Перейти к содержанию

Blowers, или еще один способ удаления пчёл из корпусов


pcholkin

Рекомендуемые сообщения

в алтагір....але туди треба спочатку в розвідку з*їздити....роздивитись...поспіскуватись з місцевими

Так в Алтагире по весне под каждым деревом улик стоит
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так в Алтагире

я ж кажу..в розвідку...доречі...він від мене километрів 150 на південний захід...а акація зацвітає на неділю пізніше чим у нас....це мені один старий бджоляр розповідав ...він в Алтагір ще за радянських часів кочував..так встигав і в дома..і там... а ви мабуть запереживали що я приїду і вас там посуну....от жиж..хахляцька січова душа... :ah::umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а ви мабуть запереживали що я приїду і вас там посуну....от жиж..хахляцька січова душа...

да нет, стою в другой стороне, к Берендею поближе. Просто некоторые в этом году, полупустые из Алтагиря приехали.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

полупустые из Алтагиря

та в мене акація раз на три чотири роки...і то не сумую....ставку роблю на соняшник.і на опт...ну і звісно якщо щось там навидумують що в селі великої пасіки тримати не можна буде то на кочову ....але спочатку треба основну роботу втратити...щоб пасіка з допоміжної стала основною... :hi: але...відкача все одно планується стаціонарна....ну звісно до неї й воздуходувка....стоїш на кочівлі...вийняв корпуси з вуликів....в вантажівку і на стаціонарну відкачку.. :ax:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

але...відкача все одно планується стаціонарна...

Когда начинал пчеловодить, тоже так качали. В первый год лихо попал, вытряс я свои 4 улика, рамки в ящик и на откачку. Ну естественно ни ума, ни запасной суши, ни вощины не было. После обеда дождь пошол, и неделю в степь было не сунься
але спочатку треба основну роботу втратити...щоб пасіка з допоміжної стала основною...

А я не парюсь, живу на пенсию, правда тещину, не знаю как ей, а мне пока хватает :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ни запасной суши, ни вощины не было

ну в мене теж так спочатку було...а тепер як і треба...два комплекти запасної сушини...вулик відкриваю один раз ..щоб повні вийняти..і пусті поставити....звісно ж що роздільні решітки...і звісно ж сушина в якій ніколи не було розплоду....але це баготокорпусних стосується....а в лежаках там наставки не на 145 як у всіх нормальних людей...а зменшені до 120 мм...( не я придумав..інститут Прокоповича)....там теж матка рідко в наставки забігає.... :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А Вам всего лишь нужно было обратиться к годичной давности (на этом форуме ) фото моего павильона, где "приспособа" приспособлена под кассетой для стряхивания пчёл.

Ко ж знал, что у вас там на фото? ;) А секретами вы не желаете делится.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А секретами вы не желаете делится.

Кто же мог подумать, что это секрет, а теперь, как выходит, ещё и ноу-хау. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

це була остання крапля в вирішені питання з покупкою цієї повітродуйки....два роки вже вагаюсь....

А в мене така вже два роки - і не пішла. Чому?: -доводиться підривати і піднімати повномедні корпуса; -в безвзятковий період провокує напади; -в суху погоду піднімає пил, сміття; -коли рамка 145, то продуктивність не набагато більша, ніж при порамочному відборі. І, як мені здається, такий потужний потік повітря не може не травмувати бджіл. Шум і вібрація - це вже суто субєктивне сприйняття. Якщо все це для Вас не суттєво, то вибір вірний. Взагалі корисна річ в господорстві. Зручно видувати пил з салону автомобіля, незамінна при внутрішніх ремонтних роботах, тільки купувати необхідно з пилососною приставкою.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А в мене така два роки без діла стоїт

ви відео від НВН дивились..??я так як і він відриваю повні корпуси....і не працюю порамково....порамково це тільки в старих лежаках ( моя стара гвардія...але їх 13 штук)....а в 16-ти рамкових теж порамково..але один раз в кінці сезону... :hi: доречі...в мережі інтернету є відео Пахаря....той чоловік перейшов на багатокорпусні вулики.....і в нього також видувка з корпусів....порамково це якщо десять двадцять вуликів...а якщо до сотні..то ...ну самі знаєте що.... прошу продвинуту молодь вставити ссилку ...якщо звісно можна....
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

доречі...прошу ... вставити ...якщо звісно можна...

larson, нескромный вопрос... думаю не только у меня одного... кому Вы отдали учётную запись или... как мой сосед, переживаете период самоидентификации? ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

как мой сосед,

я від сусідів побудував дуже високий паркан...( задовбали)....мені не відомо що там у них....і до себе я їх не пускаю... ви людина ерудована і кмітлива...думаю зрозуміли мою відповідь....і більше до цого питання повертатисья не будете... :az::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я не парюсь, живу на пенсию, правда тещину, не знаю как ей, а мне пока хватает

:ay:Bombus, а Вы кассеты продуваете или трясете?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

