Перейти к содержанию

Музыкальная - от ретро до наших дней


sewerby

Рекомендуемые сообщения

  • 1 month later...

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

третій день дощ-не дощ... :( добре, хоч листя ще зелене

хочу в Гавану ;)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Трішки Вам якісної Української музики. Це Вам не Тетя атятя.

В мене малий ходить саме зараз співає: "Я нікому не скажу, я не видам наш секрет..." 

Хто не зрозуміє про що співає Харчишин інтернет в поміч. Але думаю хто не зрозуміє то воно йому і не потрібно )))

І черговий шедевр від С.К.А.Й.

 

Насолоджуйтесь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, konoval_am сказал:

Трішки Вам якісної Української музики. Це Вам не Тетя атятя.

В мене малий ходить саме зараз співає: "Я нікому не скажу, я не видам наш секрет..." 

Хто не зрозуміє про що співає Харчишин інтернет в поміч. Але думаю хто не зрозуміє то воно йому і не потрібно )))

І черговий шедевр від С.К.А.Й.

 

Насолоджуйтесь.

Пісня від СКАЙ - дійсно шедевр!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, konoval_am сказав:

Трішки Вам якісної Української музики. Це Вам не Тетя атятя.

Хто не зрозуміє про що співає Харчишин

нууу... погоджуюсь, справді якісно, круто, і вашому малому подобається, молодець. Головне, щоб не слухав реп. А щодо "атятя" (хто не розуміє ні слова, то так і здається), можливо це щодо тої пісні вище. Це не зовсім правильно. Все йде під настрій. Я певний час слухав духовні хорові співи різних українських хорів ("Видубичі, "Київ, "Дніпро" - українські хористи загальновизнані найсильніші в світі), і зараз мене якось радикально перемкнуло. Набридли всі ці високі почуття, глибокі роздуми, розшифровування прихованого змісту і подібне. Іноді хочеться чогось easygoing. Тому в даному випадку я естетично менш задоволений, ніж Гаваною. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто пам'ятає такий гурт ;)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.09.2018 в 20:50, Arius сказав:

прихованого змісту і подібне. Іноді хочеться чогось easygoing

:)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.09.2018 в 23:37, SASHA.OK сказал:

Хто пам'ятає такий гурт ;)

 

Я узнала название, поняла, что это из Территории А, но людей этих я вижу в первый раз :blink: На Аква Виту похоже. И эту песню, и ещё одну послушала... Не помню! У меня плохая память на лица, но не до такой же степени...

Как же так получается, что из Территории А я их единственных не знаю? "Клип на песню «Двое» неоднократно побеждал в хит-параде «Территория А» ". Где я была? :blink:   Я же смотрела...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.09.2018 в 18:35, Arius сказал:

 

 

Чё-то такое затяяяяянутое... Заснуть можно :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня случайно наткнулся на эту композицию :blink:

 и хоть сам и не являюсь ярым поклонником тяжелой музыки, но это феномен (вдвойне неожиданно и приятно, что группа украинская). @Arius, как вам?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.09.2018 в 22:49, shersand сказав:

. @Arius, как вам?

ну шо сказать? :hmm:... соловьем поёть, заливается... :umora:

 

В 23.09.2018 в 22:49, shersand сказав:

Сегодня случайно наткнулся на эту композицию :blink:

случайно на такое не натыкаются. внимательно пересмотрите свою жиснь! :af:

В 23.09.2018 в 22:49, shersand сказав:

 и хоть сам и не являюсь ярым поклонником тяжелой музыки, но это феномен (вдвойне неожиданно и приятно, что группа украинская).

аналогично.

нмд, екстрим вокал там зайвий. Дівчині варто поберегти голос і взагалі рухатись в бік "полегшення", їй це пасуватиме. Взагалі вона чудова! Весь час мене не залишало відчуття deja vu (і легка ностальгія ;)). На початку (вокальна частина) взагалі один в один пані Скаббіa з ледь помітними "муркаючими" інтонаціями. А діла за стилістикою все нагадує Алісу Вайт епохи The Agonist. Я завжди віддавав перевагу значно "попсовішій" Лакуні.

Треба буде послухати більше. thanks

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Довго проходив повз цю пісню, а вона все висить і висить в топ ютубі. Нарешті глянув (все ж таки більше 50 млн переглядів), а це виявляється ледь не музичне відкриття України в світі. Пісня зайняла перші місця в якихось світових чатах, лунає по радіостанціях в багатьох країнах і взагалі наш мінкульт за всю свою історію не зробив стільки для популяризації України - і це правда.

Моє враження досить неоднозначне. Хоча такий жанр не люблю, але мелодія непогана. Не сподобався зміст пісні та відео. Якісь жіночки крупним планом плачуть і плачуть, рівень вологи прямо зашкалює. У деяких сорочка, ніби її тягнули силою, пікантно оголює одне плече - звісно, це хтось намагався зґвалтувати. Хто ж образив цих ангелоподібних? Ну звичайно, жорстокі й брудні тварюки, які придумали квантову фізику, фейсбук і поезію (і цю пісню також, до речі). Саме тому, на мою думку, пісня потрапила в яблучко гендерно-феміністичної спрямованості сучасної масової культури (халтури :crazy:). Щоб не бути голослівним, згадаю також світовий рух (кампанію) МіТу , (з англійської "мене також образили і хотіли зґвалтувати, мабуть"). Мільйони ангелоподібних згадують свої романтичні 20+, знаходять колишніх залицяльників і висувають звинувачення у харрассменті - новомодне слівце, яким тепер називають романтичні взаємини, буквально означає "домагання". Чим багатший і впливовіший той гад, тим більше у нього шансів зустріти своє перше кохання десь у суді за звинуваченнм у харрассменті 30 років тому. Свіжий приклад - кандидат у Верховний Суд США, вже не пам'ятаю ім'я, але крові йому попили чимало.

Але повернімось до пісні. Цікавий момент: всі ці ридання і сльози, якщо вірити пісні, допомагають ангелоподібним відновитися, майже як фенікс. В принципі, я десь здогадувався, що ці мелодрами не можна ніколи сприймати серйозно. Якщо плаче чоловік, це напевно вже щось таке рівня апокаліпсису, а якщо ангелоподібна, то це просто мильна опера, в якій вона виконує головну роль. Інакше їй стає нудно жити і вона в будь-якому випадку почне їсти чийсь мозок. Це дійсно цікавий момент, ніби натяк, який нам, вдумливим слухачам, залишив автор. Справедливості заради скажу, що прослухав інші пісні цієї Казки і дещо мені справді сподобалось. Заздрю іноземцям, які не розуміють українську, вони можуть просто слухати і насолоджуватися милозвучністю нашої мови.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Arius, слабо рецензію на це написать??????:veselo:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, larson сказав:

слабо рецензію на це написать??????:veselo:

о-о-о, це вже мені не під силу! Скажу лише, добре, що цей папік-напівмафіозі вирішив стати спавіком, а не професійним бджолярем, наприклад, і не забацав пасіку 20000 бс у вас по сусідству. Як би ви тоді заспівали? :umora: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Arius сказал:

і не забацав пасіку 20000 бс у вас по сусідству. Як би ви тоді заспівали? :umora: 

на мій вік меду хвате:az::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

З студентських років для мене була композиція номер 1 :

Допоки нещодавно не натрапив на оригінал, Самюєль Барбер, прошу :

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 weeks later...
В 23.11.2018 в 20:28, Arius сказал:

Довго проходив повз цю пісню 

Я тоже долго проходила, прям сопротивлялась, но не выдержала. Видео больше одного раза смотреть невозможно, а песню можно послушать.

В 23.11.2018 в 20:28, Arius сказал:

Заздрю іноземцям, які не розуміють українську

Да и тем, хто розумiють, тоже, знаете ли... Через две недели прослушивания я плюнула и прочитала слова. Безусловно, логичней, что горят мосты, а не кусты, как было в моей версии, и что "загнав пiд лiд", а не моей "пiдлiй:)

Припев всё портит. Вместо попсовой фиалки лучше б зацвiло что-нибудь посерьёзней... ну например, кактус!

Плюс обломало не "поплакала и знов...", а стоп, как гласит официальная версия... :dntknw: Только начала и хватило?! А если не наплакалась, то как это стоп?...

Ну а так, послушать можно :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.12.2018 в 22:05, Shveik сказав:

Допоки нещодавно не натрапив на оригінал, Самюєль Барбер, прошу :

Оригінал кращий, на мою думку. Не люблю електроніку. Ця композиція також є в обробці Era, альбом Classics (2009); взагалі весь альбом шикарний, якщо хтось не чув, рекомендую.:hi:

1 година тому, Алёнка сказав:

Припев всё портит. Вместо попсовой фиалки лучше б зацвiло что-нибудь посерьёзней... ну например, кактус!

Схоже, у вас прихована манія - стати кактусистом. Тільки ви боїтесь собі в цьому зізнатись. Пробуйте знову! Не помиляється, хто нічого не робить. Я навіть боюсь зізнатись, скільки хороших бджолосімей угробив...

Слухаємо щось посерьёзней. Чесне слово, я майже просьозився, дивлячись на нещасних гномів, а Білосніжка - от же ж бестія!:af:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Arius сказав:

Оригінал кращий, на мою думку.

Для мене також, але оригінал випадково знайшов, після 15 років періодичного прослуховування обробки Тієсто. Та й в студенські роки було б дивно відриватися під оригінал Барбера;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...