Перейти к содержанию

Музыкальная - от ретро до наших дней


sewerby

Рекомендуемые сообщения

це він підсадив мене на класику.
Любой Ваш каприз UiREVBA5Q2Q
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

це він підсадив мене на класику.
Любой Ваш каприз
це не класика. і взагалі я не п'ю і Вам не раджу:umora: давайте вже краще неаполітанські. :IMHO1: а поки що послухайте watch?v=SdxyQZ5KQ1U
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

це не класика
Я че-та не понел....Чилкунчик-не классика???? Может так Вам будет легше произвести опознание GKZypDX9rgo
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

поета може образити кожен :angry:
А де Ви там,пане олександре вгледіли образу
То олександр цитував відомий вислів :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гена,я бильш-менш а тэми.Цикава рэакция.З тедефьну незручно.Я обиймайю тебе,мий блиднолициий друже.Звыняй, нема украинського драйвера, и апще с тилифона ниудобга Буду на стацилгаре(боже упами в бальниц) паспилкуеммя ищо.Цилую а харлшем смисле слова.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гена,я бильш-менш а тэми.Цикава рэакция.З тедефьну незручно.Я обиймайю тебе,мий блиднолициий друже.Звыняй, нема украинського драйвера, и апще с тилифона ниудобга Буду на стацилгаре(боже упами в бальниц) паспилкуеммя ищо.Цилую а харлшем смисле слова.
Видно меломана кочевкой закинуло под... Славянск.Теперича тренируетесь в украинском чтобы отмазаться от антитеррористского плена?Панимаю-ю! ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

у нас також є героїчне фентезі :) ще й заспівати можна.
Гарний приклад, як прокляті сюсі-пусі згубили файного легіня Довбуша :ak: .
Гимн США - это русская песня
Ось подумав, а що робили б московити без України і Кавказу? Яка була б їхня культура? Звідки на Кубані взялися козаки і цей потужний культурний прошарок, на якому виросли всі ці хори, пісні, традиції? Все найкраще, що є у них - запозичене або засноване на культурах інших народів - українського, кавказьких, тюркських. І це нормально, але треба хоч трохи бути вдячним, а не тішитися всякою брехнею про власну винятковість:IMHO1: Москалі, виявляється, не бояться бути європейцями! І такі вони мені більш до вподоби, аніж з шовіністично-православною шизою в головах. Знято в російській глибинці :ay: uUgG6JXLTro
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пане Арий, никакого сюси-шовинизма.Учитесь у Гены.Умудренный опытом человек,а не поленился загуглить про Гиллана.В другое не верю,ибо первую его группу и то что он внук оперного певца знают немногие(я не знал про наследственность)Спасибо,Гена.Если-бы Вы Арий были таким-же доскипливым,вы бы тоже узнали узнали, что мелодия Хазбулата и Гимна США таки одинакова и написана значительно раньше .Потом г и н пендостана ,потом хазбулут.А вы мне про то ,что россияне заимствовали хоккей у канадцев,который к ним пришел из одной восточной страны,где многие веки в валенках по льду шпыняли пустую банку от шпротов

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гена,я в прошлой жизни командир отделения спецназа МВД.Мои отпрыски сдали ЗНО по ридной мове и литературе от 185,5 до 195,5.Согласитесь,в семье украинофоба это невозможно.Но я не шароварщик

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

post-1517-1402767954_thumb.jpg Давайте лучше по музыку. Я думаю никто не станет искать украинские корни и политизировать творчество этой, истинно народной певицы. Как большинство талантливых от Бога артистов оказалась на склоне лет среди "неформата" Молодежь услышав "Зыкина" вспомнит разве что бриллианты. А ведь певица носила их, что бы достойно представлять на зарубежной сцене свою Родину. Недавно узнал, что "Битлз" почли за счастье познакомиться с ней. Зыкина была из народа и пела для народа. Каждая песня за душу брала. Это вам не бормотанье репа и не шептанье Кристины. Одни названия чего стоят. Люди постарше с удовольствием вспомнят "Течет река Волга, Оренбургский пуховый платок, Милая мама и т.д."
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Душевно :az::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если-бы Вы Арий были таким-же доскипливым,вы бы тоже узнали узнали, что мелодия Хазбулата и Гимна США таки одинакова и написана значительно раньше .Потом г и н пендостана ,потом хазбулут.
Так і не зрозумів з вашого вислову, що раніше, курка чи яйце. На мою думку, мова може йти про незалежний винахід мелодії, а не про наслідування. Хоча жарт зрозумів. А хто такий Хазбулат? Дуже вже ім'я підозріло "російське".
А вы мне про то ,что россияне заимствовали хоккей у канадцев,который к ним пришел из одной восточной страны,где многие веки в валенках по льду шпыняли пустую банку от шпротов
Ніхто не сперечається, що все прийшло з Китаю :)
Это вам не бормотанье репа
А шо це за чудасія? :blink:
и не шептанье Кристины.
А це шо за нещастя? :umora: Отакої ви про нас думки, пане SeWerby, після того, як всі виклали найкращі свої музичні смаколики? :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ніхто не сперечається, що все прийшло з Китаю :)
post-3553-1402915706_thumb.jpg
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отакої ви про нас думки, пане SeWerby
Куда уж нам, славянам, "пане Арій..."
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я че-та не понел....Чилкунчик-не классика???? Может так Вам будет легше произвести опознание
не подобається воно мені. watch?v=ThKf9AhSuHI
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Без мене тут розвели якісь "сюсі-пусі" на межі пристойності, фе :at: ... Я знав, що цей гламурний типа рок і зарослі обкурені хіпі до добра не доведуть. Тут навіть класика не допоможе. Короче, треба дозу хорошого здорового метала,
Да-да... давно пора :umora:http://grooveshark.com/#!/s/Tears+Of+Time/3KINmq?src=5 :ay: Є кліп в youtube, але там гірший варіант пісні
И шо вы понимаете в тяжелой музыке?Мой ребенок под перфоратор танцует! :blink:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

watch?v=ThKf9AhSuHI
Ну, это ,естественно, зачот.В нашей полосе,как мне помнится из детства,без этой песни,без "Ой-мороз-мороз",Ты-ж меня пидманула,Одинокой гармони(список неисчерпаем) не обходилось ни одно застолье.А последних лет ...дцать-десят,мне что-то вообще не доводилось слышать из окон разухабистых песен.Так,набухаются втихую,и в люлю,или мобильники по подворотням отжимать. :ak::ak::ak:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

P-Q9D4dcYng

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

-9JuAx_CB6o

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отакої ви про нас думки, пане SeWerby
Куда уж нам, славянам, "пане Арій..."
Ну насправді ми дуже скромна персона, майже аскет по життю, "таварісч" SeWerby :umora: Хороші композиції, друже igl. Вам, як прихильнику старої школи, повинно сподобатись наступне. Там дуже файна bitch чи то witch з незабутнім голосом і зовнішністю - поєднання краси й жорстокої брутальності, плюс майже класичний старий добрий рок - нового немає нічого в світі (хто не готовий почути щось важче за перфоратор в жіночому виконанні, краще не слухайте :umora: ) 3Y-J7sBT_no А ось приблизно про що ця кралечка співає: Очі судді спостерігають за мною це все, що я знаю кожного разу, як я відкриваю серце, мене рвуть на шматки і насміхаються Ти жартуєш за моєю спиною, за мій рахунок, Ці жарти мені не зрозуміти. Щось в середині мене я знаю, це щось добре. Я не є зло, просто мене не зрозуміли Чи ти бачиш мене? Чи чуєш мене? Ти дізнаєшся моє ім'я Чи ти бачиш мене? Чи боїшся мене? Ти дізнаєшся моє ім'я. Порушити моє мовчання, Позбавити тебе гідності. Відкинь свій досконалий світ, своє досконале життя Більше ніяких жартів, які я не зрозумію, За моєю спиною, за мій рахунок
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

хто не готовий почути щось важче за перфоратор в жіночому виконанні, краще не слухайте :umora: )
Где-то я ее уже слышал.В умеренных дозах можно послушать.Перфоратором нас,пане Арий,не напугать. Группа,звучание которой критики сравнивали с визжанием лесопилки. Член "Клуба 27". Дже?нис Лин Джо?плин (англ. Janis Lyn Joplin; 19 января 1943, Порт-Артур, Техас, США — 4 октября 1970, Лос-Анджелес, Калифорния, США) — американская рок-певица... считается лучшей белой исполнительницей блюза и одной из величайших вокалисток в истории рок-музыки В 1995 году Дженис Джоплин была посмертно введена в Зал славы рок-н-ролла; в 2005 году — удостоена Grammy (Lifetime Achievement Award) за выдающиеся достижения; в 2013 году — получила звезду на Голливудской «Аллее славы». Джоплин занимает 46-е место в списке «50 величайших исполнителей всех времён» журнала Rolling Stone (2004) и 28-е в списке «100 величайших певцов и певиц всех времён» (того же журнала) r9Q1c989IZg
ця кралечка
вобщем ничего себе так.Сиське не очень.Как и у Джоплин. :ak:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Где-то я ее уже слышал.В умеренных дозах можно послушать.Перфоратором нас,пане Арий,не напугать.
Цілком згодний і радий за вас. Ця відьмочка співала в іншій команді The Aginist, в тому числі нормальним красивим голосом.
Группа,звучание которой критики сравнивали с визжанием лесопилки. Член "Клуба 27".
Тю, а де ж циркулярка? Я заздалегідь наполовину зменшив гучність,.. Але дійсно непогана блюзова бабця. Тільки прикид кошмарний. Не розумію я цей гламурно-карнавальний прикид. Ну і рухи і ця фінальна типа "ластівка", ги-ги, може так задумано...
вобщем ничего себе так.Сиське не очень.Как и у Джоплин. :ak:
Світ недосконалий :(. Ви вже визначте, що вам важливіше: музика, вокал, цицьки, зад :ah: . Є виконавиці, які спеціалізуються на двох останніх пунктах. Як на мене, у відьмочки нормально все і з переду і ззаду. А може у вас є ЕТАЛОН? Було б цікаво почути і побачити.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А може у вас є ЕТАЛОН? Було б цікаво почути і побачити.
Немає.Світ дійсно недосконалий.Але є ЕТАНОЛ.Приближує дійсніть до сексуальних фантазій.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ця відьмочка співала в іншій команді The Aginist, в тому числі нормальним красивим голосом.
За команду уже не помню,но там действительно была комбинация голосов
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Музыкальная - от ретро до наших дней

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...