Перейти к содержанию

Конструкції рамок


Petrovych61

Рекомендуемые сообщения

вага близько 10 кг не важив:
Навiщо цитувати 10 повiдомлень рiзних авторiв Скорочуйте до мiнiмума Тодi краще читати :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вага близько 10 кг не важив:
Навiщо цитувати 10 повiдомлень рiзних авторiв Скорочуйте до мiнiмума Тодi краще читати :IMHO1:
Мико, дякую хотів виставить інструкцію та чогось не получається от і понаклацував. :angry:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Народ оцените как вам? и вот еще

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

и вот еще
Це для сотового? Якщо так то краще оцінювать коли рамки будуть повні. На 300 не ахті під сотовий на 145 гут :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вот такаярамочка! кому то нужна?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Такий станочок на 4 отвори розмір між отворами 7см, сверлить рівно по центру зразу по 2 боковушки можна 3 але тоді не хватає довжини сверла і воно можить лопнуть, вага близько 10 кг не важив:
Доброго дня. станочок ще в продажі???
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вот такаярамочка! кому то нужна?
Оце друге діло, якщо взять за плечики всю рамку вона не повинна розпадаться. Підніми і сфотографуй, фото покажи з різних сторін.
Доброго дня. станочок ще в продажі???
Руслан06 пиши в ЛС тут не можна торгувать.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Оце друге діло, якщо взять за плечики всю рамку вона не повинна розпадаться. Підніми і сфотографуй, фото покажи з різних сторін.
Если боковушки между собой соеденить скобами ,ручного степлера, с двух сторон ,тогда не рассыпится :IMHO1:
Народ оцените как вам?
Такие рамку промусолены вдоль и поперек ,в теме сотового мёда
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Панове в кого є радіальна медогонка під 145 рамку? Яку конструкцію рамки треба робить? Якщо можна фото медогонки з рамками.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

По-всему выходит,что размер рамки должен быть 150,тогда стандартный лист вощины режется пополам без отхода.Верхний брусок 10,нижний 8 и 2 мм зазор.Не страдает жесткость.У кого есть радиальная медогонка,какой размер посадочного места для магазинной рамки?Войдёт ли туда 150? Стандарт 145 выбран с учетом рамки на 300,но если все корпуса на магазинную рамку,зачем уменьшать восковое поле обрезая вощину?Кто что думает?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По-всему выходит,что размер рамки должен быть 150,тогда стандартный лист вощины режется пополам без отхода.Верхний брусок 10,нижний 8 и 2 мм зазор.Не страдает жесткость.У кого есть радиальная медогонка,какой размер посадочного места для магазинной рамки?Войдёт ли туда 150? Стандарт 145 выбран с учетом рамки на 300,но если все корпуса на магазинную рамку,зачем уменьшать восковое поле обрезая вощину?Кто что думает?
Я вот так же подумал и сделал рамку на 150 , корпус на 170 . И надеюсь , что пчёлы на меня не обидятся :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я вот так же подумал и сделал рамку на 150 , корпус на 170 . И надеюсь , что пчёлы на меня не обидятся :umora:
Лиш бы влезли две рамки в кассету при откачке .У меня первый косяк 7 лет назад был. Жалко было доску готовую обрезать. Сделал. А 2 рамки в кассету не влазят. Пришлось переделывать. Теперь только стандарт И продать будет проблематично не стандартную :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я не знайомий з 145, але в цьому році хочу попробувать у магазинах використовувать. Вважаю раз люди хвалять значить хороша рамка, головне приловчиться з нею під свою кормову базу працювать. Так от я заміряв, що для неї піде половина рутовської вощини (410х210), а не дадановської (410х260). Так що ніякого отходу по вощині не бачу. Верхній брусок буду робить 10 мм правда під нього прийдеться робить боковушки із рожками.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я вот так же подумал и сделал рамку на 150 , корпус на 170 . И надеюсь , что пчёлы на меня не обидятся :umora:
Лиш бы влезли две рамки в кассету при откачке .У меня первый косяк 7 лет назад был. Жалко было доску готовую обрезать. Сделал. А 2 рамки в кассету не влазят. Пришлось переделывать. Теперь только стандарт И продать будет проблематично не стандартную :IMHO1:
В трёх рамочную ( кажется Броварскую ) две рамки не влазят :ak: но в совдэповскую четырёхрамочную ( мою )идут на ура. За остальные я не знаю . Так , что надо мерить.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я не знайомий з 145, але в цьому році хочу попробувать у магазинах використовувать.
Я вже декілька років як перейшов на систему:гніздо240 або300 а весь товарний мед з 145.забираю ставлю магазінами.Більш прогрессивні коллеги використовують розд. решітки а бджіл видаляють повітрям,розпечатують станком качають двома радіальними,бригада з 4-х чоловік.Єффективність праці досить висока але ,один пасічник з час від часу залученим помошником ,за сезом-до5т.меду(100-200сім.)І другий знайомий в лежаках дідівським методом використовуючи помічників на перевозку і відкачку добувае ту саму кількість меду з 80-100сімей.Кочівля в межах одного району.Чухаю потилицю і думаю хто з них більш успішний пасічник?Мабуть другий бо в нього менші відрахування на амортизацію обладнання,а перший маючи потенціал недоробляе-ліниться.А тепер вже чиста філософія.Плоди науково-технічного прогреса,бажання менше працювати призводить(дуже часто)лінощів,ожиріння,гіподінамії,хворобам таі в цілому втрати гостроти життя.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Лиш бы влезли две рамки в кассету при откачке .

Насколько понял, коллеги спрашивали за радиальнуюpost-6804-1423340095_thumb.jpg post-6804-1423340058_thumb.jpg
І другий знайомий в лежаках дідівським методом використовуючи помічників на перевозку і відкачку добувае ту саму кількість меду з 80-100сімей.

Дима, второй знакомый, именно этой медогонкой в этом году подсолнух качал с обеда- до вечера около 600кг в день!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я не знайомий з 145, але в цьому році хочу попробувать у магазинах використовувать. Вважаю раз люди хвалять значить хороша рамка, головне приловчиться з нею під свою кормову базу працювать. Так от я заміряв, що для неї піде половина рутовської вощини (410х210), а не дадановської (410х260). Так що ніякого отходу по вощині не бачу. Верхній брусок буду робить 10 мм правда під нього прийдеться робить боковушки із рожками.
Высота рамки 145-8(высота верхнего бруска)-6(высота нижнего бруска)=131 миллиметр(лист дадановской вощины пополам +пчелы не тратят время на застройку при использовании рутовской вощины а носят мед)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Юрий 63, дякую за підказку. Я просто не спец по 145 рамці. Просто якщо не знаю то не соромлюся запитать. Єгошин мабуть спец і робить товщину верхнього бруска 14мм. Лишнє дерево в гнізді чи в магазині вважаю не потрібне, але якщо при користуванні рамка буде прогинатися чи ламаться це буде ще хуже. Магазинна рамка робиться не на пару років :IMHO1: і чим міцніше вона буде тим довше прослужить. Раніше вощину при навощуванні я різав по розміру рамок які були не стандартні у мене на пасіці тай вощина була друга не правильних розмірів і куски викидали у воскотопку. При сьогоднішній цінах приходиться економить на всьому. У 5 кг пачці 300 вощини близько 68 листків, а в 230 не памятаю думаю листків на 15 більше. А ті 2 сантиметри 1 у горі, і 1 у низу рамки (думаю так навощувать) бджоли забудують гуляючи. Хотя медові стільники бджоли відбудовують із низу то може прийдеться у низу робить 2см пустоти без вощини. Да і ще, відбудовувать бджолам вощину стараюсь давать не на основному взятку, на основному використовую повноцінні стільники.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я не знайомий з 145, але в цьому році хочу попробувать у магазинах використовувать.
Я вже декілька років як перейшов на систему:гніздо240 або300 а весь товарний мед з 145.з
Винодел , А що це за 240? Може все ж 230 ?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

второй знакомый, именно этой медогонкой в этом году подсолнух качал с обеда- до вечера около 600кг в день!

У него лежаки, а на фото рут.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Юрий 63,. Єгошин мабуть спец і робить товщину верхнього бруска 14мм. Лишнє дерево в гнізді чи в магазині вважаю не потрібне, але якщо при користуванні рамка буде прогинатися чи ламаться це буде ще хуже.. А ті 2 сантиметри 1 у горі, і 1 у низу рамки (думаю так навощувать) бджоли забудують гуляючи. Хотя медові стільники бджоли відбудовують із низу то може прийдеться у низу робить 2см пустоти без вощини. Да і ще, відбудовувать бджолам вощину стараюсь давать не на основному взятку, на основному використовую повноцінні стільники.
Користуюсь напіврамками більше півтора десятка літ (утримую у "рогатих" вуликах). З власного досвіду: вощину ріжу на повну площу піврамки + 3мм прорізу у верхньому бруску, брусок - 10 мм. Залишкову полоску використовую для відбудови безвощинних рамок. Якщо у вулику нічого будувати то бджои гублять віск пезповоротно, таким чином збільшую віхід воску.

post-1746-1423897492_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Залишкову полоску використовую для відбудови безвощинних рамок

Куда и когда ставиться такая рамка?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Залишкову полоску використовую для відбудови безвощинних рамок

Куда и когда ставиться такая рамка?
я так зрозумів що цю рамку використовують як будівельну,щоб контролювать кліща і трута.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я в прошлом году сделал магазины на все лежаки, вощины надо было под застройку, но на обме не было, а за деньги покупать не захотел. Дадановскую вощину резал на 3 части и на рамку. отстраивали от и до как положено. Вот вам и экономия и без отхода

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Забрал первую партию рамок .Впервые буду пробовать верхний брусок 10 мм post-4404-1424590129_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ромео changed the title to Конструкції рамок

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...