Перейти к содержанию

Робота за кордоном , США


mashika

Рекомендуемые сообщения

И по практике получения визы. Все индивидуально

Здаэться Ви сказали, що ваша поїздка в Канаду зірвалась. Можете розказати про причини? :hi:
Причина у темі Майбутнє України....Якщо коротко то просто становище в нашій країні. Я вже писав, коли почався майдан, посольство зачинилося, потім воно знову відкрилося, але більше доки не розглядає. Не дивлячись на те що морально Канада з нами, на практиці вони не хочуть впускати до себе потенційних революціонерів, радикалів, біженців чи не дай боже сепаратистів (у них своїх проблем вистачає з Квебеком). А з подібними проблемами вони розбираються радикально - відмовляють всім підряд мотивуючи це просто, а раптом ти приймав участь у подіях з тої чи іншої сторони (цей пункт є до речі у їхній анкеті). Надія ще зовсім малесенька є, офіційної відмови поки не отримав, але якщо справа затягнеться ще (а вона вже затягнулася у звязку з цими подіями) і оскільки сезон починається, то чи захоче чекати роботодавець? Якби там не було, але з учорашнього дня я вже мав приступити до роботи там.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якби там не було, але з учорашнього дня я вже мав приступити до роботи там.

Дуже часто не здійснення наших мрій- є великим дарунком долі. Коли відправлявся Титаник дуже багато людей сумовало , бо не потрапили на нього.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якби там не було, але з учорашнього дня я вже мав приступити до роботи там.

Дуже часто не здійснення наших мрій- є великим дарунком долі. Коли відправлявся Титаник дуже багато людей сумовало , бо не потрапили на нього.
Так, але літак яким я планував летіти, благополучно сів у Канаді :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

але з учорашнього дня я вже мав приступити до роботи там

Ким?( вид діяльності). Бо в і вашому інфо написано "20-30 сімей" , на головному може працювати вже 60 - а це середній дохід по Україні!!!!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

але з учорашнього дня я вже мав приступити до роботи там

Ким?( вид діяльності).
Пчеловодом естественно
Бо в і вашому інфо написано "20-30 сімей" , на головному може працювати вже 60 - а це середній дохід по Україні!!!!
Извините я здесь недопонял о чем речь?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якби там не було, але з учорашнього дня я вже мав приступити до роботи там.

Ви, як я зрозумів, В Україні не вантажником працюєте. Чи не вигідніше розвести сімей 150 і лишатися в Україні, маючи канадську зарплату найманого робітника? Чи 50-70 своїх б/с + основне місце роботи? Чи ви хотіли в Канаді (в перспективі) заснувати свою пасіку?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якби там не було, але з учорашнього дня я вже мав приступити до роботи там.

Дуже часто не здійснення наших мрій- є великим дарунком долі. Коли відправлявся Титаник дуже багато людей сумовало , бо не потрапили на нього.
Так, але літак яким я планував летіти, благополучно сів у Канаді :)
Але Ви не знаєте чи не попало в аварію таксі, яким ви мали їхати з аеропорту... ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якби там не було, але з учорашнього дня я вже мав приступити до роботи там.

Ви, як я зрозумів, В Україні не вантажником працюєте. Чи не вигідніше розвести сімей 150 і лишатися в Україні, маючи канадську зарплату найманого робітника? Чи 50-70 своїх б/с + основне місце роботи? Чи ви хотіли в Канаді (в перспективі) заснувати свою пасіку?
Я уже писал - вся фишка - страна. Не столько мое будущее, сколько моих детей. Ведь деньги не главное (особенно сейчас хорошо видно). Да и доходы наемного рабочего в Канаде все равно в разы выше собственника пасеки здесь. Только это тема другого форума - эмигрантского. Здесь как-то не хочется обсуждать.
Але Ви не знаєте чи не попало в аварію таксі, яким ви мали їхати з аеропорту... ;)
:) Ну разве что...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сколько моих детей.

Тут на форумах є чоловік під ніком NVN( в нього ще й вулики з очерету), він розкрутив непогану пасіку, приобщим до неї своїх дітей. Тільки не думайте що ми тут агітуємо вас зійти з наміченої дороги, так добре де нас нема.Тим паче що у дітей буде своє життя, їм головне освіту дати, і то якщо виявлять до цього бажання і здібності будуть, буває ж таке що двірник щасливіший за олігарха. :hi: Мене просто трішки дивує що ви тут маєте пасіку не дуже маленьку, значить і маєте досвід і думаєте що там у вас вийде ліпше. :ax:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ваш приклад мене знову повернув про "фонд взаємодопомоги пасічників" ми всі скидаємось і ви докуповуєте необхідне і поступово без процентів нам повертаєте кошти, але вже стоїте кріпко на своїх ногах

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ваш приклад мене знову повернув про "фонд взаємодопомоги пасічників" ми всі скидаємось і ви докуповуєте необхідне і поступово без процентів нам повертаєте кошти, але вже стоїте кріпко на своїх ногах
Ідея утопічна. Перше, що стане на заваді - український менталітет.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ідея утопічна

ну на то і форум щоб обмінюватись думками, але ж є й гарні приклади-регулярний з*їзд пасічників у Діда Василя, Майдан, Пожертви на армію в даний час або пожертви на лікування закордоном яким нікому допомогти. Якщо це є в Україні то чого цого нема серед нас , пасічників. :ah::az::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мене просто трішки дивує що ви тут маєте пасіку не дуже маленьку, значить і маєте досвід і думаєте що там у вас вийде ліпше. :ax:
Такой уж я человек, не могу сидеть на месте, добившись чего-то мне становится скучно жить, я периодически, раз в 5-6 лет начинаю испытывать зуд в одном месте, радикально все меняю в своей жизни (или работу или место жительства, или жену :) ) и снова начинаю с нуля. Сейчас именно переживаю период такого зуда :umora::wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якби там не було, але з учорашнього дня я вже мав приступити до роботи там.

