Перейти к содержанию

Агресивні бджоли та їх огляд


wus47

Рекомендуемые сообщения

 

Я як подумаю, що в своєму благенькому "обмундировании" з порваною сіткою підійшов би до них, то вони в мене до наступного дня не дожили б. А я ще грішу на своїх пару "злобливих" сімей. У порівнянні з такими у мене - бабочки.:umora:

 

Коли помер материн дядько, лишилась у нього пасіка 17 сімей і мені випало за ними доглядати, тоді вперше вирішив кочувати, вивіз з батьком 5 лежаків на буркун. Погода в кажись 1999 р. була не досить медова, але пару кг. піднесли і вирішив скачати укусів тоді напевне отримав з 100. Всі ноги були спухли, тримав дід українську степову, купував маток десь в розплідниках. Бджола була непогана, але при поганій погоді досить агресивна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Я як подумаю, що в своєму благенькому "обмундировании" з порваною сіткою підійшов би до них, то вони в мене до наступного дня не дожили б. А я ще грішу на своїх пару "злобливих" сімей. У порівнянні з такими у мене - бабочки.:umora:

 

Вітаю, ромео,  з 2 000 постом!:ax::ole_ole:.:veselo:

А щодо бджілок тих,- не так просто вони й дадуться! Перевірено мною  ще з дитинства!:helpme:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вітаю, ромео,  з 2 000 постом!:ax::ole_ole:.:veselo:

Опа!:blink:

Це у мене? 2000? Ніфіга собі!:crazy:

Дякую!:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Опа!:blink:

Це у мене? 2000? Ніфіга собі!:crazy:

Дякую!:hi:

Тільки жінці не показуй, а то за неробство з дому вижене! :rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Опа!:blink:

Це у мене? 2000? Ніфіга собі!:crazy:

Дякую!:hi:

Надобно б :az::friend_drink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я навпаки завжди пару сімей таких як на відео для душі тримаю, поперше хлопець в рукавичках, там повно бджолиного яду, подруге перш ніж відкрити вулик треба три чотири качки диму пустити в льоток і почекати хвилин з десять і потретє ніколи темний одяг не одівати ну і на останок бажано щоб коло вулика стояло пів відра води щоб руки ополаскувать ящо хтось таки вкусить, і рухи з бджолами треба проводити дуже повільно. такі бджоли завжди дуже медові, непам*ятаю щоб вони чимось хворіли, їх можна і від кліща не оробляти, якби не вся оця бізнес ситуація на роботі і в країні то тримав би всього вуликів десять  і все як хобі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я навпаки завжди пару сімей таких як на відео для душі тримаю, поперше хлопець в рукавичках, там повно бджолиного яду, подруге перш ніж відкрити вулик треба три чотири качки диму пустити в льоток і почекати хвилин з десять і потретє ніколи темний одяг не одівати ну і на останок бажано щоб коло вулика стояло пів відра води щоб руки ополаскувать ящо хтось таки вкусить, і рухи з бджолами треба проводити дуже повільно. такі бджоли завжди дуже медові, непам*ятаю щоб вони чимось хворіли, їх можна і від кліща не оробляти, якби не вся оця бізнес ситуація на роботі і в країні то тримав би всього вуликів десять  і все як хобі

Теж поважаю таких бджіл. Але мої сусіди на 6 сотках цього не дозволять. А здебільшого, ці бджоли дійсно медові і рідко хворіють. Ну це не завжди так.:dntknw::IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Были и у меня такие. Осмотр - мука.Однажды, при осмотре, гнали нас с кумом метров двести. Соседи по участку по-пластунски передвигались. Что только слушать не привелось. С горем по-полам удалось убрать матку. Дня через три начал осматривать - а лютые превратились в милых. Хоть бери и гладь - котята и только. Вывели новую свищевую и проблема отпала сама собой. В прошлом сезоне от этой семьи выводил дочерей. Трудолюбивые.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Закурить, спалить.

:dntknw::IMHO1:

Я бы так сделал. Личное душевное спокойствие и хорошие отношения с соседями стоят дороже. А матку поменять - так пчела эта еще и зиму может пережить, если только яйца отложены. В крайнем случае - подарить кому-то, кто держит пчел вне населенного пункта.

пчел не жалко? они ж не виноваты!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

пчел не жалко? они ж не виноваты!

Это в тему о философии. Вы мышей никогда не убивали? В данном случае пчелы становятся вредителями. :(, как это не прискорбно. 

Ну и вариант я предложил. Если жалко - вывезти за пределы населенного пункта. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да відео "жуть" ...я таких ні разу не бачив. Варто це відео показувати як приклад крайньої агресії бджіл, тобто оцінка 1 бал....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Таких семей надо серой обработать ))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Таких семей надо серой обработать ))

Ліпше утопити їх у воді, висушити  і перевести їх у ліки (підмор).:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ліпше утопити їх у воді, висушити  і перевести їх у ліки (підмор).:IMHO:

Приходилось і мені працювати з такими......шукав поліських, але тесту вони  не пройшли.....

Одяг звичайно потрібно підбирати ретельно: чоботи, ,двоє зимніх джинсів, світер під вітровку, спортивна шапка на голову під маску, на руки мотокраги з подвійної кожи.... і утихомирити можна коли знаеш як це зробити....пару сухих корінчиків хріну кинутих в димар зроблять свою справу, ....за одно кліщ попадає, тоді і хвастають, що не чим не обробляють.(Особливо це стосується тих, що держать в бортях, без хріну в димарі меду не качають, можливо самі не знають, що саме хрін знищує кліща...)

Батько мого сусіда-пасічника  тримає саме  таких в себе в селі, на стаціонарі, меду бере  в двічі більше чим односельці з своїх  дворняг, але саме його пасіка   від сусідів далеко....... стерегти від пацанів теж не потрібно, коли знає що роботи на пасіці  найближчі три дні немає  то стукає дрючком по крайніх вуликах і бігом подалі від пасіки.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Приходилось і мені працювати з такими......шукав поліських, але тесту вони  не пройшли.....

Одяг звичайно потрібно підбирати ретельно: чоботи, ,двоє зимніх джинсів, світер під вітровку, спортивна шапка на голову під маску, на руки мотокраги з подвійної кожи.... і утихомирити можна коли знаеш як це зробити....пару сухих корінчиків хріну кинутих в димар зроблять свою справу, ....за одно кліщ попадає, тоді і хвастають, що не чим не обробляють.(Особливо це стосується тих, що держать в бортях, без хріну в димарі меду не качають, можливо самі не знають, що саме хрін знищує кліща...)

Батько мого сусіда-пасічника  тримає саме  таких в себе в селі, на стаціонарі, меду бере  в двічі більше чим односельці з своїх  дворняг, але саме його пасіка   від сусідів далеко....... стерегти від пацанів теж не потрібно, коли знає що роботи на пасіці  найближчі три дні немає  то стукає дрючком по крайніх вуликах і бігом подалі від пасіки.....

:rofl: Так, це найефективніший сторож : і сам не краде, зарплату не вимагає, та й нікого до смерті не заб"є! :ay::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:rofl: Так, це найефективніший сторож : і сам не краде, зарплату не вимагає, та й нікого до смерті не заб"є! :ay::umora:

От якраз такі до смерті запросто зажалять випадкову людину.  У мене є сімї дещо агресивніші але далеко не такі як на відео. І ще неправда , що злобливі сімї носять більше меду. У кращому випадку вони на рівні середніх. Це з власного досвіду. А щодо того як виправити, то якщо можете розібрати гніздо - розірвати на відводки і дати плідні матки з іншого точка. Щоб трутні цих сімей не парувалися з матками. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

От якраз такі до смерті запросто зажалять випадкову людину.  У мене є сімї дещо агресивніші але далеко не такі як на відео. І ще неправда , що злобливі сімї носять більше меду. У кращому випадку вони на рівні середніх. Це з власного досвіду. А щодо того як виправити, то якщо можете розібрати гніздо - розірвати на відводки і дати плідні матки з іншого точка. Щоб трутні цих сімей не парувалися з матками. 

Злых меньше обкачивают. От того и кажется, что у них меда больше.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Афигеть!!!:blink: Я в ауте!!! 1795.gif  (саме цікаве після 2 хв)

 

 

 

у мене агресивна сімя зявляється раз на рік чи раз на два роки  - списую це на пасічника який тримає укр степову відомого матковода...

дуже незручно працювати - працюю з вуликами без димаря при відкритій масці, в шортах

а тут раптом по ногам по рукам бджоли жалить починають - потрібно іти розпалювати димар, одягати костюм маску...

ну а вже як екіпірувався то одразу лізу в вулик, знаходжу матку, дякую їй за службу, і звільняю з вулика... :-)

але такого як на відео не бачив - та і костюми у нас не ті - такої б атаки може і не витримали. 

 

Плюси таких сімей - вони майже завжди нарощують гарні сімї, медисті, і добрі охоронці на пасіці

 

- можна по углах пасіки ставити - але то якщо пасіка не серед людей. а в селі ні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Злых меньше обкачивают. От того и кажется, что у них меда больше.:IMHO1:

Так батько того сусіда, все життя в колгоспі комірником був, тож за звичкою і домашній мед весь, від кожного в улика окремо,  через віса, тому не "кажется" а точно вдвічі більше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бачив білу печатку,- значить рос. лісова. А вони такі ж злі , як і їх  хазяїни москалі! :IMHO::umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

От якраз такі до смерті запросто зажалять випадкову людину.  У мене є сімї дещо агресивніші але далеко не такі як на відео.  

 

Людина може сховатися,втікти та ін. А от прив'язаних в зоні льоту бджіл тварин, зажалюють не тільки злобливі бджоли. Мене Бог милував, а товаришам приходилося виплачувати вартість палої скотини. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Да, сам колись від схожих тікав. :umora: Але + є,- вони все ж чомусь навчають. Та й апітерапія з ними гарно виходить!:rofl: Але такі, як на відео та ще аж три сім"ї ... :helpme:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да, сам колись від схожих тікав. :umora: Але + є,- вони все ж чомусь навчають. Та й апітерапія з ними гарно виходить!:rofl: Але такі, як на відео та ще аж три сім"ї ... :helpme:

 

та ні, не зовсім "такі"

у нас слава Богу таких майже не трапляється...
рідко але є сімї з якими потрібно працювати з димарем.
а якщо без димаря підходиш тоді бджоли поступово розвивають атаку...
такі сімї рідкість зараз - все ж карпатка, карніка і бакфаст в цьому плані миролюбні

- але як трапляютсья то маток зразу міняю. - просто незручно ізза однієї сімї на пасіці, розпалювати димар і костюм вдягати... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

та ні, не зовсім "такі"

у нас слава Богу таких майже не трапляється...
рідко але є сімї з якими потрібно працювати з димарем.
а якщо без димаря підходиш тоді бджоли поступово розвивають атаку...
такі сімї рідкість зараз - все ж карпатка, карніка і бакфаст в цьому плані миролюбні

- але як трапляютсья то маток зразу міняю. - просто незручно ізза однієї сімї на пасіці, розпалювати димар і костюм вдягати... 

Как то видел ловлю одного роя на поле возле Ржищева. Было почти тоже, что и на видео!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Как то видел ловлю одного роя на поле возле Ржищева. Было почти тоже, что и на видео!

туди звідусіль на кочівлю на акацію зїжджаються
може й привезли якихось дідівських медистих з 5 сантиметровими жалами ;-)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Злобливая семья

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...