Перейти к содержанию
Griva

Почём нынче мёд?

В теме 16 477 сообщений

1 минуту назад, Серж 82 сказал:

По ходу меду на руках вже майже нема, сьогодні знайомому дзвонив заготовач який в понеділок давав 44, а сьогодні як вчув що знайомому дають 45, то зразу запропонував 46. 

І чому зразу не дати нормальну ціну і збирати мед? (А то дають менше і дивляться як збирають залишки меду ті хто дає більше. А потім лихорадочно починають піднімати ціну щоб хоч щось взяти).

Мабуть дивились останне вiдео" Белорусское пчеловодство " где  озвучили цену оптовой закупки мёда в Белоруссии 3,7 $:umora:

Поделиться сообщением

33 минуты назад, Sashko сказал:

Здав два тижні тому місцевому, як тут писали "мутному" типу по 45 зі 100% передплатою. Тиждень треба було чекати аналізів.

Зараз витрачаю гроші та чекаю на свою тару:az:

Аналіз робили як і обіцяли тиждень?

За цей час ціна піднялась. Краще спочатку аналіз. А потім повна оплата при відвантаженні.

Поделиться сообщением

39 минут назад, Sashko сказал:

Здав два тижні тому місцевому, як тут писали "мутному" типу по 45 зі 100% передплатою. Тиждень треба було чекати аналізів.

Зараз витрачаю гроші та чекаю на свою тару:az:

"Мутність" визначалася не в чистоті операції, є ризики, що мед не пройде і тоді почнуться проблеми.

Поделиться сообщением

Ціни сьогодні почали радувати, а то я думав, що цифри 50 не побачимо, але ні роздача бонусів продовжується.

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

"Мутність" визначалася не в чистоті операції, є ризики, що мед не пройде і тоді почнуться проблеми.

Мутність в тім, що кошти (45грн) витрачаєш тоді коли іншим уже заплатили 47, а то і більше. 

Поделиться сообщением

Колеги, мене цікавить контакти пасічників з Аргентини, бажано україномовних чи російськомовних у кого є контакти пишіть в особисті повідомлення.

Поделиться сообщением

6 часов назад, Супер Пчеловод сказал:

Ну если так думать тогда нужно сидеть дома и не высовываться. " Потому что у нас в стране такая ситуация"

У моего родственника выставили дом, когда он начал выяснять и вышел на исполнителей, то его покатали до Запорожья, и за билет взяли 10.000$ под стволами. Так что ситуация  у нас действительно такая. 

Поделиться сообщением

Я теж був в шоці від оптової ціни на мед в Білорусії!Слухав розповіді посередників,як тяжко вивезти мед в європу,про всіляки ризики,а тут під боком по 3.7 долара за кг.

Поделиться сообщением

17 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Колеги, мене цікавить контакти пасічників з Аргентини, бажано україномовних чи російськомовних у кого є контакти пишіть в особисті повідомлення.

Будемо об"єднуватися з аргентинцями? :) Буенос Діас, там їм. Запитай заодно як там 300 000 пакетів з України поживають. :ay:

Поделиться сообщением

6 минут назад, Tarass сказал:

Я теж був в шоці від оптової ціни на мед в Білорусії!Слухав розповіді посередників,як тяжко вивезти мед в європу,про всіляки ризики,а тут під боком по 3.7 долара за кг.

Покупаете за 1.5$, нелег." нелегко":hmm: (если сможете) перевозите в Белорусь и сдаёте по 3.7$.

Поделиться сообщением

1 час назад, Серж 82 сказал:

По ходу меду на руках вже майже нема,

Кто Вам такое сказал,сдали по минимуму,а основные запасы весны ждут и ни кто до весны и сдавать не думает.

Поделиться сообщением

15 часов назад, asaltan сказал:

Поясніть для тих, що в танку:

1. Ціни, які Ви приводите - це торгівля в магазині, чи "з табуретки"?

2. Яка ціна для дрібного опту (500 кг). В якій тарі повинен бути мед і які документи повинен надати пасічник? Мед продається з двору пасічника чи на складі покупця?:hi:

Це ціни на ярмарках і продаж людям, які приїзджають до пасічника або замовляють через інтернет або по телефону мед, та магазини, але не супермаркети, щось на зразок магазинів з еко продуктами, або маленьких сімейних магазинчиків - це роздрібна торгівля. Що стосується опту то я писав вище, що не повністю знаю ціни і як правило пасічники один одному продають мед, це те що я бачив, оскільки великі оптовики роблять перевірку на аналізи і склад меду, якщо мед не чистий то скидають ціну, гречка може стати різнотравям після аналізу, а це мінус 3-5 злотих за кіло, курєрські служби можуть легко привезти палету з двома бочками, або дві, скільки замовиш. Поляк в всі деталі опту не розповідав, тому точну процедуру не знаю! https://sklep.bartnik.pl/17-miod-gryczany ось сайт польського бартніка з цінами.

Поделиться сообщением

15 часов назад, Мико сказал:

:hmm::dntknw:Но опт не такой радужный, гречка 15-18 х 7, 28 =132 Нам такой цены не видать ещё лет 20

Насиплю ще сіль на рану, в районі де був гречка дала приблизно по 80 кг на вулик! І ще трішки солі - вереску від 5 до 8 кг, по опту 50 злотих за кіло, це від 250 до 400 злотих, перезимувавший відводок на 6-7 рамок мав ціну навесні приблизно 300 злотих!!! І тут поляк говорить: навіть 5 кіло і мені вигідно, а що буде з бджолами то мене не цікавить, на питання, а не шкода бджіл, відповідь - пасіка це бізнес!!!!!

Поделиться сообщением

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Ціни сьогодні почали радувати, а то я думав, що цифри 50 не побачимо, але ні роздача бонусів продовжується.

Не зрозумів, вже є ціна 50? Це напевно від 5-7 тон

Поделиться сообщением

9 годин тому, В.Ю.А. сказав:

Аналіз робили як і обіцяли тиждень?

За цей час ціна піднялась. Краще спочатку аналіз. А потім повна оплата при відвантаженні.

Аналіз робили 7 робочих днів як і обіцяли.

9 годин тому, Wladimir_K сказав:

Тоді би повернув мед та й  по тому.

9 годин тому, В.Ю.А. сказав:

Мутність в тім, що кошти (45грн) витрачаєш тоді коли іншим уже заплатили 47, а то і більше. 

Справа у тому, що місцеві заготівельники ще тиждень тому так вперлся у цифру "43", що ніяк не здвинеш:dntknw:

Поделиться сообщением

15 минут назад, Sashko сказал:

Аналіз робили 7 робочих днів як і обіцяли.

Тоді би повернув мед та й  по тому.

Справа у тому, що місцеві заготівельники ще тиждень тому так вперлся у цифру "43", що ніяк не здвинеш:dntknw:

Щоб переконалися в наших словах, поспілкуйтеся з пасічниками, які від такої схеми постраждали. В основному ніхто мед не везе назад, а починається збивання ціни і тоді пасічник сам не знає що робити.

У Вашому випадку, був один великий плюс, ціна росла і заготовач мав додаткові бонуси, а в іншому випадку якщо ціна різко впала, проблеми були б ще ті. Тому спочатку аналізи, а потім приїхали і розрахувалися і ніяких притензій.

Поделиться сообщением

14 минуты назад, Sashko сказал:

Заготівельники з Вознесенська ще 2 неділі назад закуповували мед по 45. Зараз 46. Треба об'єднуватись та торгуватись.

Поделиться сообщением

19 минут назад, В.Ю.А. сказал:

Заготівельники з Вознесенська ще 2 неділі назад закуповували мед по 45. Зараз 46. Треба об'єднуватись та торгуватись.

Якщо 50% -70% пасічників  України обєдналися,то вже в вересні ціна була би   50 грн ,а в жовтні 60грн і більше.     Обєднання на  рівні району  та області це + 2-3 грн. Таке обєднання мало кому цікаве

Изменено пользователем Stol

Поделиться сообщением

Есть хорошая поговорка,- дурень думкою богатие, если если. Будьте реалистом, каждый захочет продать в зависимости от обстоятельств, но при этом все хотят дороже ( я не исключение) - Не будет единого рынка и не будет цена у нас высокой в ближайшие годы:IMHO1:

Поделиться сообщением

35 минут назад, Stol сказал:

Якщо 50% -70% пасічників  України обєдналися,то вже в вересні ціна була би   50 грн ,а в жовтні 60грн і більше.     Обєднання на  рівні району  та області це + 2-3 грн. Таке обєднання мало кому цікаве

Ці 50 так, 60 ні і на це є ряд причин. Так само і об'єднання, в наших умовах це не є реально.

Навіть +2-+3 до середньої ціни це вже на 5-10 т. є непогано на цей час.

Поделиться сообщением

10 часов назад, Sanich сказал:

Будемо об"єднуватися з аргентинцями? :) Буенос Діас, там їм. Запитай заодно як там 300 000 пакетів з України поживають. :ay:

Ото вже тоді буде справжній медовий зговор.

Вони в нас пакети купляли? А в який час року?

Поделиться сообщением

1 хвилину тому, MaXUA123 сказав:

Вони в нас пакети купляли? А в який час року?

Ви не пам"ятаєте розмов про 300 000 пакетів, які мала купувати Аргентина? :dntknw:

Поделиться сообщением

31 минуту назад, Wladimir_K сказал:

60 ні і на це є ряд причин.

И каких?Кроме желания оптовика купить дешевле нет ничего.Зачем же пчеловодов то за дурней держать.Нас годами потчивали Аргентиной,почему пчеловодаи оптовиков Аргентиной не попотчивать  и установить цену 2-3 доллара.Могут тамошние экспортеры в плюс работать,вот пусть и наши учатся.Причина не подъема цены до разумной это всего лишь желание самих пчеловодов,ну любят они плакать и жалеться,а если начнут диктовать цену оптовику то на кого же шишки валить будут,а так замечательно хоть свою несостоятельность на кого-то переложить можно и умным себя почувствовать

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Sanich сказал:

Ви не пам"ятаєте розмов про 300 000 пакетів, які мала купувати Аргентина? :dntknw:

Якось я це пропустив поза вухами. Якщо можна нагадайте

Поделиться сообщением

Тільки що, MaXUA123 сказав:

Якось я це пропустив поза вухами. Якщо можна нагадайте

Директор інституту бджільництва, здається в 2013 році заявив, що практично домовився про продаж з України 300 000 пакетів в Аргентину. Це було тоді на слуху - всі обговорювали. 

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти