Перейти к содержанию

Конструкції рамок


Petrovych61

Рекомендуемые сообщения

По-разному бывает

Я в травні рамки підставляв...

Зависит от состояния семьи и времени постановки.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зависит от состояния семьи и времени постановки.
А в каком месяце лучше такие рамки ставить, что бы пчелинную ячейку строили, а не трутовую? При хорошем взятке?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А в каком месяце лучше такие рамки ставить, что бы пчелинную ячейку строили, а не трутовую? При хорошем взятке?

Чем ближе семья к началу роения, тем больше шанс постройки трутового сота. С этого: лучше всего строят пчелиные соты только чтопоселенные в улей естественные рои, строят хорошие соты отводки с молодой маткой и семьи весной. В начале лета в сильной семье 99.9 % это будут трутовые соты.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За моїми спостереженнями бджолинні будують навесні, а ближче до літа ймовірність падає. Ще рої будують тільки бджолинні... Щось ми кудись не туди з'їхали з конструкції рамок. ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А в каком месяце лучше такие рамки ставить, что бы пчелинную ячейку строили, а не трутовую?

Я ставлю с началом цветения садов.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
Я скобу, клац степлером, під низ дроту в тому напрямку куди дріт йде з дірки і все.
мой сын подсказывает - канцелярская кнопка
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

мой сын подсказывает - канцелярская кнопка

Дорожче скоби степлера :smile:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На виставці в Харкові побачив пластмасові розділювачі Гофмана,у вигляді букви П (ніжки згладжені щоб плавно вставляти між раками) прибиваються гвіздками до рамки з боків у місці приєднання бокових планок до верхньої.Контактів продавця на жаль не взяв Чи хтось використовуе такі приспособи,і де можна знайти у продажу в Україні?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На виставці в Харкові побачив пластмасові розділювачі Гофмана,у вигляді букви П (ніжки згладжені щоб плавно вставляти між раками) прибиваються гвіздками до рамки з боків у місці приєднання бокових планок до верхньої.Контактів продавця на жаль не взяв Чи хтось використовуе такі приспособи,і де можна знайти у продажу в Україні?
мій товариш купив ті розділювачи на виставці по 50 коп за пару, ми порахували, що дешевше робити боковушку з дерев"яними розділювачами
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На виставці в Харкові побачив пластмасові розділювачі Гофмана,у вигляді букви П (ніжки згладжені щоб плавно вставляти між раками) прибиваються гвіздками до рамки з боків у місці приєднання бокових планок до верхньої.Контактів продавця на жаль не взяв Чи хтось використовуе такі приспособи,і де можна знайти у продажу в Україні?
мій товариш купив ті розділювачи на виставці по 50 коп за пару, ми порахували, що дешевше робити боковушку з дерев"яними розділювачами
я теж звязався з ними та залишився не в захваті від ціни :( 1000 розділювачів коштує як ручний фрезер,а його можна використовувати вже як завгодно. Olegfk А як ви робите розділювачі - широку (цілу)боковинку на 37 чи прибиваєте з боків 2 6-мм розділювачі до планки на 25 :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Вышлете пожалуйста чертежи рамки "Украинской" 300х435 в полном формате. Заранее благодарен.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На виставці в Харкові побачив пластмасові розділювачі Гофмана,у вигляді букви П (ніжки згладжені щоб плавно вставляти між раками) прибиваються гвіздками до рамки з боків у місці приєднання бокових планок до верхньої.Контактів продавця на жаль не взяв Чи хтось використовуе такі приспособи,і де можна знайти у продажу в Україні?
мій товариш купив ті розділювачи на виставці по 50 коп за пару, ми порахували, що дешевше робити боковушку з дерев"яними розділювачами
я теж звязався з ними та залишився не в захваті від ціни :( 1000 розділювачів коштує як ручний фрезер,а його можна використовувати вже як завгодно. Olegfk А як ви робите розділювачі - широку (цілу)боковинку на 37 чи прибиваєте з боків 2 6-мм розділювачі до планки на 25 :hi:
Зараз роблю на 37мм , потім фрезерую, а колись як мій дід починав робити рамки - то він прибивав з боків розділювачи, Треба дивитися яка у Вас мета , скіки рамок ви хочете зробити, які можливості, а потім вже обирати спосіб виготовлення
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вышлете пожалуйста чертежи рамки "Украинской" 300х435 в полном формате. Заранее благодарен.

Я "українців" не маю, але по логіці рамки мають бути такі RamkaU.jpg Це все орієнтовно по книжці. Хай обізнані підправлять. Одне можу від себе сказати що боковини вгорі варто робити не на 37,5, а на 35. Або взагалі не робити, якщо не кочувати. :IMHO::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

гарний малюнок))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вышлете пожалуйста чертежи рамки "Украинской" 300х435 в полном формате. Заранее благодарен.

Я "українців" не маю, але по логіці рамки мають бути такі Це все орієнтовно по книжці. Хай обізнані підправлять. Одне можу від себе сказати що боковини вгорі варто робити не на 37,5, а на 35. Або взагалі не робити, якщо не кочувати. :IMHO::hi:
Один недолік,вощина 260мм,збоків погано добудовуть ті два см.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Один недолік,вощина 260мм,збоків погано добудовуть ті два см.
Батько мій, колись робив рамки такі, але шириною якраз під стандартну вощину (мабудь 260, не міряв) Всі планки (і верхня теж) товщиною 10 мм. Ну звичайно, що під такий розмір рамки він зробив і вулик. Швагро ще тепер не може ним (вуликом) натішитися. Мені він просто був без потреби, так як тримаю рамки тільки на 230.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це все орієнтовно по книжці. Хай обізнані підправлять. Одне можу від себе сказати що боковини вгорі варто робити не на 37,5, а на 35. Або взагалі не робити, якщо не кочувати. :IMHO::hi:
наскільки я розумію в український рамці розділювачі мають бути ближче до середини боковин, крім того нижній брусок має бути довшим, роблячи такі собі "ріжки" по боках раки які запобігають душенню бджлои під час роботи :hmm:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

крім того нижній брусок має бути довшим, роблячи такі собі "ріжки" по боках раки які запобігають душенню бджлои під час роботи :hmm:
Ви тими "ріжками№ більше бджоли подавите. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ви тими "ріжками№ більше бджоли подавите. :IMHO1:
можливо... просто бачив їх в саме такому варіанті виготовлення :dntknw: сам з ними не працював і точних розмірів не знаю нажаль
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я "українців" не маю, але по логіці рамки мають бути такі

Один очень существенный момент. Нижняя планка должна ложиться сверху боковых, а не во внутрь. Потому что проволока натягивается вертикально, а не горизонтпльно. А по сему натянутая проволока должна сжимать рамку, а не вырывать нижнюю планку.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я "українців" не маю, але по логіці рамки мають бути такі

Один очень существенный момент. Нижняя планка должна ложиться сверху боковых, а не во внутрь. Потому что проволока натягивается вертикально, а не горизонтпльно. А по сему натянутая проволока должна сжимать рамку, а не вырывать нижнюю планку.
Підтримую, а ще дідові рамки мають ширшу нижню планку, яка виступає клинами назовні. Відтак, коли витягуєш рамку, то вона тими клинцями сковзає стінками.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Виправив згідно зауважень. :hi:UFrame_.jpg Розділювачі не малював - тут вже самі якось.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
А де його можна купити?
Бывают в строймагазинах типа эпицентров,правда меньше 3 мм не встречал,в отделах где гвозди-шурупы-заклепка пустотелая,раз видел на радиорынке-пистоны для пайки,в магазинах типа все для шитья -люверсы.Я взял обычных вытяжных заклепок,немного пива,и за вечер повыбивал стержни .Получились алюминиевые втулки .Стержни пошли на штифты для натяжки на штифтах.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заготовив заготовки для рамок, осталось нижні планки. Допоможіть вибрати ширину нижньої планки!!! :helpme: Різні креслення - різні розміри. Який все ж таки найкращий? :blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Різні креслення - різні розміри. Який все ж таки найкращий?

У мене так і виходить, що не партія рамок то різні розміри нижноьої планки, в залежності від того який матеріал в наявності, якогось впливу на роботу бджіл не замітив. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ромео changed the title to Конструкції рамок

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...