Дуже часто не здійснення наших мрій- є великим дарунком долі. Коли відправлявся Титаник дуже багато людей сумовало , бо не потрапили на нього.
Так, але літак яким я планував летіти, благополучно сів у Канаді :)
Але Ви не знаєте чи не попало в аварію таксі, яким ви мали їхати з аеропорту... ;)
Ну звісно. На цьому вся психологія збудована - якщо не можеш змінити ситуацію, зміни ставлення до неї :) Пане ktish, ви коли готувалися виїхати, напевно складали якийсь екзамен з іноземної мови для підтвердження знання. Якщо так, то який, і чи важко було. Хочу теж пройти якийсь міжнародний екзамен для себе.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну звісно. На цьому вся психологія збудована - якщо не можеш змінити ситуацію, зміни ставлення до неї :) Пане ktish, ви коли готувалися виїхати, напевно складали якийсь екзамен з іноземної мови для підтвердження знання. Якщо так, то який, і чи важко було. Хочу теж пройти якийсь міжнародний екзамен для себе.
Тема ну очень большая и просто нереально все описать. Экзамен требуют в зависимости от специальности, как повезет. Каждая страна требует свой вариант, но самым распостраненным является IELTS реже TOEFL, в Украине в подавляющем большинстве сдают IELTS, так как его признают во всех англоязычных странах, а TOEFL не каждая страна признает. Стоимость сдачи была 1550грн, как сейчас из-за курса доллара, не знаю, сдать можно здесь например http://ielts-kiev.com.ua/ru/pass/. О том как сдавать есть специализированные сайты на эту тему например http://www.kashkanov.ru/index.php?option=c...s&Itemid=98 или даже целые форумы http://www.gday.ru/forum/ielts/ А вообще поищите в нете отзывы по IELTS, там все описывают. Сложно или нет все зависит от уровня и подготовки.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую за цікаві посилання. Я ще цією темою не займався напряму. Відчуваю, що не той рівень, який би хотілось, особливо слухання і розмова. На все час потрібний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую за цікаві посилання. Я ще цією темою не займався напряму. Відчуваю, що не той рівень, який би хотілось, особливо слухання і розмова. На все час потрібний.
для мови потрібна практика. Інакше всі знання швидко забуваються.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую за цікаві посилання. Я ще цією темою не займався напряму. Відчуваю, що не той рівень, який би хотілось, особливо слухання і розмова. На все час потрібний.
для мови потрібна практика. Інакше всі знання швидко забуваються.
можна було б створити тему де умовою б було спілкування виключно на англійській мові, яка не яка а практика, ну і форумчани щось підкажуть :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую за цікаві посилання. Я ще цією темою не займався напряму. Відчуваю, що не той рівень, який би хотілось, особливо слухання і розмова. На все час потрібний.
для мови потрібна практика. Інакше всі знання швидко забуваються.
можна було б створити тему де умовою б було спілкування виключно на англійській мові, яка не яка а практика, ну і форумчани щось підкажуть :)
Это будет практика в чтении и написании, но никаким боком спикингу или листингу не поможет. А самое главное стесняюсь спросить - а зачем??? Не думаю что тема станет популярной. Для этого есть специализированные сайты, а отдельная тема на английском на пчеловодческом форуме обречена заглохнуть :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

отдельная тема на английском на пчеловодческом форуме обречена заглохнуть

Может быть. Разве кто привлечет англоязычных пользователей на форум.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А самое главное стесняюсь спросить - а зачем???

абсолютно согласен. честно говоря думаю даже - а вся тема "а зачем". Толку не будет никому, потому что механизм выезда сложен и легким скачком не перепрыгнеш
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Apply at the nearest TX Job service office, phone: 936-327-5421, refer to job order #TX2737807.

видите здесь даже номерок телефона агенства по трудоустройству в котором есть заявочка #TX2737807 на пчеловода. спешите, дзвоните :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чи не вигідніше розвести сімей 150 і лишатися в Україні, маючи канадську зарплату найманого робітника? Чи 50-70 своїх б/с + основне місце роботи?

А разве возможно в наших условиях с такими ценами на мед что-то заработать? Не выжить, а заработать?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Была как-то отдельная тема о работе за границей, но сейчас смотрю она закрыта, поэтому здесь отпишусь. Закончилась моя эпопея с получением визы, на днях улетаю в Канаду работать на пасеке в провинцию Саскачеван. По возможности постараюсь оттуда посещать форум. Такие вот дела :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Закончилась моя эпопея с получением визы, на днях улетаю в Канаду работать на пасеке в провинцию Саскачеван. По возможности постараюсь оттуда посещать форум.

Удачі! Радий за вас. Хай вам там щастить і результатами праці перевершіть Мішака. :) І нас не забувайте, буде цікава будь яка інформація від вас- від перших кроків, до, можливо, буднів пасічника промисловця. :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...