-доводиться підривати і піднімати повномедні корпуса

Ящик з 6 рамками на 300 нести якось важче... :(
-в безвзятковий період провокує напади;

Мені навпаки, в безвзятковий видування пришвидшує відкачку й не провокує напад- бджоли злодійки просто не встигають наблизитися до рамок, а ті що встигнуть сісти на рамки при перенесенні- потрапляють в причіп з якого вилетять при транспортуванні, або в палатку, з якої виганяються в перервах... Корпуси забрав, на їхнє місце інші- вулик відкритий менше хвилини- і навколо нього немає хмари бджіл.
-в суху погоду піднімає пил, сміття;

Якщо дути на землю, то так. :dntknw:
-коли рамка 145, то продуктивність не набагато більша, ніж при порамочному відборі.

Не згоден, я б не зміг за 3 години відібрати 120 корпусів на 145 порамково. :IMHO:
такий потужний потік повітря не може не травмувати бджіл.

Звичайно травмує якусь кількість бджіл. Але віником або щіткою теж травмуються. У всякому разі, на силі й продуктивності сімей це не відображається. :)
Шум і вібрація

Перші 3 години працювати з дуйкою було надзвичайно важко, почали боліти руки :ak: Потім пристосувався- і все стало надзвичайно легко. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Bombus, а Вы кассеты продуваете или трясете?

Я их продаю, вместе с павильоном! :) И с шикарной подставочкой для выдува!!!
.і більше до цого питання повертатисья не будете...

Не буду. Я просто подумал, что Вы перешли на автомате и в запарке не замечаете уже, а сказать Вам никто не осмелится, вот и решил, так сказать, обратить Ваше внимание. Я так понял что-то произошло в теме БК... ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шум і вібрація

а дійсно......как з шумом та вібрацією....я на це ніколи не звертав уваги.....буду купувати то гарненько придивлюсь... :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

как з шумом та вібрацією

Півдня роботи- і на це не звертається увага. :) І шум не такий уже й сильний- в порівнянні з бензопилою або косою, наприклад. :IMHO: ( Я сам не люблю шуму- кошу й пиляю в навушниках :ah: Дуйка не реве а видає глухуватий " благородный рокот" :) )
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я их продаю, вместе с павильоном!

Правильно делаете! :IMHO1:einar, Ви наче мої думки прочитали... :) А дуйка у Вас яка? :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А дуйка у Вас яка?

Штіль 86 ("злизав" у Мішака і Рвача :ah: ) До речі- сторінок 3 (здається) тому- я думав, що на день відкачки потрібно 10л бензину. Виявляється- вистачає 2-3.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мені навпаки, в безвзятковий видування пришвидшує відкачку й не провокує напад

Зрозумів, у нас різні бджоли. У Вас сіренькі, вони он на носі сидять і нічого. Жарт. :wave: Насправді кожен рівняється по своїх можливостях. Дуйка пришвидшує відбір, але потребує більших зусиль. Та й відбирати багато корпусів мені немає необхідності, бо на відкачці одна людина. У нас з дружиною норма - 400 кг на день. Раз відкачали 600 - важко.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дуйка пришвидшує відбір, але потребує більших зусиль.

Пікові зусилля звичайно більші, бо підняти корпус важче ніж рамку. :) Але загалом відчуття значно меньшої втоми. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 8 months later...
В этом году при качке мёда в июле после 9 дней стряхивания медовых рамок я понял, что так дальше работать нельзя (руки отваливаются и отходили после качки 3 дня) и решил - куплю воздуходувку, сколько бы не стояла.
Андрій в цьому році тоже задовбався трясти рамки. Даже не знаю як люди держуть по 100, 150 сімей і трусять, метуть до сьомого поту. Теж вирішив брать дуйку штіль 81, та і бензогенератор на пасіці треба з електромедогонкою. Викачка меду зараз для мене сама важка робота, тому буду модернізувать своє пасічне господарство. По старінкі працювать не хочеться, тож будемо доганять буржуїв, чим ми хужі.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...

Есть возможность купить такую воздуходувку по старым ценам http://www.vdr.com.ua/product/11921-vozduh...A-BLS-1000.html только у нее широкое сопло.Будет она нормально выдувать пчел?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Есть возможность купить такую воздуходувку по старым ценам http://www.vdr.com.ua/product/11921-vozduh...A-BLS-1000.html только у нее широкое сопло.Будет она нормально выдувать пчел?
Так там стоит не реальная цена .И это больше пылесос ,чем воздуходувка :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Есть возможность купить такую воздуходувку по старым ценам http://www.vdr.com.ua/product/11921-vozduh...A-BLS-1000.html только у нее широкое сопло.Будет она нормально выдувать пчел?
Так там стоит не реальная цена .И это больше пылесос ,чем воздуходувка :IMHO1:
Я нашел за 3500 грн.Воздуходувка работает на "всос" и "высос" :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Blowers, или еще один способ удаления пчёл из корпусов

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...