Перейти к содержанию
ur3cru

Мой помощник апилифт

В теме 93 сообщения

1 час назад, Мико сказал:

И попроси что бы сделал лапы опоры как у меня На поддонах очень удобно работать 

Спасибо за совет, у него и буду заказывать...Основное что мне надо что бы были вилы типа как на погрузчике и зажим..Основное это перевозка ульев по 60-70 кило и поднять улей на машину..Потому как в этом году не успели откачать все а надо было срочно переезжать. Таскали полные ульи это был жах..

Поделиться сообщением

11 година тому, Андрей Баскевич сказав:

Основное что мне надо что бы были вилы типа как на погрузчике и зажим..

Замовляти потрібно повний комплект. Захвати за ручки-раковини взагалі річ прекрасна і головне, що 100% надійність. Мені не вистачає болтів-барашок, пучками якось крутити маленькі болтики не удобно. Треба буде замінити.  В колесах люфт великуватий, щось мені здається підшипники там стоять теж китайського виробництва. Думаю якби стояла резина на зажимах не так фарба знімалася б з корпусів. А взагалі річ потрібна, виручає добре і спина не тріщить, що саме головне.:IMHO:

Поделиться сообщением

1 минуту назад, pchel сказал:

Замовляти потрібно повний комплект. Захвати за ручки-раковини взагалі річ прекрасна і головне, що 100% надійність. Мені не вистачає болтів-барашок, пучками якось крутити маленькі болтики не удобно. Треба буде замінити.  В колесах люфт великуватий, щось мені здається підшипники там стоять теж китайського виробництва. Думаю якби стояла резина на зажимах не так фарба знімалася б з корпусів. А взагалі річ потрібна, виручає добре і спина не тріщить, що саме головне.:IMHO:

Сегодня общался с владельцем такой телеги от Лысенка, то говорит для перевозки лучше трап сделать, и телегу на колёсах от мопеда.В апилифте центр тяжести смещён,он больше предназначен для поднимания корпусов.А поднимать я смогу и руками.

Поделиться сообщением

18 годин тому, Андрей Баскевич сказав:

Сегодня общался с владельцем такой телеги от Лысенка, то говорит для перевозки лучше трап сделать, и телегу на колёсах от мопеда.В апилифте центр тяжести смещён,он больше предназначен для поднимания корпусов.А поднимать я смогу и руками.

Я останнім часом перевожу вулики звичайним причіпом до легкової машини, тому для мене апіліфт краще. Телега на колесах від мопеда і по трапу хіба, що перший ряд там поставить. А так апіліфтом підняв поставив на приціп, а далі вулик "їде" по рейкам або просто по причіпу. Я перевожу і лежаки. Тому апіліфтом ставлю і другий ряд, чого не зробить телега. А на рахунок піднімать руками, так ми свого часу піднімали на ЗІЛа в три яруси і ручки від вуликів відривали. А що таке апіліфт не чули взагалі. А з часом стає чомусь все тяжче і тяжче. :hmm:

Апіліфт і лежак ще тяжкувато. А ось корпусні вулики апіліфтом возити одне задоволення. Головне не вскочити в ямку  ;) Це по плитці у дворі воно гарно дивитись. А по пересіченій місцевості, та вночі потрібно бути уважним. Зі мною тепер помічник іде рядом і страхує на випадок чого. Але ж іде, не тягне в руках нічого.:) А центр тяжесті я регулюю по щоках. Як понадувались вулика опустив або підняв і поїхав далі.:ay:

Поделиться сообщением

В 14.06.2017 в 23:57, pchel сказал:

Сьогодні я вдруге пересів із Славути на Шкоду. :)

IMG_20170614_194822.thumb.jpg.c60838552308da3217315b4e42c23cba.jpg IMG_20170614_194901.thumb.jpg.621d5ecd92ff29895c88403bac98169d.jpg

Правда не вийшло примудрувати дану деталь. Думаю це для того щоб апіліфт міг стояти рівно. 

IMG_20170614_194925.thumb.jpg.0204952490b191ff1c6e33fff6172c3a.jpg

А хто виробник?

Поделиться сообщением

5 годин тому, GEVAK сказав:

А хто виробник?

Віталій Лисенко

Поделиться сообщением

Апіліфт від Лисенка но він лиш для підйому корпусів по платформі ще можна перевозити по землі він неустойчивий люфт в крлесах теж великий буду зимою переробляти ставити підшибники і розширювати ось

Поделиться сообщением

48 хвилин тому, targal сказав:

люфт в крлесах теж великий буду зимою переробляти ставити підшибники і розширювати ось

Да, чомусь і мені подумалось, що за такі кошти можна було б підшипники і поставити. Сезон відходили, побачимо, що буде далі.

