Перейти к содержанию

Конструкції рамок


Petrovych61

Рекомендуемые сообщения

чи не буде псуватись верхній брусок?

А чому верхній? Вони поруч розташовані. І це не моя новація, такі рамки використовують дуже часто. Щоб довго не шукати - ось перші кадри IWF (якість не дуже, але зрозуміло)post-1517-1294411773_thumb.jpg В майбутньому теж проблем не буде: на перетопку воск не вирізатиму, а ставитиму цілі рамки.
Верхний брусок из двух половинок применяется при наващивании рамок армированной вощиной.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заготовки на рамки: Боковини post-2264-1294595866_thumb.jpg верхні планки post-2264-1294595943_thumb.jpg рамка post-2264-1294595991_thumb.jpg перша партія post-2264-1294596063_thumb.jpg Висота рамки 145мм, 145-10-8=127мм між верхнім і нижнім бруском.Половина ст вощини 130мм(неважливо +-1мм) вставляєм в проріз з зазором в 2мм знизу,в верхній брусок, відповідно, заходить 5мм вощини. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заготовки на рамки: Боковини post-2264-1294595866_thumb.jpg верхні планки post-2264-1294595943_thumb.jpg рамка post-2264-1294595991_thumb.jpg перша партія post-2264-1294596063_thumb.jpg Висота рамки 145мм, 145-10-8=127мм між верхнім і нижнім бруском.Половина ст вощини 130мм(неважливо +-1мм) вставляєм в проріз з зазором в 2мм знизу,в верхній брусок, відповідно, заходить 5мм вощини. :ay:
Скажіть будь ласка,як Ви робите пропил верхнього бруска?З повагою.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

рамка post-2264-1294595991_thumb.jpg
Чи оснащуються рамки дротом?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заготовки на рамки: Боковини post-2264-1294595866_thumb.jpg верхні планки post-2264-1294595943_thumb.jpg рамка post-2264-1294595991_thumb.jpg перша партія post-2264-1294596063_thumb.jpg Висота рамки 145мм, 145-10-8=127мм між верхнім і нижнім бруском.Половина ст вощини 130мм(неважливо +-1мм) вставляєм в проріз з зазором в 2мм знизу,в верхній брусок, відповідно, заходить 5мм вощини. :ay:
Отличная работа :ay: а какая цена на такие рамочки?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скажіть будь ласка,як Ви робите пропил верхнього бруска?З повагою.
Пропил можна робити на циркулярці.Я роблю на фрезерному станку:post-2264-1294646618_thumb.jpg диск(пила)товщ.-1.5мм, зуби ледь разведені,пропил шир.-2.5мм.На фото не показаний боковий упор,що обмежує зпереду і ззаді пропил.На циркулярці треба дуже обережно подавати заготовку,якщо малі обороти то хапає.На фрезері в мене(на циркулярці теж) 6000об/хв. Рамки бездротові інакше в пропилі немає сенсу Рамки у виготовленні таки складні,але мені вони підходять ;) .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скажіть будь ласка,як Ви робите пропил верхнього бруска?З повагою.
Больше десятка лет делаю пропил верхнего бруска рамки под вощину. Делаю так: поднимаю пилу на 3-4 мм, пропил посредине бруска. Сокращает время при наващивании (отпадает необходимость прикатывания), не грызут вощину. При повторном использовании рамок - пропил очищаю узкой отверткой.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скажіть будь ласка,як Ви робите пропил верхнього бруска?З повагою. Больше десятка лет делаю пропил верхнего бруска рамки под вощину. Делаю так: поднимаю пилу на 3-4 мм, пропил посредине бруска. Сокращает время при наващивании (отпадает необходимость прикатывания), не грызут вощину. При повторном использовании рамок - пропил очищаю узкой отверткой.
Тут малось на увазі наскрізний пропил а не паз. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут малось на увазі наскрізний пропил а не паз. :hi:
Паз глубиной 3-4 мм. Сквозной пропил ослабляет верхний брусок рамки толщиной 10 мм. Отказался от этого еще при содержании "Делонов".
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Професінальне виробництво верхнього бруска до рамки

emocii-1544.gif
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Професінальне виробництво верхнього бруска до рамки
emocii-1544.gif
Согласен с вами на все 100%,но цена такого професионализма в пределах 35 000 грн .Я ручным фрезером делаю туже работу с той же скоростью и с тем же качеством но цена вопроса 500грн фрезер ручной,180 грн лист фанеры 16 мм и смекалка мастера.Я думаю разница ощутимая.Но от такого станка еслиб хто подарил тоже не отказался б. :IMHO1::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

фрезер ручной,180 грн лист фанеры 16 мм и смекалка мастера.

Большая просьба, фото в студию...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

цена вопроса 500грн фрезер ручной

Какая модель фрезера?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось такі рамки виготовляю я post-648-1260369412_thumb.jpg post-648-1260369423_thumb.jpg post-648-1260369433_thumb.jpg
Я готов заказать такие рамки :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я готов заказать такие рамки

Обмен мнениями по этому вопросу происходит в другой теме. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
рамка post-2264-1294595991_thumb.jpg
Чи оснащуються рамки дротом?
Рамки бездротові інакше в пропилі немає сенсу
gucul, опишите пожалуйста подробнее как себя ведут рамки без проволоки, тоже хочу такие сделать. Как Вы крепите вощину, не прогибается ли она, как себя ведет рамка при откачке?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

gucul, опишите пожалуйста подробнее как себя ведут рамки без проволоки, тоже хочу такие сделать. Как Вы крепите вощину, не прогибается ли она, как себя ведет рамка при откачке?
Опишу в кінці сезону,якщо вощина минулорічна,вилежена,думаю не буде проблем.Лист просто вставляю зверху в злегка розсунуті верхні планки і все.Щоб звільнити одну руку виготовив зажим типу струбцинки.Відкачка радіально.Ракетін експлуатував неармовані рамки,писав нормально себе поводять,там вощини на лодонь, в альпійцях вища рамка і теж без дроту.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Вот гостовские размеры рамок1--верхний брусок ширина-25мм--толщина-22--под плечики 10мм2--нижний брусок ширина-25мм--толщина--8мм3 боковые планки ширина 25мм--толщина --8мм--разделитель гофмана --37мм длинна 80мм4 длинна рамки по наружи рамки--435мм5 высота боковых планок 290мм---исправилрамка дадановская--книга --( настольная книга пчеловода) издание 2004 год О. Б. Бондарева книга--Умный улей --издание 2006 А. В. Суворин библиотека пчеловода Всё остальное отсебятина --и я тоже отступаю от этих стандартов --так как волен каждый под себя делать :hi:

Сам виставив і не подивився!Фомич,відстань між рамкою і стінкою вулика в тебе на кресленні 7,5мм(там між річними кільцями дерева).А 8 мм-товщина бічної стінки.Там і внтрішній розмір рамки показаний-284мм.зовнішній-300мм.Тобто,товщина бічної 8 мм.А це малувато.Де таке креслення взяв?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 высота рамки 290мм

Або не правильно переписав,або в книжці помилка
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всё остальное отсебятина --и я тоже отступаю от этих стандартов --так как волен каждый под себя делать Цитата Сам виставив і не подивився!Фомич,відстань між рамкою і стінкою вулика в тебе на кресленні 7,5мм(там між річними кільцями дерева).А 8 мм-товщина бічної стінки.Там і внтрішній розмір рамки показаний-284мм.зовнішній-300мм.Тобто,товщина бічної 8 мм.А це малувато.Де таке креслення взяв?

blek-269,ця моя цитата була в Темі конструкції вуликів і вона стосовно виставленого Фомічом креслення українського вулика.Вона зовсім не відноситься до даданівської рамки,параметри якої ти привів у цьому пості
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Або не правильно переписав,або в книжці помилка

Может быть и описка , но не в 2-х книгах :hi:
рамка дадановская--книга --( настольная книга пчеловода) издание 2004 год О. Б. Бондарева книга--Умный улей --издание 2006 А. В. Суворин библиотека пчеловода

Вы забываете 290+10 будет 300 мм, где 10мм толщина плечика
Тобто,товщина бічної 8 мм.А це малувато.Де таке креслення взяв?
может так правильно неправильно выразился --высота боковых планок --290мм
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

может так правильно неправильно выразился --высота боковых планок --290мм

Согласен
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні добродії! Стандарт на вуликові рамки був прийнятий у 1918 році ,з того часу багато води втекло .На мою думку прийняття цього стандарту стосувалося тільки габаритних розмірів рамки для їх уніфікації.А от що стосується розмірів деталей з яких ця рамка виготовлена за 97 років що сплили з того часу то нема сенсу ламати списи відстоюючи свою точку зору якою має бути товщина бічної планки 8 мм чи 10 мм а може і 6 мм те саме стосується і товщини верхнього бруска .Добре експлуатуються рамки і з сантиметровим верхнім бруском .Час не стоїть на місці і ми міняємось і не завжди в кращу сторону.Право на життя мають рамки будь якої конструкції аби їхні габаритні розміри саме габаритні відповідали принятому стандарту. :IMHO1::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

якою має бути товщина бічної планки 8 мм чи 10 мм а може і 6 мм те саме стосується і товщини верхнього бруска .
Хочу добавити, що на товщину брусків в великій мірі впливає розміщення проволоки по горизонталі, чи вертикалі. Тут у кожного буде "своя правда". Також корпусні чи лежаки - впливає на товщину верхнього бруска (полегшення переходу взимку)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 боковые планки ширина 25мм--толщина --8мм--разделитель гофмана --37мм длинна 80мм

Этот стадарт не проходит испытаний на практике. При толщине 8мм боковых планок , они сильно выгибаются при нормальном горизонтальном наващивании проволокой. Из практики минимум 10мм. Ширина гофмана 37 -это в теории. С практики максимум 36 из за того, что соприкасаемые части гофмана пчелы прополисуют. В результате последнюю рамку вставить проблемно.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ромео changed the title to Конструкції рамок

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...