Перейти к содержанию

Прикрепляем, вкладываем...


igorrost

Рекомендуемые сообщения

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ребята не могу прикрепить изображение. помогите. как не могу понять

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ребята не могу прикрепить изображение. помогите. как не могу понять
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ребята не могу прикрепить изображение. помогите. как не могу понять
post-1550-1277915705_thumb.jpgpost-1550-1277915705_thumb.jpg

post-1550-1277915696_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на пасеке у нвн

post-416-1277915699_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
_______.doc - нова емблема Гільдії медоварів
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

нова емблема Гільдії медоварів

Зручніше так EGM.JPG:az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не в тему, але цікаво і тут можна - хто автор цієї емблеми?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

нова емблема Гільдії медоварів
А хто автор цьго шедевру?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не в тему, але цікаво

Прошу вибачення за використання сторінки. Справа в тому, що вчора зателефонував Федір Дейнека з Харкова з проханням терміново знайти і передати через Точок емблему. В Харкові був організований конкурс питних медів в рамках медового ярмарку, а про дипломи з новою емблемою згадали із запізненням. Так я "витягнув" зображення зі свого диплома, якого отримав на Масляну в Києві і розмістив . Ось така історія. :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прошу вибачення за використання сторінки.

Не проблема - Полігон і на ТочкУ Полігон ;) . Щодо теми, то можна і створити про Гільдію тему, там і про емблему поговорити і про все інше. Думаю доречно буде в "Бджільництві України". Варто щоб цю тему створив хтось з членів Гільдії, виклавши при цьому основну інформацію. Щодо емблеми(ці повідомлення можна потім буде перенести в тему)... Я пам'ятаю що був оголошений конкурс на дизайн емблеми медоварів. Яка його доля? Кому дісталося 500 грн? :) Чи можна десь інші зразки подивитися? Бо щиро кажучи(я нікого не хочу образити), викладений Вами малюнок на емблему Гільдії медоварів України не тягне, та і 500 грн за нього - то забагато. Я не член Гільдії, але за державу прикро... post-3-1282116131.gif ПС. Ось знайшов перше повідомлення про реєстрацію Гільдії Медоварів, з цих повідомлень і можна почати тему. Що скажете, панове медовари?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

проба

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сайт проба
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

галерея

Цікаві роботи... :) Особливо з колінвалом сподобалося. :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Mapet, Радий що сподобались мої роботи! :) Я думаю багато точківців роблять щось цікаве - аякщо на форумі створити арт-галерею?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

аякщо на форумі створити арт-галерею?

Галерея як така займе багато дискового простору, та ще й якщо фотки якісні виставляти. Краще вже викласти на численних ресурсах фотоальбом, а тут тільки посилання. Думаю цього буде достатньо. В нас ресурс все ж таки пасічницький... :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Розумію. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

проба

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Персики апетитні. Тільки 1,6 М для веб-сторінок таки забагато. Варто стискати хочаб до 100-200 М, і то якщо потрібно показати деталі...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Варто стискати хочаб до 100-200 М, і

я з компом на ви, пів вечора вставляв а ви кажете зжимати. :ah: буду вчитись :(
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для стискання рекомендую Microsoft Office picture manadger, входить в пакет офіса(На файлі малюнка клікаєте правою кн. миші - "Открыть с помощю...", вибрати Microsoft Office picture manadger? "Изменить рисунок" - Сжать - Для документов, або інше - і дивитися якість. Якщо не влаштовує = Ctrl+Z - вертаєтесь до попереднього і пробуєте інше). Або ТУТ спробуйте :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

НЕ могу загрузить фотографию, пишет: Общее дисковое пространство требует для всех загружаемых файлов больше, чем на каждое сообщение или глобальный лимит. Пожалуйста, уменьшите число или размер загружаемых файлов. Это первый загружаемый файл и размер его 2,4 мБайт Но Максимально допустимый объем всех файлов: 9.77 мегабайт Что делать???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...