Перейти к содержанию

Blowers, или еще один способ удаления пчёл из корпусов


pcholkin

Рекомендуемые сообщения

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Blowers, или еще один способ удаления пчёл из корпусов
  • 3 weeks later...

просто не нашел тему про откачку меда вот тут и написал так как планирую использовать ветродуйку уже купил свою

 

и забирать все медовые корпуса за раз оставляя только гнездо, а пасеки дедов находятся на перелете у моих девок вот они и кипишь поднимают тогда не качай жди когда мы будем качать и т.д.  а как увидят как я пчел сдуваю вообще в обморок попадают..

WP_20171126_16_01_56_Pro.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Купил такую... с одним аккумулятором. Что могу сказать, нужен второй аккумулятор. И она не подойдёт для отбора мёда для откачки. Так, при осмотре побаловаться.

Раструб снял, на воздухозаборник прискотчевал двойной слой москитной сетки, что бы пчелу не засасывало. Не нужен ни дымарь (который у меня почему то всегда тухнет)), ни щёточки. Струя воздуха щадящая, пчелу не травмирует. Рамку на ребро на улей - обдул с двух сторон и забрал. Корпус не выдует)) одно баловство!Похожее изображение

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.07.2017 в 18:53, Andruhan сказал:

Бензиновую, однозначно!  https://www.youtube.com/watch?v=Lq8lMJfSAys&feature=youtu.be

Не пойму, как Вы качаете на улице, почему пчелы не летят на мед, не лезут в медогонку?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Максим Слобода сказал:

Не пойму, как Вы качаете на улице, почему пчелы не летят на мед, не лезут в медогонку?

Во  время хорошего взятка  пчёлам  не  до  воровства.  ослабеет взяток полезут  кругом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Максим Слобода сказал:

Не пойму, как Вы качаете на улице, почему пчелы не летят на мед, не лезут в медогонку?

При выдувании дуйкой, пчела не агрессивная, работаем быстро, корпуса забираем и уносим, отдаём вечером или на следующий день.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 11 months later...
В 22.01.2018 в 20:27, BVL_Studio сказал:

просто не нашел тему про откачку меда вот тут и написал так как планирую использовать ветродуйку уже купил свою

 

и забирать все медовые корпуса за раз оставляя только гнездо, а пасеки дедов находятся на перелете у моих девок вот они и кипишь поднимают тогда не качай жди когда мы будем качать и т.д.  а как увидят как я пчел сдуваю вообще в обморок попадают..

WP_20171126_16_01_56_Pro.jpg

показала себя ветродуйка в работе супер

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
4 минуты назад, охотник пчел сказал:

Тільки щітку викиньте, візьміть або видувку, ;)

 маю ще з 2015 року

Опубликовано: 14 окт. 2015 г.
 
 
Для отбора медовых корпусов использую ветродуйку .Пытаюсь уйти от порамочного отбора мёда .Приобрёл РР Никот .Теперь надеюсь отборка мёда ускорится

тiльки не завжди користуюсь 

5 минут назад, охотник пчел сказал:

старий воін-мудрий воін.

щиткою змiтае швидше ,  але приходиться порамково тусувати 

Все це робилось для того,

щоб потенцийнi купцi маток бакфаст вiд Мико бачили ,

на що здатен його бакфаст 

А ось за 2017 рiк 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

О це друга справа, бо як на ту щітку подивився аж п'ятки затерпли.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, Мико сказал:

 маю ще з 2015 року

Опубликовано: 14 окт. 2015 г.
 
 
Для отбора медовых корпусов использую ветродуйку ...

А ось за 2017 рiк 

 

Я так зрозумів, що у Вас Романович дуйка  від 220 вольт, а що рекомендуєте на кочівлі, акамуляторну чи мото, остання якось під сумнівом, запашок від рук буде полюбому

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Николай S сказал:

Я так зрозумів, що у Вас Романович дуйка  від 220 вольт, а що рекомендуєте на кочівлі, акамуляторну чи мото, остання якось під сумнівом, запашок від рук буде полюбому

Мото на кочівлю, на стаціонарному єлектро., А запах не мішає.в мене єлектро садко, і бензо теж садко, але бензо в них  барахло:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, Николай S сказал:

Я так зрозумів, що у Вас Романович дуйка  від 220 вольт, а що рекомендуєте на кочівлі, акамуляторну чи мото, остання якось під сумнівом, запашок від рук буде полюбому

Нiчого не можу порекомендувати 

Бо жодною не користувався ,  нi мото  , нi аккумуляторною 

А ось та що в мене  , реактивною тягою майже валить  мене 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Николай S сказал:

Я так зрозумів, що у Вас Романович дуйка  від 220 вольт, а що рекомендуєте на кочівлі, акамуляторну чи мото, остання якось під сумнівом, запашок від рук буде полюбому

Подивіться на 35хв 10сек. акумуляторна Макіта.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Николай S сказал:

акамуляторну чи мото, остання якось під сумнівом, запашок від рук буде полюбому

Всё нормально, пользую бензиновую, не жалят и запаха нет! 

http://www.youtube.com/watch?v=rqhyMGTYOqo&feature=youtu.be

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Приєднався до клубу власників дуйки. Взяв собі штіль 81-ї серії, комбінований як садова дуйка/пилесос. 

