вам дітей, які стануть Синами Потіхи в Епоху, що повинна настати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все ж таки не втрачаю надію перетягнути вас на "темний бік" :hi: . Країна теж Швеція, жанр - ethereal, неокласика. Щоб було більш зрозуміло, виконавиця вважає, що вона не якась там стервозна відьмачка, а справжня сукуб..... Ця пісня, як мені здається, має щось спільне зі псалмами Старого Заповіту.
В музиці щось є, але слова... :umora: посміхнувся й тріснула губа, от нічо собі оце я посміхнувся... у Вас на темній стороні повно якихось бабаїв бабайок :blink: я там передчасно вмру- лусну зі сміху. давно у Вас ця любов до гвалтованих щогодини ? :hmm::umora: Важке дитинство? деревяні іграшки, японські мультики ;) що спільного між піснями сукуба і псалмами? :dntknw: watch?v=z26VCmKgzWw Помилуй мя, Боже, по велицей милости Твоей, и по множеству щедрот Твоих очисти беззаконие мое. Наипаче омый мя от беззакония моего, и от греха моего очисти мя. Яко беззаконие мое аз знаю, и грех мой предо мною есть выну. Тебе Единому согреших и лукавое пред Тобою сотворих, яко да оправдишися во словесех Твоих, и победиши внегда судити Ти. Се бо в беззакониях зачат есмь, и во гресех роди мя мати моя. Се бо истину возлюбил еси, безвестная и тайная премудрости Твоея явил ми еси. Окропиши мя иссопом, и очищуся, омыеши мя, и паче снега убелюся. Слуху моему даси радость и веселие, возрадуются кости смиренныя. Отврати лице Твое от грех моих и вся беззакония моя очисти. Сердце чисто созижди во мне, Боже, и дух прав обнови во утробе моей. Не отвержи мене от лица Твоего, и Духа Твоего Святаго не отыми от мене. Воздаждь ми радость спасения Твоего, и Духом владычним утверди мя. Научу беззаконыя путем Твоим, и нечестивии к Тебе обратятся. Избави мя от кровей, Боже, Боже спасения моего, возрадуется язык мой правде Твоей. Господи, устне мои отверзеши, и уста моя возвестят хвалу Твою. Яко аще бы восхотел еси жертвы, дал бых убо: всесожжения не благоволиши. Жертва Богу дух сокрушен: сердце сокрушенно и смиренно Бог не уничижит. Ублажи, Господи, благоволением Твоим Сиона, и да созиждутся стены Иерусалимския. Тогда благоволиши жертву правды, возношение и всесожегаемая: тогда возложат на олтарь Твой тельцы.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В музиці щось є, але слова... :umora: посміхнувся й тріснула губа, от нічо собі оце я посміхнувся...
що спільного між піснями сукуба і псалмами? :dntknw:
Важко сказати. Псалмів сто з гаком, я не можу так конкретно зараз знайти певний образ, а далі після них взагалі якась еротична поема про нічних сукубів. А що ви, з рештою, хотіли почути від сукуба? Там метафора на метафорі. Текст дійсно пафосний, як і всяка міфологія, як і релігійна служба при повному параді. Нещодавно спостерігав обряд вінчання, так я ледь не "луснув зі сміху", коли ця ватага з кралями на підборох в 20 см хитаючись тричі кругом обходила якусь тумбу, задні при цьому тримали корони над головами передніх і наступали на плаття молодої під тоскливо-нерозбірливі підвивання півчих. :umora:
у Вас на темній стороні повно якихось бабаїв бабайок :blink: я там передчасно вмру- лусну зі сміху.
Ну, не більше, ніж у вас. До речі, текст Hold me for a while просто вражає глибиною і поетичністю, ги-ги-ги! :wave:
давно у Вас ця любов до гвалтованих щогодини ? :hmm::umora: Важке дитинство? деревяні іграшки, японські мультики ;)
Давно, відколи відключився від матриці, і телевізор перестав гвалтувати мені мозок :ay:
Помилуй мя, Боже, по велицей милости Твоей
Не люблю церковнослов'янську. Молитва до Бога повинна бути щира і зрозуміла перш за все для того, хто молиться, прості слова простою мовою. Хоровий спів українською мовою мені ближчий. Взагалі-то я віруючий і вважаю себе православним. Мухи (мистецтво) окремо від котлет (віра). Але деякі атрибути православ'я мене лякають: різні негарні образИ, схожі на буддистські маски, поклоніння останкам померлих святих, дивакуваті обряди під проводом людей, яким не варто вірити, а ще візантійщина - шанування начальствующих, государей, царей. Нікого не хочу образити, але на мою думку правосляв'я поховане під товстим двотисячолітнім намулом якоїсь маячні.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це igl фанатіє від такого. Imagine нічого пісня, Dreamer теж хороша пісня, але що це за прикид у них? Старигань-рокер підкрасив очі (це нормально?) плюс цілий виводок темних янголиць, хрести. Жорстокий закос під школо-готів, чесслово. Я луснув зі сміху ©. Не дай Бог таке насниться. :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Старигань-рокер підкрасив очі (це нормально?) плюс цілий виводок темних янголиць, хрести. Жорстокий закос під школо-готів, чесслово. Я луснув зі сміху ©. Не дай Бог таке насниться

Это же Оззи! Ему можно :IMHO1:, а то что происходит по ходу песни в клипе по всей видимости мечты его :umora: ведь название песни "мечтатель"
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Важко сказати. Псалмів сто з гаком, я не можу так конкретно зараз знайти певний образ
так діла не буде... :umora: тепер Ви просто зобовязані переслухати усі і показати нам що спільного між псалмами і співами цього згвалтованого демона хтивості. можете навіть зрозумілою для Вас мовою слухати. ;)
Мухи (мистецтво) окремо від котлет (віра).
це не можливо якщо навіть в Біблії
далі після них взагалі якась еротична поема про нічних сукубів.
тільки як Ви примудрились там знайти сукубів :blink: треба збирати консиліум. почекаєм виходу з нірвани Igla. :umora: а поки що watch?v=3zscyHPLT3A
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую,хлопці,що пам'ятаєте. Олександре,Вашого останнього посилання поки що відкрити не можу,що там таке,скажіть. Стосовно Джона Майкла Осборна.Поддержу пана Ария.Негодить "страшному и ужасному" под кого-то косить,тем более школо-готов... Поддержу и Чарли.Это же Оззи...Под кого хочет,под того и косит...Если чо,сарказм... Щаз слушаю. Салмакиский. фонтан из раннего Генезиса.Текст мутный,но музон......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Музыкальная - от ретро до наших дней

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...