Griva

Почём нынче мёд?

12 296 сообщений в этой теме

11 час назад, vladimir5 сказал:

В Чернигове на рынке за чистую акацию (0.5л) просят 80грн, в смеси с разнотравьем 70грн.

Лет десять назад, давал тётке в Чернигове акациевый мёд на реализацию, так её чуть не побили на рынке, что после Нового года мёд не закристаллизовался! Типа - фальсификат!:umora: Подсолнух брали нормально!

6 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

Мої враження від ПЕРШОГО досвіду - торгував медом в Миколаєві на вулиці на стихійному ринку. Цікаве вийшло заняття! Людей бачиш, спілкуєшся, переконуєш, торгуєшся, ну, взагалі враження від першого дня переважно позитивні.

Качнув я 4 бидони (по 7 кг з сім,ї:() різнотрав,я з рапсом (один точок) та акації з різнотрав,ям. Вирішив 3 бидони продати. Перекуп запропонував 45-48 грн/кг(*150=7200), обіцяв протягом 10 днів передзвонити.

Тут я вирішив взяти ті бидони, склянки та й поїхати торгувати. Головний розрахунок був на трилітровки і мікс акації та різнотрав,я.

Мої ціни:

1) Акація+різнотрав,я: 0,5 л =65грн, 1=135, 3=400.

2)різнотрав,я: 0,5=60, 1=120, 3=360.

На мій подив, найбільший виторг дало різнотрав,я (6*0,5л, 2*1 л, ще 3*3 л розвіз постійним клієнтам), акація йшла слабше (2*0,5, 1*1 л, 2*3 л, ще 2*3л завіз клієнту).

Бажання покупців були різноманітними - хто шукав гречку, хто липу, хто минулорічне різнотрав,я:blink:, хтось хотів по 250 мл тару. 

Витрати:  на тару та ін. посуд=300 грн, соляра 200 грн, мій один з 54 днів відпустки, 2 бутлі акації розбив(:() при ектсреному гальмуванні на переході (моя вина).

Профіт: 2000 грн(+-) за 1 день. 

Завтра планую вдруге йти на те саме місце, шукати своїх клієнтів.

Питання: я не підписую вартість на мед, а озвучую її людям, що підходіть і цікавляться. Хто як робить? Чи варто одразу писати ціну?Може ще які рекомендації?

Поделиться сообщением

26 минут назад, Sashko сказал:

Мої ціни:

1) Акація+різнотрав,я: 0,5 л =65грн, 1=135, 3=400.

2)різнотрав,я: 0,5=60, 1=120, 3=360.

Ціноутворення  не правильне. Традиційно збільшення об`єму тягне пониження ціни. У Вас же його нема. А по акації навіть дорожче. 6 баночок по 0,5 (тих самих 3л) коштують 390 грн, а одна банка - 400грн.  

5 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

7 годин тому, ромео сказав:

Ціноутворення  не правильне. Традиційно збільшення об`єму тягне пониження ціни. У Вас же його нема. А по акації навіть дорожче. 6 баночок по 0,5 (тих самих 3л) коштують 390 грн, а одна банка - 400грн.  

на початку продавав по 140, але майже ніхто не брав, тому і знизив. Сьогодні виправимось.

Поделиться сообщением

6 минут назад, Sashko сказал:

на початку продавав по 140, але майже ніхто не брав, тому і знизив. Сьогодні виправимось.

Добре у Вас виходить, головне почати, так і школу через 1-2 роки закинете.

3 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

9 часов назад, Sashko сказал:

Питання: я не підписую вартість на мед, а озвучую її людям, що підходіть і цікавляться. Хто як робить? Чи варто одразу писати ціну?Може ще які рекомендації?

Не підписуйте ціну. У роздрібному продажу меду (як і інших товарів на ринку) важливо захопити увагу покупця, а для цього він повинен зробити перший крок, тобто запитати про вартість, сорт меду та таке інше. Як тільки покупець виявив інтерес, беріть інііативу у свої руки, давайте пробувати незалежно від того хоче він чи ні (він не знає, чи хоче, або може соромиться), не дозволяйте виникнути паузі мовчання - корміть і постійно розповідайте які медоноси, як який мед впливає на здоров"я, підкреслюйте якість (показуйте густину як спадає з ложки ниткою). Продумайте заздалегідь свій спіч та вивчить його на пам"ять. Це якщо таки хочете продавати вроздріб, без цього торгівля іде гірше. 

Якщо напишете ціну, багато покупців будуть іти повз, нічого не запитавши.

15 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

14 минуты назад, Mаксим сказал:

Не підписуйте ціну. У роздрібному продажу меду (як і інших товарів на ринку) важливо захопити увагу покупця, а для цього він повинен зробити перший крок, тобто запитати про вартість, сорт меду та таке інше. Як тільки покупець виявив інтерес, беріть інііативу у свої руки, давайте пробувати незалежно від того хоче він чи ні (він не знає, чи хоче, або може соромиться), не дозволяйте виникнути паузі мовчання - корміть і постійно розповідайте які медоноси, як який мед впливає на здоров"я, підкреслюйте якість (показуйте густину як спадає з ложки ниткою). Продумайте заздалегідь свій спіч та вивчить його на пам"ять. Це якщо таки хочете продавати вроздріб, без цього торгівля іде гірше. 

А я не намагаюсь переконувати, кажу відверто, як є насправді і хто бажає то й купує.

Якщо роздріб не пішов би, то завжди є опт під боком.

Поделиться сообщением

Сьогодні був дуже приємно вражений коли відвідав "Новый Рынок" в м. Одеса вул. Торгова, ціна 0,5 л. акації -130-140 грн.

2 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

13 часа назад, ромео сказал:

І банка на 0.5 вартує майже так само як літровка(тара), тож вигідніше продавати у літрових, або на півлітрові піднімати ціну на 5 грн, бо виходить що меду у півлітровках продав менше, а на тарі переплатив.

1 пользователю понравилось это

Поделиться сообщением

19 хвилин тому, Николай Степанович сказав:

Сьогодні був дуже приємно вражений коли відвідав "Новый Рынок" в м. Одеса вул. Торгова, ціна 0,5 л. акації -130-140 грн.

Тут все залежить з якої сторони прилавка стоїш:IMHO:

Поделиться сообщением

4 часа назад, Mаксим сказал:

Як казав мені один знайомий кроликовод - "Ти повинен так п...и, щоб він не мав коли рот відкрити, ні каже - так щоб він не мав коли слину лигнути", і спавді сиджу збоку і біля мене покупців майже не має, а біля нього черга стоїть і всі розвісили вуха а йому писок не закривається.

11 пользователю понравилось это

Поделиться сообщением

2 часа назад, Николай Степанович сказал:

:hmm: значит не напрасно я жду и не продаю свой мёд. Ещё немного цена(хотя бы до 300 грн за литр) подымется и начну продавать.:af::umora: А в Вашей Раздельной 420 за 3 литра просят, правда мёд тёмненький, наверно разнотравье.

Поделиться сообщением

4 години тому, mits сказав:

:hmm: значит не напрасно я жду и не продаю свой мёд. Ещё немного цена(хотя бы до 300 грн за литр) подымется и начну продавать.:af::umora: А в Вашей Раздельной 420 за 3 литра просят, правда мёд тёмненький, наверно разнотравье.

Странный коммерчесский ход для пчеловода .Появится мед из подсолнечника и цена прогнозированно рухнет.Продавать надо,пока меда мало и есть спрос.Свой мед(рапс с примесью майского) продал за 2 дня по 360 за 3 л.

Поделиться сообщением

8 минут назад, wwlo сказал:

Странный коммерчесский ход для пчеловода .Появится мед из подсолнечника и цена прогнозированно рухнет.Продавать надо,пока меда мало и есть спрос.Свой мед(рапс с примесью майского) продал за 2 дня по 360 за 3 л.

А Ви впевнені, що ціна "рухне", цей сезон не рівня попередньому.

5 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

48 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

А Ви впевнені, що ціна "рухне"

вірогідність в цьому є.

49 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

цей сезон не рівня попередньому.

по весняному меду - так, а по сняшнику відмінності значної бути не повинно, тому весняний мед потрібно продавати до соняшникового періоду.:IMHO:

Поделиться сообщением

14 минуты назад, Любомир сказал:

вірогідність в цьому є.

На акацію, немає:ah:

2 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

Тільки що, Олег77 сказав:

На акацію, немає:ah:

Це сьогодні немає, поки немає соняшника, а коли появиться мед із соняха акацієвого меду в роздріб може  стати більше.

Поделиться сообщением

2 часа назад, wwlo сказал:

Гляньте кому понравилось это сообщение.:hmm:

4 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

12 години тому, mits сказав:

Глянул и что?

Поделиться сообщением

В 23.06.2017 в 07:21, Wladimir_K сказав:

Добре у Вас виходить, головне почати, так і школу через 1-2 роки закинете.

На початку мого пасічникування учительство було основною роботою, а пасіка - хоббі, тепер мета - поміняти ці два роди занять місцями;)

Але до цього треба дорости... Будемо розширятися потроху, а там - як Бог дасть. Але все одно школу повністю не закину, люблю живе спілкування з людьми з чистою душею, тобто дітьми!

Завтра фінальний, четвертий день мого розпродажу, скоро підіб,ю підсумки.

4 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

23 години тому, mits сказав:

10 годин тому, Любомир сказав:

Глянул и что?

Сподобалось тому хто продав і хто купив.

Изменено пользователем nibond

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас