Перейти к содержанию

Электромедогонка


pcholkin

Рекомендуемые сообщения

1 година тому, митрич сказав:

Чи буде у Вас можливість подати напругу на якір від 0 до 12в не перевищуючи струму 10А і заміряти час виходу на потрібні оберти під максимальною нагрузкою(30кГ).Готовий ,навіть, надати тахометр для проведення повноцінних випробувань.

 

 Дякую за вітання. Провів тестові випробування при навантаженні ротора книгами сумарною масою дещо більше 20 кг (в кожній касеті по 3,300-3,500 кг). Вважю таку масу близькою до реальної ваги повномедних рамок. При старті струм 8,5-9 А. Динаміка розгону нормальна, а далі струм 5-5.5 А. Гальмування дещо затягується, адже маса касет не зменшується. Беручи до уваги досвід роботи з 4 рамковою Мелісовською, думаю що часу для всього циклу (обидві сторони) в 5 хв цілком достатньо. А взагалі то я за швидкістю не гонюсь. Встигали б лишень рамки обрізати. Виграш у комфорті відкачування.

 

1 година тому, larson сказав:

не дуже поздоровляйте його, бо там є один " нежданчик" але хай то буде йому сюрпризом, запасаємось попкорном.

Сказавши "А" то говоріть уже і "Б".  А то повіяло якимось нездоровим злорадством.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Немолодий сказал:

 

 Дякую за вітання. Провів тестові випробування при навантаженні ротора книгами сумарною масою дещо більше 20 кг (в кожній касеті по 3,300-3,500 кг). Вважю таку масу близькою до реальної ваги повномедних рамок. При старті струм 8,5-9 А. Динаміка розгону нормальна, а далі струм 5-5.5 А. Гальмування дещо затягується, адже маса касет не зменшується. Беручи до уваги досвід роботи з 4 рамковою Мелісовською, думаю що часу для всього циклу (обидві сторони) в 5 хв цілком достатньо. А взагалі то я за швидкістю не гонюсь. Встигали б лишень рамки обрізати. Виграш у комфорті відкачування.

 

Сказавши "А" то говоріть уже і "Б".  А то повіяло якимось нездоровим злорадством.

Имея опыт работы с медогонкой- автомат, могу подтвердить, что 5 мин вполне достаточно, чтобы качественно откачать рамки. Я, наоборот, добавляю время цикла, чтобы за это время можно было обрезать 6 рамок. :IMHO1:самое узкое место в откачке меда, это обрезка забруса. 

Ну а на скептиков, завистников и пр. не обращайте внимания Владимир Максимович. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, kontroler сказав:

Ну а на скептиков, завистников и пр. не обращайте внимания Владимир Максимович. 

Дякую за підтримку. Проблеми, малі чи великі, бувають у кожного і в різних ситуаціях. Ніхто від них не застрахований. З"являться вони у мене в роботі з медогонкою-буду вирішувати. Не зумію самостійно, звернуся до друзів, колег-форумчан. Благо більшість із них порядні люди. Є і злопихателі, але їх одиниці. Не вони роблять погоду на форумі. Успіхів всім!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Шановні, підкажіть. Чи є сенс використовувати для електоприводу медогонки тяговий акумулятор 12 В 18 А/год, чи не перйматись і брати автомобільний?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Петр Павлович сказал:

Шановні, підкажіть. Чи є сенс використовувати для електоприводу медогонки тяговий акумулятор 12 В 18 А/год, чи не перйматись і брати автомобільний?

Це ще мабуть залежить від того який у Вас привід . В мене УМКА - 4 відпрацювала день без проблем від мотоциклетного 12в 9 а/ год.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Владимир Иванович сказал:

Це ще мабуть залежить від того який у Вас привід . В мене УМКА - 4 відпрацювала день без проблем від мотоциклетного 12в 9 а/ год.

З приводом поки не визначивсь. Можливо буду брати Умку-4. Доречі, які враження від його роботи?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Петр Павлович сказал:

З приводом поки не визначивсь. Можливо буду брати Умку-4. Доречі, які враження від його роботи?

Відпрацювала сезон без проблем , мені дуже сподобалась . Хоча порівняти з іншими приводами не можу так як у наявності їх не має ні вмене , ні в знайомих. В роботі проста , гарантія. Навідь не знаю , що можна ще сказати. Персонально я задоволений . Порекомендував товаришу , той очікує з дня на день  посилку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Петр Павлович сказал:

З приводом поки не визначивсь. Можливо буду брати Умку-4. Доречі, які враження від його роботи?

Один привід 6 сезонів а другий 4 сезони без проблем купляв їх один з перших .всім рекомендую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

УВАЖАЕМЫЕ ПЧЕЛОВОДЫ
По сложившейся традиции мы будем принимать участие в выставке-ярмарке «ПЧЕЛОВОДСТВО СЛОБОЖАНЩИНЫ-2018»

На выставке-ярмарке можно будет:
2705.png? Увидеть и лично убедиться в простоте настройки режимов работы электропривода УМКА-4;
2705.png?Увидеть в работе электропривод УМКА-4;
2705.png?Задать свои вопросы и получить профессиональную консультацию по его эксплуатации;
2705.png?Плюс улучшеный интерфейс пульта управления.

Приходите, дорогие друзья!
С уважением, коллектив УМКА!

Ежегодная зимняя выставка-ярмарка пчелопродуктов и пчеловодческого инвентаря «ПЧЕЛОВОДСТВО СЛОБОЖАНЩИНЫ-2018», состоится 17-18 февраля 2018 г., во дворце спорта «Локомотив» имени Г.Н. Кирпы, по адресу: г. Харьков, ул. Большая Панасовская, 90 (бывшая ул. Котлова).

2705.png?Для посетителей и гостей ярмарки вход свободный. Открытие ярмарки в 09-00.

2705.png?2705.png?Дворец спорта «Локомотив» находится в 10 минутах ходьбы (1,2 км) от железнодорожного вокзала. От метро «Южный вокзал» добираться трамваем №1, от метро "Холодная гора" - маршрутным такси №302, от метро "Научная" - маршрутным такси № 303, от метро «Центральный рынок»- маршрутным такси № 61Е, 270Е до остановки Дворец спорта «Локомотив». Имеется удобная стоянка для автомобилей.

Фото Владимира Шенберева.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Владимир Шенберев сказал:

Увидеть в работе электропривод УМКА-4;

А как на счет купить потом после теста?? или можно будет заказать??:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

54 хвилини тому, Незнайка 25 сказав:

А как на счет купить потом после теста?? или можно будет заказать??:hi:

Так є відповідна тема про УМКУ.Сам недавно отримав.Перше враження позитивне. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мы изготавливаем переходник индивидуально для каждой медогонки. Если к Вашей подойдёт, то можете и купить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Скажите генератор Г 80В 10А подойдёт на электропривод?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Г-80.Потужність 125 вт, номінальний струм в режимі генератора 10 А. Швидкість обертання ротора, що відповідає номінальній напрузі без навантаження 1900. Вага 7 кг. Використання залежить від типу медогонки та блоку керування.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Немолодий сказал:

Використання залежить від типу медогонки та блоку керування.

Медогонка 4-х рамочна, перекидна, алюмінієва. Хочу її допрацювати і зробити хордіальну на 145 рамку. Просто пропонують такий генератор, як думаєте справиться він з задачею?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Oskar сказал:

Медогонка 4-х рамочна, перекидна, алюмінієва. Хочу її допрацювати і зробити хордіальну на 145 рамку. Просто пропонують такий генератор, як думаєте справиться він з задачею?

Думаю мали на увазі переробку в радіальну на 145 рамку.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, Ворон сказал:

радіальну на 145 рамку

Точно. СПС.

Уточнення: "медогонка хордіально- радіального типу"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Oskar сказав:

Медогонка 4-х рамочна,

При використанні блока керування на вимикачах оберти ротора будуть дещо зависокі. (Порівняйте: Г-108 1250 об/хв, а Г-80  1900 об/хв, та і  потужність в два рази менша ніж у Г-108). До того ж мені невідома інформація про використання такого мотора для медогонки. Я б радив все таки відшукати Г-108 чи Г-12 або Г-22.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Немолодий сказал:

При використанні блока керування на вимикачах оберти ротора будуть дещо зависокі. (Порівняйте: Г-108 1250 об/хв, а Г-80  1900 об/хв, та і  потужність в два рази менша ніж у Г-108). До того ж мені невідома інформація про використання такого мотора для медогонки. Я б радив все таки відшукати Г-108 чи Г-12 або Г-22.

Шкивы такие-же как и на хордиальной -210 Х 40 мм, либо иные размеры ставят на радиалку? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, Патриот17 сказав:

Шкивы такие-же как и на хордиальной -210 Х 40 мм, либо иные размеры ставят на радиалку? 

Розміри малого (ведучого) шківа залежать від того яку швидкість ротора Ви хочете мати. А також яким блоком користуєтесь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.04.2018 в 17:43, Немолодий сказал:

Розміри малого (ведучого) шківа залежать від того яку швидкість ротора Ви хочете мати. А також яким блоком користуєтесь.

Скорость хочется иметь такую, чтоб откачивать мед радиальной медогонкой с 'магазинной рамки на 145'. Блок управления обычный, тот что на переключателях,с ручной регулировкой скорости, двигатель на базе гениратора Г-108.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Патриот17 сказав:

Скорость хочется иметь такую, чтоб откачивать мед радиальной медогонкой с 'магазинной рамки на 145'. Блок управления обычный, тот что на переключателях,с ручной регулировкой скорости, двигатель на базе гениратора Г-108.

Я б ведучий поставив на 45 мм. В усякому випадку слід підбирати методом проб та помилок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Здравствуйте, уважаемые пчеловоды! После окончания сезона 2017 года были проанализированы и внедрены предложения пчеловодов, работавших с УМКОЙ-4. Ещё до нового года УМКА-4 стала выпускаться с этими улучшениями. Благодарим всех пчеловодов, приславших нам свои пожелания . Теперь УМКА-4 стала ещё удобней в работе. Ниже предлагается Вашему вниманию видео об изменениях в УМКЕ-4. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Демо-версию (без некоторых страниц) руководства по эксплуатации можно скачать по ссылке https://drive.google.com/open?id=1Ld5...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...