Не випробовув як єдиний метод видування магазинів, але в комбінації із видалячами - просто бомба! Часто буває, що при постановці видаляча, частина бджіл збирається десь в одному із магазинів і утворюють там щось на зразо мініклуба в разі холодних ночей і не спішать покидати магазин. Або ж просто лазить по магазину 2-3 десятка бджіл. Раніше доводилося перетрушувати кожен такий магазин вручну, що було надзвичайно незручно та затратно по часу. А тут - подув, подув та й повилітало все. Рідко яка бджола вчепиться намертво, що ніяк не піддається. Також пробував здувти із гніздових рамок на 300 бджіл порамочно. Трохи незручно тримати рамку. Якби щось придумати, щоб рамку можна було закріпляти для тако операції - взагалі б булоб супер. В загальному про покупку не пожалкував. Можливо, наступного року спробую не ставити видалячі, або ж не чекати дві доби. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Sanich сказал:

Приєднався до клубу власників дуйки. Взяв собі штіль 81-ї серії, комбінований як садова дуйка/пилесос. 

Не випробовув як єдиний метод видування магазинів, але в комбінації із видалячами - просто бомба! Часто буває, що при постановці видаляча, частина бджіл збирається десь в одному із магазинів і утворюють там щось на зразо мініклуба в разі холодних ночей і не спішать покидати магазин. Або ж просто лазить по магазину 2-3 десятка бджіл. Раніше доводилося перетрушувати кожен такий магазин вручну, що було надзвичайно незручно та затратно по часу. А тут - подув, подув та й повилітало все. Рідко яка бджола вчепиться намертво, що ніяк не піддається. Також пробував здувти із гніздових рамок на 300 бджіл порамочно. Трохи незручно тримати рамку. Якби щось придумати, щоб рамку можна було закріпляти для тако операції - взагалі б булоб супер. В загальному про покупку не пожалкував. Можливо, наступного року спробую не ставити видалячі, або ж не чекати дві доби. 

Тепер і я захотів вітро дуйку. Взавтра пошукаю в інтернет магазинах, і замовлю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Укроп сказав:

Тепер і я захотів вітро дуйку. Взавтра пошукаю в інтернет магазинах, і замовлю

У штіля повно авторизованих центрів продажу. Краще там. Ціна одна, а по гарантії є куди везти. Та й поторгуватися можна - може й скинуть сотню, хоча морозяться, що ціни у них всі одні і вони не мають права це робити. :) Мені продавець помилково залишив в коробці накладні від Штіля, то штіль їм продає з скидкою 25%. ;) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилин тому, Sanich сказав:

Приєднався до клубу власників дуйки. Взяв собі штіль 81-ї серії, комбінований як садова дуйка/пилесос. 

Не випробовув як єдиний метод видування магазинів, але в комбінації із видалячами - просто бомба! Часто буває, що при постановці видаляча, частина бджіл збирається десь в одному із магазинів і утворюють там щось на зразо мініклуба в разі холодних ночей і не спішать покидати магазин. Або ж просто лазить по магазину 2-3 десятка бджіл. Раніше доводилося перетрушувати кожен такий магазин вручну, що було надзвичайно незручно та затратно по часу. А тут - подув, подув та й повилітало все. Рідко яка бджола вчепиться намертво, що ніяк не піддається. Також пробував здувти із гніздових рамок на 300 бджіл порамочно. Трохи незручно тримати рамку. Якби щось придумати, щоб рамку можна було закріпляти для тако операції - взагалі б булоб супер. В загальному про покупку не пожалкував. Можливо, наступного року спробую не ставити видалячі, або ж не чекати дві доби. 

Видуваю вже 3 роки , бджоловиляч можливо і хороша штука, але я вважаю що займає лишній час , та і сили.

В мене Хускварна 125 купляв б/у в цьому році почали холості деколи падати , думаю вийде відремонтувати, якщо ні то куплю нову дуйку , воно того варте :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Конструктор сказав:

Видуваю вже 3 роки , бджоловиляч можливо і хороша штука, але я вважаю що займає лишній час , та і сили.

В мене Хускварна 125 купляв б/у в цьому році почали холості деколи падати , думаю вийде відремонтувати, якщо ні то куплю нову дуйку , воно того варте :ay:

Перед відкачкою потрібно перевірити гніздо, тому постановка видалячів не займає лишнього часу. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Sanich сказав:

Перед відкачкою потрібно перевірити гніздо, тому постановка видалячів не займає лишнього часу. 

Чому не можна перевірити після зняття і здування магазинів?:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Теж в цьому році став власником дуйки
правда економ варіант , електрична . Повітродув Verto 500 Вт 
Після цього девайсу вже руками напевне ніколи трусити небуду .
Доречі 145 магазини запечатані зверху димаром подиміти підриваєш і практично немає кого видувати.
Видуваю на землю біля вуьика без ніяких приспособ і тому подібного .
Правда вулики стоять низько .


Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Конструктор сказав:

Чому не можна перевірити після зняття і здування магазинів?:dntknw:

Мабуть що можна. Я тут виходжу із того, що не хочу турбувати бджіл допоки не розберусь з гніздом, тому що "на горіхи" можна отримати, в основному, при роботі в гнізді. 

Але, можливо, із появою дуйки мої методи поміняються. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Sanich сказав:

Мабуть що можна. Я тут виходжу із того, що не хочу турбувати бджіл допоки не розберусь з гніздом, тому що "на горіхи" можна отримати, в основному, при роботі в гнізді. 

Але, можливо, із появою дуйки мої методи поміняються. 

Більше на зміну методів впливає збільшення кількость сімеї , чим їх більше тим більше починаєш думати які роботи можна скоротити , щоб мінімізувати свою  працю.

Доречі часто хто не користувався дуйкою думають , що бджоли після видутя стають агресивні  , зі свої практики скажу що вони спокійніші , порівняно з відбором тряскою і щіткою. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...