49 хвилин тому, targal сказав:

Апіліфт від Лисенка но він лиш для підйому корпусів по платформі

Чому? 70 вуликів туди і назад. Перевозка легковим причіпом. Лежаки ставили в 2 яруса, корпусні в один. Все це тільки апіліфтом. Спини не тріщали. Ну подумаєш один разок корпусний вулик разом з апіліфтом покотився з гори (колеща в ямку попало). Ту я з Вами згідний 

56 хвилин тому, targal сказав:

по землі він неустойчивий ... і розширювати ось

Але коли помічник є, тоді все нормально, підстрахує коли що. 

А взагалі до хорошого швидко звикаєш. Без апіліфта на пасіку наче ото без мобілки. :)

Поделиться сообщением

5 минут назад, pchel сказал:

Да, чомусь і мені подумалось, що за такі кошти можна було б підшипники і поставити. Сезон відходили, побачимо, що буде далі.

Чому? 70 вуликів туди і назад. Перевозка легковим причіпом. Лежаки ставили в 2 яруса, корпусні в один. Все це тільки апіліфтом. Спини не тріщали. Ну подумаєш один разок корпусний вулик разом з апіліфтом покотився з гори (колеща в ямку попало). Ту я з Вами згідний 

Але коли помічник є, тоді все нормально, підстрахує коли що. 

А взагалі до хорошого швидко звикаєш. Без апіліфта на пасіку наче ото без мобілки. :)

він у мене тільки для підйому корпусів. Я сторонник раз загрузив і збув

20170224_131100.jpg

Поделиться сообщением

Колись зробив на швидку руку . 20171008_154805.thumb.jpg.e6f0c1344e78d1f57be0023a02e0f3a7.jpgзверніть увагу на зручний механізм фіксації ручки при підйомі крутим ручку, при опусканні нажимаєм важіль (тобто непотрібно крутити при опусканні -в два рази менше роботи)20171008_165928.thumb.jpg.1fe912b2545bc5075cec5b629205b60f.jpg20171008_165403.thumb.jpg.b5f7b0c6020f2d969b2a6c0046afe930.jpg

Поделиться сообщением

Цікавить чи вистачає велосипедних коліс для перевезення повних вуликів, чи краще всеж взяти з мопеда, такого як альфа, дельта?

Поделиться сообщением

5 минут назад, СЄРЖ сказал:

Цікавить чи вистачає велосипедних коліс для перевезення повних вуликів, чи краще всеж взяти з мопеда, такого як альфа, дельта?

Бачив як дядько в 140 кг  на велосипедi в магазин iздить вже 3 роки 

Не думаю що вулик важчий 

Поделиться сообщением

5 часов назад, СЄРЖ сказал:

Від мопеда на багато крепші , але І цих вистачає з запасом

Поделиться сообщением

5 годин тому, Мико сказав:

Не думаю що вулик важчий

Але спиці в колесах все ж таки треба замінити, або купляти колеса зразу з міцними спицями. :IMHO:

Поделиться сообщением

7 часов назад, СЄРЖ сказал:

В мене тачка для перевозки рамок на велосипедних колесах(спиці звичайні:crazy:), робив ще дід. Використовується дана тачка для обслуговування лежаків більше 40 років. Для неї зроблені ящики на 24 рамки. Ящик з рамками ніколи не важили, але я не думаю, що він буде легший за вулика, бо у вулику рідко буває більше 24 рамок меду. Їздимо даною тачкою і по рівному і не дуже, і лише один раз "випрягло" одне колесо - допомагав один не зовсім тверезий чоловік:friend_drink:

Поделиться сообщением

Лет 5 как эксплуатирую сделанную собственноручно, а колеса с инвалидной коляски.

IMG_4141.JPG

Поделиться сообщением

В конце лета построил себе такой:

Апилифт краска 2.jpg

Апилифт краска.jpg

Апилифт с корпусом.jpg

Апилифт.jpg

Поделиться сообщением

4 часа назад, luka.zp сказал:

В конце лета построил себе такой:

Апилифт краска 2.jpg

Апилифт краска.jpg

Апилифт с корпусом.jpg

Апилифт.jpg

Зроблено по типу Лисенка Віталія .

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти