Перейти к содержанию

Весна-Лето (2014)


pr1zZ

Рекомендуемые сообщения

На схильність меду до кристалізації та її швидкість впливає насамперед співвідношення глюкози і фруктози, а також тепло. Чим більше глюкози, тим швидше відбувається кристалізація меду.

Jivec, і головне, тезко, не "нарватися" на падєвий мед, якого зараз є достатньо. :IMHO:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шкода, що держава не займається розвитком такої хорошої і приємної справи як бджільництво.

Не помагают, главное что бы палки в колоса не ставили. А то смотри и налог на пасеку дадут.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не помагают, главное что бы палки в колоса не ставили. А то смотри и налог на пасеку дадут.

Andrej1986, Крім Сталіна за всю історію людства до цього , здається, ніхто так і не додумався.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подскажите в какую тару фасуете мед на опт? Думаю последнего будет литров 150-200, скорее всего буду сдавать. Может в пластиковые ведра по 10-20 л? или этот вопрос индивидуален у каждого оптовика?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подскажите в какую тару фасуете мед на опт? Думаю последнего будет литров 150-200, скорее всего буду сдавать. Может в пластиковые ведра по 10-20 л? или этот вопрос индивидуален у каждого оптовика?
Якщо мед рідкий, то не принципово. При закристалізованому кращою є міцна посуда. Відра не найкращий варіант. Часто ламаються. А ще частіше губляться. В силу різноманітності відер, дуже часто кришки не можливо знайти. Тому кришка має бути або прикріплена (як в алюмінієвому бідоні), або більш-менш поширена. Для мене оптимальним є пластиковий бідон ЛЕМІРА(30л) в силу своєї поширеності і прийнятної ціни :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:ax::ax::ax::ax::ax: Усіх бджолярівів вітаю із Спасом та Днем Пасічника! :ax::ax::ax::ax::ax:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подскажите в какую тару фасуете мед на опт? Думаю последнего будет литров 150-200, скорее всего буду сдавать. Может в пластиковые ведра по 10-20 л? или этот вопрос индивидуален у каждого оптовика?
Якщо мед рідкий, то не принципово. При закристалізованому кращою є міцна посуда. Відра не найкращий варіант. Часто ламаються. А ще частіше губляться. В силу різноманітності відер, дуже часто кришки не можливо знайти. Тому кришка має бути або прикріплена (як в алюмінієвому бідоні), або більш-менш поширена. Для мене оптимальним є пластиковий бідон ЛЕМІРА(30л) в силу своєї поширеності і прийнятної ціни :IMHO1:
удобно ли при необходимости извлекать севший мед из такого бидона или так же проблематично как и с алюминиевым? принимают ли оптовики такие бидоны вместе с медом в обмен на чистые бидоны?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подскажите в какую тару фасуете мед на опт? Думаю последнего будет литров 150-200, скорее всего буду сдавать. Может в пластиковые ведра по 10-20 л? или этот вопрос индивидуален у каждого оптовика?
Якщо мед рідкий, то не принципово. При закристалізованому кращою є міцна посуда. Відра не найкращий варіант. Часто ламаються. А ще частіше губляться. В силу різноманітності відер, дуже часто кришки не можливо знайти. Тому кришка має бути або прикріплена (як в алюмінієвому бідоні), або більш-менш поширена. Для мене оптимальним є пластиковий бідон ЛЕМІРА(30л) в силу своєї поширеності і прийнятної ціни :IMHO1:
удобно ли при необходимости извлекать севший мед из такого бидона или так же проблематично как и с алюминиевым? принимают ли оптовики такие бидоны вместе с медом в обмен на чистые бидоны?
Колупати сівший мед нізвідки не зручно. :umora: Проте з 30літрового бідона трохи легше ніж з алюмінієвого, бо він нижчий і легше діставати з глибини. Щодо обміну, то мало який оптовик це робить. Більшість повертає посуду по факту їх спорожнення. Беруть різну.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Працювати з бджолами нереально - злі, настирливі. На відкритий вулик злітаються. Не люблю цю пору року. В деяких сім'ях є половина необхідного запасу меду, в деяких менше. Домашні запилювачі огірків (дикі рої) непогано розвинулися і на диво спокійні. Хоча як даю вечером сироп, теж починають скажено літати.post-1893-1408474586_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Працювати з бджолами нереально - злі, настирливі. На відкритий вулик злітаються. Не люблю цю пору року.
А у мене на диво є свіжий піднос. Невеличкий, але є. Навіть запах ввечері досить непоганий. І з рамок струшується нектар. ;):wave: Вперше зустрівся з незвичною ситуацією. Є один дуже "нещасливий" вулик. Прямо фатум якийсь. Ніяк не можу вивести матку. Вже й не можу згадати скільки разів підселяв-підставляв матки і маточники. А вона пропадає і все тут. Сім'я ослабла. Махнув би вже рукою, але - "ми не шукаємо легких шляхів", діло принципу, роздратувало. А це вже дивлюся матка ніби є, готують місце під засів. 3 дні готують, 5 днів готують, 10 днів, 15... :blink: Матка є, досить велика, на вигляд як плідна. А яєчка - жодного. І гудіння бджіл характерне - безматочне. Що за біда?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Працювати з бджолами нереально - злі, настирливі. На відкритий вулик злітаються.

Как же вовремя я откачался. А между нами ведь не больше 30 км. Мои уже откачанные. Стоят полоски. Кормов достаточно. Ближе в 1 сентября дам по 3 л сиропа с полынью. Ну и будем помаленьку кормить маломедными. В ноябре ссыпем. Сейчас есть 15 семей и отводков. Оставлю в зиму опять 9. Больше не надо. А зимовать пойдут сильные семьи.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ніяк не можу вивести матку. Вже й не можу згадати скільки разів підселяв-підставляв матки і маточники. А вона пропадає і все тут. Сім'я ослабла.

У меня такая же есть. 3 матки угрохкали. Две из них - покупные. :( Пока не поставил рассплод и они сами вывели - толку небыло. Весной была семья из грппы лидеров. Сейчас осталось рамок 7 пчелы. Но уже есть хоть пару рамок расплода.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ближе в 1 сентября дам по 3 л сиропа с полынью.

Sanich, Спробуйте розчин гіркого червоного перцю - в аптеці є. Ложка столова на 5 літрів сиропу. Я згодовую десь до половини усіх підкормок на зиму саме з червоним перцем. Ефект - просто чудовий..Допомагає ефективно від нозематозу і усіх кишкових хвороб бджіл. Перевірений засіб десятиріччями. :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ближе в 1 сентября дам по 3 л сиропа с полынью.

Sanich, Спробуйте розчин гіркого червоного перцю - в аптеці є.
Не советую в аптеках покупать такие вещи. Как учил меня пожилой пасечник ,в зиму сироп с полынью и чабрецом (можно зверобой),и будут пчёлы с зимы выходить здоровыми.Да ещё и сильные семьи в зиму :ay: После того как изучил как правильно заготавливать травы,в аптеке больше ничего не покупаю :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

После того как изучил как правильно заготавливать травы,в аптеке больше ничего не покупаю

кузмич, Слава Богу, перець важко зіпсувати. На аптеку послався для тих, хто не хоче"паритися". А найліпше - звичайно, настоянка червоного перцю власного виробництва. Краще кімнатного (донедавна сам таким користувався), - такого маленького й дуже клятого .кузмич, Рецепт цей перевірений роками. І не лише мною. А я теж вже далеко не молодий і рецепти ці збирав по всій Україні і перевіряв власноруч протягом не одного десятиріччя. :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Працювати з бджолами нереально - злі, настирливі. На відкритий вулик злітаються.

В ноябре ссыпем. Сейчас есть 15 семей и отводков. Оставлю в зиму опять 9. Больше не надо. А зимовать пойдут сильные семьи.
Цікавить одне питання що вигідніше зсипати сім'ї осінню чи об'єднати весною перед акацією?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікавить одне питання що вигідніше зсипати сім'ї осінню чи об'єднати весною перед акацією?

У меня в одной сильной семье пропала матка,две попытки вывести провалились,убивают.Во второй слабой матку вывели начинает сеять,вот я и думаю ,зачем я буду голову морочить с двумя слабыми если можно сделать одну сильную. Буду объеденять.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікавить одне питання що вигідніше зсипати сім'ї осінню чи об'єднати весною перед акацією?

У меня в одной сильной семье пропала матка,две попытки вывести провалились,убивают.Во второй слабой матку вывели начинает сеять,вот я и думаю ,зачем я буду голову морочить с двумя слабыми если можно сделать одну сильную. Буду объеденять.
У меня аналогичная ситуация. Содержатся семейки в одном улье через фанерку по 5 рамок. Подкармливаю 1 л сиропа берут за 2 дня. Даю через три дня. Нехай ще сіють, десь до половини вересня. Полоски від кліща стоять вже тиждень. В половині вересня цих маток закрию в ізолятор Хмари. При похолоданні вийму перегородку і переставлю ізолятори через повномедну рамку. Будуть зимувати в одному клубі. Звільнення маток орієнтовно 1 квітня. Знову розділю фанеркою навпіл. Сильних сімей до акації не буде, але з'єднати можна, а матку у відводок.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нехай ще сіють, десь до половини вересня. Полоски від кліща стоять вже тиждень.

Jivec, І це правильно. Дякую, земляче, що за полоски нагадав. Геть запам'ятував... :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікавить одне питання що вигідніше зсипати сім'ї осінню чи об'єднати весною перед акацією?

У меня в одной сильной семье пропала матка,две попытки вывести провалились,убивают.Во второй слабой матку вывели начинает сеять,вот я и думаю ,зачем я буду голову морочить с двумя слабыми если можно сделать одну сильную. Буду объеденять.
В Вашій ситуації зрозуміло а коли дві сімейки середненькі.Можливо дати перезимувати і наростити бджіл перед медозбором об'єднати :dntknw: ?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нехай ще сіють, десь до половини вересня

После обеда ездил просмотрел 5 семей,матки сеют где-то по 5-6 рамок расплода,если стимулировать маток до средины сентября то успеет ли молодая облететься ведь неизвестно какая будет осень.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня смотрел свои лежаки, расплод на 7-9 рамках, поднял рамки в магазинную надставку, поставил маломедные рамки за перегородку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нехай ще сіють, десь до половини вересня

После обеда ездил просмотрел 5 семей,матки сеют где-то по 5-6 рамок расплода,если стимулировать маток до средины сентября то успеет ли молодая облететься ведь неизвестно какая будет осень.
Молоді матки можуть сіяти і до морозів і сіють. Якщо останній розплід вийде числа 5-го жовтня ... то це ще номано. щЕ НЕ ЗИМА. в МИНУЛІ РОКИ 1 грудня облітувались, а в жовтні ще тепло і літають. Облітаються і пилку ще поїдять, от щодо нарощення жирового тіла то це слабка позиція, не нажирують. Так, ці бджоли слабі за білковим ресурсом, тому потрібно допомогти їм зекономити, тому матку в ізолятор і максимум комфорту, щоб ніяких яєць і розплоду взимку не було, щоб не спрацьовувались на поїданні меду і годівлі розплоду тоді весною собі заміну (ХОЧА Б по 1 личинцІ) вигодують. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Jivec, А чи були у Вас випадки гибелі маток, рівноцінно їх "яловості"у із. Хмари? І як часто? :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ближе в 1 сентября дам по 3 л сиропа с полынью.

Sanich, Спробуйте розчин гіркого червоного перцю - в аптеці є. Ложка столова на 5 літрів сиропу. Я згодовую десь до половини усіх підкормок на зиму саме з червоним перцем. Ефект - просто чудовий..Допомагає ефективно від нозематозу і усіх кишкових хвороб бджіл. Перевірений засіб десятиріччями. :ay:
я додаю спиртову настоянку прополісу, про червоний перець дотепер не чув, якщо річ перевірена, варто перевірити і собі
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...