Перейти к содержанию

Література по бджільництву


Бортник

Рекомендуемые сообщения

А где взять этот фильм?

У нас на форуме есть специальная тема, посвященная этому.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Мені найбільше подобаеться література видавництва "Апімондії".Рекомендую!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мені найбільше подобаеться література видавництва "Апімондії".Рекомендую!
Яка конкретна література подобається,автори,назви книг,де купували?А так Ви просто рекламуєте ім"я видавництва.Може,менеджером у них... ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мені найбільше подобаеться література видавництва "Апімондії".Рекомендую!
Яка конкретна література подобається,автори,назви книг,де купували?А так Ви просто рекламуєте ім"я видавництва.Може,менеджером у них... ;)
Може, а чом би й нІ? В мене немае часу пояснювати, що таке апімондія тому або самі пошукайте в інтернеті(питання відпадуть самі собою), абож дочекайтесь вечора сьогоднішнього дня і я все поясню.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене немае часу пояснювати, що таке апімондія тому або самі пошукайте в інтернеті

Мені здалося, що hena питання задав в площині назв книг, а не про те, шо воно ото таке, апімондія. Я втрутився в розмову тому, що мені теж цікаво про це дізнатися. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всесвітній Конгрес Міжнародної Федерації Бджільницьких Асоціацій після кожного конгресу (зїзду) видається книга відповідно теми зїзду...тому на даний момент існує багато книг на теми починаючи з бджоли закінчуючи буркуном, і ще велика кількість різноманітної інформації, тому можу приклад про матководство, прополіс, мед, маточне молочко, конструкції вуликів можна продовжувати безкінечно, що вам сподобається виберайте будьте ласкаві. Вся красота того що всі кніги присвячині одній із тематик описані не одним автором а десятками пасічників із світовими іменами...тому авторів у цієї книги немає, а лише тематика и підпис "видавництво Апімондії".Де купити? в книжковому магазині.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Загрузив до файлообмінника газету "Пасічник" 2009 № 1, 2, 3, 6, 7, 9, 10 зсилка: http://files.mail.ru/8CPP3P

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Загрузив на файлообмінник газету "Пасечник России" 2007 № 1, 2, 3, 4, 7, 9, 10, 11 зсилка : http://files.mail.ru/G0OXG4

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

книжка "Крылатые звезды вечности" http://www.onlinedisk.ru/file/361326/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

книжка "Крылатые звезды вечности" http://www.onlinedisk.ru/file/361326/

"Важка" література. Треба читати і вникати, бо намішано всього потроху. А часу немає. Може хтось прочитає та викладе ідею книги в кількох словах. Тоді буде легше сприймати та читати.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Владеку,тричі пробував скачати "Крилаті зірки..." і все намарте--не скачуються,хоча посилання і діє!Тоді полазив по павутинці і з"ясував наступне.Авторка Гордомислова Г. опублікувала лекуції,що пропагують продукцію сумнозвісної фірми Тенториум--в основному БАД-и.Так що не переймайтеся,бо то суцільна локшина.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Владеку,тричі пробував скачати "Крилаті зірки..." і все намарте--не скачуються,хоча посилання і діє!Тоді полазив по павутинці і з"ясував наступне.Авторка Гордомислова Г. опублікувала лекуції,що пропагують продукцію сумнозвісної фірми Тенториум--в основному БАД-и.Так що не переймайтеся,бо то суцільна локшина.

У мене скачується зразу. Щоб відкрити трохи попотів. Як вже писав особливо не вникав, а просто переглядав. Здається, що ніякої реклами немає. Скоріше щось ближче до філософії та поезії в прозі.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Литература как приготовить серебрянную воду в домашних условиях. Используется для приготовления сиропа для осенней подкормки. есть статья и схема сдесь на форуме, и в УП http://www.onlinedisk.ru/file/363014/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Дуже хотілось прочитати книжку "Повне практичне керівнитство для пасічників" Юлиан Любенецький. Як чо хтось може її викласти буду дуже вдячний. :ax:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

серебрянную воду в домашних условиях. Используется для приготовления сиропа для осенней подкормки.

А хтось пробував використовувати таку(срібну) воду, а то я давно про неї чув та якось не повязав, що можна в таких цілях користуватися. В мене навіть книжка є „серебрянная вода” автор, якщо не помиляюся Куцевол - ще з совітських часів лежить (читать читав, але не використовував - напевне потрібно було б). P.S. закачав ту ссилку дійсно в мене таж книжка значить автор не куцевол, а Кульский.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

читать читав, але не використовував - напевне потрібно було б

Точно потрібно, попробуйте і переконайтесь :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Точно потрібно, попробуйте і переконайтесь

Зробить простий (чи не простий - руки стоять я радіоінженер за фахом) іонатор і для себе і для бджіл? чи тількі для бджіл? Які результати можете описати?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Предлагаю открыть тему, в которой будем приводить выдержки из различных пчеловодных изданий, прошлых лет и современных, которые можно будет обсуждать по освещаемым темам

Думка дуже слушна, вважаючи що нас чекають довгі зимові вечори. та ще довші традиційні українські свята. Звичайно кожен з нас може запропонувати для розгляду свою літературу. Тому може вийти каша. Мені вбачається, що краще зробити цей процес керованим: скажімо повідомляємо форум про своє "бажання" а модератор встановлює чергу та час початку до обговорення. Зрозуміло, будуть часто виникати теми , які висвітлюються в різних виданнях. А отже можна обговорювати їх разом. Наприклад я буду пропонувати книгу Г.Лисянський "Беседи по пчеловодству" 1913. Наразі роблю фотокопію, а потім можливо відправлю до файлообмінника, якщо це буде найбільш прийнятний варіант (може хтось порадить, щось краще?).
Така інтрига стількі розмов. А де книжка? Чи я знов щось незрозумив? :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Така інтрига стількі розмов. А де книжка? Чи я знов щось незрозумив?

Так вона в іншій темі(та тема називається также але українською) тільки вчора скачав все ще не було часу полистати http://www.tochok.info/forum/index.php?showtopic=800&hl= там правда щось частинами 1-5 різні чи з помилками потрібно розбиратися то я скачав все там подивимося.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зробить простий (чи не простий - руки стоять я радіоінженер за фахом) іонатор і для себе і для бджіл? чи тількі для бджіл? Які результати можете описати?

тут описано, а ще є стаття в журналі УП за 2007 рік, здається
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Така інтрига стількі розмов. А де книжка? Чи я знов щось незрозумив?

Так вона в іншій темі(та тема називається также але українською) тільки вчора скачав все ще не було часу полистати http://www.tochok.info/forum/index.php?showtopic=800&hl= там правда щось частинами 1-5 різні чи з помилками потрібно розбиратися то я скачав все там подивимося.
Дякую! Але якась плутанина вийшла пишуть в одному місці друтують в іншому. Дай не прочитати мені отоєї книжки дуже великий об"ем для скачування. Шкода.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Коллеги из славного города Киева, у меня к вам просьба от имени всех пчеловодов, кто занимается самостоятельным изготовлением вощины. Есть такая Державна наукова сільськогосподарська бібліотека НААНУ в вашем городе. Вот реквизиты: вул. Героїв Оборони, 10 м. Київ-680 03680 8 (044) 527-80-75 8 (044) 526-05-09 dir@dnsgb.kiev.ua www.dnsgb.kiev.ua Есть у них книга с таким реквизитами: 165 63810 Р85 Руководство к изготовлению искусственной вощины на вальцах. Мастерская орудий рамочного пчеловодства под фирмою " Владимир Иванович Ломакин" [Текст] : методические указания / Предисл. Н.В.Ломакин. - Х. : Типо-литография " Книгосп лки", 1925. - 32 с. - Б. ц. Рубрики: Бдж льництво Экз-ры: ХР(1) Держатели документа: ДНСГБ УААН Книга очень нужна. Штукенция уникальная, я ее не смог получить, так как ребята с библиотеки переписываться с каким-то глупым москалем не собираются- написал письмо, хоть бы плюнули в ответ. Если кто возьмется помочь со сканом этой книженции, я со своей стороны в долгу не останусь. В общем, просто кто сможет созвониться по телефону с этими замороченными наукой ребятами и узнать инфу (как получить и сколько обойдется копия документа), киньте инфу на мое "мыло": stadnikov72@mail.ru

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Знайшов цікаву книжку, чомусь не попадалась мені до цих пір. Невелика, всього 2.8М Тут Ульи и принадлежности пчеловодства (1925)_Бертран

post-6-1284278237_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Я теж надибав цікаву книжку в бібліотеці. Ще дідівська(прадідівська-для дружини, бо то її родичів книги). Так от на кількох сторінках коротко описані основні моменти. Ще зустрічаються такі словечка які я інтуїтивно розумію але їх ніколи не чув що було приємно що так говорили... Книга 1928 року. Це довідник, тому сканував тільки по бджільництву матеріал. Виложив сюди http://depositfiles.com/en/files/c4g7e8r8a якість добра.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня шановні добродіі! Купив дуже цікаву книгу ,автора і назву не печатаю щоб не сприйняли за рекламу. Книжка знайомить читача з народним промислом -бджільництвом .Пропонується нова концепція історичного освоєння і заселення украінських земель з точки зорубортництва,цікаво та нетрадиційно розповідається про народні звичаі,мистецтво та вірування, тісно повязані з історією Украіни. Наводяться старовинні рецепти медових страв і напоів, які станутьупригоді домогосподаркам та кулінарам,застосування бджільницьких продуктів у народній медицині. З дозволу дам назву і автора .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...